Şimdi Ara

Yatak Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
24.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

evimdeki full ortopedik yataklar sırt ve bel ağrılarına sebebiyet verdiği için yeni bir yatak arayışı içine girdik.

Visco özellikli yataklarda tam yoğunlaşmışken istikbal'in biomagic özellikli yatağını tavsiye etti satıcı, visco da terleme sorunları ve 4-5 yıl sonra özelliğin kaybolabileceğinden bahsetti.

Açıkcası taşıdığı özellikler neticesinde biomagic bana çok mantıklı gelmekle beraber (stres alması, radyasyon önlemesi gibi) benim asıl sorunum olan bel ve sırt ağrıları için çözüm oluşturur mu?

Herhangi birinizin bu konuyla ilgili tecrübesi var mı? Benimle paylaşırsa sevinirim!

• http://www.idas.com.tr/yataklar.asp?yatak=altinortopedik

bendeki yatak bunun deluxe modeli ve memnunum. (altın ortopedik deluxe) çok yumuşak bir yatak değil. ancak sırt ve bel ağrısı olanlar için iyi bir yatak mıdır tam emin değilim. yatağı almadan önce bayide mutlaka üzerine yatın, sertliğini kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kışkırtır

http://www.idas.com.tr/yataklar.asp?yatak=altinortopedik

bendeki yatak bunun deluxe modeli ve memnunum. (altın ortopedik deluxe) çok yumuşak bir yatak değil. ancak sırt ve bel ağrısı olanlar için iyi bir yatak mıdır tam emin değilim. yatağı almadan önce bayide mutlaka üzerine yatın, sertliğini kontrol edin.

Arkadaşım bayide 1-2 dakka yatınca yatağın kalitesini anlaman mümkün değil.
    Çünkü yatak kaynaklı bel ağrılarının asıl nedeni uygunsuz pozisyonda hareketsiz ve saatlerde durmaktır.

• kimisi diyor sert yatak iyidir, kimisi diyor yumuşak yatak iyidir, satıcıdan satıcıya fark ediyor, şaşırdık valla.

Doktora soruyoruz o da bi haber.

Ama bir ortak nokta var ki, vucudu desteklemesi gerekiyormuş, bu da visco, latex yataklarında var, ama yaylı yataklarda da olmalıdır dimi?

quote:

Orijinalden alıntı: kışkırtır

http://www.idas.com.tr/yataklar.asp?yatak=altinortopedik

• Hemşerim,
    LPG forumundan tanışmıştık,
    sana tavsiyem, Visco yatak,
    kendim 1 seneden fazla kullanıyorum, çok rahat ve sağlıklı...
    ayrıca 160*200 ölçekteki yatak fiyatı: 750 tl civarında, daha geçen hafta samsundaki kayınbirader aldı....
    Yalnız ilk aldığında koku problemi var, ama ilk 1-2 gün kullanmadan, havalandırın balkonda falan, uzun sürmüyor..

www.viskolove.com sitesinden bakabilirsin...
    not: yalnız siteye girişte virüs uyarısı veriyor ne hikmetse bilmiyorum,
    virüs programın açık olmadan girme belki site hacklenmiş falandır, samsun bayisinin adı : mecidiyede, TEKPA EVTEKS 4326649

Samsuna selamlar, bayramdan sonra bir h.sonu gelecem özledim valla memleketi...

edit: yatak bedeli 850tl/12 taksitmiş, yanında 2 de visko yastık hediyesi var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaballi -- 19 Ağustos 2009; 11:29:26 >

• Dostum önerin için teşekkür ederim!

Maalesef istikbal'e ödeme yaptım, ve sadece kendi yatakları içersinde tercihde bulunabiliyorum artık.

Biomagic'ten hiç memnun kalmadık, ağrıları olan eşimdi, bende sorun yoktu, bu sefer bende de başladı, bugün başka bir yatak için talepte bulunacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Hemşerim,
    ayrıca 160*200 ölçekteki yatak fiyatı: 750 tl civarında, daha geçen hafta samsundaki kayınbirader aldı....
    Yalnız ilk aldığında koku problemi var, ama ilk 1-2 gün kullanmadan, havalandırın balkonda falan, uzun sürmüyor..

virüs programın açık olmadan girme belki site hacklenmiş falandır, samsun bayisinin adı : mecidiyede, TEKPA EVTEKS 4326649

• üzüldüm şimdi...

bence iade edebiliyorsanız şansınızı deneyin derim...

quote:

Orijinalden alıntı: _Berlin_

Dostum önerin için teşekkür ederim!

Maalesef istikbal'e ödeme yaptım, ve sadece kendi yatakları içersinde tercihde bulunabiliyorum artık.

Biomagic'ten hiç memnun kalmadık, ağrıları olan eşimdi, bende sorun yoktu, bu sefer bende de başladı, bugün başka bir yatak için talepte bulunacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Hemşerim,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.