Şimdi Ara

Samsung'dan alışılmışın dışında tasarıma sahip telefon; B3310

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
24.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

LCD televizyondan cep telefonuna geniş bir endüstride faaliyet gösteren Samsung, S3650 Corby modelinin yanısıra alışılmışın dışında tasarıma sahip B3310'un üzerindeki örtüleri kaldırdı.

QWERTY klavyeli ve pembe renkli B3310'da nümerik tuşlar fotoğraflarda da görüldüğü gibi telefonun solunda konumlandırılmış. Quadband GSM şebekesiyle uyumlu çalışabilen telefonun özellikleri arasında 2.0 inç 240x320 piksel ekran, 2 megapiksel çözünürlüğünde kamera, 320x240 piksel video kaydı, Bluetooth v2.1, FM radyo, 43 MB dahili bellek, microSD kart desteği ve 380 saate kadar bekleme; 5 saate kadar konuşma süresi gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Telefonun eylül ayında satışa sunulması beklenirken fiyata ilişkin açıklama yapılmadı.

• Bu da telefonun resmi sitesi. B3310'un mavi renkli versiyonunu görebilirsiniz.

http://fr.samsungmobile.com/pid47-step1-cell_idGT-B3310/caracteristiques.html
  • tasatım olarak çok iğrenç bence eğer tuşları yanda olan telefon ititosay-nız tarasım olarak en iyisi nkia 7600 xD
  • Bu Telefon bana Siemens SX1'i hatırlattı...
  • kötü tasarım
  • Açılınca güzel oluyor gibi, ama bu sefer de ekran küçük kalıyor.
  • bence de ekran kucuk kalmış
  • iş yapmaz
  • Bayanlar için 1 numara olmuş. Kesinlikle çoğunun elinde göreceğiz. Erkeklerin beğeneceğini sanmam
  • Bir süre boyunca Sx1 kullanmıştım alışana kadar çok uğraşmıştım. Bunun kullanımı ondanda zor gözüküyor.
  • Ne yazık ki samsung çok kötü telefonlar yapıyor.
  • iğrenç bir tasarım
  • Öggg migde bulandırıcı
  • dünyada 3 şey vardır iyi köyü ve daha kötü bu telefon daha kötü kategorisinde en önde bayrak sallıyo :D
  • Renk seçeneği varsa tutulabilir. Eğer sadece pembe ise bayanlar alabilir.
  • Farklı bir tasarım.
    Çok mesajlaşan bayanlar için ideal.
  • hic begenmedim renkte cok kotu kesin kalas gibi bi alettir bu boyle klavyesi olan modeller kalas gibi oluyor ... bu telefon kesin amerkan piyasasi icin yapilmistir cunku amerkalilar cok seviyo yaba gibi iphone ,kalas gibi klavyeli telefonlar falan
  • Siemens SX1 - hatırlattı aynen..

yıl 2002 ,yer YBAL , tusları yanda telefon tasarımı yaptım, 3 ay sonra Siemens SX1...
    gecen bı tane buldum hatıra diye...

ama kulanıslı degılmıs tasarımım :p
  • Ön taraftaki tuşlar çok kötü..qwerty le ne işi var samsungun dokunmatikte süper ilerliyolar ordan devam etsinler.
  • yokolmaya mahkum. şimdiden tarih sahnesinde yerini almaya baslamıstır...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.