LENOVO IDEAPAD Y550 DERNEĞİ
3453 Cevap238564 Görüntüleme10 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     7 [9] 11 12 13 14 15 16      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

120 Mesaj
16 Eylül 2009; 0:22:21 

saka gıbı gelıo ama ben denedım oldu :D lenovo 3000 n200 vardı bende w7 kurdum parmak ızı okuyucu drıverlerı lenovonun sıtesınde uyusmadı bende mıcrosofta gonderme yaptım onlarda bana lınk yolladılar bende oradan ındırdım vısta drıverlerı uyusmadıysa w7 drıverlerını nasıl buldun errör ?? lenovonun sıtesıne baktım orada da w7 drıverlerı yoktu???

74 Mesaj
16 Eylül 2009; 0:33:15 

:D microsoft size mi calısıyo ne :D ya size vista neyinize yetmiyo ki beyler xD hem 64 bit hemde 32 bit driverleri yükleyebliyosunuz fazla gurcalamayın bence :D bu arada bu t6600 lü lenovo varya :D walla dört çekirdeklere taş cıkarttırır...
Undercover ı son ayarlarda banamısın demedi :D bide ısınma olay cok az dı ama iki saat oynadım sonra basladı cehennem üflemesi :D tık yok beyler bide fuel diye bi oyun var :D onu oynadım full ayarlarda xD birazdan call of duty World At Warfare yi oynıcam :D lsüper wala dicek yok ama sarjı ne kadar gider bilmiyom da elektrik takılı oynadım hep :D deneyeniniz varmı ? sarj ile oyun ???

A S L O L A N G A L A T A S A R A Y ' D I R !

AMD FX(tm)-9370 Eight-Core Processor - SABERTOOTH 990FX R2.0 - G.Skill 8 gb DDR3 - NVIDIA GeForce GTX 650 Ti BOOST / NVIDIA GeForce GTX 550 Ti - Cooler Master 1000w gold plus - kingston hyperx 120 gb ssd

584 Mesaj
16 Eylül 2009; 0:38:12 

arkadaşlar ben ipin ucunu kaçırmışım biraz kim yeni aldı falan takip edemedim.

Yeni alan arkadaşlar bu mesajdan sonra tekrar belirtirlerse ilk sayfaya eklerim derneğe kusura bakmayın bu aralara yoğunum biraz eski sayfalara bakıp bulamıyorum kimler yeni

120 Mesaj
16 Eylül 2009; 0:42:48 

daha ıyısı varken ınsan elındekının daha ıyısı olmasını ıstıyor
ınan dostum ben pıyasadakı linux harıc butun ısletım sıstemlerını denedım (edıtıon olanlarda dahıl) en ıyı performansı w7 7100 32bıt rc surumde aldım sanada tavsıye ederım denemeden bılemezsın :) bıraz zamanım olsa linux de kasıcam ama zaman yok ıste
yanlıs anlasılmalar olmasın ben mıcrosoft hayranı bı ınsan degılım baska bı sırket daha ıyısını cıkartsın onuda desteklerım:)
bahsettıgın modelı alalı sadece 2 gun oldu yapabılıgım tek sey fılm ızlemek oldu o ses sıstemı muhtesemde ozellıkle tek bı tusa basıp sınema moduna gırmek ınanılmaz bırsey farkı anlıyorsunuz yanı :)

104 Mesaj
16 Eylül 2009; 0:44:04 

şu ekranda ki ses çubuğu mute çubuğu FN tuşuyla ekran ışığı açıp kapama tuşunun görünmemesine çözüm bulan yok mu :)

656 Mesaj
16 Eylül 2009; 2:34:19 

quote:

Orijinalden alıntı: errör

quote:

Orijinalden alıntı: lufer

kullanıs ve verım acısından deneme surumu olmasına ragmen w7yı tek gecerım

Ben de vistayla dalga geçiyorum zaten

Xperia Z1 Compact, lenovo ideapad Y550, Philips MMS460, SB X-Fi Surround 5.1, Razer Habu, Xperia Neo V (CyanogenMod10)

