- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Sxe kırılır mı?
45 Cevap3296 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

879 Mesaj
22 Ağustos 2009; 1:57:13 

Evet yorumlar Sxe kırılması süresini hesaplayan arkadaşlar formüllerini bizede versinler Payyas yazılımcı arkadaşa diyelim ona göre yeni Sxe çıkarsın. Zaten bu şu gün kırılır diyen arkadaşlar kırıyor hep biliyorsunuz. Yazılım mühendisi olupda söylemeyenler var aranızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RemagX -- 22 Ağustos 2009; 3:17:29 >

5360 Mesaj
22 Ağustos 2009; 2:15:39 

Hadi hayırlı olsun

1304 Mesaj
22 Ağustos 2009; 2:17:35 

Max. 1 hafta
Dolar yine müneccimler.

Edit:İmlâ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoX~ -- 22 Ağustos 2009; 2:18:03 >

Onu Özlüyorum. Aslında onu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama onu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü, çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. Onu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 71 yıl sonra onunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. Onun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. Onu arıyorum..

1881 - ∞

2408 Mesaj
22 Ağustos 2009; 2:24:25 

Bir hafta mı?

3 gün zor.

3174 Mesaj
22 Ağustos 2009; 2:28:19 

Bendede hiç bir hata vermeden açtı hayırlı olsun daha demin 2 3 takım banladık bıkmıştık vallahi

1367 Mesaj
22 Ağustos 2009; 2:28:31 

quote:

Orijinalden alıntı: kwzscA.

Bir hafta mı?

3 gün zor.

24 saat

2408 Mesaj
22 Ağustos 2009; 2:31:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Capt0R

24 saat

Sabah uyandığımızda kırılır.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Ağustos 2009; 2:37:07 

Ya kırılacağı kesin bunu bilmek için hokkabaz falan olmaya gerek yok tahmin edip o güzel beyinlerinizi yormanızada gerek yok

Ama sevindim yinede bir süreliğine oyun oynayabilicez

1280 Mesaj
22 Ağustos 2009; 2:37:19 

Steam desteği gelmesi iyi olmuş. Sxe ile birlikte çalışabilecek artık.

Böyle cacığa rakı mı dayanır?

2408 Mesaj
22 Ağustos 2009; 2:38:06 

Biz zaten tartışmıyoruz. Gerçekleri söylüyoruz. Bizim derdimiz hile ile zevk almaya çalışan bebelere. Rahat oyun oynatmıyorlar.

3746 Mesaj
22 Ağustos 2009; 2:45:56 

Vay be Cheating-Death varken ne güncelleme vardı ne de millet birbirine hile derdi.
8. sürüm geldi,hileden geçilmiyo serverlar
Niye ?
-çoluk,çocuk...

Tek başına CS:GO oynamaktan sıkıldın mı ? CS:GO Topluluk gecelerini dene!
CS:GO Topluluk Geceleri / Tüm Topluluk Üyeleri / CS:GO Etkinlik Takvimi
“Below the surface of the machine, the program moves.
Without effort, it expands and contracts. In great harmony, electrons scatter and regroup.
The forms on the monitor are but ripples on the water. The essence stays invisibly below.”

1585 Mesaj
22 Ağustos 2009; 2:50:06 

Win7 desteğide gelmiş

2287 Mesaj
22 Ağustos 2009; 3:42:44 

7.9 nezaman çıktı la.

seriyi bozdun localstrike.

elimde olsa bu dünyayı küçümserdim. kul olup bir güzele gönülden
iyisine , kötüsüne yuh çekerdim . geçtik her bağdan , her tövbeden
daha doğrusu da bu aşağılık yere , herkes koyu müslüman döner ;
ne gelirdim ne yaşardım ne ölürdümbiz putperest döndük kabeden
düşünceme saygı duymanı dahi beklemiyorum ; yeter ki ağzını tut.

1304 Mesaj
22 Ağustos 2009; 3:59:17 

quote:

Orijinalden alıntı: MaNia©

7.9 nezaman çıktı la.

seriyi bozdun localstrike.

fix'leri 9 olarak saydılar sanırım.

@Amroth

Win7 desteği gelmişmi ? vaybe haberim yoktu.
İyi olmuş iyi yakınıyordu millet.

Onu Özlüyorum. Aslında onu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama onu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü, çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. Onu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 71 yıl sonra onunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. Onun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. Onu arıyorum..

1881 - ∞

13715 Mesaj
22 Ağustos 2009; 12:51:08 

1 haftaya kırılır. Kıramazlarsa da Payas satar açıklarını.

