Rüyamda Öldüğümü Gördüm [tırs.gif]
60 Cevap3822 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Ağustos 2009; 8:50:04 

Rüyamda bizim yazlığa gidiyorum, plajdayım denize girmeye hazırlanıyorum. Plaja gittikten 5 dk sonra denizdeyim. Erken geldiğimden plajda nerdeyse kimse yok saat 6 civarı. Deniz dümdüz dalga felan yok haliyle baya hızlı gidiyorum. 1 nefeste baya ilerlemişim. Sonra kafamı kaldırıp ne kadar ilerledim diye baktığımda baya ilerlemişim... Sonra gaza geldim suda 2 dk dinlendim. Büyük bir nefes çekip baya gidiyorum. Sonra kara nerdeyse kaybolcak. Bayada derindeyim. Duruyorum dinleniyorum geri dönücem. Tam dönmeye hazırlanırken birden bi ağırlık hissediyorum ve batıyorum. Derinleştikçe suda envai çeşit enteresan şeyler var gözümü açamıyorum korkudan suyun içinde. Sonra nefesim bitmeye yakın açıyorum kuma yakınlaşmışım. Üzerimdeki ağırlık gitti. Ama yukarı çıkamıyorum ne kadar çırpınsamda hiç ilerleyemiyorum. Suda hayatımı görüyorum sanki, bi yandan da üstüme çeşit çeşit hayvanlar akın ediyor. Onlar beni öldüreceğine nefes alıp öliyim diyorum. Burnumdan nefes çekiyorum birden ciğerlerim acıyor 2 saniye sonra öldüğüm an uyanıyorum. Yatakta oturur pozisyonda duruyorum ciğerlerim yanıyor. O denizin buz gibi soğuğunu iliklerimde hissettim. Kalktığımda ayaklarımı haraket ettiremedim bi ağırlık basmıştı. Sanki felç geçirdim. Sesimde çıkmıyor. Sonrada biraz rahatladım ve düzeldim. Kalktım su içtim. Şimdi iyiyim. Ama çok korktum yav...

1695 Mesaj
14 Ağustos 2009; 9:21:25 

KARABASAN

500px Nikon D90 / Nikkor AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR/50mm F1.8d lens/ HTC desire hd

8159 Mesaj
14 Ağustos 2009; 9:27:15 

K.çın açıkta kalmıştır.

"Bisiklet bedava, bedava ya! Niye benzine para vereyim ki!"

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 9:29:19 

Yok valla uyandığımda yorgana sarılıydım uyku tulumu gibi.

3119 Mesaj
14 Ağustos 2009; 9:32:39 

Son günlerini dolu dolu yaşa kardeşim

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 9:34:14 

Ankara'da yaşıyorum denizde ölemem.

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 9:35:50 

Cin ya da Karabasan . Belki de Allahın sevdiği bi kulusun .

4309 Mesaj
14 Ağustos 2009; 9:51:08 

artık sayısını hatırlayamıyorum, o kadar çok gördüm rüyamda öldüğümü

"Mesele inkılap uğruna ölmekte değil, ölmeden idealimizi gerçekleştirmektedir." Mustafa Kemal Atatürk
İnşaat&Deprem Mühendisi - Galatasaray, Anadolu Efes, Utah Jazz taraftarı - Star Trek İzleyicisi

1046 Mesaj
14 Ağustos 2009; 10:01:13 

Bende bugün kendimle ilgili kötü bi rüya gördüm ve bende ankaradayım.

Pathetic End Kid!

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 10:01:25 

Mesela uçurumdan düşeriz rüyamızda çarpmadan 1 salise önce uyanırız ya öyle olmadı öldüm gözler kararda bişey hissetmen sonra uyandım. Uykumda diğer tarafı ziyaret edicektim.

2389 Mesaj
14 Ağustos 2009; 10:02:08 

Iron Maiden , Testament , Death , Insomnium , Eluveitie , Ensiferum , Mötley Crüe , KISS , GnR , Led Zeppelin , Deep Purple Exodus , Anoreksi , Arch Enemy , Buckethead , Judas Priest , Quiet Riot , Rainbow , VanHalen , Disturbed , Draconian , Katatonia AudioSlave , Anathema , Trivium , HIM , Cradle Of Filth , Children of Bodom , Marilyn Manson , Immortal , Slayer ,
Black Label Society , Ozzy Osbourne , A7X , Nightwish , John5 , Amorphis , Korpiklaani , Agathodaimon...
"Hayatta aldatmayan tek aşktır gitar...Emek verince daima kazandırır......"

