Şimdi Ara

BEHA elektrikli kat kalorifer sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
37.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    buürün hakkında bilgisi olan varmı bende klima alacaktım bu ürünü satan firma beni vaz geçirdi çok sağlıklı .ve klimaya göre tasarruflu ve az yer kaplıyo .beraber hesap yaptık 1000 lik olan bu günün fiyatları ile 2,5 lira yakıyo 24 saatte bir odaya yeterli gelebiliyo izalasyon iyiise tabi olmazsa iki tane takılıyo bir odaya .400 likten 2000 liğe kadar var bunlar kalorifer peteği gibi ama daha ince daha zarif. içinde resistans yok .biz denemeye karar verdik adamlar kasım gibi havalar soğuyunca gelecekler sistemi kuracaklar ve denemeye başlayacaz memnun kalırsak ve dedikleri gibi az yakarsa parasını verecez şu an bizden para istemiyorlar deneyin istemezseniz haber verin biz gelir alırız diyorlar .bu sistemle ilgili olarak bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35cakrep35 -- 24 Ağustos 2009; 11:41:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 35cakrep35

klimada sadece tek odayı ısıtacak hemde onu nasıl alacaz ki onlarca marka var kime güvenecez artık şansımıza kaldı iyi bir klimaya düşmek onlarında sorunluları tam sorun. kafamız çok karışık bakalım hayırlısı.

Klimda multi sistem dedigimiz olayı forumda bir arkadas daha gerceklestirdi illaki tek oda ısınacak diye bir olay yok bakınız uc farlı mahale 3 ayrı ic unıte bir dıs unıteden beslenecek. Tabiki ilk alımda sizin beha sisteminden 4-5 kat pahalı olacaktır fakat 365 gun kesin cozum link asagıda bir bakın isterseniz ustelik İzmirdesiniz anladıgım kadarıyla size yazın zaten klima gerekiyor tahminimce... Malesef Turkiye'de kısın ısınabilmek artık LUX sayılacak :-(

http://forum.donanimhaber.com/m_34058903/tm.htm
  • Adamlar uçmuş arkadaş,Baksanıza dünyanın en ekonomik ısıtıcıs BEHA ,siz yaktı beni diyorsunuz.Allah Allah yaaaa!!!!

http://www.ikonticaret.com/Karsilastirma.aspx
  • Merak ettim doğrusu.