5474 Mesaj
22 Ağustos 2009; 13:57:40 

8 kırılmış heralde öyle duydum

65 Mesaj
22 Ağustos 2009; 14:32:25 

Bence bu sefer ki sxe o kadar kolay kırılmıcak aldıgım haberlere göre yani :)
Ama belli olmaz :)
Kolay kırılmazsa dediydi dersiniz

320 Mesaj
22 Ağustos 2009; 14:41:35 

sxe yi yapanda aynı sxeyi kıranda aynı payas ın oyunları bunlar

mihman

879 Mesaj
22 Ağustos 2009; 16:04:40 

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan0658

sxe yi yapanda aynı sxeyi kıranda aynı payas ın oyunları bunlar
Kaç yaşındasınız beyler, aranızda liseyi bitirenler El kaldırsın

10033 Mesaj
22 Ağustos 2009; 16:38:48 

Tabi ki kırılır bu da soru mu

Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
A State Of Trance Fan

755 Mesaj
22 Ağustos 2009; 21:22:54 

8.0 Çabuk kırılacağını sanmıyorum , baya bir güvenlik var.

önceden sXe'yi Bizim sitemizden indirenler kurunca otomatik'men bizim sw adreslerimiz ADD Server sekmesine gelirdi ayarlarını yapardık setup'un ama şimdi öyle yapamıyoruz baya bir karıştırdık kurcaladık ama çok güzel yapmışlar 8.0 Sürümünü.

@RemagX

Yaş 22 Oldu.

Backlink Çalışması Yapılır .
(PR4 , PR5 , PR6 , PR7 , PR8 , PR9)

2507 Mesaj
22 Ağustos 2009; 21:38:41 

Forumda geziniyordum. İmzalara bakıyordum boş boş. Bir baktım Sxe Hack yazıyor adamın imzada. Bir tıkladım. Cfg'ler, aimbotlar ; bildiğiniz bütün hileler...

Iron Maiden can't be fought, Iron Maiden can't be sought

998 Mesaj
22 Eylül 2009; 2:25:18 

Payas adlı şahıs sxeyi üretip siche....................com veya net idi bu forumda h4x ismiyle hilelerini satıyor. kendi güvenlik sistemini kendi kırıp satıyormuş bunu kanıtlayanlar vardı. + h4x nicki bir çok oyuna trainer yapan kişilerden biri bu arada bu kadar çabuk kırılmasını aklım almazdı ve yeni versionların kolay kırılamayacağını bir gün 1-2 ay idare edeceğine inanırdım çoğu kişiyede bak olum bu bigün olucak demişimdir. :D Amaaa bi uygulamanın neler yaptığını nasıl bir şey yaptığını Assembler dili bilen iyi derecedeki crackerlar çözebilir fakat okadar işlem karşılığında kodları anlayıp çözmek sonra bu kodlarda ne unutmuşda açık çıkmış diyip bide açıklarını çözmek okadar kısa olamaz mantığa sığmıyor. Yani bende inanıyorum payasla h4x nickli kişinin aynı kişi olduğuna aslında piyasada 3. parti bir çok hile önleyici var. Public sunuculara artık hile önleyicisi koymaya gerek yok match serverlarında ise sxe olabilir.Turnuvalarda ise X-Ray veya onun tarzı sağlam hile önleyicileri kullanılmalıdır bence zaten X-Ray'in yaptığı işlevi bilmek caydırıcı bişi. Bilgi için www.xraygaming.com Konu 1 ay önce tartışılmış ama bunları yazmakda fayda var diye düşünüyorum. Bana göre artık kimse sXe'nin varlığına güvenmesin ve inanmasım

13715 Mesaj
22 Eylül 2009; 2:42:48 

quote:

Orijinalden alıntı: FoxitcL

Payas adlı şahıs sxeyi üretip siche....................com veya net idi bu forumda h4x ismiyle hilelerini satıyor. kendi güvenlik sistemini kendi kırıp satıyormuş bunu kanıtlayanlar vardı. + h4x nicki bir çok oyuna trainer yapan kişilerden biri bu arada bu kadar çabuk kırılmasını aklım almazdı ve yeni versionların kolay kırılamayacağını bir gün 1-2 ay idare edeceğine inanırdım çoğu kişiyede bak olum bu bigün olucak demişimdir. :D Amaaa bi uygulamanın neler yaptığını nasıl bir şey yaptığını Assembler dili bilen iyi derecedeki crackerlar çözebilir fakat okadar işlem karşılığında kodları anlayıp çözmek sonra bu kodlarda ne unutmuşda açık çıkmış diyip bide açıklarını çözmek okadar kısa olamaz mantığa sığmıyor. Yani bende inanıyorum payasla h4x nickli kişinin aynı kişi olduğuna aslında piyasada 3. parti bir çok hile önleyici var. Public sunuculara artık hile önleyicisi koymaya gerek yok match serverlarında ise sxe olabilir.Turnuvalarda ise X-Ray veya onun tarzı sağlam hile önleyicileri kullanılmalıdır bence zaten X-Ray'in yaptığı işlevi bilmek caydırıcı bişi. Bilgi için www.xraygaming.com Konu 1 ay önce tartışılmış ama bunları yazmakda fayda var diye düşünüyorum. Bana göre artık kimse sXe'nin varlığına güvenmesin ve inanmasım

