Şimdi Ara

Lg Viewty Tema Yükleme(resimli anlatım) Agu-09

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle tüm viewty cileri selamlıyorum. Forumlarda dolaştım ama tema yükleme ile ilgili konuların kalktıgını ve biz eskilerin de yardımcı olmadıgını gördüm ve tema yükleme ile ilgili ayrıntıları hazırladım.

1. Aşama: Telefonun cd sini takıp usb deriverini kurun. Ve kablosunu hazır edin.

2. Aşama: Telefondan, ayarlar, bağlantı,usb bağlantı modu nu veri servisi yapın. Ve pc ye bağlanın.

3. Aşama: Aşagıda linkini verdigim rar dosyasının içindekileri masaüstüne atalım ve çıkaralım.

4. Aşama: Telefonu pc ye bağlayalım. Ve rar dosyasının içindeki efs media builder programını açalım.

5. Aşama: Bu programda sag üst köşedeki "efs explorer" seçenegine tıklayalım. Ve telefonun baglı oldugu portu seçelim.

6. Aşama: Dikkat burdan sonraki kısımda dikkatli olun. Küçük bir hatada telefon srvise gidebilir.

7. Aşama: Yukarıdaki bölümde "LGAPP/Media/swf/themes/" in içerisine, aşagıdaki bölümdeki(programın) rar ın içindeki thememanager dosyasının içinde bulunan "theme_bg2.swf" yi seçip "write" ye basalım.

8. Aşama: Tekrar yukarıdaki bölümden "LGAPP/Media/swf" klasörünün içine, aşagıdaki bölümden "widged2.swf" ve "widged4.swf" yi seçip "write" ye basıyoruz.

9. Aşama: Programı kapatıyoruz ve çıkan uyarıya evet dedikten sorna telefonumuz kendine reset atacaktır.

10.Aşama: Telefon açıldıktan sonra ayarlar dan tekrar usb bağlantı modunu "yığın depolama" olarak ayarlayalım. Ve pc ye bağlayalım.

11.Aşama: Thememanager dosyasının içindeki "Themes" klasörünü telefonun içine kopyalayalım.

12.Aşama: Sonra telefondan ekran ayarları ve telefon teması nı "Gümüş" olarak ayarlayalım.

13.Aşama: Ana ekranda 2 kez hızlıca "c" tuşuna basalım. Tema seçeneklerinin çıktıgını görürüz.

14.Aşama: Ordan herhangi bir temayı seçip kullanabilirsiniz. Geçmiş Olsun :)

Son Olarak: Aşağıda ekledigim resimlerden yardım alabilirsiniz.

Program linki:http://rs167.rapid share.com/files/284394078/KU990_THEME.rar
    (pid ile share arasında boşluk yoktur)
    Rar şifresi yoktur. İçinde temalar ve efs media builder vardır. Virüs taraması yaptım.

Sorularınız için: ramone_its.me@hotmail.com

Not: Temalar telefonu yavaşlatacaktır. Ve geri dönüşü zordur. Ancak yapılabilir. Bana ulaşmanız yeterli. Güle güle kullanın. Herhangi bir hata yapılmasından şahsım sorumlu degildir. Anlatım resimlerini çekerken kendim de tekrar tema yüklemiş oldum.

LİNKLER 27 OCAK 2010 İTİBARİYLE DÜZELTİLMİŞTİR. GEÇİCİ LÜNK SORUNU İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramone01 -- 27 Ocak 2010; 0:58:25 >

• mükkkkemmmel olmuş saol abi... ilk teşekkkür benden.........
  • Önemli degil. Yardımcı Olduysam Ne Mutlu
  • Arkadaşlar birde size bir ipucu. Bu telefondaki temaların hepsi swf dosyasıdır. yani bu temalar flash animasyonudur. Lg viewty ekranında swf oynatabilme gibi mükemmel ve eşsiz bir özellige sahiptir. Yani siz telefonunuza koyacagınız temayı yapabilirsiniz. Kısayolları veya dilini değiştirebilirsiniz. Macromedia yardımı ile temalar üretebilirsiniz.
    Mesela favorim vTocco: http://rapids hare.com/files/268740493/vTocco.rar.html

yukarıdaki linkteki rar da vTocco teması var. Rarı çıkarın ve içindeki theme_bg2.swf yi internet explorer ile açın. Ve temanızın nasıl olduguna ve akranda nasıl olacagına canlı canlı bakın. Olay budur.

