HAtay kırıkhan myo okuyan varmı nasıldır ?
44 Cevap7422 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

328 Mesaj
13 Ağustos 2009; 18:33:26 

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Kırıkhan MYO okuyan varmı arkadaşlar şehir nasıldır,okul nasıldır vs vs.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6 Mesaj
13 Ağustos 2009; 18:39:01 

Hangi bölüm hocam ben orda yaşıyorumBende kırıkhan myo internet ve ağ teknolojileri İ.ö. tuttu. Ucuz şehir ya yardımcı olurum her şekilde elimden geldiği kadar.

E2servers İnternet Çözümleri

423 Mesaj
13 Ağustos 2009; 18:44:03 

Hataylıyım. Antakyadan. Kırıkhan ilçe olarak küçük güzel bi yerdir.MYO konusunda pek bilgim yok.arkadaşın dediği gibi ucuz. konuşma şivesi biraz kaba :D kürtler gibi k'yi g olarak söylerler.onu hiç sevmem.vs.vs.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6 Mesaj
13 Ağustos 2009; 18:45:42 

Kırıkhanda 408 evler mahallesi var ve hepsi Trabzonludur.Bende Trabzonluyum.Ucuzdur dediğimiz gibi ev kiraları öyle uçuk değildir. MYO da iyi o kadarda kötü değil

423 Mesaj
13 Ağustos 2009; 18:48:21 

quote:

Orijinalden alıntı: E2servers

Kırıkhanda 408 evler mahallesi var ve hepsi Trabzonludur.Bende Trabzonluyum.Ucuzdur dediğimiz gibi ev kiraları öyle uçuk değildir. MYO da iyi o kadarda kötü değil

Trabzonlu vatandaşlarımız orda ne yapıyor ya? :) yeni öğrendim inan

6 Mesaj
13 Ağustos 2009; 18:50:25 

quote:

Orijinalden alıntı: HaRDCoRé_CHiLD

Trabzonlu vatandaşlarımız orda ne yapıyor ya? :) yeni öğrendim inan

Gerçekten bilmiyor muydun hocam.Tugut özal yerleştirmişti çok oluyor. Trabzonlu çoktur hemde

328 Mesaj
13 Ağustos 2009; 19:14:29 

ziraati kazandım arkadaşlar eskişehirden yol baya tutacak artı harç masrafları ne kadardır devlet yurdu varmı?

4175 Mesaj
13 Ağustos 2009; 19:24:04 

Hatay 2 kısma ayrılıyor İskenderun , Dörtyol , Erzin bu üçü dışındaki ilçeler dışardan gelen insanlar için yaşama hiç uygun değil ben Hataylı oldğum halde antakya falan gittiğimde kendimi doğuya gitmiş gibi hissediyorum insanları bakımından. okulun kırakandaymış allah yardımcın olsun

328 Mesaj
13 Ağustos 2009; 19:42:46 

Sağolun arkadaşlar az önce reyhanlıdan birkaç benim gibi çerkez arkadaşlarla tanıştım biraz anlattılar muhafazakar ufak bir yermiş inş. rahatça okuyabiliriz tekrar sağolun

6 Mesaj
14 Ağustos 2009; 10:08:13 

evet için rahat olsun

258 Mesaj
14 Ağustos 2009; 10:54:09 

Hocam bende hatay Sağlık hizmetleri meslek yüksek okulunu kazandım.
muhtemelen eğitim hatay merkezde olacak hatay merkezde hakkında bilgiler verirseniz sevinirim.
kampus şehrin neresinde şehir içi ulaşım ücretleri ev kiraları sosyal hayat vs..

0 Mesaj
15 Ağustos 2009; 20:49:51 

Ya banada kırıkhan myo geldi internet ve Ağ Teknolojosi gerçektende orası nasıl bir yer kayıt yaptırmayı düşünüyorum kız yurdu ya da cemaat evleri var mı int sayfasna baktm okul pek ii görünmüoo dışarıdan bakımsız gibi bide hazırlık sınıfı açılıomuş bu yıll iice bi bilgisi olan yazarsa ssevinirim.....

1787 Mesaj
16 Ağustos 2009; 23:06:26 

1 sene yaşadım Kırıkhan'da yukarıda dendiği gibi biraz muhafazakar bir yer. Hatrı sayılır oranda Karadenizli insanlar da var. Öğrenciye bakış açısı ve sosyal hayat pek iyi değil malesef ama hem İskenderun hem Antakya'ya 40 km mesafede buralar güzel yerlerdir. MYO konusunda bir bilgim yok.

