Şimdi Ara

Farming Simulator 2009 (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
0
Favori
131.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bu cat biçerin nakil tablası var mı?
    raba kamyonun tonajı yazmıyor? ayrıca sadece silodan yükleme yapıyor normal mi
    vermiş olduğunuz amerikan sitesindeki 2 biçer taşıyan eklentiyi nerden buluruz

yardımlaınız için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

@.:Romeo_Redline:.

hocam bizim bir problemimiz var. Biz tarladaki ekinleri toplarken mesela mısır topluyoruz, yan tarladaki buğdaya giriyor arada sırada araç ve deposundaki mısırı sıfırlıyor direk buğday almaya başlıyor. Bunun bir çözümü varmıdır acaba? Çünkü 2 - 3 tarla topluyorum köşede bucakta biryerde farklı bir ekin kalıyor onu alıp direk sıfırlıyor herşeyi.

Ayrıca kanala çiçeğini nasıl toplarız? Samandan balyayı nasıl ve hangi araçla yapıp nereye götüreceğiz? Bize bu konularda da bilgi verirsen sevinirim.

Teşekkürler ...

Dediğin problem bendede var. Kanolayı biçer döverin önündeki alet ile topluyorsun.
  • 35İZMİRLİ35: bu işini görür heralde salih

Farming Simulator 2009

download

quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

@.:Romeo_Redline:.

hocam bizim bir problemimiz var. Biz tarladaki ekinleri toplarken mesela mısır topluyoruz, yan tarladaki buğdaya giriyor arada sırada araç ve deposundaki mısırı sıfırlıyor direk buğday almaya başlıyor. Bunun bir çözümü varmıdır acaba? Çünkü 2 - 3 tarla topluyorum köşede bucakta biryerde farklı bir ekin kalıyor onu alıp direk sıfırlıyor herşeyi.

Ayrıca kanala çiçeğini nasıl toplarız? Samandan balyayı nasıl ve hangi araçla yapıp nereye götüreceğiz? Bize bu konularda da bilgi verirsen sevinirim.

Teşekkürler ...

biçerin ağzı büyük olduğundan bazen diğer tarlalara da girebiliyor o yüzden tarlalar arası boşluk bırakmanızı tavsiye ederim otomatik pilota bağlamadan önce tarlanın şekline göre düz bir yöne biçeri çevirin öyle başlatın kanolayıda bu biçerle toplayabilirsiniz

eğer normal harita kullanıyorsan balya işine hiç girme derim

quote:

Orijinalden alıntı:hsr_1979

hocam bu cat biçerin nakil tablası var mı?
    raba kamyonun tonajı yazmıyor? ayrıca sadece silodan yükleme yapıyor normal mi
    vermiş olduğunuz amerikan sitesindeki 2 biçer taşıyan eklentiyi nerden buluruz

yardımlaınız için teşekkürler

cat biçerin nakil tablası elimde yok malesef raba kamyon yamasını kullanmadım eğer sorunluysa başka bir yama kullanın birçok yamayı trakkulupte bulabilirsiniz

• İşçiye veriyorum biçerdöveri fakat yamuk yılık tarlayı biçiyor. Bir kere gidip duraksıyor hareket etmiyor. Düzgün şekilde nasıl yapabilir.
  • romeo_redline abi bana o bütün kamyon yamaları başka şeyleri vere bilirmisin verirsen çok ama çok makbule geçer lütfen romeo abi
  • romeo abi yama atabilirsen çok memnun olurum birde nasıl işçi alıp otomatike bağlıyoruz
  • romeo abi o senin kullandığı haritayı birde bana atabirlirsen birde ben mods klasörüne atıyorum oyunu açıyorum bir şey yok oratada storeye bakıyorum ordada yok ne olur yardımcı ol romeo abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan318

romeo abi yama atabilirsen çok memnun olurum birde nasıl işçi alıp otomatike bağlıyoruz

H tuşuyla.
  • Çok güzel bir oyuna benziyor bakıcam hemen
  • arkadaşlar bu oyunun ingilizce fullunu arıyorum,bilen varsa özel mesaj atabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

arkadaşlar bu oyunun ingilizce fullunu arıyorum,bilen varsa özel mesaj atabilir mi?

Bende türkçe yaması var istermisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

arkadaşlar bu oyunun ingilizce fullunu arıyorum,bilen varsa özel mesaj atabilir mi?

Bende türkçe yaması var istermisin ?

olabilir tabi ama full oyunu bulmam lazım

bi de kuzenimde shader 2.0 hatası verdi nasıl düzeletebiliriz?

• neylerde h tuşu geçiyor söylermisiniz birde lütfen birde harita yama atsanız
  • H tuşu işçi tutmaya yarıyor. Mesela traktör , biçerdöverde falan.
  • birde bana gökhan abi yama atabilirmisin veya önerip site gösterirmisiniz lütfen
  • romeo abi birde bana o senin cat verebilirmisin
  • quote:

birde bana gökhan abi yama atabilirmisin veya önerip site gösterirmisiniz lütfen

Türkçe yama istiyorsan atayım.

• aslında olur çünkü hem ben hemde site kazanır
  • quote:

romeo abi o senin kullandığı haritayı birde bana atabirlirsen birde ben mods klasörüne atıyorum oyunu açıyorum bir şey yok oratada storeye bakıyorum ordada yok ne olur yardımcı ol romeo abi

benim kullandığım harita bu normal ürünlerin haricinde içinde havuç , patates, ay çiçeği ,şeker pancarı moduda var yalnız baştan söyleyeyim ekran kartın sağlam olan arkadaşlar indirsin çok kasıyor

ürünleri toplamak için gerekli araçlar:http://freakshare.net/files/9150xmjd/mods.rar.html

harita:http://freakshare.net/files/8v2sy70e/kfarm.rar.html

en kullanışlı kamyon yaması

Farming Simulator 2009

http://freakshare.net/files/ag9td7ey/IvecoDumper.zip.html

yamaların nasıl yükleneceğini ve diğer yamaları bir önceki sayfada gösterdim

• saol romeo abi bende o kamyonu aldım varda şimdi haritayla bazı şeyler önemliydi onu yaptın bitti
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.