Şimdi Ara

Thermaltake'den mid-tower segmenti için yeni kasa; WingRS 301

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasa, güç kaynağı ve soğutma çözümlerinde sektör devi isimlerden birisi olan Thermaltake, mid-tower segmenti için hazırladığı yeni kasasını kullanıma sunuyor. Firmanın 485 x 190 x 490 mm boyutlarındaki, WingRS 301 isimli yeni kasa modeli üst kısmını boydan boya kaplayan taşıma kolu ile dikkat çekiyor.

Dört adet 5.25-inç sürücüye ve komponentlerin hızlı kurulumu için alet bağımsız montaja olanak tanıyan Thermaltake WingRS 301, 1300 devir/dakika hızında çalışan 120mm'lik fan ile serinletiliyor. Ön panelinde iki adet ses ve iki adet USB konnektörüne yer verilen WingRS 301 ayrıca 430 Watt'lık güç kaynağı ile de satın alanıbilecek.

Önümüzdeki haftalarda satışa sunulacak Thermaltake WingRS 301'in fiyatı hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• Çok çirkin bir kasaymış, hele o tutacak ıyyy bu kadar dandik tasarım olamaz.
  • Teşekkürler haber için.

Sade ve şık olmuş bence, önde tarafta opsiyonel fan yuvasının olması da güzel olmuş.
  • tasarım çok kötü ve psu hala yukarıda , vasat bir kasa olmuş
  • Thermal take kalitesizliğini konuşturmuş

Berbat birşey
  • 25$ dan satılırsa iyi iş yapar
    Çok güzel ürünleri var aslında TT'nin , böyle bir firmanın uygun fiyatlı çözümler üretmesine de karşı değilim ama keşke farklı bir marka adı altında çıkarıp TT marka imajını kötülemese .
  • Thermalteneke bi kasaya şimcik 70-80$ civarında bi fiyat biçer, adı Thermalteneke işte burdan koyuyo 40$ ını...

Thermaltake de Düşük model almyacaksın abisi, hele fanlarını hiç almayacaksın...
  • tutma yeri çok tipsiz yapmış kasayı 30 liralık kasalara benziyor
  • TermalTake bu kasaya çok benzeyen modelini kullanıyorum çokta memnunum..

Tasarımıyla Alt seviye bir kasa, fakat kalitesine diyecek laf yoktur..

Aynı seviye cooler master kasalarına göre, malzeme kalitesi açısından 5 çeker..

Termaltake göründüğü gibi değildir, dokunmanız lazım.Resmen kalite kokar..

Termaltake`i Dandiri kasalarla özdeşleştiren arkadaşlara ben sadece gülüyorum..:)
  • 2-3 hafta önce THERMALTAKE V9 VJ40001W2Z modelini aldım, görünüşünün çok güzel olduğu kadar, kasa kalitesi de o kadar BERBAT. Ulan boş kasaya 200TL veriyorsun, bari adam gibi sac koy, o kadar incemi olur sac? anakartı monte ederken biraz bastır, çöküyor, yan kapaklar zar gibi, altı öyle, kısacası her yeri ipince. insan iyi bir kasa hayal ediyor, uzun yıllar kullanırım diye ama, nafile.
  • TT'den beklenilmeyecek bir tasarım olmuş bence.
  • çok sıradan duruyor
  • Mid-tower boyutunda en iyi kasa hiç şüphesiz CM rc-690'dır, kalite, kullanım, sağlamlık, f/p..hepsi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Mid-tower boyutunda en iyi kasa hiç şüphesiz CM rc-690'dır, kalite, kullanım, sağlamlık, f/p..hepsi var.

NV-690C NVIDIA EDITION 700W NVIDIA SLI UYUMLU PENCERELİ MIDT ATX SİYAH KASA evet hiç şüphesiz yarın bu kasadan alıcam allah iizn veririse 320 tl fiyatı var çok kaliteli geldi bana...
  • Fena değil fakat taşıma kulbu yakışmamış. Olmasa daha güzel olurdu
  • ninemin radyosuna benzemiş
  • Arkadaşlar zaten düşük bir ürün yani diğer kasalardan ne farkı var ?

Düz bir model olmuş klasik bir tasarım, üstteki taşıma kolu işi bozuyor EVET bu doğru, ama diğer içe yapı ve arka panel bildiğimiz türden yani, bu kadar abartılacak birşey göremiyorum ben sanki ilk kez bu tür bir kasa görüyoruz...
  • o kulp ta neyin nesi kasayı yanımızda taşıyacaz sanki haber için sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger cage

o kulp ta neyin nesi kasayı yanımızda taşıyacaz sanki haber için sağol

öyle demeyin bilgisayarda sadece oyun oynayan ve bozulduğunda kasayı alıp formata götüren acemi arkadaşlara faydası olacaktır
    (tecrübe konuşuyo..zamanında biz öyle yapardık..hey gidi günler.. )
  • KASA BOYUTLARI GAYET İİ AMA TASARIMDA BENDEN SINIFTA KALDI...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.