Şimdi Ara

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya! (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
50
Favori
475.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir de böyle uzun mesafe için var my? kullanmadym bilmiyorum amahttp://www.gercekav.com/urun/gamo-ts-22-long-distance-55mm-havali-tufek-sacmasi_1101.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebust

hocam gerçekav diye youtube kanali var . orda tüfekler incelenirken pelletleri de marka ve modele göre inceliyorlar ve benim gördügüm en hizli olani gamo platinum modeli.

http://www.gercekav.com/urun/gamo-55-mm-platinium-sacma_415.aspx

Özel alaşım saçmalarla hedef dışında her yeri vurursunuz. 2 paket almıştım bu kadar isabetsiz bir saçma olamaz. Paranızı heba etmeyin bunla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar strike edge almak istiyorum ama tasarımı hoşuma gitmedi başka hangi hatsan silahini önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Samedbeyy

Arkadaşlar strike edge almak istiyorum ama tasarımı hoşuma gitmedi başka hangi hatsan silahini önerirsiniz?

Striker 1000s, 1000x, Mod 80, bütçeniz varsa Mod 85 Sniper.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Hatsan edge ile aranızdayım artık

Hocam memnunmusunuz bende almak istiyorum

• momenty kullanıcısına yanıt
    Memnunum 3 kutu saçma almıştım. 2 buçuk kutu attım 250 civarı. Bir sorun yaratmadı çok iyi bir mesafesi var ama ağır tüfek o yüzden ufak bir sallama yapınca uzak mesefa de hedef tutturmak zor oluyor biraz
  • Arkadaşlar atıcılık şeyleriyle ilgilemek istiyorum başlangıç olarak çok pahalı olmayan ve güzel bir havalı tüfek almak istiyorum ben bunu seçtimhttp://www.avfoni.com/urun/avfoni-havali-tufek-seti sizinde önerilerinizi alırım :D böyle küçük kuş gibi şeyleri vura bilmesi lazım ve havalı tüfekle tavşan gibi orta şeyleri vuralabilirmi
  • Sayın atkafasi2222,
    Bütçenize uygunsa Hatsan Mod 85 sniper vortex öneririm, bir arkadaşın tavsiyesi ile aldım,
    tüfek, dürbün, plastik bipod, kayış, taşıma çantası, 2 kutu mermi ile 400 tl idi aldığımda indirimli olarak,
    bu gün il kullanıyorum, sıfırlama ayarı yapmadan 8 metrede dürbünle attım, 7 cm sağ ve 1 cm alt yoğunlaştı atışlar.
    Bu model havalı, yaylı değil geri tepmesi az ve kundakta tepme emici var 3 kat. tipi de oldukça güzel.
    ilk birkaç atışta kırması zor geldi :)
    sonra bi tane daha bi tanae daha derken kolay geliyor, tavsiye ederim,
    istersen whats up dan resim de atabilirim.
    Ben PCP bakıyordum, fiyat uygun gelmedi :)
    havalı ve moderatörlü olduğundan atışı oldukça zevkli , tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: atkafasi2222

Arkadaşlar atıcılık şeyleriyle ilgilemek istiyorum başlangıç olarak çok pahalı olmayan ve güzel bir havalı tüfek almak istiyorum ben bunu seçtimhttp://www.avfoni.com/urun/avfoni-havali-tufek-seti sizinde önerilerinizi alırım :D böyle küçük kuş gibi şeyleri vura bilmesi lazım ve havalı tüfekle tavşan gibi orta şeyleri vuralabilirmi

Bende aynen bu seti 2 3 gün içinde alicam

• Arkadaşlar ne zamandır bir tüfek almayı düşünüyorum ama hem ücretleri, hem de nasıl ve nerede kullanabileceğim düşünceleri beni frenliyor. Sorum şu: Atış yapacağı yere herkes özel aracıyla mı gidiyor, toplu taşım araçlarında tüfekleri taşıyabiliyor musunuz?
  • Köy için ne önerirsiniz, çok pahalı olmasına gerek yok. Ama insanı yormasında :))
  • @Darkness Tüfek kılıfında yanında faturayla taşırsanız sorun çıkmaz. AVM tarzı kontrol noktalarının olduğu yerlerden geçemezsiniz sadece. İlla bir yere gitmenize de gerek yok. Ev içinde, bahçede, boş bir arsada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

@Çağdaş Avfoni'nin Striker Edge seti ve bir miktar saçma alın ekstradan. Güçlü ve ucuz bir tüfek.

• quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

@Darkness Tüfek kılıfında yanında faturayla taşırsanız sorun çıkmaz. AVM tarzı kontrol noktalarının olduğu yerlerden geçemezsiniz sadece. İlla bir yere gitmenize de gerek yok. Ev içinde, bahçede, boş bir arsada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

@Çağdaş Avfoni'nin Striker Edge seti ve bir miktar saçma alın ekstradan. Güçlü ve ucuz bir tüfek.

Bir kaç atıştan sonra, yormaya başlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

quote:

@Darkness Tüfek kılıfında yanında faturayla taşırsanız sorun çıkmaz. AVM tarzı kontrol noktalarının olduğu yerlerden geçemezsiniz sadece. İlla bir yere gitmenize de gerek yok. Ev içinde, bahçede, boş bir arsada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlk başlarda zor gelir ama kullandıkça alışırsınız. Çok yormaz.

• quote:

quote:

quote:

Yorumlar olumlu, fiyatına göre çok iyi olduğu söyleniyor. Bu kafama yattı, peki menzili biraz daha fazla olan bir ürün önerebilir misiniz ekstradan?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yorumlar olumlu, fiyatına göre çok iyi olduğu söyleniyor. Bu kafama yattı, peki menzili biraz daha fazla olan bir ürün önerebilir misiniz ekstradan?

Mod 85 Sniper fiyatına göre uygun. Dürbün, kayış, bipodta hediye geliyor Bozkurtav'dan alırsanız. Diğer siteleri bilmiyorum. Yalnız üst modellerden alacaksanız Vortex yazanlardan alın, çok daha uzun ömürlü olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakSocket -- 17 Mart 2016; 19:44:45 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mod 85 Sniper fiyatına göre uygun. Dürbün, kayış, bipodta hediye geliyor Bozkurtav'dan alırsanız. Diğer siteleri bilmiyorum. Yalnız üst modellerden alacaksanız Vortex yazanlardan alın, çok daha uzun ömürlü olur.

Sanırım vortex olanlar, dürbün içinde olumlu. Ötekiler zamanla dürbünün kalibresini bozuyor diye duymuştum. Vortex modellere bakayım olmadı en kötü ilk modeli dürbünsüz değerlendiririm.
  • quote:

Evin içinde kullanılmaz ya tüfek, sıkıntı olur. Bahçe de yok zaten, anca boş arsalarda felan kullanabilirim alırsam. O da beni soğutuyor işte, arazi bul, hedef dik sürekli, etraftaki insanların verebilecekleri tepkiler vs...

Bu sıkıntılar olmasa Hatsan Mod 125 Sniper Vortex almayı düşünüyorum.
  • Stoeger X20 tüfeğimi satıyorum, ilgilenen olur isehttp://www.airgunturk.com/marketplace/index.php/Entry/3407-Stoeger-x20-Stoeger-3-9x40-Durbun-Kilif-ve-2-kutu-Pellet-hediyeli/
    Tüfek sıfır sayılır aklım başka tüfekte olduğu için satılığa çıkardım.

• Arkadaşlar kırmalı tüfekleri boşverin. Pcp alın bütcenize göre sıfır ikinci el seçenek çok. Hatsan ATP 2 var. Fiyatı uygun ikinci el bulabilirsiniz. Birde pompa aldımı hem tüfek hem tabanca olarak kullanabilirsiniz. Biraz daha para verirseniz. Kral puncher maxi yi öneririm 200 metre hatta daha üstüne atış yapabilirsiniz. Bidon büyüklüğünde hedefleri vurabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.