Şimdi Ara

Bir kızla ne konuşulur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
13
Favori
270.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet soru açık ne konuşulur bir kızla? Selamlaşma faslını geçtikten sonra susup kalıyoruz :S Etkilemek için neler söylenebilir.
  • Osmanlı tarihinde mozaik sanatının gelişim sürecini konuşabilirsiniz çok eğlenceli ve etkileyici bir konudur
  • yüz yüze konuşuyorsan, bugün çok güzelsin, çok şıksın diyebilirsin.
    msn'de filan konuşuyorsan, avatarda çok güzel çıktığını söyle..
    facebooku varsa, bazı resimleri hakkında "şu resmini çok beğendim ya" filan diye yazabilirsin kıza..bu ilgi onu şımartacaktır en ufak bir elektrik alıyorsa senden..ayrıca seni de nerden baksan 20-25 saniye ileriye götürür konuşmada
  • Herşey konuşabilirsin sadece konuşman ve düzgün cümle kurman lazım tabi karşındakinin emo olmadını varsayıyorum ama kızlar özünde aynıdır gururunu okşaman lazım.

Çok güzelsin çok güzelsin deme durmadan bi kere çok tatlısın gülüşün çok güzel gibi şeyler yerleştirebilirsin cümlelerinin arasına.
    Mesela bi konu açılır eğlenceli bi anın olur mutlaka anlat ama özellikle sadece kızlarla olan anılar anlatırsan halin fena olabilir hatun kıskanç olursa böyle şeylere gelemez
    Herşeyden önce rahat olman lazım kekeleme heycanlanma aslında heycan iyidir gaz verir ama kendine güvenin tam olsun unutma karşındaki hatun seni istiyo senin için çıldırıyo.
  • Naptın haftasonu ile konuya girilebilir.
  • ben konuya girerim sonra susarım sonra eğer samimi olabilecek kadar uzun süre bir arada kalırsak haddinden fazlada samimi olabilirim not düşündüğünüz gibi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 16 Ağustos 2009; 23:35:19 >
  • Konuştuğum kıza bağlı
  • Susarlarsa, konuşursun.
  • Öneriler için teşekkürler deneyeceğim.
  • Az önce camda konuşuyorduk,soyundurmaya çalıştım yemedi

Her türlü muhabbete girerim,gerisi kızın insafına kalmış..

• bendeki de konuşmamı bekliyo ama konuşmuyorum
  • eğer msn üzerinden konuşuyosan hemen google da kadınlarla ilgili siteler bulunur, burda ilişkilerle ilgili anketler sonuçları felan olur (mesela kadınlar erkeklerin hangi özelliklerini sevmez gibi) bununla ilgili merak uyandıracak şekilde sorular sorulur sonra tek tek maddeler üzerinde konuşulur, başından konuyla ilgili geçen etkileyici yada komik anılar anlatlır, sonra herhangi bişey hakkında konuşurken güzel bi fıkra anlatılır yine konuyla ilgili, arada kızın güzel olan tarafıyla ilgili iltifatlar edersin (ama abartı olmuycak kesinlikle mesela gözleri güzelse gözlerinin güzelliğini vurgulayabilirsin) sonra kız yok abartıyosun felan der (inanma sakın ) aslında senden üstelemeni ister bu durumda sende yine abartmadan çok güzel bulduğunu belirtirsin, mesela kıza çıkma teklif etceksende sakın pat diye söyleme, mesela bi konuyla ilgili konuşuyosunuz (örn:sevgi, dostluk vb) konuşurken bu hafta bununla ilgili çok güzel bi film geliyomuş gitmeyi düşündüğünü söyle, bu durumda 2 seçenek var eğer kız ilgilenmediyse ilgilenmesi sağlayıp (aynı losttaki taktik birazık başını anlatıyosun devamını merak etmesini sağlıyosun ) eğer direk ilgilendiyse eğer vaktin olursa beraber gidebilir diyosun (kesin işe yarar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaNs3R

