Şimdi Ara

©©©--Brothers Of Metal--©©© - Am@deus'un Çocuğu Oldu. Tebrikler. (367. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.469
Cevap
3
Favori
202.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya albüm öncesi çok gaza getirdi manussuzlar ama

yok orkestrasyon çok önde olacak falan diye, özellikle joey. sonra bu tarz bir albümle karşılaşınca hayal kırıklığına uğradım
  • Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Face ve twitter'da yazdığım Beyoğlu kelimesinden dolayı İstanbul'da olduğum şeklinde bi izlenim oluştu sanırım ama İstanbul'da değilim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 13 Temmuz 2012; 15:40:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.facebook.com/events/490874927595036/ Bu konserde batmazsak, bir dahakine deadmau5 getireceğiz söz.... Daha ne getirelim yani ?

• Jon Lord'u (Deep Purple) maalesef kaybettik. Huzur içinde yatsın.

©©©--Brothers Of Metal--©©© - Am@deus'un Çocuğu Oldu. Tebrikler.
  • Efsaneler bir bir gidiyorlar. Hemi de biz canlı canlı göremeden gidiyorlar. Çok üzücü bir haber. Rahat uyusun. Müthiş bir müzisyendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuRE HaTReD

Ya öyle ben birşey demiyorum, her gün Ali ile birlikteyiz biz mesela..Facebook'tan herkes ile konuşuyorum. Ama bunlar haricinde sırf buradan konuştuğum adamlar var şahsen benim. Ne bileyim sarıyordu buralar zamanında...

Olum orda burda görmediğin kaç kişi vardı ki zaten

Ama Barış Abi'nin dediğine bi nevi katılıyorum, misyon bir yerde tamamlandı. Ha çoğumuzun da artık götünü yaymak için fırsatı yok, müzik bile dinleyemiyorum düşün.

Bu arada bende bi işe kapak attım ya hayırlısı

Jon Lord zaten 123234234 yıldır bir ayağı çukurda yaşayan bi insandı. En azından acısı bitti abimizin, huzur içinde yatsın. Yeminle klavyeyi bu adamla sevdim

Lan o kadar demişken, şöyle eskilerden progresif albümleri vurun önüme, mainstream gruplarda olur fark yapmaz. Bütün arşivi kaybetmiş bulunmaktayım zaten

• albüm: Sympathetic Resonance
    grup: Arch / Matheos
    tür: progresif metal

fates warninge 87 ye kadar vokal olan abimiz ile, şu anki spastic ink. davulcusu da var. elemanların hepsi işkolik tipler.

1. Neurotically Wired 11:12
    2. Midnight Serenade 05:27
    3. Stained Glass Sky 13:56
    4.On the Fence 08:11
    5. Any Given Day (Strangers Like Me) 10:22
    6.Incense and Myrrh 05:22

notum: 9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demonchild -- 18 Temmuz 2012; 1:51:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marophat
    Ha çoğumuzun da artık götünü yaymak için fırsatı yok, müzik bile dinleyemiyorum düşün.

Adam haklı beyler. Okul bitene kadarmış her halt, iki senedir bende ne eski heyecan var yeni albümler için, ne de eskiden olduğum gibi tutucuyum metal konusunda. Şu kadar diyeyim, Dream Theater yarın konsere gelse, son albümden hiçbir şarkıya ezbere eşlik edemem, dinliyorum yenileri, geri dönmüyorum. İşe güce takılınca insan ne halt yiyeceğini düşünmekten eskisi gibi odaklanamıyor çoğu şeye. Benim iş konusunda bedeviliğimi biliyorsunuz zaten, yüksek lisans için şansımı denedim geçen hafta, cuma günü belli olacak. Olmazsa TSK yolları taştan, zaten dün şubeyi aradım bir şey soram diye, telefondaki kadın direkt "Sen askere gidiyorsun ki bu ay sonu..." diye yüzüme gerçekleri vurdu. Mamut işin hayırlı olsun, herkesin seçme g....en olduğu bir ortam ama çok dikkat et.

Ayrıca boşver eskiyi falan, güzel Prog-Metal albümleri çıkıyor hala.

Affector - Harmagedon

Dissona - Dissona

Änglagård - Viljans Öga
    , babalar '94'ten beri ilk defa yeni albüm yaptılar.

