Şimdi Ara

DIGITURK Mağdurları Topluluğu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
1
Favori
51.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sfzb67

2006yılından beri kullanıyorum henüz bi sorunum olmadı inşallah da olmaz...

o kadar müşteri kaybetilerki artık o politikadan vazgeçtikleri görünüyor yani müşteriye daha ılımlı bakıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayınpederimde digiturk var arada sırada çekmiyordu servisi aradım dedim çekmiyor gelip bakarız servis ücreti 20 lira alırız dediler..

ee dedim servis saglamıyormusunuz dedim yok saglamıyoruz dediler. ben cihazı yeni aldım 20 gün sonra bozuldu çekmıyor ne olucak dediler 20 lira vermeden gelmeyiz dediler...

her aradıgımda yok açıp kapatın fişi çekin bekleyin diyorlar o günden beri DİGİTURK KULLANMIYORUM KULLANDIRMIYORUM !!!

sitelerinde bir numara var oraya yeni üye olucam diye not düşüp üye yapmaları için beni aramalarını saglıyorum sonrada sırf 20 tl servis ücreti var diye üye olmuyorum deyip telefonu kapatıyorum maksat kıllık olsun....
  • quote:

Orijinalden alıntı: spotgsm

kayınpederimde digiturk var arada sırada çekmiyordu servisi aradım dedim çekmiyor gelip bakarız servis ücreti 20 lira alırız dediler..

ee dedim servis saglamıyormusunuz dedim yok saglamıyoruz dediler. ben cihazı yeni aldım 20 gün sonra bozuldu çekmıyor ne olucak dediler 20 lira vermeden gelmeyiz dediler...

her aradıgımda yok açıp kapatın fişi çekin bekleyin diyorlar o günden beri DİGİTURK KULLANMIYORUM KULLANDIRMIYORUM !!!

sitelerinde bir numara var oraya yeni üye olucam diye not düşüp üye yapmaları için beni aramalarını saglıyorum sonrada sırf 20 tl servis ücreti var diye üye olmuyorum deyip telefonu kapatıyorum maksat kıllık olsun....

Ömür boyu %50 indirim hakkım var. Yıllardır digi kullanırım. Önceki sayfalarda da memnunum demiştim. Ama şu 20 lira servis parası olayı benimde başıma geldi. Lanet olsun dedim. Yeminle indirim hakkım olmasa kapattırırdım. Böyle rezalet olmaz. Bir arıza durumunda, sorun digiden bile kaynaklansa, adamlar 20 lira gelme parası istiyor. Üstüne de ayrıca değişen bir parça filan olursa para alıyorlar.

• şikayet var sitesine yazın tıpış tıpış yolluyorlar servisi ücretsiz.
    Yazın iki gün içinde aranıyorsunuz.

Ben 3 kere aynı şekilde servis çağırdım
    1 kere de değiştirmek istemedikleri diğer marka receiver yok dedikleri aleti eve getittirip değiştittirdim.
  • Benim 6 ay daha sözleşmem var ama HD+ sözleşmem bitmiş güncel fiyat 11,90 TL. dediler. Bende istemiyorum diyince o zaman servis gelip kutuyu değiştircek dediler, peki dedim ama 20 TL servis ücreti alacak dendi. İtiraz ettim sizi arıyacaz dediler ama hala aramadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

şikayet var sitesine yazın tıpış tıpış yolluyorlar servisi ücretsiz.
    Yazın iki gün içinde aranıyorsunuz.

Ben 3 kere aynı şekilde servis çağırdım
    1 kere de değiştirmek istemedikleri diğer marka receiver yok dedikleri aleti eve getittirip değiştittirdim.

Zamanında plus kutum arıza yaptı. Gelmek için 20 lira istediler. Kabul ettim. Geldiler, bir parçayı değiştirdiler. O parça için de ayrı para istendi. Lanet okudum ama ödedim. Adamlar gitti, cihazı kurcalarken bir baktım sorun devam ediyor. Tekrar aradım. Ertesi gün tekrar geldiler. Bu sefer başka bir parça değiştirmek istediler. O parça içinde para talep ettiler. Dün değişitirdiğiniz sağlam parçayı geri verin dedim. Bu mümkün değilmiş. Niye o zaman dün bu parçayı değiştirmediniz de sağlam parçayı değiştirip birde benden parça parası aldınız diye sordum. Deneme yapmadan sorunu hemen çözmek bazen mümkün olmayabiliyor dediler. Bende servisi evden kovaladım. Parçayı filan da değiştirmedim.

Digiyi aradım. Digi servise hak verdi. Bende kapatma kararı aldım. Kapatılması için faksımı da çektim. Hemen aradılar, servis gelip sorunumu ücretsiz çözdü. Sorunum bu şekilde çözüldü ama memnuniyetimi bitirdiler.