656 Mesaj
16 Eylül 2009; 2:42:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Schizophrenia_

şu ekranda ki ses çubuğu mute çubuğu FN tuşuyla ekran ışığı açıp kapama tuşunun görünmemesine çözüm bulan yok mu :)

Ses sürücüsünün 177mb lık mı ne yüklemesi varmış onu yaptın mı öyle birşeyler diyorlardı

Aslında böyle şeyler için servisi arasanız yardımcı olmazlarmı hemen

Xperia Z1 Compact, lenovo ideapad Y550, Philips MMS460, SB X-Fi Surround 5.1, Razer Habu, Xperia Neo V (CyanogenMod10)

74 Mesaj
16 Eylül 2009; 2:58:44 

:D dernek sakinleri cok iyi yardım ediyo bravo (_)?

AMD FX(tm)-9370 Eight-Core Processor - SABERTOOTH 990FX R2.0 - G.Skill 8 gb DDR3 - NVIDIA GeForce GTX 650 Ti BOOST / NVIDIA GeForce GTX 550 Ti - Cooler Master 1000w gold plus - kingston hyperx 120 gb ssd

584 Mesaj
16 Eylül 2009; 13:06:00 

quote:

Orijinalden alıntı: optiqpasqan

:D microsoft size mi calısıyo ne :D ya size vista neyinize yetmiyo ki beyler xD hem 64 bit hemde 32 bit driverleri yükleyebliyosunuz fazla gurcalamayın bence :D bu arada bu t6600 lü lenovo varya :D walla dört çekirdeklere taş cıkarttırır...
Undercover ı son ayarlarda banamısın demedi :D bide ısınma olay cok az dı ama iki saat oynadım sonra basladı cehennem üflemesi :D tık yok beyler bide fuel diye bi oyun var :D onu oynadım full ayarlarda xD birazdan call of duty World At Warfare yi oynıcam :D lsüper wala dicek yok ama sarjı ne kadar gider bilmiyom da elektrik takılı oynadım hep :D deneyeniniz varmı ? sarj ile oyun ???

şarjda iken oyun deneyen pek olmaz sanırım, fakat normal kullanımda rahat 2 saatin üzerine çıkıyor

584 Mesaj
16 Eylül 2009; 13:10:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Schizophrenia_

hocam kusura bakma sorunu tam anlayamadım, muhakkak önceki sayfalarda açıklamışsındır, fakat dediğim gibi yukarıdada biraz yoğunum forumda da ipin ucu kaçınca yakalayamadım, eski sayfalara bakacak vaktim de pek yok şimdilik. tekrar söylersen belki yardımcı olabilirim

120 Mesaj
16 Eylül 2009; 13:20:14 

o zaman ekle beni serhat_wWw

584 Mesaj
16 Eylül 2009; 13:25:21 

ekledim hemen
bu arada 20 kişi olmuşuz. fakat y550 ler stoklarda bitmek üzere yani satıldı bayaa ama sanırım alanlar forumu kullanmıyor.

104 Mesaj
16 Eylül 2009; 20:31:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Serhat_wWw

hocam kusura bakma sorunu tam anlayamadım, muhakkak önceki sayfalarda açıklamışsındır, fakat dediğim gibi yukarıdada biraz yoğunum forumda da ipin ucu kaçınca yakalayamadım, eski sayfalara bakacak vaktim de pek yok şimdilik. tekrar söylersen belki yardımcı olabilirim

ya demek istediğim şu dostum; sağ tarafta ki ses açma kapama ve mute tuşları varya onlara basınca ekranda çubuklar çıkıo ya ses kısıyorsun felan :) o çubuk artık çıkmıyor ekranda onu soruyorum nasıl geri getirebiliriz diye. :/

656 Mesaj
16 Eylül 2009; 20:31:55 

quote:

:D dernek sakinleri cok iyi yardım ediyo bravo (_)?

