Şimdi Ara

Nefes: Vatan Sağolsun (2009)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
588
Cevap
0
Favori
31.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konu

“Nefes” bir yüzbaşının komuta ettiği 40 kişilik bir timin hikâyesidir. 2365 metre yükseklikteki “Karabal” tepesinde bulunan bir röle istasyonunu korumakla görevlendirilen bu 40 askerin görevlerini yerine getirirken yaşadıkları acıları, sevinçleri ve yaşam mücadelelerini anlatıyor.

Şehit olan askerlerin hikâyesinin anlatılacağı filmin öyküsü, Güneydoğu'daki bir sınır karakolunda geçiyor. Bu nedenle çekimlerin yapılacağı Tahtalı Dağı'na bir karakol kurulacak. Karakolu koruyacak olan 40 kişiyi oynayacak oyuncular ise Türkiye'nin farklı illerindeki konservatuarlarda okuyan öğrencilerinin arasından seçilmiş.

Bir Fragman

izleyin ve kendinizi kaptırın. söylenecek söz bulamıyorum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• sağol dostum, çok güzel.
  • sağol, gelsede izlesek artık
  • harika ya süperrrr
  • Çok güzel gerçekten
  • Ekim sonu gibi geliyorlar sanırım. Merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxitcL

Çok güzel gerçekten

Biz bunun gibi eğitimlere katıldık, içtimalar da gördük, böyle bir psikoloji yok dünyada. Ustalığım sınıra düşmedi belki ama biliyorum ki yarım saat sonra çatışmaya gitmeden önce bu sahneyi gören arkadaşlarım oldu, çok garip, insan ne diyeceğini ne hissedeceğini bilemiyor onlarla konuşurken bile. Yaşayan bilir.
  • Çok iyi...
  • Çok harika ve etkileyici. Film çıksın gidip izlemek lazım.

Recep İvedik gibi bir filmi listelerde ilk sıraya çıkaran milletimiz umarım bu filme de hakettiği değeri verir.
  • süper gerçektende süper ..............
  • inşallah sansürlemezler bu filmi .çünkü sansürlenme ihtimali olan şeyler var.
  • fragman çok başarılı.
  • YEMİN EDİOM EFES DİE OKUDUM
  • Çok güzel
  • 1 senedir bekliyoruz. İnşallah daha fazla ertelenmez. 29 Ekim'de izleyebiliriz.

@DiabloXT
    Yok kardeşim bizim insanımız gitmez bu filme. Ah isterim ki aynı tarihlerde bir Superman, Spiderman filmi de vizyona girsin. Gişe hasılatlarından görelim nasıl bir millet olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

1 senedir bekliyoruz. İnşallah daha fazla ertelenmez. 29 Ekim'de izleyebiliriz.

@DiabloXT
    Yok kardeşim bizim insanımız gitmez bu filme. Ah isterim ki aynı tarihlerde bir Superman, Spiderman filmi de vizyona girsin. Gişe hasılatlarından görelim nasıl bir millet olduk.

Gerek yok onlara Twilight giricek vizyona ve gişeyi görücez rahatlıkla.
  • akşam bakarım
  • mükemmel.
  • yukarı

reklam olarak algılamayın. buradaki duyguyu herkesin tatmasını istiyorum
  • inşAllah barış hareketi olumlu sonuçlanırda kimse olmek zorunda kalmaz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.