Şimdi Ara

Acer'dan oyunculara özel yeni monitör; G243HQ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer oyuncular için hazırladığı G243HQ kod adlı yeni monitörünü kullanıma sunuyor. Firmanın 23.6-inç boyutundaki yeni monitörü tasarım özellikleri ve teknik detaylarıyla öne çıkmayı başarıyor. TN panel kullanan yeni monitör, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünü (Full HD) ve 16:9 görüntü formatına destek veriyor. Tepki süresi 2ms olarak açıklanan 23.6-inç boyutundaki yeni monitörde parlaklık seviyesi 300 cd/m², dinamik karşıtlık ornaı ise 80.000:1 olarak belirlenmiş. VGA, DVI ve HDMI ara birimleriyle uyumlu olan monitör HDCP protokolünü de destekliyor.

Oyuncular için hazırlanan ve TN panel kullanıyor olmasıyla öne çıkan Acer G243HQ'nun Avrupa'da 299 Avro'luk fiyat üzerinden satışa sunulacağı belirtiliyor.

• bunun 24 inç boyutundaolanını görmüştüm vatan bilgisayarda çok keskin bir görüntüsü vardı acababu nasıl olacak
  • PREDATOR un lcd si sanki\ niye 1200 degil \\
  • full hd abi ya boru mu :) 1920x1080 ççözünürlükte film izleyin bakalım tabi filmde full hd olacak bakın siz nasıl görüyorsunuz nesneleri,insanları,doğayı..:) yanınızda gibi hissediyorsunuz :)..hadi filmleri geçtik oyunlara ne demeli.bu pixelde bide oyun oynayın.tabi hayvan gibi makineniz olması lazım bu çözünürlükte oynamanız için.
  • bende 23" acer var full hd monitör full hd filmler dehşet oluyor.
  • Parlak ekran olması lazım bunun belirtilmemiş.
  • özelliklerine göre fiyat iyi
  • @past perfect
    ben de geçen gün gördüm vatanda...
    çok mu geziyoruz acaba tekno marketleri :/
  • bunu yanına birde PREDATOR kasası koyacaksın offff

bilen var mı acaba PREDATOR kasası ayrı satılır mı içi boş olarak
  • parlak ekran monitörde uzun süre oyun oynama yetisini gösteren gözleri alkışlamak gerekir hangi akla mantıklara yaptıklarınıda söyliyim gösteriş.
  • Fiyatına ve şekline göre kalite akması lazım bu monitörden.. bir de Acer'ın bir kasası vardı. Çok hoştu. Keşke kasayı içi boş şekilde satsalar..
  • arkadaşlar turkiyede neden monitorler pahalı..ben yurtdışından sipariş versem sizce kargoda sorun yaşarmıyım..
    bu adresteki web sitesi bakıp bilgilendirebilir misniz?

http://www.cdiscount.com/informatique/ecran-pc/choix-par-taille/format-large-16/10eme/23-/l-10710100112.html

http://www.cdiscount.com/informatique/ecran-pc/choix-par-taille/format-large-16/10eme/24/l-10710100106.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.