Şimdi Ara

Farming Simulator 2009 (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
0
Favori
131.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşlar resimlerde görünen gibi traktörler mevcut değil, olsa bile yalnız tarım devi amerikada belki 100 tane vardır o da belki
    ben ege ziraat fakültesinde okuyorum, buraların en büyük traktörü bizim fakültede o da makieneleri test etmek için falan büyük gerekli
    o makina bile 170HP gücünde, fuarda 180HP new holland görmüştüm daha da büyüğünü görmedim
    oyunda 360HP gücünde traktör var, ilginç bir de simulasyon olacak
  • 360 hp lık John Deere ye büyük diyorsunuzda peki buna ne demeli

Farming Simulator 2009

buda gerçegi biri bunu durdursun

• mrb arkadaşlar ben bu oyunu daha önce gördüm ama linkini bulamadm :S rica edersem biri bana tek linkini pm den atabilirmi?
  • Mal satmaya giderken yolda mazotum bitti, nasıl mazot alabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: timm_

Mal satmaya giderken yolda mazotum bitti, nasıl mazot alabilirim ?

oyunu kaydet çık sonra tekrar gir otomatik olarak traktör deposu dolar
  • Peki Romeo hocam normal zamanlarda nasıl dolduracağım depoyu ?
  • benzin tankı var çiftligin içinde onun yanına yanaştınmı zaten gerekli tuşu söylüyor
  • Hiç denk gelmedim Romeo hocam.. :)
  • çok zor oyunmuş ya.
  • Çok güzel yamalar buldum oyun için, en kısa zamanda resimleri ekleyeceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: timm_

Hiç denk gelmedim Romeo hocam.. :)

Farming Simulator 2009

benzinligi bulamaman ilginç resimde sağ tarafta işeretli olan depoların hemen altında mazot tankı var ordan depoları dolduruyoruz

• Romeo hocam tesisin içinde olduğunu söyleyince detaylıca arayıp görmüştüm zaten, teşekkür ederim..
  • Romeo hocam fotoğrafları hangi tuş çekiyor ?
  • fotoğraf için bir tuş koymamışlar oyuna bu büyük bir eksiklik print screen yada frapsla resim almanı tavsiye ederim
  • bu vermıs oldugunuz yama gıbı seyde (arcusinclaas_skin) nere atılacam benım pc istada bulamadım yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: memduh123

bu vermıs oldugunuz yama gıbı seyde (arcusinclaas_skin) nere atılacam benım pc istada bulamadım yardımcı olurmusunuz

sorduğun sorudan hiç birşey anlamadım sorunun ne olduğunu daha açık yazarsan yardımcı olabilirim
  • sızın vermıs oldugunuz yama gıbısey varya onu oyunun neresıne atacam hani şu yenı traktör tır bıle gelıyorya oyuna onu bende mod yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: memduh123

sızın vermıs oldugunuz yama gıbısey varya onu oyunun neresıne atacam hani şu yenı traktör tır bıle gelıyorya oyuna onu bende mod yok

LS-UK.info ve TrakKulüp sitelerinde gerekli bir çok yamayı bulabilirsin indirdiğin yamaları ise

Belgelerim\My Games\FarmingSimulator2009\mods klasörüne atman yeterli
  • sagolasın romeyo hocam allah razı olsun arayıp duruyodum bıbulamamıstım
  • Romeo hocam oyunun Türkiye şubesini açalım mı seninle ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.