Şimdi Ara

Doctor Who (2005- ) | 12. Sezon Bitti (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.009
Cevap
50
Favori
204.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

Bence güzel değildi bölüm.

@PHI Bütün bölüm bu adam kime benziyor ya diye baktım Leonardoymuş ya :D

Ben başlarda bi "Ulan bu bizim Leo galiba" dedim. Sonra bi kaç yerde benzetemedim. Sonlara doğru "yok yok kesin o" moduna girdim. Bittikten sonra jenerikte Tom Riley ismini görünce rahata erdim.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Doktor ile kapışırken kılıcı çevirince ampul yandı bende.
  • 8x03

ortalama bir bölümdü diyebilirim filler gibiydi açıkcası, promised land dalgası çıktı yine ortaya

beni daha çok bir sonraki bölümün teaser'ı heyecanlandırdı güzel bir bölüm bizi bekliyor
  • 8x3

doktorun derdi ne ergen triplerine girmiş robinle kendini kıyasladı bütün bölüm claraya yaranmaya çalıştı kız öpünce yanağını tuttu utandı son diyalog güzeldi onun dışında boş bi bölümdü beğenmedim. ama promise land şeysi devam ediyo bakalım ne olacak
  • Yalnız şunu farkettim. Matt'in olduğu her sezon açılışı harika bölümlerdi. Hem konu olarak hem hikay kurgu olarak harikaydı.
    5*1 Eleventh Hour bölümü
    6*1 ve 6*2 Impossible Astronaut ve Day of the Moon bölümleri
    7*1 Asylum of Daleks bölümü
    Enfes bölümlerdi. Ama 8*1 Deep Breath bölümü bu bölümler yanında fazlasıyla sönük bir bölümdü. Yeni doktoru gördüğümüz 5*1 mesela bence en iyi DW bölümlerinden biridir. Yeni doktorun gelişi yükselişiyle harika bölümdür. Ama 8*1'de yeni doktorun yeni doktor olduğunu bile hissedemedik gibi bi durum oldu. Capaldi Doktor rolüne harika oldu kabul ediyorum lakin bölümler sönük. Hele bu 3. bölüm tamamen öylesineydi. Sağlam bi kaç Moffat bölümüne ihtiyacımız var.

Ekleme:
    8*1'in dikkatsizce yapılmış bir devamlılık hatası. Çok bariz halbuki.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sağlam, sürükleyici bölümlere ihtiyaç var geçiştirmelik gibi yeni doktoru sevdim ama bölümler heyecanlı değil o kadar
  • Peter Capaldi çok iyi oturdu Doctor rolüne ama bölümler çok sönük kalıyor.Adam kendini tam olarak gösteremedi.Koskoca Doctor'un ergen vari hareketleri çok saçmaydı.Yakışmıyor

Bir dahaki bölüm çok iyi olacak gibi.Zaten Moffat yazmış bölümü.Böyle sağlam bölümlere ihtiyaç var.Henüz Peter Capaldi'yi tam anlamıyla göreceğimiz bölümler olmadı.
  • Bölüm çok salakçaydı. Robinle Doctorun atışmaları, saçma saçma komiklikler şakalar. Capaldi'nin Doctorunu beğendim fakat bu tarz bölümler ona göre değil ya da bölüm çok sönük kalmış. Moffat tarzı gerilim bölümlerine ihtiyacımız var.
  • Sönük bir bölüm... Bu sezon şimdilik iyi gitmiyor. 8x4 için umutluyum...

• saf iyilik emsali olan robin hood ile iyi olmak/bilinmek isteyen doktorun karsilastirmali analizini yapiyor ilk basta bolum. iste bildigimiz bu sezonun basindan beri olan seyin muhakemesi.
    sonra hicbir seyin o kadar da iyi olamayacagi gorusunu sunuyor bize. bunu aslinda ying/yang tarzi gibi algiladim ben. hani iyilik yaptiginin karsi tarafina kotuluk yapiyorsun.
    sonra bunu yalanlayan iyiligi umuttan dogurtan ve doktora baslangic ozunu hatirlatan kisim geliyor. mutlak dogru/iyi kismi
    en son da asil iyi olmanin iyi olmakta degil iyiligi aramakta oldugunu soyluyor (simurg)
    tani bunlar cok sallapati gecildigi ve ben de telefondan yazdigim icin bu kadar irdeledim ama siz anladiniz ozu yani, kisacasi bu doktoru ozet gecti bolum.
    bir de bir sonraki bolum sanki emtpy child gibi korkutacak sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Peter Capaldinin oynadığı doctoru sıkıcı bulan bi benmiyim.Eskileri aratmıyacak diyordum.Ama bölümleri çok zevksiz ve sıkıcı.Nerede o enerji dolu doktor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aléister Crowley -- 10 Eylül 2014; 23:22:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Peter Capaldinin oynadığı doctoru sıkıcı bulan bi benmiyim.Eskileri aratmıyacak diyordum.Ama bölümleri çok zevksiz ve sıkıcı.Nerede o enerji dolu doktor.

doktorun kendisi aslinda cok iyi kotardi, ama bolumler vasat kaldi. yoksa acikcasi adamin oyunculugu bir david kadar yakisti bence doktora.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    +1 Daha 3 bölümden Davidden sonraki favorim oldu cidden iyi oynuyor adam Ya da bu İskoçlarda var bir şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Peter Capaldinin oynadığı doctoru sıkıcı bulan bi benmiyim.Eskileri aratmıyacak diyordum.Ama bölümleri çok zevksiz ve sıkıcı.Nerede o enerji dolu doktor.

peter capaldi çok sıkıcı. ya role alışamadı, ya da eski doktorlar gibi güleryüzlü ve hareketli olmadıgı için garipsiyoruz.

yanında bir de clara gibi gelmiş geçmiş en kötü companion oldugu için en kötü bölümler oynanıyor şu anda.
  • bilen var mı bilmiyorum ama yine de söyleyeceğim ben de yeni farkettim 8.sezon'un doktor'u daha önce bu dizi'nin 4.sezon 2.bölümünde'de oynamış
  • Cnbc e de yayınlanıyor mu geceleri ?

• Son trailer ı izledim bence vasta nevadalar geri donuyor

• 8x01' i yeni izledim. yalnız bölümü üç güne böldüm. başlarında sıkıldım. Ama sonları iyiydi. Capaldi son derece doktor rolüne uygun. Yalnız tennant dönemindeki senaristlere ihtiyaçları var.(buna moffat'da dahil, kendini bulmalı artık). Tennant döneminde hikayede inanılmaz bir akıcılık vardı. başından sonuna kadar bir heyecan dalgası vardı, hayal güçleri daha etkileyiciydi. Buna tekrar ihtiyaçları var hele hele ellerinde Capaldi gibi bir değer varken.
  • spoiler sayilmayacagi icin buton icine almiyorum

bu son bolumdeki (robin hoodlu) robotlar daha once karsimiza cikmis miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

spoiler sayilmayacagi icin buton icine almiyorum

bu son bolumdeki (robin hoodlu) robotlar daha once karsimiza cikmis miydi?

Sanırım hayır. İlk defa gördük onları.
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.