Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8. sezon tam bir hayal kırıklığı keşke son 2 bölümü izleyip geçseydim
  • şu iğrenç iki bölümden sonra beklentim epey düşük. her zaman ki gibi canlı izleyeceğim akşam spoiler içerisinde yorumumu yazarım.

Not: Bölümdeki paradox anlaması inanılmaz derecede basitti. Kim nasıl sıkıntı çekti anlayamadım açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenth Doctor -- 17 Ekim 2015; 18:26:35 >
  • Bu sezonun çok iyi başladığını, sürekli de iyiye gittiğini düşünüyorum. Geçen sezon hem diziden hem de Clara'dan acayip soğuttular izleyiciyi. Şimdi Clara'nın gidecek olması çok üzüyor. Her zaman iyiye gitmesi dileğiyle beklemeye devam ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyi bölümü arkadaşlar özellikle son 7 dk da saçlarımı yolarak izledim, özlemişim bu hissi. Deep Breathden beri aşırı merakla beklediğim bir sorunun da cevabı geldi!!!
    doktor neden bu yüzü seçti. Tabikide kendine The Doctor olduğunu hatırlatmak için. Tabikide birilerini kurtarabileceğini hatırlatmak için. DONNA'NIN öğretisini unutmaması için. En çok ta Tennant reyizi gördüğüme çok sevindim her ne kadar flash back olsa da Doctorun o kadar eski bir zamanı hatırladığını bilmek çok büyük bir rahatlık verdi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenth Doctor

şu iğrenç iki bölümden sonra beklentim epey düşük. her zaman ki gibi canlı izleyeceğim akşam spoiler içerisinde yorumumu yazarım.

Not: Bölümdeki paradox anlaması inanılmaz derecede basitti. Kim nasıl sıkıntı çekti anlayamadım açıkcası.

Doğru söylüyorsun aşırı basit bir paradoks varmış. İkinci kez izledim ve anladım ama dikkatli izledim. Normalde bir bölümü ilk izlediğimde dikkatsiz izlerim ve ara-sıra cümleleri kaçırırım. Burada da bu olmuştu.

9*5

Doktor yüzüne değindi

• Vay anam ulan neydi o oyle harbi beklemedigim yerden geldi bu mevzu

yazmayı unutmuşum, bölüm ana konusu dışında da çok güzeldi bence. kaliteli bir bölüm izledik. doktor'un önseziler, tanrılar, ölüm ve "ne oldu?" sorusuna cevabı çok güzeldi, clara'nın testesteron hakkında dedikleri de bayağı güldürdü beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Droogie -- 18 Ekim 2015; 11:49:40 >
  • 9*5

Capaldi'nin yüzünün neden seçildiğini açıkladılar sonunda . Her ne kadar nedenini beğensem de , bu sezon açıklanacağı söylendiğinden beri Torchwood'daki yüzüne de bi açıklama getiren , bölümün tamamını kaplayan bi açıklama bekliyodum , bununla idare edicez artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çook iyi bölümdü Tennant flashbacki, Donna'yı görmek tüyleri diken diken etti hiç beklemediğim bir anda Doktorun fazladan verdiği ölümsüzlük çipi Captan Jack'in diye düşünüyorum.

9x6 trailer

• WISDOM kullanıcısına yanıt

Captain Jack'in nasıl ölümsüz olduğunu açıklamışlardı yanlış hatırlamıyorsam. Rose'un ilk sezon finalinde Bad Wolf olup , Jack'i diriltmesiyle alakaliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet unutmuşum, tardisin gücünü kullanarak ölümsüz yapmıştı. Face of boe'ydi zaten şimdi geldi aklıma. Çipi verince aklıma direk Jack geldi
  • Sıradan bir bölüm gibi başladı, devam etti fakat...

David tennant'ın ve Donna'nın çıktığı ve Capaldi'nin ilk görüldüğü bölümü ve bu yüzü niye aldığını gösteren bir bölüm oldu. Yetmedi birde melez bir insan-uzaylı karışımı ölümsüz çıkardılar ortaya ki bu diğer bölümleri de etkileyecek büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delton -- 18 Ekim 2015; 21:05:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delton

Sıradan bir bölüm gibi başladı, devam etti fakat...