Şu an herkes bs leriyle meşgul

Bu arada indexe daha sonra 2-3 kere daha mail atmıştım cevaplanmadı bende tekrar attım inatla beni daha yetkili bilgili birine yönlendirdiler inşallah kesin tarih öğreneceğim. GT240M e sahip Y550 lerin ülkemize gelip gelmeyeceğini de sordum

1927 Mesaj
16 Eylül 2009; 21:59:10 

Lenovo Ideapad modellerindeki sanallaştırma desteği kısıtlaması ile ilgili blog sayfamda şikayetimi dile getirdim.

Bakalım ne diyecekler.

http://www.ismetdumlupi...de-Sinifta-Kaliyor.aspx

ID/Android İncelemeleri/İzmir'de Satranç

52 Mesaj
16 Eylül 2009; 22:29:17 

beyler bugun y550 t660o modelını aldım:))))lısteye benıde ekleyın bırde recovery cd sını nasıl olusturabılırım?acıklarsanız sevınırım:)bırde ıgrenc bı sekılde hard dıskım bozulmus c 250 gb d 30 gıbı bıssı olmus nasıl degıstırcem:(((

Farkımız Olsun...

656 Mesaj
17 Eylül 2009; 0:08:29 

quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Lenovo Ideapad modellerindeki sanallaştırma desteği kısıtlaması ile ilgili blog sayfamda şikayetimi dile getirdim.

Bakalım ne diyecekler.

http://www.ismetdumlupi...de-Sinifta-Kaliyor.aspx

Tam olarak anlamadım ben sanallaştırma nedir ne işe yarar ne tarz kullanıcıları kısıtlar VT ne demekti ?

104 Mesaj
17 Eylül 2009; 0:09:28 

quote:

Orijinalden alıntı: engincantan

beyler bugun y550 t660o modelını aldım:))))lısteye benıde ekleyın bırde recovery cd sını nasıl olusturabılırım?acıklarsanız sevınırım:)bırde ıgrenc bı sekılde hard dıskım bozulmus c 250 gb d 30 gıbı bıssı olmus nasıl degıstırcem:(((

aynı model ve aynı problemden bende yaşadım şuan problem yok.
recovery için; laptopu komple kapatıp solda açma kapama tuşunun üstünde ki tuş ile açıcaksın daha sonrasını okuyarak halledersin zaten..
harddisk problemine gelince; bozuk felan değil öyle geliyor zaten..ben o sorunu 3'e bölerek hallettim başkaları nasıl yapar bilemiyorum.
Cyi bilgisayar>yönet>disk yönetimi ve daha sonra C'nin üstüne sağ tıklayıp birimi küçülttüm daha sonra ayırarak halletim. bu konu hakkında biraz araştırırsan benim anlatımımdan daha kolay şekilde yapabilirsin belkide(resimli anlatim) felan. yalnız bunu yaparken D'de ki drivers dosyasını ve diğer dosyalarını yedeklemeyi unutma Dyi komple silmek zorunda kalabiliyosun cunki sahsen benim öyle oldu harici hddye atmıstım Dyi yapmadan. yardımcı olabiliceklerim bu kadar umarım anlamıssındır.

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 0:15:09 

engin forumda birleştiren veya bölen kullanıcı arkadaşlarımız varkonuna yardım ederler ama pc nin hdd lerini fazla kurcalamayın :D recovery ı bozarsın bide bilmeyerek sonra yan tutus bi dünya ugras veriyosun ona göre bi öneri bu :) ben su grenflash a bişey sorayım ?

bu sanallaştırma simdi biizm bu y550 lerde yokmu ? sanal xp vs kuramıcaz mı yani

656 Mesaj
17 Eylül 2009; 0:18:15 

quote:

engin forumda birleştiren veya bölen kullanıcı arkadaşlarımız varkonuna yardım ederler ama pc nin hdd lerini fazla kurcalamayın :D recovery ı bozarsın bide bilmeyerek sonra yan tutus bi dünya ugras veriyosun ona göre bi öneri bu :) ben su grenflash a bişey sorayım ?

bu sanallaştırma simdi biizm bu y550 lerde yokmu ? sanal xp vs kuramıcaz mı yani

Öyle diyorda bu bu kadar önemli bişeymi ki?

