- x
HARÇ PARALARI NE ZAMAN YATACAK??
12 Cevap18500 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4064 Mesaj
21 Ağustos 2009; 19:43:17 

Ankara üniversitesini kazandım kayıt günü 2 eylülde okuldan herhangi bir belge de gelmedi harç parasını önceden yatırıp banka dekontuyla kayıda gitmek gerekiyormuş ne zaman yatıracağım ayrıca bu kyk dan herhangi bir işlem yapmama gerek var mı?yurt,burs falan istemiyorum.

1582 Mesaj
22 Ağustos 2009; 0:55:07 

bende bu soruyu merak ediyorum ne zaman yatırmamız , ne yapmamız gerekiyor..

339 Mesaj
22 Ağustos 2009; 0:58:32 

heyecan yapmanıza gerek yok, eğer harç hesapları açılmışsa bankaya gidip ben ankar a üniv harç parası yatırmak istiyorum diyeceksniz....

ama açılmamışsa kayıt günü üniv de banka vardır oradanda yatırırsınız sıknıtı olmaz

insan olmak yetmez yetmiyor bazen, süpermen süpermen olmak lazım bazen....

527 Mesaj
22 Ağustos 2009; 1:28:24 

kayıt günü okulda banka vardır da çok sıra olur onda uludağda gelmeden önce yatırın diye uyarı yazmışlardı bize heey gidi günler

329 Mesaj
22 Ağustos 2009; 1:56:21 

Bankaların internet hesaplarına girerseniz orada ödemeler bölümünde ÖSYM/Üniversiteler şeklinde bir bölüm oluyor. Buradan üniversite seçilip öğrenci numarası yazılıp yatırılabiliyor. Bu benim gördüğüm 3-4 gündür aktif. Böyle oluyorsa demekki şubelerde de açılmıştır.
Şuan yatırmanın sana bir zararı olacağını sanmıyorum. Önemli olan elindeki dekont sonuçta.

4064 Mesaj
22 Ağustos 2009; 13:23:57 

Ankara üni.nin ki 26 ağustostan itibaren akbank şubesinden yatırılacakmış birde uludağ üniversitesinin öğrenci işlerine baktım kayıt dosya bedeli olarak 120 tl istiyorlarmış o da bankaya yatırılacakmış ankara üni. nin sitesinde öyle birşey yazmıyor bu bedel her üniversitede yok mu?

2 Mesaj
22 Ağustos 2009; 13:54:02 

arkadaşlar marmara üniversitesinin harcını nereye ne zaman yatırcaz sitede hiçbir bilgi yok.

72 Mesaj
22 Ağustos 2009; 14:41:29 

Uludağ için Ganranti'ye gidip sordum 24 ağustos'ta başlayacağını söyledi ordaki görevli,üniversiteniz hangi bankayla çalışıyorsa ona gidip sorabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir. -- 22 Ağustos 2009; 14:41:20 >

12 Mesaj
22 Ağustos 2009; 15:01:32 

İzmir Dokuz Eylül ünv. harçları 28 agustosta baslıyor yatmaya sadece T.C İş Bankası'na yatıyor bilgilerinize.

3037 Mesaj
24 Ağustos 2009; 12:14:35 

hacettepe ne zaman acaba?

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.

1396 Mesaj
24 Ağustos 2009; 12:19:20 

kayıt zamanlarına yakın bi gunda veya kayıt gunlerinde okulun kullandıgı bankaya gidip sorabirlisiniz hesaplar açıldımı dıye zaten ne kadr yatırcagınızı size söylerler bankada

6 Mesaj
24 Ağustos 2009; 12:51:13 

ben garanti bankasına sordum ege üniversitesi 31 inde başlıyormuş

3037 Mesaj
24 Ağustos 2009; 12:52:14 

birde onaylı kimlik fotokopisi demişler
noter onaylımı muhtar onaylımı olması farkeder mi acaba?

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.262