David tennant'ın ve Donna'nın çıktığı ve Capaldi'nin ilk görüldüğü bölümü ve bu yüzü niye aldığını gösteren bir bölüm oldu. Yetmedi birde melez bir insan-uzaylı karışımı ölümsüz çıkardılar ortaya ki bu diğer bölümleri de etkileyecek büyük ihtimalle.

bence de etkiler zaten davros konusunda da bir melez muhabbeti döndü, tesadüf olduğunu sanmıyorum.

• Droogie D kullanıcısına yanıt

ilk melez diyince benim de aklima cyborglar geldi

Guzel bolumdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 18 Ekim 2015; 22:18:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

ilk melez diyince benim de aklima cyborglar geldi

Guzel bolumdu

bak o daha da mantıklı.

ama sanki çok fazla gördük onları son sezonlarda, başka bir şeyin melezi çıkartıp sürpriz yapabilirler. belki de direkt bu bölümdeki gibi insan-myre melezidir. ya da hiçbir şey değildir.

• 9x5

Doctor Who beyin yakma grubunu buraya bekliyorum arkadaşlar. Kızın ölümsüz olması olayı aklıma yattı. Fakat şimdi yazacaklarımı iyi dinleyin ben orayı anlamadım açıklayabilecek varsa moffata söylesin bölüm yapsınlar :) Şimdi kız ölümsüz oldu fakat kendi geleceğinde (Pompei patlamasını yaşadığı bölüm oluyor) Doctorun yüzünü babası olarak görecek. Burası benim aklımı çok kurcaladı. Açıkçası Pompei bölümünde kız ölümsüz olduğunu bilmiyor, Doctorun yüzünün babasında olduğunu bilmiyor ayrıca önceki doctoru görünce hiç şaşırmıyordu. Çom tuhaf geldi buralar bana. Yüzü neden seçtiğini açıkladır ama kesinlikle bunlarında açıklanması gerekiyor.
    9x6 bölümünde kızı tekrar görüyoruz ama sanırım farklı bir hikaye ile. Umarım bazı sorular havada kalmaz. Moffat büyük lokmalar ile oynuyor gibi geldi bana :D

• Sıradan bölümdü 10/7. Fakat bölümle ilgili üç şey hoşuma gitti

birincisi Jack Harkness mention'ı, ikincisi Clara'nın olmayışı üçüncüsü ise muhtemelen ashldyr'in ana konu olma ihtimali.
  • 9x06 The Woman Who Lived

Vasatın altında bir bölümdü. Bu sezona yakışmıyor. Hiçbir yol arkadaşının sonu Donna kadar üzücü olamayacağını düşünürdüm ama Clara'ya çok daha üzücü bir son hazırlanmış gibime geliyor ve Doktor bunun hakkında bir şeyler biliyor. Bildiği halde de engellemeye çalışma girişimi yok. Çok şaşırtıcı.

Bu arada Osgood'u Missy öldürmüştü nasıl geldi o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bran the Builder

9x06 The Woman Who Lived

Vasatın altında bir bölümdü. Bu sezona yakışmıyor. Hiçbir yol arkadaşının sonu Donna kadar üzücü olamayacağını düşünürdüm ama Clara'ya çok daha üzücü bir son hazırlanmış gibime geliyor ve Doktor bunun hakkında bir şeyler biliyor. Bildiği halde de engellemeye çalışma girişimi yok. Çok şaşırtıcı.

Bu arada Osgood'u Missy öldürmüştü nasıl geldi o?

Clara'yı tekrar sevdirdi ya Moffat. Ondandır

• Önceki bölüm Tennant ve Donna bu bölüm Captain Jack duygulandırdı. Genel olarak bölüm kötüydü, sezonun en kötüsü de olabilir şimdilik. Clara'nın yokluğunu hissetmedim bile aslında onun yerine Ashildr gelse hiç de fena olmazdı bence
  • Ay şu Clara gideydi de Ashildr ile devam edeydik yola. Ya da artık Donna gibi bir karakter daha getirsinler, çok çabuk harcadılar onu. Ki bence bölüm de o kadar aşırı kötü değildi.
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.