Ben Payas hile satıyor diye 6 ay önce söyledim de, bin laf yedim senden, hayırdır kafanı mı çarptın bi yere, yola gelmişsin.

3836 Mesaj
22 Eylül 2009; 3:39:47 

bende konunun tarihine bakmadan sxe nin yeni sürümü arıyodum

“Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
Artık uyarıldın.

998 Mesaj
22 Eylül 2009; 3:59:12 

quote:

Orijinalden alıntı: DiabloXT

Ben Payas hile satıyor diye 6 ay önce söyledim de, bin laf yedim senden, hayırdır kafanı mı çarptın bi yere, yola gelmişsin.

Bunu yazma gereğin nedir ? ben zaten söylemişim "çoğu kişiyede bak olum bu bigün olucak demişimdir. :D" Bin laf yedim diyosun abartma ana avrat sövmedim ya ? Çok iyi hatırlıyorum dediklerimi başkalarına dediklerimden ne fazla nede eksikti. Yola gelmişsin gibi bi cümleyi sevmem biliyosun bugün özel bi jest yaptın bana çok anlamlıydı ondan dolayıda ters tarafıma geliyor bu tip lafların. Birşeylerden uzaklaşmak istiyecek olsam ilk sen olursun. Ömrümü çürüttün Ne yorumuma cevap yaz nede bişi sor

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Eylül 2009; 10:35:02 

Sxe 8.0 çıkalı 1 hafta olmuştu kırılmıştı.ilk önce yabancı sitelerde yayınlanmıştı. hatta şuan Sisiwagger nickli kişi bunu parayla satıyor kendi sitesinde.

2902 Mesaj
22 Eylül 2009; 16:51:10 

sxe mi? seneyi geçti pcmde barındırmadığım steam yeter kaliteli oyun için.
bir de steamin versiyonu eski serverlara girilmesini önlemesinin de etkisi olmuştu,
bi çok arkadaşım nonsteam oynuyor diye ben de onlarla takılırdım,
şimdi çoğu steam kullanıyor sadece...

payas akıllı adammış
aslında anlayabilene de güzen ve ince bir mesaj veriyor...

13715 Mesaj
22 Eylül 2009; 17:20:49 

quote:

Orijinalden alıntı: FoxitcL

Bunu yazma gereğin nedir ? ben zaten söylemişim "çoğu kişiyede bak olum bu bigün olucak demişimdir. :D" Bin laf yedim diyosun abartma ana avrat sövmedim ya ? Çok iyi hatırlıyorum dediklerimi başkalarına dediklerimden ne fazla nede eksikti. Yola gelmişsin gibi bi cümleyi sevmem biliyosun bugün özel bi jest yaptın bana çok anlamlıydı ondan dolayıda ters tarafıma geliyor bu tip lafların. Birşeylerden uzaklaşmak istiyecek olsam ilk sen olursun. Ömrümü çürüttün Ne yorumuma cevap yaz nede bişi sor

Peh

54 Mesaj
22 Eylül 2009; 18:48:15 

Bir ara bu konuda Remagx ile bir çalışmamız oldu !ssmenu ile ekran görüntülerini alıp en azından hile olanları bulabilmekti derdim,bazı problemlerden ötürü pek bakamadım olaya ama yakında burada sözünü verebilirim !ssmenu yazarak serverdaki tüm playerların ekran görüntüsünü alıp görebileceksiniz.

Belki,az da olsa katkımız olur.

Bol forumlar

Datacenter Görüntüleri

176 Mesaj
22 Eylül 2009; 21:56:24 

quote:

Orijinalden alıntı: OyunTECHx

Bir ara bu konuda Remagx ile bir çalışmamız oldu !ssmenu ile ekran görüntülerini alıp en azından hile olanları bulabilmekti derdim,bazı problemlerden ötürü pek bakamadım olaya ama yakında burada sözünü verebilirim !ssmenu yazarak serverdaki tüm playerların ekran görüntüsünü alıp görebileceksiniz.

