Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.073
Cevap
29
Favori
1.972.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: srkanu

Arkadaşlar bi şey sorcam sizlere..

Daha önce 97-98 model bmw 5.20 ile kalkış yaptınız mı?

dün birisiyle yaptım ben ve adam beni her seferinde geçti.. 4-5 kırmızı ışıkta arka arkaya kalktık ilk 20 metrede farkı koyuyo araba sonradan yetişmeye kalksam da ancak yaklaşabiliorum adama.. Acaip sinir oldum ya bende bi sorun var yada adam bi şler yaptı arabasına...

Geçmem gerekmiyomu benim o arabayı yaaa

Yaşını öğrenebilir miyim ? (hayır aracın değil senin).
    Trafikte bu tür şeylerin yeri değildir.
    Sana bir de bilgi notu bmw 150 hp ford tdci 109 benzinli ise 115 ve 100 hp.
    Şimdi sebebini anladın mı?

• Focus veya C-MAX için orjinal ünitesini değiştirmek isteyenlere, kendi focusum için aldığım çerçeveyi satıyorum,almak isteyenler mail atabilirler.1 veya 2 DIN cihazlar için uygundur.
    Fiyat 50 ytl.

• Tekrardan Merhaba arkadaşlar, Uzun araştırmalarımdan sonra bugun kararı verdim ve arabanın siparişini verdim. Siyah sedan focus tdci ghia. Hafta içi işlemleri bitecek ve teslim alacağım. Artık sabırsızlıkla o günü bekliyorum.
  • Arkadaşlar ben bir soru sormak istiyorum. 200-2001 Ford Focus AmbianteGP veya Ghia düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla buaraçlarda Cd/MP3 çalar yok. Sonradan monte edilebiliyormu acaba?
  • yaşım 24

150 hp ama 0-100 değerleri aynı

polemik istiosan pm den konuşalım...

quote:

Orjinalden alıntı: tissot1853

quote:

Orjinalden alıntı: srkanu

Arkadaşlar bi şey sorcam sizlere..

Daha önce 97-98 model bmw 5.20 ile kalkış yaptınız mı?

dün birisiyle yaptım ben ve adam beni her seferinde geçti.. 4-5 kırmızı ışıkta arka arkaya kalktık ilk 20 metrede farkı koyuyo araba sonradan yetişmeye kalksam da ancak yaklaşabiliorum adama.. Acaip sinir oldum ya bende bi sorun var yada adam bi şler yaptı arabasına...

Geçmem gerekmiyomu benim o arabayı yaaa

Yaşını öğrenebilir miyim ? (hayır aracın değil senin).
    Trafikte bu tür şeylerin yeri değildir.
    Sana bir de bilgi notu bmw 150 hp ford tdci 109 benzinli ise 115 ve 100 hp.
    Şimdi sebebini anladın mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: baran özden

Tekrardan Merhaba arkadaşlar, Uzun araştırmalarımdan sonra bugun kararı verdim ve arabanın siparişini verdim. Siyah sedan focus tdci ghia. Hafta içi işlemleri bitecek ve teslim alacağım. Artık sabırsızlıkla o günü bekliyorum.

Aracınız şimdiden hayırlı olsun, kazasız güzel günlerde kullanmanızı dilerim.
    Sizin için bir mahsuru yoksa aracın size ne kadara maal olduğunu öğrenebilirmiyim...
  • Evet Arkadaşlar 2006 model focusumun kronik sorununu sizinle paylaşıyorum. Motordan çıkan eksoz borusunu motora bağlayan civata 2. Kez sizlere ömür !
  • quote:

97-98 model bmw 5.20

İle ST olmadığı sürece hiçbir Focus modeli kapışamaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: EmRaHSaRaL

quote:

Tekrardan Merhaba arkadaşlar, Uzun araştırmalarımdan sonra bugun kararı verdim ve arabanın siparişini verdim. Siyah sedan focus tdci ghia. Hafta içi işlemleri bitecek ve teslim alacağım. Artık sabırsızlıkla o günü bekliyorum.

Aracınız şimdiden hayırlı olsun, kazasız güzel günlerde kullanmanızı dilerim.
    Sizin için bir mahsuru yoksa aracın size ne kadara maal olduğunu öğrenebilirmiyim...