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Mustafa Kemal Atatürk

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

21 Mesaj
16 Ağustos 2009; 23:16:59 

bende hatay-iskenderun myo bilgisayar teknolojisini kazandım hatayda buluşuruz :D

6 Mesaj
17 Ağustos 2009; 0:48:33 

Berfin ;

ben kırıkhanda oturuyum ve aynı bölümün 2. öğretimine yerleştim.kız yurdu var okulun hemen yakınında.yurt konusunda sıkıntı çekmezsin :=))) şehir olarakta idare eder :D :D :D

328 Mesaj
18 Ağustos 2009; 18:40:00 

quote:

Orijinalden alıntı: BeRFiN--

Ya banada kırıkhan myo geldi internet ve Ağ Teknolojosi gerçektende orası nasıl bir yer kayıt yaptırmayı düşünüyorum kız yurdu ya da cemaat evleri var mı int sayfasna baktm okul pek ii görünmüoo dışarıdan bakımsız gibi bide hazırlık sınıfı açılıomuş bu yıll iice bi bilgisi olan yazarsa ssevinirim.....

Aldığım bilgilere göre her ikiside varmış

0 Mesaj
18 Ağustos 2009; 20:49:05 

Banada internet ve ağ teknolojileri bölümü geldi arkadaşlar bende kayıt yaptırmak istiyorum acaba devlet yurdu varmı devlet yurdu yoksa diğer yurt ve cemaat evleri varmı ve son olarak acaba ev kiraları ne kadar. ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Ağustos 2009; 21:15:57 

quote:

Orijinalden alıntı: webisweb

hassa myo ya yerleştim kötümü oldu

Hassa benim memleketim Bence Yaşamakda sıkıntı çekeceksiniz .. Pek Tavsiye etmiyorum ama hayırlısı

1449 Mesaj
18 Ağustos 2009; 23:22:02 

Ben de MKÜ'yü kazandım (Kamu Yönetimi). Tayfur Sökmen Kampusü'ndeyim ama. Umarım memnun kalırım. Memnun kalmazsam çoğu öğrencinin neredeyse son umudu olan "yatay geçiş"le şansımı denerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 18 Ağustos 2009; 23:21:50 >

25 Mesaj
24 Ağustos 2009; 18:43:37 

Kırıkhanda hayat berbattır.Gelince anlayacaksınız zaten direk..

TrabzonSporlu ;)

0 Mesaj
25 Ağustos 2009; 16:12:27 

ya nasıl hayat berbat ya korkutmayın bizii biri iyi güzel diyo biri yaşanmaz bi yer diyo ya birileri adam akıllı bişile yazsn bugün yarın kayıt yaptırmaya gelicez oraya kız yurdu fln varmış cemaat evleride varmş lütfen adam akıllı cevap vverin..küçük bi yer oldugunu biz zaten biloruz ne de olsa ilçe tabikide merkez gibi olmaz şahsen benim için küçük olması daha iyi...bide merkeze ne kadar uzaklıkta mesafe çok var mı ya umarım yakındır..!

0 Mesaj
28 Ağustos 2009; 23:10:41 

Eskişehir'den SeLamLar bnde Kırıkhan MesLek YüksekokuLu-İnternet ve Ağ TeknoLojiLerine yerLeştim ßirinci öğretm ve Eskişehir'Liyim birz araştırma yaptım kırıkhanda erkek öğrenci yurtLarı buLunmuyormuş fakat pansiyonLar varmış ve ev kiraLarı ucuz oLduğu söyLenio fakat bi biLqim yok ve Kırıkhan'La Hatay merkez arası 40 km ve buda 100 km hızLa 24 dk.yı buLuo ortam hakkında bi biLqim yok payLaşırsanız sevinirim yada Kırıkhan'ın qüzeL diyebiLceğiniz mekanLarı nereLer Kırıkhan'da yaşayan arkadaşLara sesLeniyorum xP bide yemekLerini araştırdım gerçekten güzeL x) pazar qünü akşam yoLa çıkıyorum kayıt için Kırıkhan MesLek YüksekokuLu'a qidiceksiniz bunu söyLeme nedeni bana soruLar bi soruydu Mustafa KemaL Üniversitesinde mi yoksa Kırıkhan MesLek YüksekokuLu mu kayıt yeri die buqn öğrenci işLeri görevLisiyLe görüştüm ve ayrıca Garanti bankasına öğrenim harcını yatırıyorsunuz Kırıkhan'da da buLunuyomuş oradada yatırasbiLirsiniz harc parasını ve 31 ağustostan itibaren başLıo bnmLe aynı böLümü okuyan arkadaşLarLa görüşmek isterim. 31 ağustosta Kırıkhan'da kayıt işLemi için buLunucam soruLarınız oLursa yardımcı oLabiLirim msn adresim (emrhee@live.com) isterseniz qerekLi evrakLara ==> http://www.mku.edu.tr/operation.php?op=18 adresinden uLaşabiLirsiniz son kayıt tarihi 7 EyLüL unutmayın...

