Şimdi Ara

Tüm Pwp Serverları Anlatımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
0
Favori
102.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drummer -- 6 Kasım 2009; 18:55:44 >

• hocam soyuldum bende pv server oynamak istiyorum msn adresi player_des_jahres@hotmail.com eklersen sevinirim
  • leaderknight yada msn adresini sen yaz ben ekliyim
  • ben de oynuyorum bu pvp yi kırmızı bayrağım nickim:InTRa her türlü yardım ederim.

Not:43 lvl im Havakılıcı P
  • kolay kasılıyor mu
  • nerden downlaoad edebilirim ???
  • o kadar kolay değil kasmak ama süper server bence qyyt2 ye benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando Sucre

nerden downlaoad edebilirim ???

üstte türkçe yama var m2 yi sil ya da yenisini baştan başka yere kur patch attırma orda benim dediim dosyayı at o m2 ye o attıın dosyadan gir üyelik almanın kolay yolu var onunda sitesini verdim
  • 46 lvl oldum savaşçıyım ama yeni Sura açacağım bir de bildiğiniz Türk loncası var mı?
    Yeni usra kasıyorum su an 17 lvl oldum onun Nick:EnTRanCe
  • turk loncası çok var kırmızılarda almazlar ama
  • bn girdim Turkey loncasına svaşçı ile şimdi cod 4 oynuyorum sonra surayı kascam +9 dolunay bastım +7 büyük balta var.Kulede +8 bascaktm çıktık.6. katta hepimizi oyundan attı ne güzel çıkıyoduk
  • ßende baslayabilirim beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeogalogeoL

ßende baslayabilirim beyler

buyur gel başla bende isterim başlamanı clubmt2 de güzel anılarımız vardı
  • basladim .. DeSeRTEaGLe nickm surayim 1 perfect var bu arada bana kiz zihinsel lazim evlenip güclü bedenini alcam oda benim ates hayaletimi veya istedigi bi skilimi alsin :)
  • ben savasciya devam ediyorum simdi kilic cevirme perfect licem
  • Neyse siz oynayın wingmt2 gibisi yok + basarken ibiişey istemiyo shop diye bisiy yok herkey en ortadaki npc de
  • Perfectlerim 3 e cikiyor 2 level sonraa :D
  • Wingm başladım ben dolunay fiyatları felan arttı bıraktım şimdi yeniden başlıyorum squall hangi bayraksın ve nick ne?
  • Charım gitti sıfırlandı sitede gittiği için kuzenin charını ortak kasıyoruz kırmızı ülke HashHash(ismi ben koymadım ) lonca adı : SancaK
  • ben de o lancaya giridm şimdi nick: InTRa
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.