Şimdi Ara

zaman makinası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizce zaman makinası icat edilebilir mi ? ole bisey olsa hangi zamana gitmek isterdiniz ?

• bence icat edilebilir zor bir şey değil şuanda bilim adamları zamanı bükmeyi başardı(aklımda kalanı bu bilim teknikten) tek bir hakkım olsa kesinlikle 200 sene falan sonraya giderim
  • çok saçma bence zaman makinası diye birşey olamaz! ışınlanma filan desen inanırım ama zaman makinası mümkün değil.
  • bundan, çokta değil 200 yıl önce, bu teknolojiye sahip olabileceğimiz kimin aklına gelirdi
    quote:

Orjinalden alıntı: Burcu_82

çok saçma bence zaman makinası diye birşey olamaz! ışınlanma filan desen inanırım ama zaman makinası mümkün değil.
  • Ne kadar saçma ya. makinası icad edilsin ben pazar günüe gidip sayısal lotoda çıkan rakamları öğreniyim. sonra cumartesiye geri dönüp sayısal oynayım zengin oluyum.

Ayrıca ne diyorum bak ışınlanma gibi bişeyin icad edileceğine inanıyorum. ama zamanı ileriye alma geriye alma filan çok mantıksız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burcu_82 -- 10 Temmuz 2005, 21:59:50 >
  • Ah ah hayalim Gelecege dönüş serileri ile büyüdüm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _eDDie_

bundan, çokta değil 200 yıl önce, bu teknolojiye sahip olabileceğimiz kimin aklına gelirdi
    quote:

çok saçma bence zaman makinası diye birşey olamaz! ışınlanma filan desen inanırım ama zaman makinası mümkün değil.

kesınlıkle katılıyorum. . . ben dunyaya geldıgımde(24 yıl once) tv siyah beyazdı renklı tv yoktu. . o zamankı ınsanlara cep telefonunu soylesek kım bılır ne kadar sacma bulurlardı. . . tabi zaman makınası daha uc bır teknoloji ama felsongy nin de dedigi gibi bilimadamları tezlerini ortaya koyuyorlar. .

• ışınlamaya inananlar zaman makinesine neden inanmaz anlamadım
  • quote:

Ne kadar saçma ya. makinası icad edilsin ben pazar günüe gidip sayısal lotoda çıkan rakamları öğreniyim. sonra cumartesiye geri dönüp sayısal oynayım zengin oluyum.

Ayrıca ne diyorum bak ışınlanma gibi bişeyin icad edileceğine inanıyorum. ama zamanı ileriye alma geriye alma filan çok mantıksız

sence ışınlanma neden mümkün kısaca ışınlanmayı anlatıyım bildiğim kadarıyla atomlarına ayrılıp tekrar birleşmen bence icatedilebilitesi zaman makinesinden daha düşük
  • eğer olursa ilk işim geriye dönüp eski kız arkadaşımı tokatlamak olacak
  • Şöyle de düşünmek lazım eger zaman makinesi gerçekten icat edilseydi zamanımızda glecekten gelmiş insanlar olmazmıydı?(Paradox)Zaman garip bir kavram...
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhaxx

quote:

Orjinalden alıntı: _eDDie_

bundan, çokta değil 200 yıl önce, bu teknolojiye sahip olabileceğimiz kimin aklına gelirdi
    quote:

kesınlıkle katılıyorum. . . ben dunyaya geldıgımde(24 yıl once) tv siyah beyazdı renklı tv yoktu. . o zamankı ınsanlara cep telefonunu soylesek kım bılır ne kadar sacma bulurlardı. . . tabi zaman makınası daha uc bır teknoloji ama felsongy nin de dedigi gibi bilimadamları tezlerini ortaya koyuyorlar. .

ben bilim tekniğin yalancısıyım ama yapılabileceğine inanıyorum çünkü bilimsel olarak bazı şeyler var zamanı eğme bükme gibi bir de çok hızlı akan bi zamanda .... neyse tam bilmediğim konuları anlatmıyım kafanız karışır ben de tam bilmiom ilgilenen ve doğru dürüst bilen biri anlatsın lütfen

• belki gelip görüyorlardır ama , hayata müdahele edemiyor olabilirlermi UFO lar belki birer zaman makinesi
    quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

Şöyle de düşünmek lazım eger zaman makinesi gerçekten icat edilseydi zamanımızda glecekten gelmiş insanlar olmazmıydı?(Paradox)Zaman garip bir kavram...
  • quote:

Şöyle de düşünmek lazım eger zaman makinesi gerçekten icat edilseydi zamanımızda glecekten gelmiş insanlar olmazmıydı?(Paradox)Zaman garip bir kavram...

nokta
  • quote:

olmadığını nerden biliosun
  • quote:

Zaman garip bir kavram...

• bi yerde okumuştum. einstein zaman makinasını icad etmek istiyomuş bazı formüller filan hazırlamış ama ömrü yetmemiş diyolardı. Formülleri tamamlasaydı icad edebilir miydi? orası meçhulmüş
  • icadı mümkün olduğu gün dünyanın sonu gelmiş demektir........
  • Ama şunu da düşünmek de lazım gelecek daha yazılmadı daha fazla düşünürsem delirecem
  • 2. bir einstein mutlaka gelecektir.
    şaka bi yana

formül gayet açık!

vakit=nakit
    istediğin kadar yolculuk yap!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.