Ha, illaha eski olsun diyorsan, yapıştır.
    Madsword - The Global Village

Ek olarakta, Black Metal soslu Extreme Progressive Metal işi arıyorsanız, akustikli kemanlı, Opeth/Enslaved etkili, yapıştırın. Çok iyi bu herifler.
    Ne Obliviscaris- Portal Of I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ɛnslaved -- 18 Temmuz 2012; 9:28:05 >

• quote:

quote:

Ya öyle ben birşey demiyorum, her gün Ali ile birlikteyiz biz mesela..Facebook'tan herkes ile konuşuyorum. Ama bunlar haricinde sırf buradan konuştuğum adamlar var şahsen benim. Ne bileyim sarıyordu buralar zamanında...

Ama Barış Abi'nin dediğine bi nevi katılıyorum, misyon bir yerde tamamlandı. Ha çoğumuzun da artık götünü yaymak için fırsatı yok, müzik bile dinleyemiyorum düşün.

Jon Lord zaten 123234234 yıldır bir ayağı çukurda yaşayan bi insandı. En azından acısı bitti abimizin, huzur içinde yatsın. Yeminle klavyeyi bu adamla sevdim

Lan o kadar demişken, şöyle eskilerden progresif albümleri vurun önüme, mainstream gruplarda olur fark yapmaz. Bütün arşivi kaybetmiş bulunmaktayım zaten

Hayırlı olsun amcaoğlu ben de istifa ettim...Gidersem yurtdışına bir çıkacağım hardcore fest falan kovalayacağım sonra Aralık'ta askere...Gerçi acayip yusufum nöbetçi subay beni komando yazdı...Bu nasıl bir memleket ya, boya baktı omuzlara baktı muayene etmeden komandoyu yapıştırdı...Ulan o omuzlar belki çürük...Hıyar gibi komando olarak uzun dönem yaparsak o zaman gelecek falan kalmaz zaten, kokain satmaya başlarım...

Neyse, İstanbul'a geliyordun sen ne oldu? Haber et bana...

• quote:

Hayırlı olsun amcaoğlu ben de istifa ettim...Gidersem yurtdışına bir çıkacağım hardcore fest falan kovalayacağım sonra Aralık'ta askere...Gerçi acayip yusufum nöbetçi subay beni komando yazdı...Bu nasıl bir memleket ya, boya baktı omuzlara baktı muayene etmeden komandoyu yapıştırdı...Ulan o omuzlar belki çürük...Hıyar gibi komando olarak uzun dönem yaparsak o zaman gelecek falan kalmaz zaten, kokain satmaya başlarım...

Yüksek lisans kas hacı. Benim yüksek olursa 27 yaşa kadar kaçmayı planlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ɛnslaved

quote:

Yüksek lisans kas hacı. Benim yüksek olursa 27 yaşa kadar kaçmayı planlıyorum.

Moruk zaten yüksek lisansı kazandım 73 yaptım sınavda da hiç kesmedi başvuru yapmak...Tezsiz eğitime o kadar para veremem...Tezli kontenjanları da rezalet...Bir de askerliği çok takıyorlar iş yerleri... Geçen çok iyi bir firmada görüşmeye gittim, herşey çok iyi, konuştuğum ingilizceye ben bile inanamadım bu ben değilim dedim o derece, kadın olur gözüyle bakarken askerliği gördü keşke yapmış olsaydın dedi direk çizdi üstümü..Sırf askerlik yüzünden böyle 2-3 yerden reddedildim..Nasıl olsa yapacağız el mahkum, geldiğimizde de adam olmuş geliriz belki...

• Ben koyverdim iş olayını hacı, şu an tüm derdim master oldu. Yüksek lisanslı olunca 2-3 kuruş daha fazla maaş veriyorlar ve en azından hiç bir halt olmasan da bir halt olduğunu sanıyorlar.Şu saatte iş görüşmesine gitsem ve bana askerliği sorun etseler, ağır cevapta veririm valla, o raddedeyim. İşe alırken askerlik derler, bir ay sonra kovarlar, askerlik falan hiç hatırlanmaz o noktada. Artık millet bir yıl duramıyorken iş yerlerinde, hiçbir işveren gelipte bana askerliği sorun etmesin vallaha. Tazminat vermeyelim, zam vermeyelim diye neler yapıyorlar, neler...Çok tepkiliyim, hala hıncım geçmedi.Ama senin dediğin de doğru, askerliğin bir an önce aradan çıkması gerek, üstümüzde bir yükten fazlası değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ɛnslaved

Ben koyverdim iş olayını hacı, şu an tüm derdim master oldu. Yüksek lisanslı olunca 2-3 kuruş daha fazla maaş veriyorlar ve en azından hiç bir halt olmasan da bir halt olduğunu sanıyorlar.Şu saatte iş görüşmesine gitsem ve bana askerliği sorun etseler, ağır cevapta veririm valla, o raddedeyim. İşe alırken askerlik derler, bir ay sonra kovarlar, askerlik falan hiç hatırlanmaz o noktada. Artık millet bir yıl duramıyorken iş yerlerinde, hiçbir işveren gelipte bana askerliği sorun etmesin vallaha. Tazminat vermeyelim, zam vermeyelim diye neler yapıyorlar, neler...Çok tepkiliyim, hala hıncım geçmedi.Ama senin dediğin de doğru, askerliğin bir an önce aradan çıkması gerek, üstümüzde bir yükten fazlası değil.