Teşekkür ederim. Duğlesten aldım. Zar zor öğretmen indirimi dahil 42 milyara aldım. Park sensörü ve ufak tefek şeyleride hediye verdiler.(Ziebart koltuk koruma, pek paspas takımı ilkyardımseti, yangın söndürücü )
    vs.) ek olarak birde parrot taktırdım. onada 400 dediler. Bence almayı düşünüyorsanız mutlaka bu hafta hatta hiç gecikmeden bi uğrayıp görüşün, Özellikle Makyajsız modellerde çok fazla indirim yapıyorlar. Ama almışken mutlaka makyajlısını al.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rouvax

Evet Arkadaşlar 2006 model focusumun kronik sorununu sizinle paylaşıyorum. Motordan çıkan eksoz borusunu motora bağlayan civata 2. Kez sizlere ömür !

ilginç birsorun büyük bi ihtimalle yerine iyi oturmayıp vibrasyondan kırılma yapmış olabilir.
  • Parrot şu işe mi yarıyor?

''Parrot kitleri ses komutları tanıma ve sesle arama özelliğine sahiptir.''
  • uzun bi aradan sonra tkrr dan merhaba arkadaslar geçdiğimiz günlerde bi ST gördüm lefkoşede o ne öyle o ne gidiş öyle celica ile kapışdılar okulun içinde abartmıyorum ezdi gecdi tip süper iç konforu gördüğüm üzre cok cok süper o basınc göstergeleri felan camdan bakınca iinsanı iice bi cozutuoobi daha görürsem tek tek fotolarını cekcem ama o kalkıışdaki tork u öldürdü bitirdi beni
  • arkadaşlar bende fous dizel ghia sedan arabam var . arabam 13000 kmde .
    arabadan genel olarak memnunum .
    bugün 2005 mondeo dizel ghia 50000 km de bir arabayla takas için konuştuk üste 1500 ytl istiyor . şu araba değiştirme fikri benide sardı.
    siz olsaydınız focusu verp mondeo alırmıydınız ?
  • quote:

Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALOK

arkadaşlar bende fous dizel ghia sedan arabam var . arabam 13000 kmde .
    bugün 2005 mondeo dizel ghia 50000 km de bir arabayla takas için konuştuk üste 1500 ytl istiyor . şu araba değiştirme fikri benide sardı.

Hayır.
    İlk el 2. elden üstündür.
    Mondeo da uzatmaları oynuyor.
    Aman Türk milli takımının zaafı gibi uzatma golü yeme.
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim.

Teşekküler
  • Orjinalden alıntı: tissot1853

Takas etmeni tavsiye etmem motoru 2000 ise hem yıllık vergisi çoktur. kullananbir kişi söylemişti. yakıtı focusa göre çokmuş ayrıca mondeo eskidi yinede sen bilirsin bence alınmaz.
  • quote:

quote:

Hayır.
    İlk el 2. elden üstündür.
    Mondeo da uzatmaları oynuyor.
    Aman Türk milli takımının zaafı gibi uzatma golü yeme.

mondeonun artı yönleri :
    yol tutuşu ve aracın çekişinin mükemmel olması ( passatın dizelinden bile iyi )
    içinin daha geniş olması arka diz mesafesinin yeterince geniş olması
    xenon far olması , tabii focusada takılır ama orjinal gibi olmaz .
    tabii ki mondeonun kasası 2007 de değişecek olmasıda bir dezavantaj ama şahsen ben bu kasayıda cok begeniyorum .
    focusun artı yönleri
    yakıtının daha az yakması
    vergi avantajının olması
    satarken ikinci elde daha tutulur bir araba olması
    kasasının daha yeni olması .

aslında ben mondeoyu çok beğeniyorum. arabayı satın alırsam ki asıl korkum yeni mondeo çıktığında benim alacağım mondeonun fiyatı cok düşermi?
    şu anda ikinci el mondeoların fiyatlarıda bayaa düştü . ama bana arabanın maliyeti 40000 ytl yii bulacak . şu anda bu fiyatda mondeo için bana fazla geliyor .ama ben şu focusa bir türlü ısınamadım. belkide büyük araba sevdiğim için mondeoya sıcak bakıyorum .

• quote:

Bana çok az fark istiyor gibi geldi?
    Muhtemelen korkar ve takasa girmezdim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeliefe

quote:

Bana çok az fark istiyor gibi geldi?
    Muhtemelen korkar ve takasa girmezdim...

biliyorsunuz ki piyasada mondeonun ikinci eli iyi degil . oyüzden istenen fiyat normal ama banim focus bana 37500 e mal olmuştu . 1500 de mondeoya fark verirsek 39000 yapıyor 1000 de devrine gider 40000 ytl .
    işte 40000 ytl yi bulunca biraz çekiniyorum ilerde satarken çok zarar edermiyim diye ?
    bu arada mondeoda hatasız bir araba .

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.