• 2011 yılına ait bir borç çıkardı bu kul hakkı yiyen çalan hırsız kurum dijitürk.45 tl olmuş 90 tl.aramadılar sormadılar avukatlık olmuş durum.Allah zerre kadar hakkımız var ise bu olaylara sebeb olan herkesten alsın hesabını.çoluğundan çocuklarından çıksın.

bu gibi bir durumla karşı karşıya kalan oldumu arkadaşlar? tüketici mahkemelerine başvursak sonuç alınabilirmi.biz borcumuzu kapatmamamıza rağmen 45 tl borç 2011 den kalma.tam 3 sene neredeyse aramıyorlar etmiyorlar ayrıca.ne gibi bir yol izlemeliyiz başınıza geldimi daha önce?
  • Dizi paketi alıyım dedim almaz olaydım.

Dün talebime istisnaden kampanya biriminden aradılar, ocak ayına kadar dizi paketi ücreti yok sporekstra paketide 90 gün hediye dediler ( etmez olaydım ) kabul ettim bunların sağ solu belli olmaz diye arayıp teyit istedim ne dese beyenirsin 1 ay verilmiş hediye.Elemana telefonu kapatırken özellikle söyledim ocağa kadar faturama ücreti gelmiycek değilmi diye hayır gelmiycek dedi neyse akşam üzeri MH'ni aradım adam bana yardımcı olucağına çözümü paketi iptal etmekte buldu :) akşam şikayet mesajı yolladım sabah aradılar konuşma kayıtları incelenicek gerekirse o kişiler için yaptırım uygulanıcak felan dediler ama hiç sanmıyorum yüksek ihtimal gün içinde dün kampanya biriminden arayan eleman arayıp şöyleydi böyleydi diyecek bende 12 ay bedavada versen istemiyorum deyip kapatıcam ...
  • bende de aynı borç çıkmıştı. demek hiç bir şey değişmemiş. Benim 12 tl lik borç 100 küsüre çıkartmışlar. öyle ki ,tüm faturalarımı aksatmadan ödemiştim. kutuyu teslim ettim aboneliğimi sonlandırdım. buna rağmen abonelik kapattığım tarihten 4 ay sonrasına bir fatura yazmışlar. onu da bir sene sonra avukata vermişler. Şimdi bedava+ üstüne full paket verseler evime sokmam. Bu dünyada bir tek digiturk kalsa çataldan @ anten yaparım gene digiturk almam . Ben o borcu ödedim.

@PETERSBURG
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornapsen

bende de aynı borç çıkmıştı. demek hiç bir şey değişmemiş. Benim 12 tl lik borç 100 küsüre çıkartmışlar. öyle ki ,tüm faturalarımı aksatmadan ödemiştim. kutuyu teslim ettim aboneliğimi sonlandırdım. buna rağmen abonelik kapattığım tarihten 4 ay sonrasına bir fatura yazmışlar. onu da bir sene sonra avukata vermişler. Şimdi bedava+ üstüne full paket verseler evime sokmam. Bu dünyada bir tek digiturk kalsa çataldan @ anten yaparım gene digiturk almam . Ben o borcu ödedim.

@PETERSBURG

Hocam keşke ödemeseydiniz ama sağlık olsun haram zıkkım olsun.

Dijitürk ün bu haksızlıklarına karşı kurumu Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu şikayet ettik.

Dijitürkü haksız buldular borcu iptal ettiler.

Ben böyle düzenbaz sahtekar bir kurum görmedim.İnsanlardan bu şekilde dünya kadar para topladılar.

Kimse ödemesin muhakkak şikayet edin. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu na edin avukata verin.

• arkadaşlar merhaba her yerde mağdurlar var benimde sorunum vardı basitçe çözdüm. konu çok uzun sıkmıyım sizi şimdi. hemen çözümü söyliyim. btk.gov.tr girin bir şikayet dilekçesi konuyu yazın 2 günde mesele çözülüyor valla acaip korkuyorlar onlardan. tavsiye ederim herkese saygılar
  • Arkadaş K.Bakmayın Hangi Devirdeyiz Neden Didigiturk ? İnternet Çağında Değilmiyiz. Ben En Son 2-3 YIL Önce İzliyordum =)

Televizyon Kanalına Neden Para Ödüyorsunuz Çok Merak Ediyorum.
    İstedğim Yabancı Yerli Filmi İzlemek İstediğimde İndirip Flash'a Atıyordum Ordan TV'ye Taktımmı Tamamdır.

