wifi şifre öğrenme
17 Cevap63679 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3634 Mesaj
14 Ağustos 2009; 21:24:30 

arkdşlar kendi ewimde kullandıgım wifinin şifresini hatırlıyamıyoruz.3 sene önce kurulan bi modemdi.ana pc dışında hiç bi pc'den giremıyorum nete maalesef.
netten araştırdıgım kadarıyla wirelesskeyview adında bi program buldum ancak bunu da kullanamadım.bu program pc'de kayıtlı olan wifilerin şifresini hatırlamaya yönelık bi programmış ama nasıl kullanılır bilmıorm :(:(
şu ana nete modemin tanıdıgı ana pcden giriorm ne yapmam gerekır, yardımcı olursanız cok sevnirim.tşkrler
...

3634 Mesaj
14 Ağustos 2009; 21:45:11 

arkdşlar us robotics 9110 kablosuz kullanıorm.indirdigim programları hala acamadım başka bi şeymı gerekıor acaba :(:(

1062 Mesaj
14 Ağustos 2009; 22:38:50 

modemi resetleyiniz ve bastan bilg,leri giriniz
modem şifresi + adsl şifresi sonra tekrar
wifiyi yapılandırabilirsiniz

keskin nişancı.

706 Mesaj
14 Ağustos 2009; 23:06:39 

evet modemin üzerindeki düğmeden reset atabilirsiniz ayrıca ana bilgisayardan modeminizin sayfasına girip ( markasına göre adreslerini google da aratırsanız bulabilirsiniz) burdan da reset atabilirsiniz (mesala benim airtiesımda fabrika ayarlarına dön diye bir kısım var ordan yapabiliyorum sizinkide de böyle bir kısım olması lazım)

Getting lost within myself, nothing matters no one else...

167 Mesaj
14 Ağustos 2009; 23:18:07 

girdiğiniz bilgisayara hiren's boot'u indirin. onun içinde şifreyi gösteren program var. ama o bilgisayarın modeme bağlı olması gerekiyor.

3634 Mesaj
15 Ağustos 2009; 13:40:11 

444 0 375 arasam bi faydası olr mu sizce_?

2998 Mesaj
15 Ağustos 2009; 14:16:25 

quote:

Orijinalden alıntı: yarasa86

444 0 375 arasam bi faydası olr mu sizce_?

olmaz
arkadaşların dediği gibi modem sayfasına girebiliyorsanız ordan da göreblirsinz..(orda ***** şeklinde görünü http://www.freedownload...star_password_software/ bu program işe yarar. )

yada arkadaki küçük reset düğmesine basın

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

3634 Mesaj
15 Ağustos 2009; 14:27:19 

tracy ;
yha rica etsem msnde yardımcı olablirmisin.
pm gönderemedim size , üye profilini görüntülüyemıyorsunuz die bi uyarı cıktı.
msn adresim ; s.bulutgil@hotmail.com
tşkr edrm.

2998 Mesaj
15 Ağustos 2009; 15:54:28 

quote:

tracy ;
yha rica etsem msnde yardımcı olablirmisin.
pm gönderemedim size , üye profilini görüntülüyemıyorsunuz die bi uyarı cıktı.
msn adresim ; s.bulutgil@hotmail.com
tşkr edrm.

ekledim

bu mesajın sağ üst tarafında PM yazan yerden de gönderebilirsiniz..illa profile girmeye gerek yok

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

3634 Mesaj
15 Ağustos 2009; 20:39:10 

arkdşlar herşey tamam modem kuruldu tekrar şifreyi bilıorm ama diger pc'den giremıorm bu niye acaba :(
secıorm kablosuzlardan şifreyi yazıorm sonra da baglanmıo.

4 Mesaj
19 Ağustos 2009; 20:07:29 

aynı sorun bende de var nasıl hallettınız şifreyi bende unuttum cvplarsanız cok sevınırım illa modem formatlamak gerekıyormu lutfen yardımcı olun :(

4 Mesaj
19 Ağustos 2009; 20:33:08 

ayrıca modemın markası cnet car-854 belki bi faydası olur

4138 Mesaj
20 Ağustos 2009; 1:39:34 

quote:

arkdşlar herşey tamam modem kuruldu tekrar şifreyi bilıorm ama diger pc'den giremıorm bu niye acaba :(
secıorm kablosuzlardan şifreyi yazıorm sonra da baglanmıo.

Daha önceki bağlantıların kayıtlarını sil, yeniden bağlanmaya çalış. Kablosuz Ağ Ayarlarımı Yapılandırmak için
Windows'u kullan işaretli olsun.

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir. Bilgi paylaştıkça çoğalır."

21 Mesaj
18 Ocak 2013; 15:14:03 

4440375 ttnet çağrı merkezini arıyorum kimse yardımcı olmuyor yaaaa .. neden özel müşterilerine böyle muamele gösterilmektedir anlayamıyorum ..

1177 Mesaj
18 Ocak 2013; 23:11:27 

modemin arkasında reset tuşu var ona basıver sonra modem ara yüzüne gir oradan wifi şifreni öğrenebilirsin (modeme kablolu olarak bağlanma kaydıyla)

MARKUS SCHUL'Z

881 Mesaj
20 Ocak 2013; 1:33:08 

4 senedir bi wifinin şifresini bulamıyorsan modemini değiştir bari ,yeni modemin ayarlarını yapan kişi sana şifreyi söyler..

233 Mesaj
20 Ocak 2013; 12:38:46 

quote:

Orijinalden alıntı: hypnosse

arkdşlar kendi ewimde kullandıgım wifinin şifresini hatırlıyamıyoruz.3 sene önce kurulan bi modemdi.ana pc dışında hiç bi pc'den giremıyorum nete maalesef.
netten araştırdıgım kadarıyla wirelesskeyview adında bi program buldum ancak bunu da kullanamadım.bu program pc'de kayıtlı olan wifilerin şifresini hatırlamaya yönelık bi programmış ama nasıl kullanılır bilmıorm :(:(
şu ana nete modemin tanıdıgı ana pcden giriorm ne yapmam gerekır, yardımcı olursanız cok sevnirim.tşkrler
...

ttnet ara yardımcı oluyorlar olmuyor demiş aşağıda birisi daha önce denememiş belli.
modemin sitesinden değişebilirsin.
reset atabilirsin reset atınca varsayılan şifre modemin altında yazıyor olması gerekiyor.

134 Mesaj
20 Ocak 2013; 16:29:28 

modemi resetle.. sonrada istedigin wifi sifreyi kendin gir...

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203