Şimdi Ara

Çukurova Üniversitesi Topluluğu[Ana Konu] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
31
Favori
83.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çü tıpta sınıf geçme sistemi nasıl ? İntörnken çok zorluyorlar mı, tusa çalışılabilinir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çukurova üni. makine müh nasıldır arkadaşlar ingilizce olduğu için + katar mı ?

Sakarya türkçe mi çukurova ing mi?
  • Fosfodiester F kullanıcısına yanıt
    sanırım geçme puanı 70
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryoneasis

Çukurova üniv. Bilgisayar Mühendisliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

ortalamının altında bence. arkadaşın da dediği gibi temeli oturtursan her şey sende bitiyor ama
  • Hocam bilgisayardan vazgeçtim Makine düşünüyorum. Sizce Çukurova'nın makinesi nasıldır? Sakarya ve çukurova arasındayım. Çukurova ing. sakarya türkçe.
  • ryoneasis kullanıcısına yanıt
    eğitim kalitesi olarak genelde çukurova'nın makine bölümü beğenilir. orda okuyan bikaç arkadaşlarım 1-2 hocadan şikayetçi olsalar da genel olarak memnun gibiler.

ingilizcen çok iyi değilse hazırlık okumak zorunda kalabilirsin çukurova'da. diğer üni hakkında pek bilgim yok maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zulgeteb -- 15 Temmuz 2014; 17:59:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fosfodiester

Çü tıpta sınıf geçme sistemi nasıl ? İntörnken çok zorluyorlar mı, tusa çalışılabilinir mi?

Yeni başlayan Intorn olarak Cevaplayayim. Intornluk kolay değil, özellikle İstanbul ve Ankara daki fakülteler le kiyaslarsak çok zor diyebilirim. Sınıf geçmek kolay, geçme notu 60 a indirildi.
    Intornlukte yoğun bir şekilde tus çalışmak pek mümkün olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E -- 15 Temmuz 2014; 18:05:58 >
  • çukurova'yı öğrenci kafasıyla tanıtmaya calısmıslar güzel bence izleyin ( 16.18 harika )

http://www.youtube.com/watch?v=yHUz0vaV8Js
  • Adanada özel erkek öğrenci yurt fiiyatları ne kadar bilgisi olan bi arkadaşımız yardımcı olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: iar

Adanada özel erkek öğrenci yurt fiiyatları ne kadar bilgisi olan bi arkadaşımız yardımcı olabilir mi

Aslanlar 4 kişilik 1 yılı 6500dü galiba ama kalan arkadaşlar pek memnun değildi.Yemek olarak sadece kahvaltı dahilmiş galiba.Adanada pek fazla özel erkek öğrenci yurdu yok. Torpil bulup yarı özele yerleşmenizi öneririm.
  • cyber518 kullanıcısına yanıt
    naptınız ev işini bana ev lazım :/
  • Kurttepe turgut ozalden hangi otobusler cu tıpa gidio

• FenBilgini F kullanıcısına yanıt
    Özal'dan 154 geçiyordu sanırım. O da yarım saatte bir mi neydi. Arkadaşlar bekliyordu onu sürekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

Kurttepe turgut ozalden hangi otobusler cu tıpa gidio

Yeni kazandın galiba gecmiş olsun sadece 154 geciyor. Okul zamanları 20 dakikada bir oluyor ama hiç 20 dakikada bir geldigini görmedim hele sabah ve öğlen okul saatlerinde Tabi bazen de gelmesine rağmen durakta hic durmama gibi bir sorunu var doluluktan. 1 saat icinde 2. Belediye otobusu ücretsiz oluyor en iyisi 142ye binip barajyolundan aktarma yapmak

Edit:İnat edip 1 saat boyunca 154 bekledigim oldu. Sonuç ne mi oldu? Derse yetişemedim eve geri döndüm. O günden itibaren artık ne gelirse biniyorum belediyelerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 26 Temmuz 2014; 3:44:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

Özal'dan 154 geçiyordu sanırım. O da yarım saatte bir mi neydi. Arkadaşlar bekliyordu onu sürekli.

20 dakikada bir geçiyor bu sene sık kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Kurttepe turgut ozalden hangi otobusler cu tıpa gidio

Yeni kazandın galiba gecmiş olsun sadece 154 geciyor. Okul zamanları 20 dakikada bir oluyor ama hiç 20 dakikada bir geldigini görmedim hele sabah ve öğlen okul saatlerinde Tabi bazen de gelmesine rağmen durakta hic durmama gibi bir sorunu var doluluktan. 1 saat icinde 2. Belediye otobusu ücretsiz oluyor en iyisi 142ye binip barajyolundan aktarma yapmak

Edit:İnat edip 1 saat boyunca 154 bekledigim oldu. Sonuç ne mi oldu? Derse yetişemedim eve geri döndüm. O günden itibaren artık ne gelirse biniyorum belediyelerden

barajyolundan hangileri gidio

• Selam beyler bende insaat muhendisligini kazandim herkese başarılar okul hayatu boyunca

• FenBilgini F kullanıcısına yanıt
    Barajyolundan baya var numaraları aklımda değil orda sıkıntı olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ya bunlar dakulteye gitmiolar dimi tıpa kadar ne kadar yururum?

Not : indila <3

• quote:

quote:

Ya bunlar dakulteye gitmiolar dimi tıpa kadar ne kadar yururum?

Not : indila <3

Fazla yürümezsin heralde direk önüne kadar giden yok zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.