2110 Mesaj
14 Ağustos 2009; 10:04:18 

ßende rüyamda idrarım'ı yaparken kan akıyordu

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 10:05:23 

Rüyamda öldüğümü gördüm ve arkamdan üzülenleri görünce,kendime dikkat etmeye başladım..

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 10:06:18 

quote:

Orijinalden alıntı: ThuÑÐê®WoLƒ

Yav ne gitmesi bırak.

5443 Mesaj
14 Ağustos 2009; 10:06:28 

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Ben de çok görüyorum da bir türlü ölemedik be Hep ölüme bir saniye kala uyanıyorum,rüyada ölmeyi de acayip merak ediyorum.

7147 Mesaj
14 Ağustos 2009; 10:14:50 

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Aynen , sürekli cod4 vb. fps oyunlarından dolayı her rüyamda bir operasyonda veya savaştayım.

1759 Mesaj
14 Ağustos 2009; 11:46:31 

Rüyadayken ölürsen gerçekten ölürsün... Ölmeden 1 saniye önce uyanırsın hep rüyanda fark ettiysen.

Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot. That sometimes the hand of fate must be forced!
Now, go forth. Unleash the Tides of Doom, upon all those who would oppose us.

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 11:48:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

Rüyadayken ölürsen gerçekten ölürsün... Ölmeden 1 saniye önce uyanırsın hep rüyanda fark ettiysen.

Ne alaka kaç kez öldüğümü hatırlıyorum. Kendi cenazemi bile gördüm bi keresinde öldükten sonra.

350 Mesaj

[1 Mayıs 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

14 Ağustos 2009; 11:50:28 

Uyumak=Ölmek Zaten ölüyorsun

1997 Mesaj
14 Ağustos 2009; 11:51:43 

Hayır rüyasında ölen uzun ömürlü olur derler,isterseniz araştırın.

4941 Mesaj
14 Ağustos 2009; 11:54:03 

bu rüyada ölme veya ölüme ramak kalma olayı banada oluyor ve her uyanışımda ya nefes nefese veya yorgunluktan bitmişim gibi hissediyorum bir süre çok feci yaf.

Msi Z77A-G45 /// Intel i5 3570K ||| Corsair 2*4Gb 1600Mhz Vengeance \\\ Sapphire HD7870 XT
WD Caviar Black 2TB ||| Thermaltake Toughpower 750W ||| Corsair Carbide 400r \\\ Thermalright Cogage True Spirit
Logitech G500 /// Xbox 360 Controller for Windows ||| Sound Blaster Tactic 3D Rage \\\ Acer X233Hbd

1108 Mesaj
14 Ağustos 2009; 11:55:03 

Bir daha denize gitme bence =p,bende rüyamda uçtumu görüyordum alçalıp,yükseliyordum hatta.

Sakın Tıklama =)

5271 Mesaj
14 Ağustos 2009; 12:01:07 

quote:

Orijinalden alıntı: hydrogenfla

Bir daha denize gitme bence =p,bende rüyamda uçtumu görüyordum alçalıp,yükseliyordum hatta.

aynen la. bende bir ara o rüyayı gördüm. diyordum ne güzel yeteneğim varmış. istediğim gibi uçuyordum. yukarı aşağı inip inip çıkıyordum:D

MONSTER CLEVO P150EM
i7 3630qm - Gtx 660m
Intel 80GB msata SSD - Seagate 500GB 7200 rpm
1*8GB DDD3 1600 mhz - 15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) Parlak LED Ekran

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 12:33:22 

Millet azmış

2593 Mesaj
14 Ağustos 2009; 12:36:07 

Bugün herkezin neşesi yerinde diğer konularda uçuyor süper ya :D

Karaköy Zürafa Sokak % 89 oranında hisse sahibi.

1033 Mesaj
14 Ağustos 2009; 12:36:43 

quote:

Orijinalden alıntı: egomanyak.

Son günlerini dolu dolu yaşa kardeşim

bi kaşık suda boğulacaksın

18 Mesaj
14 Ağustos 2009; 12:53:17 

312 Mesaj
14 Ağustos 2009; 12:59:59 

Evet, tam tanımıyla karabasan.

Yakışıklı, sempatik, karizmatik, çok tatlı, pek yakışıklıyımdır.

1690 Mesaj
14 Ağustos 2009; 13:25:18 

quote:

Orijinalden alıntı: PirateToSupport

Uyumak=Ölmek Zaten ölüyorsun

.