Hangi markalar destekliyor bunu ?

104 Mesaj
17 Eylül 2009; 0:24:53 

recovery olayını felan bozarsın demiş arkadaş o doğru olabilir çünki ben 3'e böldükten sonra mantıksal sürücü olarak K bölümünü yaptım driverlari felan ona attım belki olmustur belki olmamistir :) fakat başta D'de idi recovery olicagi zaman Dye alsam problem olmaz gibi geldi bana?
Bu arada ses çubuğu v.s. görünmemesinin olayı energy managament'tenmiş ben kaldırmıştım onu gereksiz gördüğüm için :) lenovonun forumlarından okudum simdi orda ki yabanci arkadslar öyle yapmıs kurdum oldu :)

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 0:31:38 

:D zzenciler işi biliyo :P bak reco very yapacagın yeri yani D: C: S: k: farkmaz onu sen reco programında tanıt o yeter :D İstersen 10 gb lık bi bölüm yap kendine onları oraya koy bide bu vista mı her neyi yapacaksan yüklemede recovery e onu koy o kadar :D anlatabilmişimdir inş bozmanın da bi çözümü var böle de ayıp oluyo bi dernekte ismimizi göremedik :S o kadar bilgi time yaptım burda :D serhat baskan hadi görem seni ...

104 Mesaj
17 Eylül 2009; 0:35:28 

ben bişiy anlamadım şahsen :)

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 0:39:20 

:D üf neyse ya xD sen demişsin ya D: de idi diye recovery eskiden o farketmez demek istedim :d uzun uzun :D buda uzunun kısası oldu pha (:size bi link verimmi ? tmm veriyorum :D bakın pc lere kafayı yemesseniz bende optiq deilim tmm :D

http://www.xmx-shop.de/shop/index.php

584 Mesaj
17 Eylül 2009; 1:19:40 

@Schizophrenia_
kusura bakma yardımcı olamadk pek fakat sen kendin çözmüşsün sorunu

bu disk bölme işini yapmadım ben bilmiyorum Lenovo da nasıl oluyor fakat bir ihtimal o işlemden sonra one key recovery uygulaması ya çalışmaz yada yaptığımızda diskleride eski haline getirebilir. tam bilemiyorum tabii, bölen arkadaşların bakması lazım

@optiqpasqan
ekledik hocam merak etmeyin, bu ara bakamıyorum foruma pek onda kimse kusura bakmasın
bu verdiğin linkteki pc lerde güzel, hele 400 euroya bir tane varki akıllara ziyan, fakat o fiyatlara çıkabilecek olsam direkt alienware bakardım. fiyatları daha uygundu sanki daha yüksek özellikler için, bir ara takmıştım da aklımda öyle kalmış

bu arada çözülen sorunları ve çözümlerinide yakında ilk aya sayfaya ekleriz, bilgi paylaşımına devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhat_wWw -- 17 Eylül 2009; 1:22:39 >

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 2:07:35 

saolasın (: elimizden geleni yapıyoruz sorunları olanlara ardım edebilmek için

656 Mesaj
17 Eylül 2009; 3:52:36 

quote:

:D zzenciler işi biliyo :P bak reco very yapacagın yeri yani D: C: S: k: farkmaz onu sen reco programında tanıt o yeter :D İstersen 10 gb lık bi bölüm yap kendine onları oraya koy bide bu vista mı her neyi yapacaksan yüklemede recovery e onu koy o kadar :D anlatabilmişimdir inş bozmanın da bi çözümü var böle de ayıp oluyo bi dernekte ismimizi göremedik :S o kadar bilgi time yaptım burda :D serhat baskan hadi görem seni ...

