Şimdi Ara

Çukurova Üniversitesi Topluluğu[Ana Konu] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
31
Favori
83.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • heralde forumda en düşük öğrenci popülasyonuna sahip üniversite çukurova :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock_inn_88

Evler kelle başı değil. Eve anlaşırsın ister tek ister 3 kişi sana kalmış. Ev bulmak adanada kolay iş. yeter ki iste. fiyatlar 500-1200 arası semte mahalleye sokağa göre değişiklik gösteriyor. Az yurtta kalıp adanayı gez semte karar verdiğinde ev bulmak daha kolay.

şırdanın resmine ne aldanıyorsun. Marifet lezzette

Hmm, biraz pahalı ama değecek yerlerse eğer verilir ne yapalım.

Büyük konuşmayı sevmem ama sanmıyorum yiyeceğimi. Ha belki Adana'yı memleketim olarak benimserim o zaman illa ki denerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

quote:

Evler kelle başı değil. Eve anlaşırsın ister tek ister 3 kişi sana kalmış. Ev bulmak adanada kolay iş. yeter ki iste. fiyatlar 500-1200 arası semte mahalleye sokağa göre değişiklik gösteriyor. Az yurtta kalıp adanayı gez semte karar verdiğinde ev bulmak daha kolay.

şırdanın resmine ne aldanıyorsun. Marifet lezzette

Hmm, biraz pahalı ama değecek yerlerse eğer verilir ne yapalım.

Büyük konuşmayı sevmem ama sanmıyorum yiyeceğimi. Ha belki Adana'yı memleketim olarak benimserim o zaman illa ki denerim.

Akşam içmeye çıktığında azcık çakır keyfi olmuşsundur kesinlikle biri şırdana sürükler. Gözünü kapatıp açtığında kendini şırdancıda oturuyor bulursun

• arkadaslar ben kyk ya başvuru yapamıyorum .. sitede hala sorun var .. siz yaptınız mı başvuru
  • quote:

Akşam içmeye çıktığında azcık çakır keyfi olmuşsundur kesinlikle biri şırdana sürükler. Gözünü kapatıp açtığında kendini şırdancıda oturuyor bulursun

ahah neyse ki çok içen biri değilim.

• quote:

quote:

Sen yine de ön yargılarını yık

İlk seferinde gözünü kapatıp ye beğenmezsen bir daha zaten yaklaşmazsın

• quote:

Yok ya takılıyorum. İlla ki denerim. Adana lezzet başkenti diyorlar sonuçta. Okul bittiğinde o kültürü tam anlamıyla tanımış olmak isterim.
  • quote:

Yok ya takılıyorum. İlla ki denerim. Adana lezzet başkenti diyorlar sonuçta. Okul bittiğinde o kültürü tam anlamıyla tanımış olmak isterim.

Geldiğinde öğreneceğin ikinci şey ise lezzeti seyyar satıcılarda tadacağındır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MqNYqK

quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

ahaha dışardan gelenler için söylüyorum ilk zamanlar adanalı arkadaşlar ile çok takılmayınız yoksa size zorla şırdan yedirmeye çalışacaklardır

bu arada feys kullanan var ise ekleşebilirz /f4t1h 'dan ekleyebilirsiniz çekirgeler

Kaçıncı senen usta ? ^^ Ve birde sigarayi bırakmaya çalışıyorum hocam mühendislik fakültesinde sigara içen insan populasyonu sayıca fazla mı ?

Mezunum ben geçen sene mezun oldum mühendisliklerde sigara içmeyeni dövüyorlar. Bu arada makineciler için diyorum ünlü bir İDO hocaları vardı. Çü makine'de her 7 senede bir 4 kişi mezun olur derler

bu arada adana cidden yemek işi çok ucuz zaten heryer kebapçı. birde şehmuz dayımız varki adanalılar bilir Bu arada bir ciğerci vardı adını unuttum ama vedat milor'den 5 yıldız alan tek ciğercidir kendisi. Öle lüks bir yerde değili Ufak tahtadan bir kulube idi...

quote:

Orijinalden alıntı: _*paradise*_

arkadaslar ben kyk ya başvuru yapamıyorum .. sitede hala sorun var .. siz yaptınız mı başvuru

kyk yoğunluktan dolayı kitlenmiş durumda sanırım.Öğrencilerimin başvurularını yapamadım bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blitzkrieger -- 22 Ağustos 2012; 18:43:37 >

