Şimdi Ara

Apple Mac OS X Snow Leopard'ın çıkış tarihini açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mobil tüketici elektroniğinde gündemden düşmeyen Apple kullanıcılarının merakla beklediği Mac OS X Snow Leopard'ın 28 Ağustos Cuma günü satışa sunulacağını duyurdu.

Tahmin edilenden daha önce piyasaya merhaba diyecek olan Snow Leopard, dahili Exchange desteğine sahip ilk işletim sistemi olmasının yanında Apple tarafından geliştirilen Grand Central Dispatch ve OpenCL desteğiyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Apple'ın “Dünyanın en gelişmiş işletim sistemi” olduğunu iddia ettiği Snow Leopard'a, Leopard kullanıcıları 29 dolardan (5 bilgisayara kadar izin veren aile paketine 49 dolardan) sahip olabilecekler.

• Biz de ön sipariş verebilir miyiz şuan acaba, Türkiye'den?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilx -- 25 Ağustos 2009; 0:46:13 >
  • ben kendi pc me kurabilirmiyim
  • @DEATH71

Normal pc de apple chip olmadığından malesef kuramazsın satın alsan bile.
  • @DEATH71 arkadasim, normel pc lere kurabilinior mac sistemleri, hackintosh denir hatta, ama crackli kernelerin cikmasi zaman alir biraz.
  • Bu tarihten sonra alınacak cihazlarda Snow Leopard olur değil mi?Yoksa yeniden işletim sistemi aldırmaz heralde.
  • pc ye kuruluoyor arkadaşlar zaten son çıkan maclerde x86 tabanlı işlemciler kullanıldığı için sorun yok ama yanılmıyorsam sadece intele. AMD biraz sorunlu
  • ben 10A432 sürümünü kurdum fakat macbook da yüklü bir işlem yapmadığım için farkını göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71

ben kendi pc me kurabilirmiyim

taş gibi oluyor hemde.

uphuck.com
  • herşey orjinaliyle güzel tabiki ama pclerde maci çalıştırabiliyor tabi bazı sorunlarda olmuyor değil hani.
  • hellbutcher00096 , Katiliyorum arkadasim
    taegukgi hwinalrimyeo , senin deyiminle kaporta bile mac almak icin yeterli bir neden.Herkesin kendi dusuncesi saygi duyarim

Bu cok iyi bir haber ancak Turkiye'de durum ne olur bilemiyorum.Haber icin tesekkurler Shady.
  • Store 29$ lığı dan alayım dedim alınmıyor, Türkiye Store da yok. Mecbur crack kullanacaz bu gidişle.
  • türkiyede de en kötü duruda 30 avro civarı + KDV olacaktırki o bile çok uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olkancan

hellbutcher00096 , Katiliyorum arkadasim
    taegukgi hwinalrimyeo , senin deyiminle kaporta bile mac almak icin yeterli bir neden.Herkesin kendi dusuncesi saygi duyarim

Bu cok iyi bir haber ancak Turkiye'de durum ne olur bilemiyorum.Haber icin tesekkurler Shady.

Mac lerin çok güzel olduğunu bende savunuyorum fakat o kadar parayı vermeye içim elvermiyor. Apple' a da karşı değilim birkaç apple ürünüm var. Birkaç yıl öncesine kadar da bir mac im vardı. Mac os çok güzel bir işletim sistemi. Maclerin en sevdiğim yanı da kablo derdinin olmayışı, fiyatlar biraz makul olsa gözü kapalı alınır zaten. Zaten apple store larda pahalı olan mac bir de ülkemizin mükemmel Apple distribütörü Bilkomun eline düşünce ateş pahası oluyor. Bilkom bana göre Türkiye' de bu firmanın adını lekeliyor.

• "Dünyanın en gelişmiş işletim sistemi" iddialı slogan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.