Bende anlamadım galiba :D

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Eylül 2009; 11:29:42 

sanal desteğide olmayıversin kurarız çift işletim sistemi olur biter

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 11:59:19 

ya beyler aranızda hiç ekran kartını güncelleyen olumu yani nvidia dan 186... sürüm indirip kuran ? ben kurdum ama bu sefer ayyarlarına giremiyorum masaüstünde sag tıklıyorum nvidia denetim masası cıkmıyo neden acaba uygun deilmi bu driver ?

584 Mesaj
17 Eylül 2009; 12:49:34 

ben 186.03 ü de kullandım şimdide en son olan 186.81 i kullanıyorum bahsettiğin sorunu yaşamadım.
sürücüyü tekrar yüklemeyi dene bakalım

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 12:57:36 

hmm durun bakim yeniden kuralım (: o sürümde 3D özelliği varmı peki ? hani varya gözlük ayarları filan da yapılabliyo

52 Mesaj
17 Eylül 2009; 13:11:02 

beylere herksse meraba bugun mouse almak ıcın gıttıgım magazada kızın bırı nıe hp almadın gıbılerınden bıseler soledı ben cok arastırdım lenovo da karar kıldım dedım kız da servısı yok falan dedı mersınde bende zaten tum laptoplar ıstanbula gıdıyor dedım servıs ıcın falan ama kız mıdemı bulandırdı hanı sınek kucuktur ama mıde bulandırır gıbılerınden arkadaslar bu servıs olayı nasıl bı bılgınız yada yuregıme su serpecek olan warmı:)))

Farkımız Olsun...

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 13:29:14 

ya yok gene gözükmedi :S neden acaba bileniniz varmı ? herkes gibi yükledim işte bi soun olmaması gerekyio acaba dosyada mı bi sorun varki yheniden indirmek lazım belkide ?

bakın dosya bu
186.81_notebook_win7_winvista_64bit_international_whql.exe

Dikteki Boyut: 138 MB (144.728.064 bayt)
Boyut: 138 MB (144.723.992 bayt)

böle yazıyo acaba eksik mi sizde kaç mb ? onlarıda yazarsanz

584 Mesaj
17 Eylül 2009; 15:30:38 

quote:

Orijinalden alıntı: engincantan

beylere herksse meraba bugun mouse almak ıcın gıttıgım magazada kızın bırı nıe hp almadın gıbılerınden bıseler soledı ben cok arastırdım lenovo da karar kıldım dedım kız da servısı yok falan dedı mersınde bende zaten tum laptoplar ıstanbula gıdıyor dedım servıs ıcın falan ama kız mıdemı bulandırdı hanı sınek kucuktur ama mıde bulandırır gıbılerınden arkadaslar bu servıs olayı nasıl bı bılgınız yada yuregıme su serpecek olan warmı:)))

hiç kafanı yorma lenovo da servis yönünden sorun çıkmaz, ama kafam rahat olsun diyorsan ilk sayfada lenovonun ücretsiz çağrı merkezi numarası var ara öğren öyle bir durumda ne olduğunu olacağını. bir sorun olduğunda ücretsiz olarak evden de alıyorlar mı sor bakalım
kaç tane firma sunuyor bu servisi. en olmadı zaten vatan dan aldın sanırım oraya vereceksin gerisini onlar halledecek. istanbula gitmesine gerek yok adana yakın mersine vardır sanırım adana da servis.
için rahat olsun yani, lenovo müşteri memnuniyetinde geçtiğimiz yıllarda pek çok birincilik ve ödül almıştır.

@optiqasqan
verdiğin bilgiler benim elimdeki setup a birebir uyuyor. sorun neden bilemiyorum. sağ tıklayınca çıkmıyor demiştin birde sağ tıklayıp kişiselleştirme\ görüntü ayarları\ gelişmiş ayarlar \ gt130 m sekmesindeki denetim masasının butonu var onu dene acaba orada var mı?

