Şimdi Ara

LENOVO IDEAPAD Y550 DERNEĞİ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.530
Cevap
14
Favori
303.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • :D microsoft size mi calısıyo ne :D ya size vista neyinize yetmiyo ki beyler xD hem 64 bit hemde 32 bit driverleri yükleyebliyosunuz fazla gurcalamayın bence :D bu arada bu t6600 lü lenovo varya :D walla dört çekirdeklere taş cıkarttırır...
    Undercover ı son ayarlarda banamısın demedi :D bide ısınma olay cok az dı ama iki saat oynadım sonra basladı cehennem üflemesi :D tık yok beyler bide fuel diye bi oyun var :D onu oynadım full ayarlarda xD birazdan call of duty World At Warfare yi oynıcam :D lsüper wala dicek yok ama sarjı ne kadar gider bilmiyom da elektrik takılı oynadım hep :D deneyeniniz varmı ? sarj ile oyun ???
  • arkadaşlar ben ipin ucunu kaçırmışım biraz kim yeni aldı falan takip edemedim.

Yeni alan arkadaşlar bu mesajdan sonra tekrar belirtirlerse ilk sayfaya eklerim derneğe kusura bakmayın bu aralara yoğunum biraz eski sayfalara bakıp bulamıyorum kimler yeni
  • daha ıyısı varken ınsan elındekının daha ıyısı olmasını ıstıyor
    ınan dostum ben pıyasadakı linux harıc butun ısletım sıstemlerını denedım (edıtıon olanlarda dahıl) en ıyı performansı w7 7100 32bıt rc surumde aldım sanada tavsıye ederım denemeden bılemezsın :) bıraz zamanım olsa linux de kasıcam ama zaman yok ıste
    yanlıs anlasılmalar olmasın ben mıcrosoft hayranı bı ınsan degılım baska bı sırket daha ıyısını cıkartsın onuda desteklerım:)
    bahsettıgın modelı alalı sadece 2 gun oldu yapabılıgım tek sey fılm ızlemek oldu o ses sıstemı muhtesemde ozellıkle tek bı tusa basıp sınema moduna gırmek ınanılmaz bırsey farkı anlıyorsunuz yanı :)
  • şu ekranda ki ses çubuğu mute çubuğu FN tuşuyla ekran ışığı açıp kapama tuşunun görünmemesine çözüm bulan yok mu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: errör

quote:

Orijinalden alıntı: lufer

bende yenı y55oıme w7 kurucam arkadaslar drıverler sorun olur mu dıye merak edıordum yukarda acıkca yazmıssınız sorunları pekı d nın ıcındekı drıverler w7 de oluyormu arkadaslar yoksa ınternetten tekrar mı ındırdınız ?

vista driverleri w7 de çalışmadı mealesef , ama dediğn gibi microsoft bizim için driver bulup yolluyosa kıyamet yakındır derim
    ama denemekten zarar gelmez

vistanın tadı demiş arkadaş ama ne hikmetse her heves edip vistayı elime aldığımda kabak tadı verip ekranı maviye dönüyo vistacığımın

şaka değil en az 7 ,8 pc de aynı cinneti getirip aynı gece xp ye kesin dönüş yaptım

quote:

Orijinalden alıntı: lufer

kullanıs ve verım acısından deneme surumu olmasına ragmen w7yı tek gecerım

Ben de vistayla dalga geçiyorum zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Schizophrenia_

şu ekranda ki ses çubuğu mute çubuğu FN tuşuyla ekran ışığı açıp kapama tuşunun görünmemesine çözüm bulan yok mu :)

Ses sürücüsünün 177mb lık mı ne yüklemesi varmış onu yaptın mı öyle birşeyler diyorlardı

Aslında böyle şeyler için servisi arasanız yardımcı olmazlarmı hemen
  • :D dernek sakinleri cok iyi yardım ediyo bravo (_)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiqpasqan

:D microsoft size mi calısıyo ne :D ya size vista neyinize yetmiyo ki beyler xD hem 64 bit hemde 32 bit driverleri yükleyebliyosunuz fazla gurcalamayın bence :D bu arada bu t6600 lü lenovo varya :D walla dört çekirdeklere taş cıkarttırır...
    Undercover ı son ayarlarda banamısın demedi :D bide ısınma olay cok az dı ama iki saat oynadım sonra basladı cehennem üflemesi :D tık yok beyler bide fuel diye bi oyun var :D onu oynadım full ayarlarda xD birazdan call of duty World At Warfare yi oynıcam :D lsüper wala dicek yok ama sarjı ne kadar gider bilmiyom da elektrik takılı oynadım hep :D deneyeniniz varmı ? sarj ile oyun ???

şarjda iken oyun deneyen pek olmaz sanırım, fakat normal kullanımda rahat 2 saatin üzerine çıkıyor
  • quote:

şu ekranda ki ses çubuğu mute çubuğu FN tuşuyla ekran ışığı açıp kapama tuşunun görünmemesine çözüm bulan yok mu :)

hocam kusura bakma sorunu tam anlayamadım, muhakkak önceki sayfalarda açıklamışsındır, fakat dediğim gibi yukarıdada biraz yoğunum forumda da ipin ucu kaçınca yakalayamadım, eski sayfalara bakacak vaktim de pek yok şimdilik. tekrar söylersen belki yardımcı olabilirim
  • o zaman ekle beni serhat_wWw
  • ekledim hemen
    bu arada 20 kişi olmuşuz. fakat y550 ler stoklarda bitmek üzere yani satıldı bayaa ama sanırım alanlar forumu kullanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat_wWw

quote:

hocam kusura bakma sorunu tam anlayamadım, muhakkak önceki sayfalarda açıklamışsındır, fakat dediğim gibi yukarıdada biraz yoğunum forumda da ipin ucu kaçınca yakalayamadım, eski sayfalara bakacak vaktim de pek yok şimdilik. tekrar söylersen belki yardımcı olabilirim

ya demek istediğim şu dostum; sağ tarafta ki ses açma kapama ve mute tuşları varya onlara basınca ekranda çubuklar çıkıo ya ses kısıyorsun felan :) o çubuk artık çıkmıyor ekranda onu soruyorum nasıl geri getirebiliriz diye. :/

• quote:

:D dernek sakinleri cok iyi yardım ediyo bravo (_)?

