Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.073
Cevap
29
Favori
1.972.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda Focus Sedan (4 kapı) Trend Benzinli Düz Vites için fiyat araştıran var mı?
    Ben nakit+Koç indirimi ile 30.000 YTL'ye buldum.
    Daha düşüğünü bilen var mı?
  • 2009 da kasa degisiyo bknz focus takimi topigi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yigit tuna

2009 da kasa degisiyo bknz focus takimi topigi.

Bu hiçbir dayanağı olmayan bir bilgi...
    Ortalıkta dolaşan resimler hollandalının birinin yaptığı ve focus+yeni mondeo kırması öngörüler sadece...
  • araci alirken söylemislerdi bana.bu arada o fotolar sahtemi?
  • Hollanda kökenli bir otomobil yayınının (ben de bilgi deposu olduğumdan değil, resmin üzerindeki adresten kontrol ettim ) muhtemel focus (veya başka bir modelin) öngörüleri. Bilgisayarda hazırlanmış zaten...
  • Ford Capry miydi neydi bu? Yani planlanan öyle birşey işte
  • yahu anlamadım gitti, ne zaman ford servis kampanyası açsa izmirdeki otokoç bu kampanyalara katılmıyor. bu yaz haziranda güzel bir kampanya vardı yararlanamadık, şimdiki 1-15 kasım kampanyasını sordum yine katılmamışlar acaba nedenki....müşteriye fazla ihtiyaçları yok galiba. ne zaman gitsem maşaallah yer bulamıyorum.
  • egeliefe,

Yeni kasaların çıkış tarihleri şöyle:

WW Golf 2008, Opel Astra 2009 ve Ford Focus 2009

Üç sene daha rahatız için rahat olsun
  • Egeliefe,

Ben araştırırken Ankara Tur Oto'da çok uygun fiyatlı siyah stil paketli düz vites bir trend vardı. Ağustos ayında 30.500'e bırakmışlardı o arabayı. Stil paket 1500 YTL olarak düşünürsen, seninki ile aynı fiyata geliyor. Ancak 2006 modeldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emremuslu

yahu anlamadım gitti, ne zaman ford servis kampanyası açsa izmirdeki otokoç bu kampanyalara katılmıyor. bu yaz haziranda güzel bir kampanya vardı yararlanamadık, şimdiki 1-15 kasım kampanyasını sordum yine katılmamışlar acaba nedenki....müşteriye fazla ihtiyaçları yok galiba. ne zaman gitsem maşaallah yer bulamıyorum.

izmirde dugles otokoç tan daha iyi diye biliyorum bence bakımları duglesta yaptır bizim araba bakımları orada oluyor 2004 focus comfort bu arada
  • cevap yazmadan nasil konu acarım yardum
  • focus soket yedek anahtar sipariş etsem kac paradır bilen warmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: emremuslu

2005 nisanında olması lazım, ben 2005 mayısı da aldım otokoça yeni gelmişti, ilk yola çıktığımda yeni focus dizel diye bayağı meraklı gözlerle karşılaşmıştım.
    quote:

Orjinalden alıntı: Maurice99

Arkadaslar selamlar, umarim dogru basliga yaziyorum mesajimi :)

Sirket olarak dizel focus sedan almayi dusunuyoruz. Fakat aracin kasasinin ne zaman degistigini bilemedik bir turlu. Kasasi ne zaman yenilendi focus sedan'in bilgi verirsenin cok memnun olurum. Bir de sirket arabasi olarak karsisina rakip cikabilecek hangi marka arac olabilir? onerilerinizi bekliyorum.

Tesekkurler

2005 NİSAN ilk gelen sedan tdci ben almıştım heygidi günler hey ,millet izmitte bu yeni mondeomu diye soruyordu.
    Bence tek rakibi var yine kendisi 90 veya 109 ps mi olsun şeklinde

• serafino,

sustalı anahtarı kastediyosan eğer 285 + kdv dediler Tan Oto da bilgin olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jumadeus

serafino,

sustalı anahtarı kastediyosan eğer 285 + kdv dediler Tan Oto da bilgin olsun.

Neeee, var ya bunlar iyice b.kunu çıkardılar. Onun maliyeti 10 milyon değildir ha
  • Avdr,

Sorma valla arabayı parça parça toplamaya kalksan sanırım eski bir Ferrari parasına ancak toplatırsın.

Tabi Allah lazım etmesin.
  • arabanın 15000 km bakımını yaptırdım

hava filtere değişimi
    yakıt filtre değişimi
    motor yağ değişimi
    silgeç suyu

toplam 235 YTL didi ama 185 YTL ye bağladım
  • Dün gece canım sıkıldı, napiim ne ediyim derken, uzun zamandır aklımda olan küçük bi excel dosyası hazırladım. Şimdiye kadar almış olduğunuz ya da bundan sonra alacağınız tüm mazot miktarını, mazotu aldığınızdaki aracın kmsini vesayre, giriyorsunuz, yakıt tüketimini veriyo, basit bişiy yani ama arşiv anlamında güzel. Hem herkesin bunu rahatlıkla kullanabileceğini ve benim de paylaşabileceğimi düşündüm. Linkini aşağıda veriyorum, umarım beğenirsiniz..

http://rapidshare.com/files/3043443/Yak__305_t_Tueketimi.xls
  • **** yerine "r a p i d s h a r e" yazildigini bildiğinizi tahmin ediyorum (boşluksuz)
  • Arkadaşlar bende silecek suyu seviyesinin bittiğini haber vermiyor(2007 tdci ghia hb) sizin arabalarda veriyor mu??Servise göstermelimiyim acaba???
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.