Şimdi Ara

virüs mü var reklam geliyor devamlı ? Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar virüsmü var pc'mde benim kontrolüm dışında yeni bir pencere açılıyor ve reklam banner'ı oluyor sadece, işte telefonuna şarkı gönder, kontör kazandın gibi reklamlar geliyor, format atmayı bilmiyorum virüs tarattırmadım da hiç bana kesin ve kolay bir çözüm yolu gösterirseniz sevinirim. Çok çaresiz kaldım lütfen yardım edin arkadaşlar. :(

• Bazı sitelerde böyle. Hepsinde böyleyse; problem ne zaman olduysa sistemi ondan önceki tarihe geri yükleyin.
  • Tüm siteler için geçerli malesef, geri yükleme çözer değil mi problemi :)
  • Virüs bulaştıysa geçmez fakat bazı programlar ile gelen saçma trojanlar filan var, onlardansa geçer
  • adware reklam yazılımı bulaşmış bilgisayarına sağlam bir antivirüs programı ile tarat derim kaspersky ile mesela
  • bende bir tavsiyede bulunmak isterim güvenlik yazılımlarından birde güvenlik duvarı yüklemenide öneririm...(mesala zone alarm...)... bu programlar bilgisayar açıldığında çalışan ve internete bağlanmak isteyen yazılımları engelleyebilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozankahveci

Arkadaşlar gelecek için çözüm değilde şu anki durum için çözüm üretemezmisiniz ? Bu durumu nasıl yok ederim format atmadan lütfen yardımcı olun? Sukoku diye bir site üzerinden giriyor bu reklamlara ve pcmde sukoku klasörünü buldum ama silemiyorum klasörü yeniden dene çıkıyor hep bu konuda da yardım ederseniz sevinirim :)

bende bir tavsiyede bulunmak isterim güvenlik yazılımlarından birde güvenlik duvarı yüklemenide öneririm...(mesala zone alarm...)... bu programlar bilgisayar açıldığında çalışan ve internete bağlanmak isteyen yazılımları engelleyebilirsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.