25 Mesaj
31 Ağustos 2009; 1:29:51 

quote:

Orijinalden alıntı: webisweb

emre görüşelimm msn adresim
webisweb@msn.com eklersen görüşrz

Bende kırıkhanda oturuyorum. İnt. ve ağ tek. 2. öğretim okuyacağım.Benim için ev sorunu yok iyiki yakından tutmuş tercihim

TrabzonSporlu ;)

104 Mesaj
31 Ağustos 2009; 7:00:37 

kırkhan hassa reyhanlıda okuyacak arkadaşlaraa allah yardım etsin sosyal faliyet sıfır iskenderun olsaydı bakın görürdünüz :D

Renault Megane II Sedan 2008 1.5 Dci Expression 100HP Triptonic Vites Gümüş Gri

25 Mesaj
31 Ağustos 2009; 13:18:55 

quote:

Orijinalden alıntı: by exelans

kırkhan hassa reyhanlıda okuyacak arkadaşlaraa allah yardım etsin sosyal faliyet sıfır iskenderun olsaydı bakın görürdünüz :D

aynen Ama kırıkhan; reyhanlı ve hassadan çok daha iyi.Merkeze ve iskenderuna 40 km. canın sıkılınca atla git. : ) o kadar da abartmamak gerekir.Kırıkhanda da hatırı sayılır Trabzonlu var.Eğer küçük yerlerden gelmişseniz çok çabuk alışırsınız.

TrabzonSporlu ;)

104 Mesaj
31 Ağustos 2009; 13:25:01 

bende imyo dayuım beyler bu arada

Renault Megane II Sedan 2008 1.5 Dci Expression 100HP Triptonic Vites Gümüş Gri

0 Mesaj
1 Eylül 2009; 15:00:34 

merhaba arkadaslar ben sedef and tıc mesl lısesınden meun oldum bu snee 2.tercıhte int ve ag teknolojısını yazıcam 40 kişilik kont dolmuşmu bı bılgınız var mı dolmuşsa egeer dershanye başlıycam da sımıden cevaplarınız için teşkerler

1449 Mesaj
1 Eylül 2009; 20:37:10 

Ben bugün kaydoldum (MKÜ-Tayfur Sökmen Kampüsü).
Buraya alışmam zaman alacak ya da alışamadan buralardan giderim (yatay geçiş ile mesela).

0 Mesaj
1 Eylül 2009; 21:25:55 

ömer pekı o 8 kişi ıkıcını ogretımdemı 1.ögretımdemı boslugu saordugun ıcın saol bıde kazanıp gelmeyen olursa baya olur tabı 8 kişi doruysa soal sordugun ıcın

