Şimdi Ara

Discovery Communications'dan iPhone/iPod'a özel yazılım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerikan merkezli Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Discovery Health Channel, Travel Channel gibi kanallarıyla dünyanın önde gelen medya şirketlerinden olan Discovery Communications, iPhone/iPod kullanıcıları için hazırladığı Discovery Channel yazılımını App Store'dan kullanıma sunulduğunu açıkladı.

Mythbusters, Man vs. Wild, Dirty Jobs, Time Warp, Deadliest Catch, Cash Cab ve Shark Week gibi Discovery Channel'ın sevilen programlarının videolarına hareket halinde heryerden ulaşılmasına izin veren yazılım aynı zamanda, foto galerilerini, tv rehberini ve Discovery News'den anlık güncellenen haberleri de kullanıcılarına sunuyor.

Şimdilik AppStore Türkiye'de bulunmayan ancak AppStore Amerika'da ücretsiz olarak satışa sunulan Discovery Channel uygulamasını burayı tıklayarak (Bağlantıyı açabilmek için iTunes'un yüklü olması gerekir) inceleyebilir ve yükleyebilirsiniz.

• Güzel Paylasım

Size bir sey sormak ıstıyorum yenı konu acmak ıstemedım.

bugun turkcell ın sıtesınde gezınırken mobil tv uygulamasını gordum hosuma da gıttı ama bakayım dedım hangı telefonlar desteklıyor dıye

ancak ıphone yoktu.

yanı bu telefon mobıl tv olmuyor mu turkcell uygulamasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onux53 -- 19 Ağustos 2009; 14:36:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onux53

Güzel Paylasım

bugun turkcell ın sıtesınde gezınırken mobil tv uygulamasını gordum hosuma da gıttı ama bakayım dedım hangı telefonlar desteklıyor dıye

ancak ıphone yoktu.

Maalesef olmuyor...
  • Bu süper oldu işte bayıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: onux53

Güzel Paylasım

ancak ıphone yoktu.

Net tv vs vs tv uygulamaları var app store'da ama turkcell'in desteklediği ntv paketleri falan var mobil tv destekliyor.
  • şovu tamamını izleyebiliyorsak harika. hemen bakalım.

---indirdim ve denedim. tek kelime ile MÜ-KEM-MEL. tv şov olarak değilde kısa klipler halinde izleyebiliyorsunuz. mesela mythbusters'ın kısa klipleri çok eğlenceli ve bir hayli var. bence bir çok oyundan daha eğlenceli bi program. kesinlikle öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTasci -- 19 Ağustos 2009; 18:09:43 >
  • Offf.
    Bittim ben bu programa. Hemen kuruyorum.
  • online izleyebiliyormuyuz discovery yi ?
  • Ben Türkiye'den kayıtlıyım itunes'a ve Türkiye mağazasında yok diyor...
  • Türkiye hesabımı değiştirmeden alamayacak mıyım yani?
  • bear grylls in olduğu heryerde ben varım arkadaş
  • Türkçe mi?
  • Arkadaşlar link var mı? Malum hepimizin ABD hesabı yok. Appulodada göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavs

bear grylls in olduğu heryerde ben varım arkadaş

Adam manyak yaa...Maymun gibi her yere tırmanıyor (ki benim diyen dağcı yanından bile geçemez,milyon tane donanımla tırmanmalarına rağmen),"Ahan da bu buz kırılır içine düşerseniz s.çtınız" diyor,bir bakıyorsun paat içinde...Ve ağzına sığan herşeyi yiyor...
    Bir zamanlar TVde biyonik adam diye bir dizi vardı,esas biyonik adam Grylis...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

quote:

Orijinalden alıntı: mavs

bear grylls in olduğu heryerde ben varım arkadaş

Adam manyak yaa...Maymun gibi her yere tırmanıyor (ki benim diyen dağcı yanından bile geçemez,milyon tane donanımla tırmanmalarına rağmen),"Ahan da bu buz kırılır içine düşerseniz s.çtınız" diyor,bir bakıyorsun paat içinde...Ve ağzına sığan herşeyi yiyor...
    Bir zamanlar TVde biyonik adam diye bir dizi vardı,esas biyonik adam Grylis...

Adam zaten profesyonel dağcı. Aynı zaman eski bir sas komandosu ve özel tim üyesi.

• quote:

Türkiye hesabımı değiştirmeden alamayacak mıyım yani?

Alamayacaksın dostum...Ben de Türkiye hesabına sahiptim dün bir tane de Amerika hesabı aldım.Ve açıkcası çok güzel.Ne ararsan var.Türkiye hesaplarında bazı uygulamalar yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunder9

quote:

Türkiye hesabımı değiştirmeden alamayacak mıyım yani?

Alamayacaksın dostum...Ben de Türkiye hesabına sahiptim dün bir tane de Amerika hesabı aldım.Ve açıkcası çok güzel.Ne ararsan var.Türkiye hesaplarında bazı uygulamalar yok malesef.

Bu iş yasal mı peki? Yasal mı derken Amerika'da olmadığımız halde Amerika hesabı açtığımız için elbette kural dışı ama sonuçta hırsızlık değil birşey değil,sonradan bir şekilde gerçek hesabımın bloke olmasını istemem.
    Çünkü bildiğim kadarıyla itunes hesapla,imemi ya da seri noyu ilişkilendiriyor.
  • ben de appulo da bulamadım diye üzülmştm.. amerikan store da beleşmiş ya indiriyorm şimdi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.