Şimdi Ara

Gitar alacagim yardim.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Hep Cort X2 Ibanez Grg170dx konusu acacak degiliz ya. Bu konuda benden
    Ibanez Jem7V-WH ile Ibanez Jem20th Anniversary arasinda kaldim. Kullanmis olaniniz varmidir? Jem7V de Alder govde Jem20th de acrylic. Govdeyi su tanklari yapan ozel bir firmaya yaptirmislar. Keza manyetikleri de govde icin ozel uretilmis TransJem denen manyetikler. Kullananiniz edeniniz varsa yardimci olsun cunku Jem20th anniversary i cok ucuza buldum normalde Jem7v nin iki kati ama eger gitari alip da kullanmayacaksam cok anlami yok. Yardimlarinizi bekliyorum.

Gitar alacagim yardim.

Bu Jem20th

Gitar alacagim yardim.

Bu da Jem 7v

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettombak -- 15 Ağustos 2009; 19:13:53 >

• 20 abi.
  • Bu konuya benim parmak atmam şart...7v benim yarenim bi kere ne kadar tarafsız olabilirim ki 20. yılı kaça buldun belki amfi almayıp ondanda alabilirim söylentilere göre güya türkiyede 1 tane varmış...
  • Fiyati soylersem beni doversin 3000 dolar saka gibi ama Tr de bulmadim Rusya da 3 tane var satilik. Burda Jem7v 4000 dolar bu cihaz 3000 dolar sifir 2. el degil.
  • Jem7v Dolarla mı satılıor bak sen ben neden 2441.000 japon yeni'ne aldım acaba...Birde sana kopya Chibanezlere karşı dikkatli ol derim adamlar öyle bir Jem7 klonu yapmışlar ayırt edemezsin ben ediyorum daha Allaha şükür'de sen dikkatli ol...
  • Dur yaw kizma hemen ben Moskova da oturuyorum. Burada ruble ile satiliyor ben cevirdim kafadan dolara. Magaza distributor chibanez olacagini zannetmiyorum. Buyur sen bak
    http://www.muztorg.ru/cat/1082/2/vendor1/
  • O gitara 3000 dolar diyorsan hemen o 3 taneden birini almak için kolları sıvıyayım...
  • Fiyati orada yaziyor. 102 bin ruble. Nakitte yuzde 10 yapiyorlar ettimi 90bin ruble. 1 dolar 31 ruble. Gerisinin hesabini acilen yapiyorsun
  • Pek acilen yapasım yok o gitarın 0'ının hala piyasada dolandığına inanamıyorum zaten...
  • Ben gozumle gordum. 3 magazalarindada var ama dedigim gibi sesi nasildir acrylic ten nasil ses cikar TransJem nasil manyetiktir bunlar benim icin muamma oldugu icin cekiniyorum. 1 yildir orada duruyor gitar ne zaman gitsem alan yok
  • Sana şunları söylemeliyim ki o gitardan 500 tane üretildi ve 2007'de sürüldüler piyasaya 2 yıldır 500 tane gitarın alınmaması garip değil mi ve bu gitarın koleksiyon değeri var TransJem manyetikler ise DiMarzio Evolutionların üstüne yapılandırılmış manyetikler yani bir nevi akrilik gövdenin evolutionları aşağa yukarı aynı tonların alınması sağlanmış...
  • ah be abi 1 ay once versen bu sitenin linkini babam rusyadaydi aldirirdim bi tane temiz bisey

ben 20 der susarim bu arada.
  • Tr de zuhal muzik distributor burada da Muztorg. Chibanez satacaklarini zannetmiyor. Rusyaya 3 tane geldiyse 3 u de satilmamistir eminim. Dangalak bu Ruslar biraz pek anlayacaklarini zannetmiyorum. Hatta satilsin diye gitarin giyati dustu gordugun uzere. Ben o gitari bildigimden beri 100bin ruble ki o zaman 1 dolar 21 ruble idi. Herifler almayani dovecek resmen o durumda. Sagdan soldan arastirip olumlu yorum duyarsam alacagim muhtemelen. Ama aklim 7v de kaliyor ciddi bicimde.
  • Jem7v al için huzur dolacak... Benim bazen aklım bir tanede Fender Custom Shop Rory Gallagher Stratocaster'a da kayıyor durumları düzelteyim bir tanede ondan alıcam.
  • 2550 vardı galiba sende ?
  • Evet.
  • kendi gitarımı satıyım sana
  • 20th hakkında hiç bir fikrim yok, burdaki herkes gibi ne dinledim ne caldım, calmadıgım gitara güvenmem sadece sunu soylemek istiyorum bu nasıl rezil bir gorunumdur. 7v' nin asaletine bak 20th' nin rezilligine o kadar para verecegim manyetiklerinin rengi pembe ile yesil olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahkahaçiçeği

kendi gitarımı satıyım sana

Kendi gitarin nedir ?

@Trooper ole deme yaw gece karanlikta cok seksi oluyor gitar. Birkac videosunu izledim 7v den pek farki yok gibi sesin. Ilk cikan Jem ler de pembe manyetikliydi unutma. Zaten Jem lerin cogu illaki rengarenk oluyor Steve Abi oyle seviyor herhalde
    Dis dizayni Cemil Ipekci nin yaptigindan pek suphelenmiyor degilim acikcasi

• vai de muhafazakar bir escinseldir ne yazık ki
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.