120 Mesaj
17 Eylül 2009; 15:48:14 

basıma cok kotu bırsey geldı laptop basındayken bır anda mavı ekran cıktı ve akabınde laptop kapandı tekrar actıgımda ıse laptop calısr vazıyette ama ekranı karanlık ıdı. forumda okudugum kadarıyla pc kasıldıgı ıcın yada asırı guc yuklenmesınden dolayı olur dıye yazıo ve cozum ıcın bıos ayarlarını pcyı acarken ınsert tusuna basarak duzelt dıe yazıo denıyorum olmuyo bılıyorsunuz kı ıkı gun once almıstım ben bu laptopu.

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 16:08:54 

iyide bende o dediğini yaptıgımda bak bu sekmeler cıkıyo :s

0

başlat ta Pyhsx dosyasına tıklıyorum o zaman geliyo anca oda bu

0

bu sayfa anca böle gliyo ama sag tıkladıgımızda Nvidia denetim masası cıkması gerekmiyo mu ya :S

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 16:11:40 

quote:

basıma cok kotu bırsey geldı laptop basındayken bır anda mavı ekran cıktı ve akabınde laptop kapandı tekrar actıgımda ıse laptop calısr vazıyette ama ekranı karanlık ıdı. forumda okudugum kadarıyla pc kasıldıgı ıcın yada asırı guc yuklenmesınden dolayı olur dıye yazıo ve cozum ıcın bıos ayarlarını pcyı acarken ınsert tusuna basarak duzelt dıe yazıo denıyorum olmuyo bılıyorsunuz kı ıkı gun once almıstım ben bu laptopu.

ne yaptında mavi ekran cıktı ? oyu oynarkenmi zorladın yoksa 3dmark filan yaparken mi zorladın bilgi ver bi bakalım ? suan ekran siyah mı ? belki FN + Ekran Kapa yapmış olabilirsin ?

120 Mesaj
17 Eylül 2009; 16:39:26 

sd card taktım cıkarttıktan sonra o bırden mavı ekran cıktı:( fn+ekran kapa yapmadım kı yapmıs olsam pc kapanıp acıldı kac kere duzelmezmıydı?

584 Mesaj
17 Eylül 2009; 16:49:02 

şu one key recovery ile kurtarmayı dene bakalım
olmadı ara lenovo servisini yardımcı olur onlar.

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 17:25:39 

hmm sizinde ole bi sansınız varki :S ben de sandım galiba programlarla filan kastırdınız bayhagı ama deilmiş lenovo destek hattını arayın hiç bi yere göndermeden önce
bakın kullanım kılavuzunda bile diyorki aldıgınız yer göndermeyn ilk baş bizi arayın destek verelim veya ürün direk bize yollayın diyor kısa zamanda çözüme kavussun diye bi gönder bakalım hem nedeni neymiş ? bende o kadar kart cıkarttım taktım problem olmadı belki asırı ısınmıstır ?

120 Mesaj
17 Eylül 2009; 18:22:29 

one key tusunu kullandım bı faydası olmadı..
o kadar sd kart kullandım ılk defa basıma gelıyo moralım cok bozuldu aklıma aramak gelmedı acıkcası buraya yazdım hemen alalı daha ıkı gun olmustu:(( yarın ılk ısım aramak olucak
sorma optiqpasqan anlamadım gitti ne bu sanssızlık aglıcam sınırden

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 18:33:41 

kanky takma kafana emin ol servisleri hızlı olur bayramı laptopsız geçirebilirsin ama sıkmaya gerek yok suan nerden yazıyosan ordan idare et bari bende baktım diger sitelerde nedenine filan arastırıyorum ama :s doru dürüst yazan yok

120 Mesaj
17 Eylül 2009; 18:44:40 

cok saol optiqbasqan tesekkur ederım. anca bayramdan sonra verebılırım bıde ogrencı mılletı olunca bı orda bı burda oluyosun okudugum yerde verıcem artık beklıyıp sonucları hep beraber gorucez ılk laptopumda lenovoydu oda bozulmustu :( harddısklı cok seslı calısıodu ekranıda gıdıp gelıodu dejavu oldum sımdı ona da garıpsedım.