Belki,az da olsa katkımız olur.

Bol forumlar

Çok güzel olur gerçekten

2005 Mesaj
22 Eylül 2009; 22:14:56 

quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

sxe mi? seneyi geçti pcmde barındırmadığım steam yeter kaliteli oyun için.
bir de steamin versiyonu eski serverlara girilmesini önlemesinin de etkisi olmuştu,
bi çok arkadaşım nonsteam oynuyor diye ben de onlarla takılırdım,
şimdi çoğu steam kullanıyor sadece...

payas akıllı adammış
aslında anlayabilene de güzen ve ince bir mesaj veriyor...
mesajı alabilenlerdir zaten steam sahipleri..

Boş adam.

Steam ID: albo341
kuzucuk[Koala]
Hakan Yağız Oy
kuzucuk

879 Mesaj
22 Eylül 2009; 22:53:14 

Bende de Steam var. Sizlerin steam üzerinde hile yapılmadığına inanmanızın sebebi, bizim ülkemizde para harcayıp o oyundan banlanma riskine karşı hile yapan oyuncuların neredeyse hiç olmaması. Birde şu linklere bir bakınız!

Steam Oyun istatistikleri

Soldaki banlanan steam oyuncu sayılarına bakınız bu listede olanlar VAC2 korumasını aşanlar!

Ben genede Steam yazılımına güveniyorum. Ama altarnatif çözümleri neden bırakalım. Sxe Injected yokken her 100 serverın en az 30 unda en az 1 hileci olurdu! Bunlar iyimser rakamlarım. Şimdi ise Sxe Injected kurulu ve aktif olan en dolu 100 serverı ele alın, yüzde 5 den fazla hileci olabilir mi?

2005 Mesaj
22 Eylül 2009; 23:28:59 

quote:

Orijinalden alıntı: RemagX

Bende de Steam var. Sizlerin steam üzerinde hile yapılmadığına inanmanızın sebebi, bizim ülkemizde para harcayıp o oyundan banlanma riskine karşı hile yapan oyuncuların neredeyse hiç olmaması. Birde şu linklere bir bakınız!

Soldaki banlanan steam oyuncu sayılarına bakınız bu listede olanlar VAC2 korumasını aşanlar!

Ben genede Steam yazılımına güveniyorum. Ama altarnatif çözümleri neden bırakalım. Sxe Injected yokken her 100 serverın en az 30 unda en az 1 hileci olurdu! Bunlar iyimser rakamlarım. Şimdi ise Sxe Injected kurulu ve aktif olan en dolu 100 serverı ele alın, yüzde 5 den fazla hileci olabilir mi?
sxeli serverlardaki hile oranını da göz önünde bulundurursak, örneğinizin birazcık gereksiz olduğunu düşünüyorum. Atladığınız birşey var, benim steam oynamamın sebebi hile mevzusu değil, kalite farkıdır. Kalite ile hile ters orantılı olduğu için steam örneğini verdim. Biz daha DH pub'da 13-14 yaşındaki 47 kromozomlulardan küfür yerken, steam'de benden yaşça büyük abilerimle oyun oynuyorum, ama inanırmısınız bilmem, sırf steam'e steam chat için bile girdiğim oluyordu zamanında zurrani abimle konuşmak için. Şimdi steam boşladık affola gerçi ama.

Boş adam.

Steam ID: albo341
kuzucuk[Koala]
Hakan Yağız Oy
kuzucuk

13715 Mesaj
23 Eylül 2009; 0:06:53 

quote:

Orijinalden alıntı: RemagX

Hacım ordaki banlanan sayısı şu an 39.000. Bence çok az bi rakam.

Bi üstte verdiğin Steam istatistik linki günlüktür.
Günlük oynayan oyuncu sayısıdır, toplam hesap sayısı değil.
O yüzden biraz abartı geliyor size, zira Steamdaki hesap sayısı milyonları geçmiş durumda şu an.

Milyonlarca oyuncuda 39.000 banlı hesap hiçbirşey değil bence. Ayrıca VAC sistemi şu an sXeden kat kat daha güvenilir. Caydırıcılığı yetiyor zaten.

2902 Mesaj
26 Eylül 2009; 11:57:21 

39000 devede kulak bile sayılmaz gerçekten...

16 Mesaj
27 Eylül 2009; 15:29:26 

Tavsiyem steam oynayın

312 Mesaj
27 Eylül 2009; 16:07:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Kazm_Kazm

Tavsiyem steam oynayın

.

