Şimdi Ara

Logitech'den yeni bir kablosuz klavye-fare seti; Wireless Desktop MK 700

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
7.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayar çevre birimleri ve oyunculara özel aksesuar üretiminde sektörün lider isimlerinden Logitech, ürün gamını yeni bir kablosuz klavye-fare kiti ile güncelledi. Firmanın Wireless Desktop serisi altında hazırladığı MK700 kod adlı kombo set, 2.4GHz kablosuz iletişim teknolojisini temel alıyor ve 30 metreye kadar kablosuz olarak kullanılabiliyor.

Set dahilindeki klavye genel tasarım özelliklerine ek olarak sahip olduğu LCD ekran ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Açıklanan detaylara göre kullanıcılar ekran üzerinden Caps Lock gibi fonksiyon tuşlarının durumunu takip edebilecek ayrıca aralarında pil durumu gibi detayların da olduğu farklı fonksiyonları yine bu ekran üzerinden takip edebilecekler.

Parlak Siyah kaplamasıyla dikkat çekici bir görünüme sahip olan Wireless Desktop MK 700, 128-bit AES şifreleme desteği de sunuyor. Paket dahilinde gelen kablosuz farenin ergonomik tasarım çizgileriyle öne çıktığı ve iki farklı moda sahip kaydırma butonuna sahip olduğu belirtilirken, 12 aya varan pil ömrüyle uzun süreli kullanıma olanak tanıdığı açıklandı.

5 yıllık garanti ile ay sonunda Amerika'da satışa sunulması beklenen Logitech Wireless Desktop MK 700'ün etiket fiyatı ise 99.99$ olarak belirlenmiş.

• Çok şık görüntüsü. Fiyatı biraz daha uygun olsa düşünürdüm artık,ucuzlamasını bekliycez.
  • 100 dolar logitech' e göre ucuz bile. :) De neden şu Enter tuşlarını klasik büyük şekilde yapmıyorlarki, sevemedim gitti, bu şekildeki klavyeleri.
  • çok şık duruyor
  • 100 dolar ucuzmuş ben sayfaya girerken aklımda 200 civarıdır geçiyodu
  • @al-ozaria Amerikalılar küçük enter tuşuna alışık, onun için büyük değil. Türkçe versiyonu çıkartılırsa tabi bütük enter ile gelecek.
  • türkçe versiyonunda enter tuşu büyük olursa çok iyi olur, klavye ve mouse setimi değiştirmeyi düşünüyordum
  • küçük enter tuşu bence güzel..
  • Gene yapacağını yapmış. küçük enterlı olanlar amerika versiyonudur. avrupaya büyük enterlısı çıkacaktır
  • Logitechi seviyorum ya.Güzel ürünler yapıyo adamlar helal olsu. Yakın zamanda illuminated klavye almasaydım bu seti beklerdim.
  • Şık bir klavye olmuş. Marka logitech olunca ürünün fiyatıda normal.
  • sanirim ben bu modlei bugun 164 liraya teknosada gordum (model adi olarak filan incelemedim ama kutusunu elime alip ozelliklerine baktim buyuk ihtimalle bu idi yada bi eski versiyonu)
  • cok guzel ve şık bir ürün
    bende küçük enter olayına alısabılen bırı degılım tercıhım her zaman buyuk enter :)
  • mx 3200 devamı gibi,ayrıca 30 metre değil çekim alanı 30 feet ayni 10 metre yaklaşık olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen_69 -- 6 Eylül 2009; 4:32:45 >
  • Ben neden lcd ekran göremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: .TaneR.

Ben neden lcd ekran göremiyorum

aslında lcd falan yok gibi yukarıda ortada küçük bir alan yapmışlar ama ben bu lcd olayı konusunda logitech i pek başarılı bulamıyorum mx 3200 de öyle hatta mx 5500 deki ekran dahi hoş değil
  • ya harıka bırsey bılıyormusunuz kesınlıkle tavsıye ederım hatta sıddetle tavsıye ederım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

ya harıka bırsey bılıyormusunuz kesınlıkle tavsıye ederım hatta sıddetle tavsıye ederım :)

Aldın mı da diyorsun bunu.Türkiye'de yok sanırım.
  • yok daha gelmedi ama tuşların şekli ve yumuşak basış olayı hoş ,2,4 ghz iletişim teknolojisi var bende almayı düşünüyorum gelince ama biraz daha kullanıcı incelemesi bekleyip öyle
  • Farkettim de artık klavye-mouse'ler 5 yıllık garantili olmuş. Parlak kaplama parmak izi bırakabilir. Çizildi mi de pek hoş görüntü bırakmıyor bence. Ama yine de sağlam, şık bir set olmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.