0 Mesaj
4 Eylül 2009; 2:33:15 

Kırıkhan'a kayıt işLemLeri için gittim küçük yer ama fena deiL ve hayat çok daha ucuz qeLdi ve siqara kuLLanıosanz eğer kaçak siqara 1.5 TL Eskişehir'e dönerken 3 paket aLdm x) ev kiraLarını biLmiyorum fakat 150-200 TL civarı diebiLirim ben pansiyona yerLeştim ve pansiyon içinde 2 yer var birisi özeL NiL pansiyonu burası için birz kötüLiycem nedeni özqürLüğüme bağLı oLmam (ÖzeL NiL Pansiyonu) hizmet ayakLarını biLiosanız FethuLLah GüLen Hoca fLn bunLar o kafada ve görüşmeye gittiğimde öğrendim özeL hayatına kadr karışıoLar siqaran kesinLikLe oLmıycak kız arkadaşın oLmycak nereye qittiğini kiminLe qittiğini biLmk istiyoLar namaz kıLıcaksın ve Kur'an biLmiosan öğretioLar mekanda iç açıcı deiL döküLüo diyebiLirm tavsiye etmiyorum.Dier seçenek Ayan Öğrenci Evi erkek için bu yıL yapıLmış ve 2 kız öğrenci evi var erkek öğrenci evi bu yıL yapıLmış sıfır iLk kaLan siz oLucaksınız 1 hafta içinde işLeri bitio 4 katLı 2-4-6 kişiLik odaLar seçim size kaLmış burayıda kız öğrenci evini qezdirerek qösterdiLer aynı şekiLde oLucak dekorasyonu fiyat yıLLık 2.450 asLnda deişio odadaki yatak sayısına qöre 4 kişiLik oda ve 10 ay taksitLe 2.650 ye anLaştık sabh kahvaLtı açık büfe öğLen yok zatn okuLdayız ve akşam yemeği-24 saat sıcak su,çamaşır makinası,ütü ve ücretsiz servisi var okuL-yurt arası ayrıca odaLarda ADSL buLunmakta ve biLqisayarLarı mevcut fiş aLıp oturabiLiosn bunu söyLeme nedenim NiL Pansiyonda biLqisayar için evden qetirmemi istediLer ve fiyat 1.400 ve 1.500 TL arası deişio uLaşım için konuşayım Kırıkhan içi doLmuşLar var öğrenci 50 krş tam 75 krş Kırıkhan-Antakya araçLarı uLaşım ücreti 3.5 TL yakın mesafe 2.00 TL Kırıkhan MesLek YüksekokuLu için qüzeL diyemem yeniLeme tadiLat işLemi şart sormak istediğiniz bişi oLursa 1 önceki yorumda da msn beLirttim (emrhee@live.com)
Hocam yoğundum bi süre (webisweb@msn.com) ekLemişsin buqn qördm kabuL ettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRhEe -- 4 Eylül 2009; 19:09:59 >

0 Mesaj
4 Eylül 2009; 2:40:57 

quote:

Orijinalden alıntı: sedefozguler

merhaba arkadaslar ben sedef and tıc mesl lısesınden meun oldum bu snee 2.tercıhte int ve ag teknolojısını yazıcam 40 kişilik kont dolmuşmu bı bılgınız var mı dolmuşsa egeer dershanye başlıycam da sımıden cevaplarınız için teşkerler

Sedef senin için bişi söyLiyemem ama en qarantisi okuLdan biLqi aLman Kırıkhan MesLek YüksekokuLu TeL:0326 3450720

3015 Mesaj
4 Eylül 2009; 10:18:46 

Keşke başka bi yeri kazansaydın... Bende Hataylıyım ama hatalıyım gibisinden...Tip tip insanlar hiç sevmem oraları

#ygslys2014

0 Mesaj
4 Eylül 2009; 16:33:26 

pekı emre bana soylerlermi son gun arasam 1.ogretımde kac kışi bos kont var dıye

0 Mesaj
4 Eylül 2009; 17:41:13 

berfınn sndemı ınt ve agı kazandın kac okul puanıyla kazandın

1449 Mesaj
4 Eylül 2009; 17:48:00 

Tayfur Sökmen Kampüsü'nde, İskenderun'da ya da şehir merkezinde olsaydınız neyse de Kırıkhan vs. çok kötü! Bence onun yerine AÖF'de bir bölüm okusaydınız daha iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 4 Eylül 2009; 17:57:53 >

0 Mesaj
13 Eylül 2009; 15:16:44 

evt bnde internet ve ağ teknolojisi bölümüünü kazandm birinci öğretim kaydımı yaptrdm sınavla girmedim ben düz geçişle grdm..

0 Mesaj
14 Eylül 2009; 20:15:19 

ogrendım ark 1.ogre tam 4 boşluk varmıs ınss kazanırım ama yok baskanı yenı bolumler acacıgın soylemıs bence ınt ve agı baska bır sehre dah acabılırler

111 Mesaj
7 Kasım 2009; 16:50:00 

Kırıkhan MYO önceki yıllarda pek hoş değildi okul olarak ama şuan baya adam oldu. rahatlıkla okunabilir. kırıkhana gelince küçük bir yer büyük şehirden gelen alışmakta zorluk çekebilir ama kirası yaşamı çok ucuz. tabiki antakya veya iskenderun gibi olamaz ama çoğu yerden daha yaşanılır. MKÜ kaliteli bir üni. dir. benim evim kırıkhanda işim antakya kampüs antakya myo çok daha kaliteli tavsiye ederim.

