Şimdi Ara

Razer'dan yeni oyuncu faresi ve fare altlığı; Naga ve Megasoma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunculara yönelik bilgisayar çevre birimleri hazırlamak konusunda sektörün iddialı isimlerinden Razer, Almanya'da düzenlenen Gamescom 2009 etkinliğinde yeni oyuncu faresi ve fare altlığını da tanıttı. Firmanın özellikle MMO oyuncuları için hazurladığı 116 x 69 x 41.6 mm boyutlarındaki Naga oyuncu faresi, 5600 DPI çözünürlüğünde lazer faresi, 1ms erişim süresi, Zero-acoustic Ultraslick teflon ayakları ve 5 adet standart butona ek olarak sağ tarafına konumlandırılan 12 adet ek buton ile dikkat çekmeyi başarıyor. Kablolu tasarıma sahip olan farenin 80 Avro seviyesinden satışa sunulması bekleniyor.

Firmanın duyurusunu yaptığı Megasoma isimli fare altlığı ise 350 x 230 x 2 mm boyutlarında. İncelik, dayanıklılık, esneklik ve taşınabilirlik gibi kriterler ekseninde geliştirilen yeni fare altlığının yapımında hem lazer hem de optik fareler ile uyum için yarı saydam silikon kullanıldığı açıklandı. Razer'ın Megasoma fare altlığı 50 Avro'luk yurt dışı satış fiyatıyla kullanıma sunuluyor.

• gerçekten güzel görünüyor 5600 dpi çok yüksek geldi bana hani bilmediğimden gerekli mi acaba ben 2000 in üstünü kullanmadım

mouse pad in fiyatı çok yüksek 20 dolar altı bir çok rakibi var
  • yandaki 12 tuşu verimli kullanabilmek için kurs vermeleri lazım, yanyana 2 tuş bile bazen sorun yaratıyor. Keşke son 3 tuş *0# şeklinde olsaymış ve farenin altına kulaklık ve mikrofon koysalarmış, telefon yerine de kullanırdık bilgisayar başındayken :D
  • tuş sayısı abartılı geldi bana?
  • fare tip olarak kötü 80 avro fiyatı dpi ve kullanılış olarak hakeder belki bilemem ama ben kendi faremin yanındaki 2 tuşu kulanamazken bunlar telefon tuşları gibi dizmiş
  • Kardeşim mouse padi bile 50 Euro, bu kadar para verilir mi veriliyo demekki ki satışa çıkarılıyo ama harbi deli para...(:
  • güzel...
  • Farenin tasarımı biraz göze yabancı gelse de kullanışlı gözüküyor ayrıca dpi değeri çok yüksek geldi bana.Profesyonel oyuncu faresi olmuş tam anlamıyla :)
  • mause baya güzel 12 tuş yanda telefonu andırıyor ama tuş aralıkları gayet iyi mause zaten biraz tombul uzun ve geniş parmakharekleri kısıtlamıycak kadar iyi strateji oyunları oynuyanlar için güzel bir mause
  • İlginç tasarım olmuş, yanındaki 12 adetlik butonlar daha da ilginç olmuş
  • güzel birşeye benziyor

-mause 80€ olunca 10€ luk mause pad yakışı kalırmı :D 50€ olcak tabi.
  • mouse değil workstation mübarek:)) valla ben mousede yandaki tuşlardan rahatsızken buna 12 tane komuşlar bari altına kulaklık ve mic koysalarmış telefon ve mouse diye yuttururlardı
  • Yüksek dpi değerlerini verimli kullanabilmen mousepad inede bağlı oyüzden o pad o kadar pahalı ayrıca o tuşlarada 2 ayda alışırsın
  • çok saçma bir mouse. o tuşlar ne öyle o tuşlar varkenoyun mu oynanır? nasıl tutacağız bu fareyi? 5600 dpi çok saçma oyuncu için en fazla 1200 bilemedin 1800 yeterlidir.
  • fps harici oyunlarda çok işe yarar
  • ben hala toplu mouse kullanıyorum teknoloji süper ilerliyor :)
  • tamamen gereksiz
  • mouse da teknoloji bi yerden sonra duruyo tabi adamlar ne yapacaklarını şaşırdılar. ergonomi ve uzun ömürlü malzeme ve kayganlığa önem verseler böyle saçma şeyler yerine keşke.
  • Bir haberide, haberi dikkatli bir sekilde okuduktan sonra yorumlayin. "özellikle MMO oyuncuları için hazurladığı"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leop -- 26 Ağustos 2009; 8:24:40 >
  • tuş takımı olmasa çok şekil duruyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.