Şimdi Ara

Çukurova Üniversitesi Topluluğu[Ana Konu] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
31
Favori
83.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 Eylül erken değil mi ya daha geç açılıyordu normalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makine mühendisliği 1. öğretim.
  • batuhanry kullanıcısına yanıt
    hocam benim ingilizcem kötü sayılır kelime bilgim iyidir onun dışında ismimi söylemek dışında pek birşey bilmem halledermiyim ben ingilizceyi çalışcam zaten birde kitap filan veriyorlarmı sende varsa yollasana bana çalişim ufaktan
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    matrisintranspozu kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl 3.hafta açılmıştı.(22'sinde) Bu okulun şu düşüncesizliklerinden nefret ediyorum ya. Haftaya bayram var anasını satayım ne diye erkene çekersin ki anlamak mümkün değil... Ben 27'sinde geçicem o ayrı.

__

Acele etmene gerek yok dostum. Eğer az çok çalışırsan hazırlık inanılmaz rahat. Bende de kelime bilgisi iyiydi. Seviye belirleme sınavı sonucunda da üst kura düşmüştüm. Yata yata da bitirdim 83 küsür ortalamayla. :)

Okul başlayınca kitapları söylerler. Fotokopiciden direk alırsın 5-10 liraya. :)@matrisintranspozu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanry -- 1 Ağustos 2015; 15:40:24 >
    iyi zaten kolay diye duydum ben en son 10.sınıfta ingilizce gördüm sayılır hep film izlerdik,önderdiğin kaynak varmı evde boşum çok sıkılıyorum bari çalişim biraz üst kurdan başlarım
  • matrisintranspozu kullanıcısına yanıt
    Ben hayatımda İngilizce çalışmadım. O yüzden pek kaynak önerecek durumda değilim. Anca dizi ve film izlemeni öneririm ben de. Öyle öğrendim ne öğrendiysem. :/ Bir süre Türkçe altyazılı izle, sonra İngilizce altyazıya geç. En sonunda da altyazısız izle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanry -- 1 Ağustos 2015; 16:02:09 >
    Yeniler hariç, Adana dışında yasayan çoğu kişi öyle yapar da ben giderim heralde zaten Adanadayım :)

• Arkadaşlar 2-3 gün içerisinde günü birlik çukurova unisini gezmeyi dusunuyorum. Adanada olan varsa, ucak/otobüs/trenle gelsem hangi otobuslere, dolmuşlarla binmem gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adana da ozel yurtlar sikinti, aslanlar yurdunda kalan bir arkadasim 2 sene once soverek ayrilmisti. Ben ilk senemde mustafa coskun yurdunda kalmistim cemaat yurduydu gayet iyiydi bi ugrayin belki begenirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanctn33 -- 2 Ağustos 2015; 13:54:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

Arkadaşlar 2-3 gün içerisinde günü birlik çukurova unisini gezmeyi dusunuyorum. Adanada olan varsa, ucak/otobüs/trenle gelsem hangi otobuslere, dolmuşlarla binmem gerekiyor?

İyi günler, trenle gelirsen gardan çıktıktan sonra sola dön düz devam et orada Vatan Bilgisayar'ı göreceksin (Ek:karşısında Kilim Balık Restorant ve Kız yurdu var) Vatan'ı geçtikten sonra sağ tarafta bir cadde var (adı: Gazipaşa) karşı tarafa geç oradan 3-5 dk da bir turuncu üniversite otobüsleri geçer üstünde Barajyolu-Balcalı yazar onlara bin, son durağı üniversitedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alik01

quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

Arkadaşlar 2-3 gün içerisinde günü birlik çukurova unisini gezmeyi dusunuyorum. Adanada olan varsa, ucak/otobüs/trenle gelsem hangi otobuslere, dolmuşlarla binmem gerekiyor?

İyi günler, trenle gelirsen gardan çıktıktan sonra sola dön düz devam et orada Vatan Bilgisayar'ı göreceksin (Ek:karşısında Kilim Balık Restorant ve Kız yurdu var) Vatan'ı geçtikten sonra sağ tarafta bir cadde var (adı: Gazipaşa) karşı tarafa geç oradan 3-5 dk da bir turuncu üniversite otobüsleri geçer üstünde Barajyolu-Balcalı yazar onlara bin, son durağı üniversitedir.

ist ucak varmi hocam yatay gecis ile gecebilirimde bilgi almak istedim

• Arkadaşlar erkek devlet yurtlarından önerebileceğiniz yurtlar var mi bilgisi olan paylaşa bilir mi şimdiden teşekkürler.

• arkadaşlar merhaba. görmeye gelecek olanlar ve yer sıkıntısı çekenlere yardımcı olurum. ev aramak ve evlere bakmak isteyenlere yardımcı olurum. bende ing. ekonometri kazandım. erkenden geldim. bilerek yaptım bunu ve kepazeliğimi çektim iki gün sonra ev buldum falan. gelenlere yardımcı olmayı isterim, hem tek başımayım ve arkadaş da arıyorum. şimdiden geleceklere güzel bir yere ama bir o kadar da sıcak bir yere geldiğini söyleyeyim. bana ulaşmak isteyen olursa fb.com/mustafaalantr adresinden ulaşabilir. foruma pek bakamıyorum.
  • Ilk harcı ne zaman yatiracagim

• muradınaerdi M kullanıcısına yanıt
    Ders kayıtlarından 1 hafta önce açılır sistem.

• muradınaerdi M kullanıcısına yanıt
    kardeş bugün başladı ikinci öğretim harçları 3-5 ağustos arasında yatıracaksın ben bugün yatırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkside13 -- 3 Ağustos 2015; 22:10:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tpdr01

Tip okuyanlara sorum :Dun gittim gezdim bina insaat halindeydi hic hosuma gitmedi fakulte tam gezemedim , daha modern yerler var mi? Laboratuvarlari gezemedim

Hemen kaydını al, hiç gelme bence de. Ne o öyle, inşaat falan
  • Bugün işletmeye kayıt oldum.Hazırlık okuyacak mıyız?
  • Selamlar arkadaşlar, ben de Çukurova kazandım bu sene. Bölüm Çevre Mühendisliği. Kayıt falan yaptırdım ama aklıma takılan bir kaç soru var. Soruları buraya bırakayım. Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

-Bu yarı özel denilen KYK yurtları ne kadar? Odalar nasıl? Kaç kişi kalınıyor? İnternet bağlantıları nasıl? Kota durumu var mı?
    -Benim bölümüm Türkçe, sanırım hazırlık sınıfı olmuyor. Ama ben hazırlık sınıfı okumak istiyorum. İngilizce'mi biraz geliştirebilmek için. İsteğe bağlı olarak hazırlık okumam mümkün mü? İsteğe bağlı olarak okuyabiliyorsam, ne yapmam gerekiyor? Bu soruyu kayıt esnasında masadaki görevliye sordum fakat net bir yanıt alamadım.
  • Hazırlıkta eylüle kaldım arkadaşlar. Okuldayken panolarda sınav sonuçlarına baktığımda eylül sınavında çoğu kişinin 70,00 ilr geçtiğini gördüm yani yuvarlamışlar.Eylül deki sınavlarda kaç ortalamayı 70 e yuvarlıyorlar? Benim hazırlığı geçmem için quiz ve sözlüden kaç yapmam yeterli olur?

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.