Şimdi Ara

Thermaltake'in yeni kasa fanı detaylandı; Pure Silence ISGC 80mm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yüksek performanslı soğutma çözümleriyle tanınan Thermaltake, Pure Silence ISGC serisi yeni kasa fanının detaylarını açıkladı. Firmanın 80mm çapındaki yeni kasa fanı, geliştirilmiş yaprak tasarımı sayesinde %15 daha fazla hava üflüyor ve %3 daha sessiz çalışıyor. 800-1600 devir/dakika hızlarında çalışan yeni fan, 18.2 dbA gürültü seviyesine ve 24.4CFM hava üfleme performansına sahip.

50.000 saatlik kullanım ömrü sunan Pure Silence ISGC serisi 80mm'lik yeni kasa fanının Eylül ayı içerisinde 12$'lık yurt dışı etiket fiyatı üzerinden satışa sunulması bekleniyor.

• 8cm liğe göre güzel değerler
  • Bu ISGC serisinin ilk örnekleri Xbitlabs'daki testlere göre tam bir fiyaskoydu. (Şahsen denemediğim için bilemiyorum ama yapılan test son derece kapsamlıydı.) Umarım bu yeni seride işleri birz toparlamışlardır. Bu güne kadar thermaltake'in hep ucuz ürünlerini kullanma şansım oldu (Silentcat serisi kasa fanları ve eski bir kaç AMD soğutucusu) ama ne yazık ki hiç biri verilen parayı hak etmeyi başaramadılar. Pahalı ürünlere gösterilen özenin giriş seviyesinde de gösterilmesi gerekiyor.
  • kötü bir fan.thermaltake neden kalitesiz bi marka? neden kalitesiz ürünler üretiyor anlamış değilim.

yanına bıle yaklaşmam
  • thermaltake cok kalitesiz malları var.vede cok sesli hayatta almam.
  • Kanat tasarımı değişik olmuş. Yazan bilgilere göre işe yarıyorda.
  • Kanatlar garip biraz dışı siyah içi beyaz :D bilmece gibi :D
  • TT fanları fena değildir ama 8'lik fan bana gerekli olmadığından cezbetmedi.
  • TT fanlar çok sesli hiç bulaşmayın..
  • Thermaltake'in 90 mm.'lik Smart Case Fan II serisinden egzos fanı kullanıyorum, fan kontrolcüsünden düşük ayarlarda kullanabiliyorum, fanın devrini arttırdığımda gürültü çok rahatsız ediyor, yeni ürünleri ne kadar sessiz olur bilemem ancak bir daha bu markayı kullanacağımı sanmıyorum, en yakın zamanda 90 mm.'lik başka bir markanın çözümünü arayacağım.
  • arkadaşlar bu fanın 120mm lik olanı Hepsiburada'da satışa çıkmış bile! Üstelik yazdığı değerler doğruysa hem performanslı, hem de çok sessiz bir fan. Sizler ne düşünüyorsunuz??
    http://www.hepsiburada.com/thermaltake-af0018-120mm-isgc-kasa-fani/productDetails.aspx?categoryid=1125&productid=bd999119
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.