• quote:

quote:

quote:

dostum buyuk konusmak istemem ama ben sahsen yemem.o nedir abi ya . gerci tadi guzel diyenler var ama ben yemem yiyenede engel olmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: canokanagca

saol dostum : D bu arada cukurova uni internet sayfasinda kayit icin neler gerkli yazmamislar.ne zaman yazarlar bilen var mi? bi de harc fiyatlari o kadar arta mi ya? haa bide 6 eylul de tanisabiliriz senle

Açıkladılar dostum. Buradan bakabilirsin.

Tanışırız tabi ya, aynı sınıftayız+ ikimiz de İstanbul'dan geliyoruz. İrtibata geçelim biz bi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

Mezunum ben geçen sene mezun oldum mühendisliklerde sigara içmeyeni dövüyorlar. Bu arada makineciler için diyorum ünlü bir İDO hocaları vardı. Çü makine'de her 7 senede bir 4 kişi mezun olur derler

bu arada adana cidden yemek işi çok ucuz zaten heryer kebapçı. birde şehmuz dayımız varki adanalılar bilir Bu arada bir ciğerci vardı adını unuttum ama vedat milor'den 5 yıldız alan tek ciğercidir kendisi. Öle lüks bir yerde değili Ufak tahtadan bir kulube idi...

Vedat Milor'un 5 yıldız verdiğini ben hatırlamıyorum ama Birbiçeri ciğer konusunda tek geçerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsrsln -- 22 Ağustos 2012; 18:51:48 >

• Şu akademik takvim de bir açıklansa iyi olacak.
  • Bunu istemiyor musun yoksa?
  • quote:

Bunu istemiyor musun yoksa?

10 Eylül 2012 Yabancı Diller Yüksekokulu Yeterlik Yazılı Sınavı
    11 Eylül 2012 Yabancı Diller Yüksekokulu Düzey Tespit Sınavı

haydaa... ben 5'inde gideceksem orada kalayım madem. bu kadar erken sınav olur mu ya?
  • quote:

haydaa... ben 5'inde gideceksem orada kalayım madem. bu kadar erken sınav olur mu ya?

Ben o tarihlere bakmamıştım bile. Neyse iyi oldu sınavın 10unda olduğunu öğrenmek.
  • ingilizce yeterlilik sınava hazırlanmaya başladınız mı arkadaslar ?
  • quote:

quote:

Ben o tarihlere bakmamıştım bile. Neyse iyi oldu sınavın 10unda olduğunu öğrenmek.

O kadar gün nerede kalacağım ben, yurt misafirhanesi açık olur mu?
  • quote:

ingilizce yeterlilik sınava hazırlanmaya başladınız mı arkadaslar ?

sınavları çok zor değil. En azından geçen sene kuzenimi çalıştırdığımda benim için çok kolaydı. Sadece essay yazarken dikkat edilmesi gereken hususları unuttum. 4 yıl geçti son essayimin üzerinden. bir kaç yazma pratiği ile sorun olacağını sanmam

quote:

O kadar gün nerede kalacağım ben, yurt misafirhanesi açık olur mu?

Devlet yurtları konusunda pek bir bilgim yok. Ama misafirhanede kalabilmen lazım. Yarın Adana'da ki yurt-kuru veya fevzi çakmak yurdunu arayarak bilgi alabileceğini umut ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsrsln -- 22 Ağustos 2012; 20:28:28 >

• quote:

quote:

ingilizce yeterlilik sınava hazırlanmaya başladınız mı arkadaslar ?

sınavları çok zor değil. En azından geçen sene kuzenimi çalıştırdığımda benim için çok kolaydı. Sadece essay yazarken dikkat edilmesi gereken hususları unuttum. 4 yıl geçti son essayimin üzerinden. bir kaç yazma pratiği ile sorun olacağını sanmam

12 Eylül 2012 Yabancı Diller Yüksekokulu Yeterlik Sözlü Sınavı

hazırlığı geçmek için bu 3ünü geçmek gerekiyor sanırım ..
    bu ingilizce benim gözümü korkuttu açıkcası.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.