1280 Mesaj
27 Eylül 2009; 16:34:55 

zaten kıran adamın sxe ile işi olmuyor oyunun grafikleriyle oynuyorlar ne bileyim akla gelmeyen değişik şekilde kırıyorlar ama sxe nin kırılıpta çoluk çocuğun eline düştüğünü sanmıyorum

312 Mesaj
27 Eylül 2009; 18:52:52 

quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

zaten kıran adamın sxe ile işi olmuyor oyunun grafikleriyle oynuyorlar ne bileyim akla gelmeyen değişik şekilde kırıyorlar ama sxe nin kırılıpta çoluk çocuğun eline düştüğünü sanmıyorum

bu yönden de doğru. çakallar yapıyor işte

.

879 Mesaj
27 Eylül 2009; 19:36:59 

Benim demek istediğim aslında şu;

VAC sistemi hile yakalama programı, engelleme programı değil. %90 caydırıcı bir program, Kendi içinde başarılı.
VAC %100 güvenli değil. Bu durumda VAC korumasını kırıpda yakalanan Steam-Id sayısı yaklaşık 40.000 buda az bir sayı değil.
Ozaman herşeyi bırakalım, herkes steam alsın ve VAC a güvenelim. (Bence mantıklı değil)

VAC görevini yapsın, biz şikayetçi değiliz. Ama birde VAC uyumlu Sxe Injected olması kötü mü yani.
İki yazılımın gelişmesi için bizim çaba göstermemiz gerekmiyor. VAC istiyorsanız steamden oyunun orjinalini almalısınız.

Peki orjinal oyun alınca VAC bizi %100 koruyacak mı?
Hayır, SteamBan denilen pluginde kurmamız bize fayda sağlıyacak ve %98 başarı elde edicez.

Peki bizde orjinal alan pek yok. Sxe Injected Local Ban sistemini geliştirince ( Zaten ücretsiz bir hizmet,
bence fazla şikayet etmeyin. Programda yazılımın garantisi yoktur diye baştan uyarıyor. ) hilecileri bitirebilirmiyiz.

Bu noktadan sonra ne yapılmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RemagX -- 27 Eylül 2009; 19:37:15 >

13715 Mesaj
27 Eylül 2009; 19:53:39 

VAC sadece tesbit değil engelleme de yapar. Bazı durumlarda oyuna girdikten birkaç saniye sonra atıyor, uyumsuz yazılım var diye.
Kesin olarak bilinen hilelerde zaten direkt etki ediyor.

VAC'nın geç banlama politikası sadece bilinmeyen hileler için geçerli.

VAC'yi yanlış anlıyorsunuz galiba. VAC engelleme de yapar, en basitinden Reddot ile oyuna girdiğinizde oyundan atıyor.

sXe ile VAC aynı sunucuda çalışıyor ancak Valve, sXe Injected yazılımının Steam CS ile kullanılmasını yasak ilan etmiş.
VAC ban tetiklediği belirtilmiş. Nedeni olarak da sXe'nin kendini oyuna enjekte etmesi ve oyun üzerinde çeşitli yöntemlerle modifikasyon yapması.

sXe kim, VAC kim önce bunu bi düşünmek lazım, ona göre birşeyler beklemek lazım.
sXe'nin yaptığı korumayı, koskoca Valve yapamayacak mı?

VAC'nin sXe'den daha iyi olduğu ortada, bence çok tartışılacak bi tarafı yok.

1420 Mesaj
27 Eylül 2009; 20:16:27 

Kırılmayacak şeymi var

What's up nigga?

2507 Mesaj
27 Eylül 2009; 20:22:37 

Geçen bir sitede gördüm, adamlar Steam'ı hacklemiş ya. Bütün oyunlar Steam'dan oyun almış gibi geliyor, oradan istediğini download yapıp oynuyabilirmuşum.

Iron Maiden can't be fought, Iron Maiden can't be sought

13715 Mesaj
27 Eylül 2009; 20:41:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Hamtaro !

Geçen bir sitede gördüm, adamlar Steam'ı hacklemiş ya. Bütün oyunlar Steam'dan oyun almış gibi geliyor, oradan istediğini download yapıp oynuyabilirmuşum.

Evet ama o tip cracklenmiş Steam hesabı ile tam Steam sunuculara giriş yapamazsınız.
Single Player olarak oynanabiliyor oyunlar.

998 Mesaj
28 Eylül 2009; 20:51:22 

Hayatınızın %40'ını yedi bu oyun yazık be yetmedimi artık

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375