Bu Digitürk D-Smartın' Espirisi Hep Merak Etmişimdir ? =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefestoo

Arkadaş K.Bakmayın Hangi Devirdeyiz Neden Didigiturk ? İnternet Çağında Değilmiyiz. Ben En Son 2-3 YIL Önce İzliyordum =)

İstedğim Yabancı Yerli Filmi İzlemek İstediğimde İndirip Flash'a Atıyordum Ordan TV'ye Taktımmı Tamamdır.

Film konusunda haklisiniz ama maclari nasil izleyecez hd olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krasavchik

quote:

Arkadaş K.Bakmayın Hangi Devirdeyiz Neden Didigiturk ? İnternet Çağında Değilmiyiz. Ben En Son 2-3 YIL Önce İzliyordum =)

Herkesin İzlediği Milli Takım Maçları Televizyonda'da Canlı OLarak Veriliyor.
    Ancak Maç Tutkunuz Varsa İzlemeden Yapamıyorsanız. O Zaman Birşey Diyemem. Zevkler Tartışılamaz.

Haftada 1 Kere Halısa Maçı Yapıyoruz. Benim İçin İzlemekten Zevkli Oluyor. Çok İyi Maçlarıda İnternetten İndirip Yine İzleyebiliyorum.

İzleyeceğiniz Maçlar Bittikten 1 Saat SOnra Bile Bulabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krasavchik

quote:

Herkesin İzlediği Milli Takım Maçları Televizyonda'da Canlı OLarak Veriliyor.
    Ancak Maç Tutkunuz Varsa İzlemeden Yapamıyorsanız. O Zaman Birşey Diyemem. Zevkler Tartışılamaz.

Haftada 1 Kere Halısa Maçı Yapıyoruz. Benim İçin İzlemekten Zevkli Oluyor. Çok İyi Maçlarıda İnternetten İndirip Yine İzleyebiliyorum.

İzleyeceğiniz Maçlar Bittikten 1 Saat SOnra Bile Bulabilirsiniz.

Dizi mi bu 1 saat sonra izleyelim buradakilerin %80 i lig tv belası yüzünden katlanıyor digitürke. Ben bulaşmıyım dedim yine digitürkün internet sitesinden izlerim dedim düşmanımı düşürmesin. Zaten bir tecavüz var HD kutuda zevkini alıyorsun

• magicbass kullanıcısına yanıt
    Hocam Hepinize Allah Sabır Versin. İyiki Bulaşmamışım Diyorum. Bağımlılık Yaptığı Kesin. Arasıra Arkadaşlarla Cafe Tarzı Yerlerde İzliyoruz. Baya Çoşkulu Oluyo.
    Şimdi Evde İzlemeye Kalksam. Kimisinin Dizisi Var. Kimisinin Filmi =) Lig TV Türksata Gelse Ben Gene Maç İzleyemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefestoo -- 21 Mayıs 2014; 23:54:06 >

• Maç kalabalık izlenir ama Erzurum'da Kasım da -25 i görünce burnunu çıkaramıyorsun malesef hastalık

• Yayın gidiyor kabahtlisi biz oluyoruz. Neymiş efendim bulunduğumuz yerde hava muhalefeti varmıymış. Kendi çanağımla yıllarca turksat seyrettim, çöl kumları bile geldi, hiçbir sey olmadı bunların dandik sistemi zırt pırt sinyal kaybı-zayıf sinyal-böyle bir kanal yok diyip duruyor.

Kanalların tamamı kayboldu telefon ediyorum 25-tl ye servis gelip baksın diyor. Güzel kardesim yayını bozuyorsunuz merkezden, sonra bizim paramızı yetkili servislere yediriyorsunuz. Al takke ver külah.

Receiver benimse, iki yıl garantisi olması gerek paşa paşa gelip bakacaksın. ücret istemek ne iş?
    Receiver seninse, senin cihazının hatasını ben neden karşılıyorum?
    Receiverda hata yoksa evime alıcıma gelmeyen sinyalin kabahatlisi neden ben oluyorum?

• müşteriyi yolunacak kaz olarak gören bir zihniyet. bunları yazarken dalıyorum ve içimden bunların ceddine rahmet okuyorum. evdekiler benim aldığım şekli görünce ne yazıyorsun,kime kızıyorsun diye meraklanıyorlar. illa alacaksanız indirimi kollayın ,öyle alın. size tatlı dille söylediklerine kesinlikle kanmayın. MM indirimlerini takip edin.
  • kendi hatasından sonuçlanan hatalarda bile milleti söğüşleyen tek şirket!!...anteni ilk takarken mahsustan gevşek bağlıyorlarki hava muhalefetinden etkilenilsin teknik servis çağrılsın milletten 20 tl para alınsın!!...işte digitürk söüğüşleme servisi!!
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.