Şimdi Ara

Creative ep-630 ile ep-630i arasındaki fark?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
8.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 630i de mikrofon var ayriyetten sanırım başka bi fark varmı performans bakımından?

• hayır yok iphone için yapılan versiyonu ep 630i
  • Tek farkı mikrofon başka bir şey değil
  • mikrofonun olduğu kısımda tuş varmı ses açma kapama gibi ve voice control kullanılabiliyor mu?
  • yokmu kullanan yada bilen?
  • peki 630i'yi nokia n82'ye de taktığımızda mikrofonunu telefon görüşmesinde de kullanabiliyoruz mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patch -- 19 Eylül 2009; 2:55:16 >
  • ya şimdi kimsede yok mu gerçekten bu cihaz?
  • hocam dün vatan computerde gordum eğer istersen orayı arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsin..Saygılar..
  • Sonunda dayanamadım gittim Gold'a aldım Ep-630i'mi. Canavar gibi ses yalıtımı felan çok güzel bass'lar çok iyi. Voice Control ve Skype (Wirafon) için iPhone modelini tercih ettim. iPod 3g'mde kullanacağım umarım işimi görür Üstündeki tuş iPod'un orjinal kulaklığıyla aynı işi görüyor. Tek sorun ses çok çok çok yüksek o yüzden %80 üzerindeki volume'da sağır eder adamı. Kendime ses sınırı koyacağım sakata gelmeyeyim.
  • 2sinide kulladım, hatta ep630i yi yeni aldım, üzerindeki kocaman iphone yazısını görmeden aldım. önceki ep630 'u 5 gün sonra iade etmiştim çünkü bozulan monitörümün yerine yenisini almam gerekiyordu. Geri verip + para ödeyip yeni monitör aldım. 2 ay sonra ep630i yi gördüm fiyat değişmiş ve siyahtı dikkat etmeden aldım. eve geldiğimde iphone için olduğunu gördüm ama şu varki mp3 çalarda sorun yapmadı aynen çalışıyor. 2 si arasında bir fark yok sadece + sı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 19 Kasım 2009; 16:07:42 >
  • creative ep-630i kulaklığının mikrofon özelliğini herhangi bir hp ya da başka bir pocket pc de denemiş veya bu konuda bilgi sahibi bir arkadaş var mı acaba?
    almak istiyorum bu kulaklığı ama mikrofon özelliği hp ipaq 6915'te çalışır mı diye merak ediyorum. 2.5mm>3.5mm 4 pinli adaptör kullanıcam.
  • ep-630 un ses kontrolü var mı iphone 3g için?bilen varmı?ben sadece mikrofon var diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sener35

ep-630 un ses kontrolü var mı iphone 3g için?bilen varmı?ben sadece mikrofon var diye biliyorum.

ses kontrolü yok 1 tane tuş var üzerinde.
  • creative ep-630i gibi mikrofon-kulaklık özelliği olan bu fiyatlarda kaliteli bir ürün tavsiye edebilecek olan var mı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolfire01 -- 19 Haziran 2010; 17:23:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolfire01
    creative ep-630i gibi mikrofon-kulaklık özelliği olan bu fiyatlarda kaliteli bir ürün tavsiye edebilecek olan var mı ??

yok mu hiç bildiğiniz ?
  • creative ep-630i (mikrofonlu modelini), nokia 5800 ile kullanabilir miyim ?
    herhangi bir çakışma yada sorun olurmu ?
    Mikrofon özelliği çalışır mı ?
  • çoğu şeyde olduğu gibi . yine soru sordum cevabıda kendim veriyorum !

gittim vatan bilgisayara "creative ep-630i" ile nokia 5800 uyumsuzmuş. yanii mikrofon özelliği çalışmıyormuş. sadece iphone ile düzgün çalışıyormuş ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuzunoglu

Sonunda dayanamadım gittim Gold'a aldım Ep-630i'mi. Canavar gibi ses yalıtımı felan çok güzel bass'lar çok iyi. Voice Control ve Skype (Wirafon) için iPhone modelini tercih ettim. iPod 3g'mde kullanacağım umarım işimi görür Üstündeki tuş iPod'un orjinal kulaklığıyla aynı işi görüyor. Tek sorun ses çok çok çok yüksek o yüzden %80 üzerindeki volume'da sağır eder adamı. Kendime ses sınırı koyacağım sakata gelmeyeyim.

dostum acaba bu wirofon skype falan olaylarını denedin mi ipod da ben de de 8gb lik touch var 2G gerçi bendeki malum 3G sadece 32 ve 64... çalışıyorsa ben de almayı düşünüyorum wirofon için ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Patch

peki 630i'yi nokia n82'ye de taktığımızda mikrofonunu telefon görüşmesinde de kullanabiliyoruz mu?

Konuyu hortlatmış olacağım ama bilgi olsun diye yazıyorum. Kullandığım telefon olan N82'de EP-630i'yi denedim. Cihaz kulaklığı TV çıkış kablosu olarak görüyor ve müziklerde çok kötü şekilde ses geliyor. Ayarlardan Müzik Kulaklığı'nı seçtiğimde ise cızırtı sesleri geliyor. Normal bir telefon kullanıyorsanız EP-630 alın.
  • selamlar ,

hp elitebook da tek girişili 3 jak kabul eden bir mikrofon - kulaklık girişi var.

Bu ürünü kullanabilir miyim ? yoksa mikrofon sadece iphone da mı çalışır ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.