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 18:49:14 

ama ilk baş lenovo müşteri hizmetlerini ara kardeşim sen hiç çekinme hakkını almalısın neyse belkide sıfır la deişim verirler :D buda iyi bişey olumlu taraflarından düşün

120 Mesaj
17 Eylül 2009; 18:54:18 

laptop zaten ıkı gunluktu:) ılk laptopuda degısımle aldılar bana bunu verdıler degısımle ustune ekleme yaptım tabı boyle gıderse degıstırmekten lenovo bana laptop satmıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lufer -- 17 Eylül 2009; 18:55:19 >

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 18:56:02 

sen bunu degişim le mi aldın ? öleyse dogaldır :D baktılar pc dayanmıyo sana ver anam bi defolu pc demişlerdir :D

120 Mesaj
17 Eylül 2009; 18:59:05 

evet ılk lenovo 3000 n200le basladım ben ıse:):)) rahatlattıgın ıcın tesekkur ederım optiqbasqan umarım benım basıma gelenler kımsenın basına gelmezde turk mılletı rahat rahat laptoplarını kullanır

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 19:00:25 

:D hayırlısı

656 Mesaj
17 Eylül 2009; 19:44:57 

quote:

sd card taktım cıkarttıktan sonra o bırden mavı ekran cıktı:( fn+ekran kapa yapmadım kı yapmıs olsam pc kapanıp acıldı kac kere duzelmezmıydı?

Ekran siyah mı gösteriyor yoksa direk kapalımı karanlıkta bakar mısın?

Pirizde veya bataryadayken bir şey farkediyor mu?

çalışmasında herhangi bir tuhaflık var mı ?

Sadece ekran çalışmıyormuş gibi işlemlere devam mı ediyor?

120 Mesaj
17 Eylül 2009; 20:01:53 

sd kartı cıkartım sonra mavı ekran cıktı pc kapandı daha sonra pcyı actım calıstı ama ekran gelmedı yanı ondekı dokunmatık tuslar calısıo fan calısıo fn tusu calısıo ama ekran acılmıo kapalı. yok cem aydınlık ekran sıyah degıl kapalı duruo acılmıo yanı bana tuhaf gelen tek sey harddısk ısıgı pc acılırken yanıyo normal bı sekılde ama sonra hıc yanıp sonmuyo dıkkatımı sadece o cektı.prızde ve bataryadayken bırsey fark etmıyo ama bataryayı cıkarıp denemedım anakartın yanma olasılıgını dusundum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Eylül 2009; 21:45:22 

bios menüsü görünüyormu?

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 22:20:16 

ya o zaman sen bi baksana bu kapagını filan fazla mı actın ne yaptın ? baglantıda bi sorun olusmus da olabilir belki

442 Mesaj
17 Eylül 2009; 22:45:57 

Güzel notebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyasar -- 17 Eylül 2009; 22:45:50 >

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 23:07:26 

:D evet iyi bilgisayardır kendisi

120 Mesaj
17 Eylül 2009; 23:10:48 

yok biosa da girmiyo ekranı fazla acmakla ilgisi yok sd kartını cıkarttım pat dıe gıttı makına mavı ekran cıktı:(

74 Mesaj
17 Eylül 2009; 23:11:49 

o vakit sen bi lenovo yu ara yarın 9 dan sonra ok :D

120 Mesaj
17 Eylül 2009; 23:16:31 

ilk işim aramak olacak

283 Mesaj
17 Eylül 2009; 23:39:02 

ya ben bu başlığa neden msj atamıyorum

neyse 2 gün sonunda artık atabiliyorum arkadaşlar canıma tak dedi bana y550 p serisi bilgisayarı 1400 ytl civarında bulabilecğim bir yer söyllerseniz artık alıcam =) hiçbiryerde yok sırra kadem başmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askinali.donmez -- 17 Eylül 2009; 23:39:45 >

153 Mesaj
17 Eylül 2009; 2