5659 Mesaj
14 Ağustos 2009; 13:42:37 

Arkadaşlar kiminize çok saçma gelebilir ama bu karabasan olayı banada çok sık oluyordu.Yattığım yeri değiştirdim ve bir daha öyle bir olay olmadı.Dün gece yine eski yattığım yere bi uzandım.Uyuya kalmışım ve çok saçma rüyalar gördüm :/

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 13:44:33 

2 yıldır aynı yerde yatıyorum

482 Mesaj
14 Ağustos 2009; 13:47:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Escoteric

2 yıldır aynı yerde yatıyorum

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 13:49:00 

Kardeş Rüyada Ölmek Her İnsana Nasip Olmaz
Bugun Cuma Cevrende Fakir İnsanlar Varsa
Onlara BirşeyLer Dağıt. Rüyada Ölen İnsanı Gördünmü Ölen insanın Ömrü uzundur demek

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 13:51:59 

Dağıtacak birşeyim yok. Dün iPod'u ödünç verdim o sayılır mı?

86 Mesaj
14 Ağustos 2009; 13:52:35 

a..g ben rüyamda sınıfa bi kızla ilişkiye girmiştim uyanınca malum

1357 Mesaj
14 Ağustos 2009; 13:55:03 

Astral seyahat yapmış olabilir misin?

Red Hot Chili Peppers | Eluveitie
Muse | Dream Theater | Opeth | Rush
South Park | Game of Thrones | Blade Runner | Star Wars

1057 Mesaj
14 Ağustos 2009; 13:55:28 

hocam aynı rüyayı bende gördüm

Electro House Music
19 year old Turkish DJ/Producer supported by all notable Electro House DJ's on this planet.

No Label

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 13:56:03 

quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

Astral seyahat yapmış olabilir misin?

Hayır ölürken kendi gözümle görüyordum kendimi görmedim. Ölen bendim .

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 14:03:22 

bende anlatıyım rüyamda tarladayım bisikletle geziyorum mısır tarlası var arkası uçurum sonuda deniz ben gidiyorum uçurumu gördüm bisikletle aşağı yuvarlanacağım anda birden irkilip uyandım ölüme 1 saniye kala rüyadan korkarak uyanıyoruz

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 14:04:54 

3 aylık ömrün kalmış demek az önce rüya tabirlerinden baktım geçmiş olsun fatiha bilsem okurdum üzgünüm

1578 Mesaj
14 Ağustos 2009; 14:05:36 

Ben öldüm, hemde maganda kurşununa gittim. Rüyamda bir yerdeyim tam hatırlamıyorum birden sol veya sağ şakağımdan kurşun giriyor, bilirsiniz mesela giyotinde adamın kafası kopuyor ve 1 dakika mi 15 saniye mi hala beyin canlı duruyor. İşte öyle oldu. Kurşun beynime girdiği an yere yığıldım, gözlerim açıktı ve hissediyordum hala yaşadığımı ama kımıldayamıyordum.

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 14:08:12 

quote:

Orijinalden alıntı: ILoveGame

3 aylık ömrün kalmış demek az önce rüya tabirlerinden baktım geçmiş olsun fatiha bilsem okurdum üzgünüm

7821 Mesaj
14 Ağustos 2009; 14:08:41 

Uyarı bu uyarı. Tabi anlayana

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

86 Mesaj
14 Ağustos 2009; 14:16:08 

Ben ilk defa bir kızla french yaptım çok gercekciydi o his..anlatılmaz :D

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 14:32:04 

Yemin ederim, ben son 1-2 yıldır her gün bu tarz rüyalar görüyorum. Hep öldüğümü görüyorum.

Artık öyle bir boyut aldı ki böyle rüyalar görmesem bir tuhaflık oldugunu düşünüyorum.. Doktora mı danışssam ne yapsam?..

1173 Mesaj
14 Ağustos 2009; 14:36:11 

Ben kaç defa öldüğümü, cenazemi, ağlayarak uyandığımı sayamadım. O kadar çok yani. Bir anlamı olsa çoktan gg olmuştum. Ama şu var bence rüyalar tamamen bilinç altında olanlara verdiğin bir tepki. Durup dururken bu tür rüyalar görmüyor insan. Nasıl sarhoş olduğunda devamlı kavga ettiğin babana küfürler yağdırmaya yada sevip söyleyemediğin kıza ilan-ı aşka başlıyorsan rüyaların da senin içine çok dokunan ama tepki veremediğin şeyleri gösteriyor bence. Ama bu sadece şahsi fikrim, uzman falan değilim

Galatasaray

752 Mesaj
14 Ağustos 2009; 14:38:30 

rüyamda hiç ölmedim hep öleceğim zaman uyandım.

683 Mesaj
14 Ağustos 2009; 14:46:37 

Uyku felcimi?

Let's make some LSD !