Şu an herkes bs leriyle meşgul

Bu arada indexe daha sonra 2-3 kere daha mail atmıştım cevaplanmadı bende tekrar attım inatla beni daha yetkili bilgili birine yönlendirdiler inşallah kesin tarih öğreneceğim. GT240M e sahip Y550 lerin ülkemize gelip gelmeyeceğini de sordum
  • Lenovo Ideapad modellerindeki sanallaştırma desteği kısıtlaması ile ilgili blog sayfamda şikayetimi dile getirdim.

Bakalım ne diyecekler.

http://www.ismetdumlupinar.com/Blog/tabid/58/articleType/ArticleView/articleId/22/Lenovo-Sanallastirma-Desteginde-Sinifta-Kaliyor.aspx
  • beyler bugun y550 t660o modelını aldım:))))lısteye benıde ekleyın bırde recovery cd sını nasıl olusturabılırım?acıklarsanız sevınırım:)bırde ıgrenc bı sekılde hard dıskım bozulmus c 250 gb d 30 gıbı bıssı olmus nasıl degıstırcem:(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Lenovo Ideapad modellerindeki sanallaştırma desteği kısıtlaması ile ilgili blog sayfamda şikayetimi dile getirdim.

Bakalım ne diyecekler.

http://www.ismetdumlupinar.com/Blog/tabid/58/articleType/ArticleView/articleId/22/Lenovo-Sanallastirma-Desteginde-Sinifta-Kaliyor.aspx

Tam olarak anlamadım ben sanallaştırma nedir ne işe yarar ne tarz kullanıcıları kısıtlar VT ne demekti ?

• quote:

Orijinalden alıntı: engincantan

beyler bugun y550 t660o modelını aldım:))))lısteye benıde ekleyın bırde recovery cd sını nasıl olusturabılırım?acıklarsanız sevınırım:)bırde ıgrenc bı sekılde hard dıskım bozulmus c 250 gb d 30 gıbı bıssı olmus nasıl degıstırcem:(((

aynı model ve aynı problemden bende yaşadım şuan problem yok.
    recovery için; laptopu komple kapatıp solda açma kapama tuşunun üstünde ki tuş ile açıcaksın daha sonrasını okuyarak halledersin zaten..
    harddisk problemine gelince; bozuk felan değil öyle geliyor zaten..ben o sorunu 3'e bölerek hallettim başkaları nasıl yapar bilemiyorum.
    Cyi bilgisayar>yönet>disk yönetimi ve daha sonra C'nin üstüne sağ tıklayıp birimi küçülttüm daha sonra ayırarak halletim. bu konu hakkında biraz araştırırsan benim anlatımımdan daha kolay şekilde yapabilirsin belkide(resimli anlatim) felan. yalnız bunu yaparken D'de ki drivers dosyasını ve diğer dosyalarını yedeklemeyi unutma Dyi komple silmek zorunda kalabiliyosun cunki sahsen benim öyle oldu harici hddye atmıstım Dyi yapmadan. yardımcı olabiliceklerim bu kadar umarım anlamıssındır.

• engin forumda birleştiren veya bölen kullanıcı arkadaşlarımız varkonuna yardım ederler ama pc nin hdd lerini fazla kurcalamayın :D recovery ı bozarsın bide bilmeyerek sonra yan tutus bi dünya ugras veriyosun ona göre bi öneri bu :) ben su grenflash a bişey sorayım ?

bu sanallaştırma simdi biizm bu y550 lerde yokmu ? sanal xp vs kuramıcaz mı yani
  • quote:

engin forumda birleştiren veya bölen kullanıcı arkadaşlarımız varkonuna yardım ederler ama pc nin hdd lerini fazla kurcalamayın :D recovery ı bozarsın bide bilmeyerek sonra yan tutus bi dünya ugras veriyosun ona göre bi öneri bu :) ben su grenflash a bişey sorayım ?

bu sanallaştırma simdi biizm bu y550 lerde yokmu ? sanal xp vs kuramıcaz mı yani

Öyle diyorda bu bu kadar önemli bişeymi ki?

Hangi markalar destekliyor bunu ?
  • recovery olayını felan bozarsın demiş arkadaş o doğru olabilir çünki ben 3'e böldükten sonra mantıksal sürücü olarak K bölümünü yaptım driverlari felan ona attım belki olmustur belki olmamistir :) fakat başta D'de idi recovery olicagi zaman Dye alsam problem olmaz gibi geldi bana?
    Bu arada ses çubuğu v.s. görünmemesinin olayı energy managament'tenmiş ben kaldırmıştım onu gereksiz gördüğüm için :) lenovonun forumlarından okudum simdi orda ki yabanci arkadslar öyle yapmıs kurdum oldu :)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.