Şimdi Ara

Video: AMD-ATi, Dirt 2 videosu ile DirectX 11 tanıtımı gerçekleştirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DirectX 11 destekli yeni nesil ekran kartlarını Eylül ayında duyurmaya hazırlanan AMD-ATi, oyun stüdyoları ile yeni uygulama ara birimi için kurduğu yakın ilişkilerin sinyallerini vermeye başladı. Çok sayıda oyun stüdyosuna DirectX 11 tabanlı oyunların geliştirme çalışmaları için gerekli donanım platformunu sağlayan firma, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Codemasters'ın doğrulamış ve Dirt 2'nin DirectX 11 destekli ilk PC oyunu olacağını ifade etmişti. Firma oyun dünyasının en önemli etkinliklerinden birisi olan GamesCon'da özel bir Dirt 2 videosu ile DirectX 11 ile tanıtımı gerçekleştirdi.

İşte o video,

Dirt 2 - DirectX 11 Teaser

• Bu kadar kısa bir video ile fikir yürütmek oldukça zor. Fakat yine "aklımızı kaybedeceğimiz" iddiası var. Heyecanla bekliyoruz.
  • Valla aradaki görüntüler iyide bi gameplay yayınlasalarmış daha iyi olurmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 20 Ağustos 2009; 9:55:20 >
  • Yazılım sektöründe tek temennim microsoft a rakip bir firma çıkıp bu tekelci firmanın sınırlama ve standartlarından kurtarması
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    video yu izledim HD sine bakma gereği bile duymadım umarım hiçbir yerde göremediğimiz Dx10 un aksine 64bit işletim sistemi üzerinde Dx11 zevkini yaşarız
  • yahu bırakın bunları göz boyama dx 11 de ne yaa kaç kişi 10.1 de oyun oynamış ya da düzdün dx10 da..
  • Şaka mı bu
  • "Aklımızı kaçıracağız"

Hadi Bakalım
  • Yaaaa tamda ekran kartı alacaktım o zaman almasam mı ? :)

Dx10 olsa ne fark eder?
  • Hiç bir fark göremedim, Dalga mı geçiyorlar? Bu kadar kısa ve abuk subuk görüntüden neye aklımızı kaçıracakmışız?

Herhalde sinirden olsa gerek.
  • Oyun içi görüntülerin yer aldığı videolar olsaydı daha makul düşünecektir.Yalnız herkes şundan emin:DX10'dan daha sağlam gelen bir yapı.
  • video kısa adam gibi bir video yayınlasalar daha iyi olur
  • Galiba HDR özelliğine vurgu yapmışlar. Fakat embesil blendax reklamları gibi olmuş. Saçlarını şöyle eder, böyle eder gibi
  • Bu aslında bir pazarlama hamlesi. Şimdilik fazla birşey göstermiyorlar. Eminim eylülün ilk haftası amd-ati
    RV870 için özel bir site oluşturacaktır.
  • walla pekte bişey anlamadım ya neyse
  • Azıcık ucundan göstermişler ama aklımı kaçırmadım ki
  • ei ei dx11 gelsinde dx10 ekran kartları ucuzlasın
  • wouwww aklımı kaybettim beynim burnumdan akıyorgöstere göstere bunumu göstermişler bu videoların hepsi boş crysis i bi hatırlayın nasıldı millet muhteşem bilnemne diyodu sonra oyun bir geldi hiçbiri yok oyuniçi koysunlarda bakalım
  • dx11 buysa hiç gerekyok gelmesin boşuna elimizdeki modeliçöp etmesinler
  • DX11'in en önemli artısı GPGPU gibi teknolojiler olacak kanaatindeyim.
  • video dan bi *** anlasilmior.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.