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 14:47:51 

Uyku felci değil geberdim rüyamda.

2869 Mesaj
14 Ağustos 2009; 14:56:11 

naughtymmn
Nasıl sarhoş olduğunda devamlı kavga ettiğin babana küfürler yağdırmaya yada sevip söyleyemediğin kıza ilan-ı aşka başlıyorsan rüyaların da senin içine çok dokunan ama tepki veremediğin şeyleri gösteriyor bence. Ama bu sadece şahsi fikrim, uzman falan değilim

bu söze katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellLord_gs -- 15 Ağustos 2009; 13:56:22 >

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2009; 14:58:02 

quote:

Orijinalden alıntı: HellLord_gs

naughtymmn
Nasıl sarhoş olduğunda devamlı kavga ettiğin babana küfürler yağdırmaya yada sevip söyleyemediğin kıza ilan-ı aşka başlıyorsan rüyaların da senin içine çok dokunan ama tepki veremediğin şeyleri gösteriyor bence. Ama bu sadece şahsi fikrim, uzman falan değilim

bu söze katılıyorum

İntihar mı ediyim? Hiç düşünmedim ölmeyi...

117 Mesaj
14 Ağustos 2009; 15:05:57 

Vasiyetini yazmaya başla bence

3860 Mesaj
14 Ağustos 2009; 15:15:21 

Ben de rüyamda çok defa öldüğümü görmüşümdür, bazen fazla yaratıcı ölümler de olabiliyor.

University of Illinois at Urbana-Champaign (Computer Science)

2274 Mesaj
14 Ağustos 2009; 15:30:26 

Ben de nedense yatarken lütfen kabus görmeyeyim Allah'ım dediğim zaman kesin görüyorum.İnşallah görürüm korku filmi gibi ohh dediğimde zengin falan oluyorum.

''Even if the morrow is barren of promises
Nothing shall forestall my return
To become the dew that quenches the land
To spare the sands, the seas, the skies
I offer thee this silent sacrifice''

0 Mesaj
14 Ağustos 2009; 15:32:26 

tam tersi , rüyanda öldügünü görmek, ömrünün uzayacagına delalettir.

evet

450 Mesaj
14 Ağustos 2009; 15:38:03 

Bende öldüğümü görmüştüm.Ama ben nasıl öldüğümü değil cenaze törenimi gördüm. Böyle tabutun içindeyim.Millet var herkes ağlıyo.Ben anladım gömecekler beni.GTA oynayanlar bilir böyle tepe kamerası vardır.Onun gibi istersem tabutun içinden görebiliyorum istersem tepeden izleyebiliyorum İşte bu rüyada çok ilginçti.Bayağı bi tören oldu.Ondan sonra benim tabutu bi nehir veya deniz gibi bişeye sürüklediler tabut yüze yüze gitti .Bende anlamamıştım.Ama insanın bütün tanıdıklarını bi arada görmesi ayrı bişe tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail0625 -- 14 Ağustos 2009; 15:38:04 >

219 Mesaj
14 Ağustos 2009; 15:46:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ismail0625

Bende öldüğümü görmüştüm.Ama ben nasıl öldüğümü değil cenaze törenimi gördüm. Böyle tabutun içindeyim.Millet var herkes ağlıyo.Ben anladım gömecekler beni.GTA oynayanlar bilir böyle tepe kamerası vardır.Onun gibi istersem tabutun içinden görebiliyorum istersem tepeden izleyebiliyorum İşte bu rüyada çok ilginçti.Bayağı bi tören oldu.Ondan sonra benim tabutu bi nehir veya deniz gibi bişeye sürüklediler tabut yüze yüze gitti .Bende anlamamıştım.Ama insanın bütün tanıdıklarını bi arada görmesi ayrı bişe tabi

boromir.

de te fabula narratur!

450 Mesaj
14 Ağustos 2009; 16:07:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Hocam?

quote:

boromir.

Yüzüklerin efendisini hiç izlemedim.Ama ufak bi araştırmayla ne demek istediğini anladım eyvallah

130 Mesaj
14 Ağustos 2009; 16:16:06 

quote:

Sanırım soyun vikinglerden geliyor.

The Guy Which Is Busy With Being A Guy

450 Mesaj
15 Ağustos 2009; 0:10:07 

quote:

Orijinalden alıntı: NoNamedZanpakutou

quote:

Sanırım soyun vikinglerden geliyor.

Zannetmem.Tabi eğer Vikingler bir süre Erzurum'da yaşamadılarsa...

Sayfa:   [1]      >>
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Rüyamda Öldüğümü Gördüm [tırs.gif]
Sayfa: [1]      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.515