Lütfen ilgili yorumlarınızı esirgemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramone01 -- 18 Ağustos 2009; 16:15:14 >

• arkadasım bu tema kf700 içinde gecerli mi?
  • hayır değil. onunkinin çözünürlüğü 240x480. viewty ise 240x400 olmaz. ama onun boyutunda bi flash tema yaparsan olur tabiki.
  • Renoir modeli 240x400 ama sistem farklı olduğu için uymaz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Révolvér

Renoir modeli 240x400 ama sistem farklı olduğu için uymaz sanırım

@Révolvér mutlaka incelemişsindir ama ben yine de her ihtimale karşı vereyim dedim;

http://www.mygreatphone.com/forum/lg-renoir/

burada elemanlar viewty temalarını renoir için uygulamaya çalışıyolar sanırım.

• Buletooth ile yükleme yapmak mümkünmü acaba ?
  • paylaşım için teşekkürler kardeş. bluetooth ile yapmak mümkün ama uğraştırır. önce telefonu pc ye bluetotth ile bağla sonra bir port oluştur ve telefonu port olarak bağla sonra zaten kablo ile bağlanmış gibi devam et program zaten görür telefonu ama sana kablo yu tavsiye ederim kesinlikle. kablon kayıp ise forumlarda arat sana kargo ile 2 günlüğüne kablosunu verebilecek birini bulursun elbet. benim kablo bende olsa sana gönderirim ama benimkini de birine verdim malesef.
  • Eyw. saol bılader ama ben se c902 aldım o telefonu fazla kullanamadım
  • BUGÜN BENDE İLK TEMAMI YAPACAM BAKALIM HAYIRLISI :d
  • başardom arkadaşlar ama vtocco da olsa güzel olurdu ramone bekliyoruz seni
  • ya bana yaRdım edn ben yapamadım yani dosya error verıo =(( deLRcm yaa
  • Arkadaslar yeni aldigim lg Ku990i icin tema ariyordum ve sonunda burda buldum ramone01 arkadasimiza cok tesekkur ediyorum gercekten super denedim ve oldu sorunsuz sekilde calisiyor fakat link olu oldugundan baska sitelerde bulmam biraz zamanimi aldi ama olsun.. sizler icin yeni upload yaptim burdan indirebilirsiniz...
    EFS MEDIA BUILDER + THEME MANAGER
    http://rapid share.com/files/284394078/KU990_THEME.rar
    (rapid ile share arasındaki boşlugu siliniz)

Aslinda yapilmasi gereken 3 ana kural var kafaniz karismasin diye bunlari yazma geregi hissettim.

7. Aşama: Yukarıdaki bölümde "LGAPP/Media/swf/themes/" in içerisine, aşagıdaki bölümdeki(programın) rar ın içindeki thememanager dosyasının içinde bulunan "theme_bg2.swf" yi seçip "write" ye basalım.

8. Aşama: Tekrar yukarıdaki bölümden "LGAPP/Media/swf" klasörünün içine, aşagıdaki bölümden "widged2.swf" ve "widged4.swf" yi seçip "write" ye basıyoruz.

11.Aşama: Thememanager dosyasının içindeki "Themes" klasörünü telefonun içine kopyalayalım. (ben hafiza kartina kopyaladim oldu)

• arkadaşlar temalar gyet güzel oldu ama yeni temaları indirip themes dosyası içine attığımda listeye eklenmiyor.. yarım ederseniz sevinirim..
  • Arkadaslar benım KS360 telefonum var
    iphone gibi bir sürü temaları varmıs duyduguma gore
    elle tutulan hic birsey bulamadım yardımcı olursanız cok mutlu olurum
  • arkadaslar forumda guzel seyler oldugunu gordum ve yenı uye oldum tema lınkkı kırık yenısını yollarsanız yollayabılırsenız sevınırım...ıkı defa tema yukledıım tema hatası verdı nasıl olduysa duzelttım
  • güzel
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.