Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.073
Cevap
29
Favori
1.972.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: TRCaPiTaL

Arkadaşlar eve yeni geldim ve aracın içini çekmeyi yine unuttum ama şunu bilin ki trendle ghia arasında çok fazla fark var, bir kere teybin üzerindeki koskocaman ışıklı Sony arması yeter, dijital çift bölgel klima da gelince epey değişiyor ön konsol, en kısa zamanda çekip koyacağım ama inanın bugün çok yoruldum, aşağıya resim çekmeye inemiyorum

en kısa zaman da istiyoruz
  • düttürü arkadaşımız bu hafta galerileri gezicekti.. düttürü nerdesin?????
  • quote:

Orijinalinden alıntı: düttürüleyla

usta çok sağol. belirli km aralıklarında bizi aydınlatmaya devam edersen sevinirim.
    bu ses olayını testlerini yapanlar falan söylemişti. ben bu hafta test sürüşü yapıcağım. bakalım nasıl.
    bu aracı alacağım sanırım.. tdci ghia .. sağol tr capital..
    quote:

quote:

Bilgiler için sağol,, focus iidir yavzzz. topici açan arkadaş trcapitalde gelsede izlenimlerini paylaşmaya devam etse sürüyle sorulacak soru var TRRRRRCAPİTALLL NİRDESİN :)

Arkadaşlar geri döndüm, Universiade gibi zor bir organizasyonun altından kalktık, sabah 5, akşam 7-8 gibi bir çalışma temposuyla çok iyi iş çıkardık diye düşünüyorum. O süre zarfında evde sürekli uyuduğumdan hiç cevap yazamadım.

Yeni Focusum 3000 km devirdi, herşeyinden maksimum derecede memnunum, 170'e çok rahat çıkıyor ama onun üstü derseniz bir şey diyemem, oradan itibaren ivmelenme çok çok yavaşlıyor. Arabanın arkasında oturmak bir harika, arka koltuk arasındaki kolşak indirildiğinde bardaklık ve saklama gözleri çıkıyormuş yeni öğrendim, ayrıca çok rahat arkası. Ciddi anlamda ışıkta kalkışta ve yokuş yukarı başka bir marka ya da modele geçilmesi çok nadir olur. Yine de virajlarda yol tutuşu çok iyi değil bence. Yani tamam normal bir hızda viraja girildiğinde arabanın konsolunda duran eşyalarda kıpırsama olmuyor ama biraz viraja abararak girdiğinde araba kaymıyor ama içerdekiler tedirgin oluyor. Bir de yakıt tüketimi her ne kadar çok az olsa da katalog değeri olan 4.0 litreye inemedi, deniyoruz.

Bir de bu arabaya nasıl gürültülü diyorsunuz anlamadım ben, ciddi anlamda binip de gürültülü mü diyorsunuz yoksa öyle tahmin falan mı? Durduğunuzda aracın dışında motor sesi oluyor ama ben 120-130'da hiç bir rahatsız edici ses duymadım. Ha bundan sessiz arabalar mutlaka vardır ama Focus'un negatif sayılabilecek bir özelliği değil bu! Hımms bu arada arabayı dışardan kalkışta dinledim süper bir turbo sesi geliyor, bir de aracın motorunun yolcu tarafından değişik bir ses geliyor, böyle elektronik bir şeyin çalışması gibi, o da çok tatlı olmuş. Dizel yüzündendir belki anlayamadım.

Ayrıca arkadaşlar arabaya kim binerse binsin direkt araba muhabbeti açıyor, şurası süper olmuş falan diyor. Bu da sanırım arabanın yeni bir dizayn falan olmasından kaynaklanıyor. Sorularınızı bekliyorum, artık buralardayım.

düttürü naptın aldın mı araba??? gezdin mi galerileri???

• quote:

Orijinalinden alıntı: cinuba

trCapital senin canın sağolsun.. yarın çekersin.. sen resim koyda bugün yarın farketmez.. trCapital focus ghia yerine 407 hdi desem ne dersin??? ilk aklına gelen??? bi bilgin varmı?** focus 41 407hdi 45milyar... insan düşünüyor.. çünkü 4 milyar fark var ve 407 üst sınıf....