bendeki de konuşmamı bekliyo ama konuşmuyorum

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaNs3R

bendeki de konuşmamı bekliyo ama konuşmuyorum

İmzan ile çelişiyosun dostum
  • Bu soruyu sorduğuna göre yenisin galiba. karşındakini sevgili yapmayı aklından geçirme yoksa çuvallarsın. aklına gelenleri söyle ama sokaktaki arkadaşınla muhabbet edermişcesine değil daha düzgün ve anlamlı cümlelelerle anlatacaksın derdini.kıza güven sağlamaya çalışıyorsan kendini anlattır asla kendinden bahsetmiyceksin unutma o sorarsa cevap vereceksin.güven meselesi çok önemli güvenini kazandınmı gerisi çorap söküğü gibi gelir.

arasıra iğneleyici cümleler kur kızlar bundan hoşlanırlar araya bide serenat kattınmı cümle arasında mesela bugun çok şıksın tişörtün de yakıyo nerden aldın vs. işlerin olur.kızı fazla anlamaya çalışma zira bu kızlar benden sorulur işte ben profeyonelim diyen yalan söyler bunlar beyniyle hayatta düşünmezler.ha bide kızın fazla ustune düşme mundar edersin bi gün ilgilen bi gün ipimde değilsin gibi davran hatta hiç arama sorma yansın bırak ateşinle
  • Nolcak bu fenerin hali ya ?
    - !:S
    Xbox live var mı ?
    - o ne be ?
    Senle bi pes yapak ?
    -ne yapalım ?
    Gitarla ilgileniyo musun ?
    -hayır
    Tavla oynar mısın ?
    - bilmem ki ..
    NBA'Da bi adam vardı sağ elini sakatlayıp o sezon sol el oynamıştı hep , adı neydi ya onun ?
    -nası yaa ?
    HD4830 crossfire yapınca manyak performans veriyo , senin anakart crossfire destekliyo mu ?
    -bilmem
    Anakartın modeli ne ?
    -anlamam ki bennn
  • ahaha xbox live...

xbox liveda bizzat sevişen arkadaşlarım var benim görüntülü konuşmayla
  • quote:

Orijinalden alıntı: DieselTRoniC

Nolcak bu fenerin hali ya ?
    - !:S
    Xbox live var mı ?
    - o ne be ?
    Senle bi pes yapak ?
    -ne yapalım ?
    Gitarla ilgileniyo musun ?
    -hayır
    Tavla oynar mısın ?
    - bilmem ki ..
    NBA'Da bi adam vardı sağ elini sakatlayıp o sezon sol el oynamıştı hep , adı neydi ya onun ?
    -nası yaa ?
    HD4830 crossfire yapınca manyak performans veriyo , senin anakart crossfire destekliyo mu ?
    -bilmem
    Anakartın modeli ne ?
    -anlamam ki bennn

baya araştırmışsın
    />
  • kızla normal selamlasmadan sonra kız sana konu açarsa bilki kızın hosuna gitmişsindir senle konusmak ister ama
    -napıon
    -iyi sen napıon
    -iyidir neler yapıosun
    -iyi ya takılıom müzik dinliom vs.

deyip bitirirse kelimeyi genelde konusmak istemez ama işte oda baslarsa ya senin nasıl geçti sıkılıomusun tatilde neler yaptın falan doğru yoldasın devam et kızın peşini bırakma oda sana karsı bos deildir

yani burda tecrübeye dayanarak söylüyorm konusmalarda dikkat et fazla sogutmadan bi konu üzerindede takılmadan hafiften hafiften yüklen sonra biraz onu övdünmüydü saçlarını kıyafetini hadi hayırlı olsun
  • napıonlu yapıonlu ediomlu nasıl konusuyorsunuz merak ediyorum kızla..

hayatımda yapcağım en son şeydir "yom" lu konuşmak bir kızla..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.