REFERANSLAR…

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü – Ankara

Turkcell Baz İstasyonları

Kuşadası Önder Otel

Amerikan Büyük Elçiliği – Ankara

Oba Camping –Güzelbahçe/İzmir

Endo Özel Sağlık İşletmeleri – Konak/İzmir

Avukat Adnan – Akşakar/İzmir

Yakındoğu Deniz Acent. Suphi Kervanoğu – Alsancak/İzmir

Avukat Bekir Coşkunsever– Alsancak/İzmir

Ufuk Dikilitaş – İzmir

İzmir Polis Evi V.I.P. Odası – Konak/İzmir

İzmir Kent Hastanesi – Çiğli/İzmir

İstanbul Tarabya Konakları

Foça Komanda Okulu

Sertan Gümrükleme – Alsancak/İzmir

Liman İşletmeleri-Alsancak/İzmir

Arkas Denizcilik

Coşkun Öz Holding – Bursa

TEDAŞ İşletme Müdürlüğü – Van

Kırcanlar Prefabrik – Kemalpaşa/İzmir

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi – Alsancak/İzmir

Hire Butik Otel – Çeşme,Alaçatı/İzmir

Ufuk Dikilitaş - İzmir

Fatih Erdoğmuş – İzmir

Ali İhsan Odabaşı – İzmir

Muzaffer Pembegül – İzmir

Giray Aktürk – İzmir

Güven Türkmen – İzmir

Deniz Görgün – İzmir

Özgür Karadağ – İzmir

Mustafa Aydın – Şirinyer/İzmir

http://www.behabursa.com/referanslar.html

P 4 KONVEKTÖR; ISI İZOLASYONU TAM OLAN ORTAMDA 24 SAATTE ORTALAMA 1,9 KW ENERJİ HARCAYABİLİR. 3 - 7 M2 ARASI YERİ ISITIR.
    P 6 KONVEKTÖR; ISI İZOLASYONU TAM OLAN ORTAMDA 24 SAATTE ORTALAMA 2,8 KW ENERJİ HARCAYABİLİR. 3 - 10 M2 ARASI YERİ ISITIR.
    P 8 KONVEKTÖR; ISI İZOLASYONU TAM OLAN ORTAMDA 24 SAATTE ORTALAMA 3,8 KW ENERJİ HARCAYABİLİR. 9 - 12 M2 ARASI YERİ ISITIR.
    P 10 KONVEKTÖR; ISI İZOLASYONU TAM OLAN ORTAMDA 24 SAATTE ORTALAMA 4,8 KW ENERJİ HARCAYABİLİR. 12 - 16 M2 ARASI YERİ ISITIR.
    P 12 KONVEKTÖR; ISI İZOLASYONU TAM OLAN ORTAMDA 24 SAATTE ORTALAMA 5,7 KW ENERJİ HARCAYABİLİR. 14 - 20 M2 ARASI YERİ ISITIR.
    P 15 KONVEKTÖR; ISI İZOLASYONU TAM OLAN ORTAMDA 24 SAATTE ORTALAMA 7,2 KW ENERJİ HARCAYABİLİR. 18 - 25 M2 ARASI YERİ ISITIR.
    P 20 KONVEKTÖR; ISI İZOLASYONU TAM OLAN ORTAMDA 24 SAATTE ORTALAMA 9,6 KW ENERJİ HARCAYABİLİR. 22 - 32 M2 ARASI YERİ ISITIR.

Konvektör Isıtıcı P 4 KDV DAHİL - 264,99 TL
    Konvektör Isıtıcı P 6 KDV DAHİL - 295,00 TL
    Konvektör Isıtıcı P 8 KDV DAHİL - 320,96 TL
    Konvektör Isıtıcı P 10 KDV DAHİL - 348,10 TL
    Konvektör Isıtıcı P 12 KDV DAHİL - 371,70 TL
    Konvektör Isıtıcı P 15 KDV DAHİL - 410,64 TL
    Konvektör Isıtıcı P 20 KDV DAHİL - 450,76 TL
    http://www.arkommarket.com/pinfo.asp?pid=160

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 4 Ekim 2010; 22:37:45 >
  • Şurada bir sarfiyat tablosu buldum.

http://www.ikonticaret.com/sarfiyat.html
  • ARTI MÜHENDİSLİK FETHİYE
    ISI POMPASI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.
    0252 611 38 64
    0530 970 40 10
    www.alarkoarti.com
  • uzun süredir paylaşım olmamış tekrar gündeme getirmek istedim
    açıkçası ben makine mühendisi değilim ve yukarıda anlatılardan pek fazla anlamadım

yalıtımı iyi olan 20 m2 civarı bir salon ve 10 m2 civarında mutfak için düşünüyorum
    bu yerlerde güneş görmesine rağmen ciddi anlamda soğutma sıkıntısı çekmiyorum
    inverter klimalar 3500-4000 tl civarı. faturayla telafi ettiğini söylüyorlar ama ilk etapta ciddi bir maliyet
    www.noboısıtma.com diye bir firma gördüm
    o yüzden de kurulum esnasında maliyeti düşük olduğundan bana bu sistem cazip geldi
    bilgisi olan arkadaşların fikrine ihtiyacım var .............
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapt73

uzun süredir paylaşım olmamış tekrar gündeme getirmek istedim
    açıkçası ben makine mühendisi değilim ve yukarıda anlatılardan pek fazla anlamadım

yalıtımı iyi olan 20 m2 civarı bir salon ve 10 m2 civarında mutfak için düşünüyorum
    inverter klimalar 3500-4000 tl civarı. faturayla telafi ettiğini söylüyorlar ama ilk etapta ciddi bir maliyet
    o yüzden de kurulum esnasında maliyeti düşük olduğundan bana bu sistem cazip geldi

hangi şehirdesiniz iklim nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

slm daha önce 2009 da yazdığım mesajda bir kenara attım kullanmıyorum diye yazmıştım,şu anda arakat yalıtımlı güney cephe bir evde oturuyorum behayı yatak odasına koyacak depo gibi bir yerim olmadığı için bazen kullanırız diye duvara monte ettim,şu halde işe yarıyor geçen kış en soğuk zamanlarda gayet güzel iş gördü,nobo da güzel bir arkadaş çocuğunun odası için aldı behaya göre daha büyük bir kasası var ısıtma sistemi aynı,evinin yalıtımı iyi ise kullanabilirsin,bundan önce oturduğum dairelerin ikiside sonuncu kattı klimayı bile 30 da çalıştırarak anca ısınabiliyorduk,şu anki evimde 25 de çalıştırarak gayet iyi ısınıyoruz,demek istediğim arakat ve yalıtımlı bir dairede oturuyorsan al,yoksa hiç düşünme klima kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

quote:

ege bölgesi ılıman iklim denizkenarı diyelim
    ayrıca arakattayım ...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

quote:

ege bölgesi ılıman iklim denizkenarı diyelim
    ayrıca arakattayım ...

hocam ben ayvalıkta güneş görmeyen giriş katında ısınamadım beha ile,şimdi yine giriş katı güneye bakan dairede klima ile şimdilik ısınıyorum ama havalar daha soğuyunca ne olur bilmem.ara kat ve güneş gören bir dairebin beha ile ısınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.