Mantıklı bir karar, eğer 407 45 milyarsa onda karar kıl derim. Focus gerçekten güzel araba ama 407 dizayn olarak aşmış, bambaşka duruyor. Daha yeni 41 milyar bayılarak Focus alan biri olarak 4-5 milyar fark ediyorsa 407 al derim. Hem de Peugeot olmasına rağmen
  • pazar akşamı ileticem izlenimleri mi... pejo , ford ve volvo dolaşıorum...
    quote:

Orijinalinden alıntı: cinuba

düttürü arkadaşımız bu hafta galerileri gezicekti.. düttürü nerdesin?????
  • usta 41 milyara sunroof , güvenlik paketi ve +3 yıl garanti dahil mi ? yoksa düz ghia mı 41
    quote:

Mantıklı bir karar, eğer 407 45 milyarsa onda karar kıl derim. Focus gerçekten güzel araba ama 407 dizayn olarak aşmış, bambaşka duruyor. Daha yeni 41 milyar bayılarak Focus alan biri olarak 4-5 milyar fark ediyorsa 407 al derim. Hem de Peugeot olmasına rağmen
  • quote:

usta 41 milyara sunroof , güvenlik paketi ve +3 yıl garanti dahil mi ? yoksa düz ghia mı 41
    quote:

düz ghia 41 milyar.. sunroof suz güvenlik paketsiz..
  • sunroofff 1,574 ytl müşş
  • arkadaşlar Renaultda acaip indirim var - meganelar 25 milyar...
  • megane alınır mı ya??* sende şaka mı yapıyorsun???
  • Harbi megane alınırmı hele 1.4ü
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Daywalkerr

arkadaşlar dizelin benzinliye göre üstünlüğü işte bu. teknik değerleri aşağıda veriyorum

VW Passat 2.0 FSI 150 HP 60-100 11.0 sn
    Yeni Focus 1.6 tdci 109 HP 60-100 9.6 sn
    Megane II RS 225HP 60-100 9.6 sn
    Mercedes E200 Kompressor 165HP 60-100 9.5 sn
    Opel Vectra 2.2 Direct 155Hp 60-100 10.0 sn

VW Passat 2.0 FSI 150 HP 80-120 10.4 sn
    Yeni Focus 1.6 tdci 109 HP 80-120 13.0 sn
    Megane II RS 225HP 80-120 14.6 sn
    Mercedes E200 Kompressor 165HP 80-120 18.6 sn
    Opel Vectra 2.2 Direct 155Hp 80-120 14.2 sn

Yanlışın var..

Megane RS 2.0T 60-100km/s 6.75sn, 80-120km/s 8.63sn'dir.... Sence de 225bg 300nm bir arabanın 110hp 240nm bir arabadan daha uyuz olabilir mi?? Sen benzinli 1.6'yı yazdın herhalde.

• focus konusunda megane satılırmı yawwww
  • hayırlı olsun gardaş
  • biraz geç oldu ama hayırlı olsun kazasız belasız cezasız inşallah
  • HAYIRDIR KİM ARABA ALDI_??? BEN ARABA ALANI GÖREMEDİM????

• CAPITAL HALA YOK ORTADA RESIM MESIM BEKLIOZ BI GECE RESIMLERINI CEK SU ARACIN ZAHMET OLMASSA BEKLIOOOOOOOOOZZZZZZZZZZZ

bu focus un ghia sına Xenon far nie koymamıslar onu anlıyamadım yenı mondeo da var bunda yok neden acaba
  • evet bi eksiklik o xenon far. ama bence olmasada olur... çünkü xenon farı bir üst sınıflara koyuyorlar.. bu sınıfta bir tek megane II DE PAKET olarak var...
  • eveeeeettt ford cular izlenimlerinizi bekliyoruz.. km ler çoğaltıkca izlenimler artar.. lütfen.. focus alacaklara yardımcı olalım.. lütfen..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.