Bu paragraf da doğru...Kısacası ne bok olacağımız belli değil...2 sene önce hiç ciddiye almazdım bu olayları da cidden farklıymış yaşam derdi.. Şeytan diyor kpss'ye gir 5 sene şarkta görev yap gel 60 yaşında izmir istanbul ankara üçlüsünden birine...Girdin mi çıkmıyorsun hiç değilse devlete... Hepimize kolay gelsin hacı ne diyelim....

• quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun hacı, senin iş fena değildi halbuki. Valla ben girdim sınava en kötüsünden açıköğretim yazıp askerliği tecil edicem. Kısmetse 29'una kadar askerlik yok bana İstanbul işini de dedim ya, uygun birşey çıkarsa bakarız diye. "Yoksa ora gelipte ne bok yicem la" demiştim

Birde bu yüksek lisansta tezli ve tezsiz kadro olayı nedir?

@Enslaved

Aynen hacı, iş güç olunca yalan gerisi. Hazır hepiniz boşlamışken tekrar canlandırın buraları.

• Kadro ne yaw, kontenjan demek istedin herhalde?Araştırma görevlisi olanlara kadro açarlar, yüksek lisans yapmak isteyene daha erken deyü o yönde birşey etmezler. Yamulmuyorsam.
  • Ya fena değildi pozisyon, güzeldi ama işler sarpa sardı...Uzel çok büyük bir marka ama şu an sallantıda..Açıkçası riske girmek de istemedim. Askerliği yapayım kovalayayım dedim....

Kontenjanlar çok çok düşük tezlilerde...Tezlilerde sadece harç parası verip okuyorsun, tezsizlerde 7000-10000 arası bir para veriyorsun...Benim cv'mde yazıp bana küçük bir avantaj sağlayacak şeye de vermem o kadar para, verdirtmem daha doğrusu...He tezli okuyan okusun, yaptığı tezi de sağlam yapsın ona varım...

Araştırma görevlisi olana da aynen ben de öyle biliyorum. Okuduğun süreçten sonra, üniversite çatısı altında araştırma görevlisi olarak kalmak isteyenlere de yer açıyorlar o da çok sınırlı...Yani o araştırma görevlisi muhabbeti sen yüksek lisansını tamamladığında ortaya çıkıyor...
  • Yeni birşey dinleyemiyoruz madem, bu albüm iyi gider o zaman.

@Enslaved

Daha o albümlerden birisini bile indirmeye vakit olmadı
  • Konudaki son liseli kardeşiniz olarak sınavdı öss'ydi derken atlattım hepsinin de gözüne koydum Boğaziçi elektronik yazcam sevinçliyim mutluyum, kan alacaklar gibi ama yapcak bi şey yok.
    Sorum şu ki yurtlar nasıldır? İlk yıl en iyi ihtimalle 4 kişiyle kalınıyormuş heralde, o da biraz sıkıntılı geldi alışık değilim. Superdorm diye olay var o da senelik 10 milyar falanmış onda odalar kişisel ama o da minicik ne anladım ben o işten. Yurt nasıldır alışılıyor mu yoksa direk eve çık, yurttan kaç mı diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragonborn

Konudaki son liseli kardeşiniz olarak sınavdı öss'ydi derken atlattım hepsinin de gözüne koydum Boğaziçi elektronik yazcam sevinçliyim mutluyum, kan alacaklar gibi ama yapcak bi şey yok.
    Sorum şu ki yurtlar nasıldır? İlk yıl en iyi ihtimalle 4 kişiyle kalınıyormuş heralde, o da biraz sıkıntılı geldi alışık değilim. Superdorm diye olay var o da senelik 10 milyar falanmış onda odalar kişisel ama o da minicik ne anladım ben o işten. Yurt nasıldır alışılıyor mu yoksa direk eve çık, yurttan kaç mı diyorsunuz?

Hayırlı olsun, nerede yaşıyorsun şu an İstanbul mu ?
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.