asdfghjkl

1 Mesaj
3 Mayıs 2010; 17:49:32 

Öncelikle Merhaba Biz 'Hatay'a düştük başkalarıda bu hataya düşmesin diye uzunca bir yazı yazacağım
Kırıkhan, Meslek Okulu ve Oradaki Ayan Yurdu Hakkında.
önelikle okuldan bahsetmek istiyorum Okul Liseden Bozma bir binadır yani sırf formalite icabı bir okuldur eğitim olarak 0 desem hiçte abartmış olmam çünkü birçok hoca dersler hakkında bir bilgisi yok ayrıca öğrenci=müşteri gözüyle bakılıyor bazı hocaların sırf!! bütünleme sınavlarından para almak istemesi üzerine sizi sınavdan bırakıyorlar hatta ve hatta sınıfta bırakıyorlar (1 sene daha okusun fazladan para gelsin mantığı) okulda ve ilçede hiçbir sosyal etkinlik yoktur böyle bir soru gelirse aklınıza simdiden yanıtlayayım dedim.

ÇEVRE olarak bahsetmek istediğimizde insanları çok tutucu esnaf halkı öğrenciye (bazı gerçekten iyi niyetli insanlar hariç) her türlü kazığı atmaya çalışıyorlar bu yüzden dikkatli olunması gerekir herhangi bir kavga veyada tartışmaya karıştığınızda sonunuz kötü demektir. ölmeden cıkarsanız ne ala .

Yurt.. yurt olarak şu an için mevcut olan Nil Pansiyonu ve Ayan öğrenci yurdu var Nil pansiyonu kısaca cemaat yurdu diyebilirim ve apartmandan bozma birşey. Ayan Öğrenci yurdu ise kız-erkek olarak var (karma değil) kahvaltı ve akşam yemeği veriliyor sadece kahvaltı olarak 1 sene boyunca peynir - zeytin ve ekmek yersiniz arada bir çıkan reçel v.b tatlımsılar ve yılda sadece 3 kere cıkan(tabi onuda yakalayabilirseniz.) sosis vardır. ondanda kişi başına sadece 3-4 tane yiyebilirsiniz. akşam yemeği olarakta genelde aç kalabiliyorsunuz :)

ÖZET olarak söylemek istediklerim burayı tercih etmek istiyorsanız bilinki : hayatınızın karanlık dönemleri aç dönemleri burada geçecektir. hayatınızın en büyük yanlışını burayı seçmekle rahatlıkla yapabilirsiniz :) eğerki bunların hepsine evet diyorsanız kesinlikle seçin burayı en iyi tercihi yapmış olursunuz ha bide reyhanlı da var orası burdanda berbat :):) kısaca düzgün bir üniw. hayatı yaşamak isteyen birisi hatayı kesinlikle ama kesinlikle tercih etmesin tek okunabilinecek güzel bir yeri var orasıda iskenderundur. Bilgilendirebildiysem ne mutlu bana :) biraz uzun oldu ama açıklayıcı geniş bilgi isteyenler için yazdım daha başka sormak istediğiniz olursa özel mesajlada sorabilirsiniz

328 Mesaj
6 Haziran 2010; 20:10:44 

quote:

Orijinalden alıntı: zekicin

Öncelikle Merhaba Biz 'Hatay'a düştük başkalarıda bu hataya düşmesin diye uzunca bir yazı yazacağım
Kırıkhan, Meslek Okulu ve Oradaki Ayan Yurdu Hakkında.
önelikle okuldan bahsetmek istiyorum Okul Liseden Bozma bir binadır yani sırf formalite icabı bir okuldur eğitim olarak 0 desem hiçte abartmış olmam çünkü birçok hoca dersler hakkında bir bilgisi yok ayrıca öğrenci=müşteri gözüyle bakılıyor bazı hocaların sırf!! bütünleme sınavlarından para almak istemesi üzerine sizi sınavdan bırakıyorlar hatta ve hatta sınıfta bırakıyorlar (1 sene daha okusun fazladan para gelsin mantığı) okulda ve ilçede hiçbir sosyal etkinlik yoktur böyle bir soru gelirse aklınıza simdiden yanıtlayayım dedim.

ÇEVRE olarak bahsetmek istediğimizde insanları çok tutucu esnaf halkı öğrenciye (bazı gerçekten iyi niyetli insanlar hariç) her türlü kazığı atmaya çalışıyorlar bu yüzden dikkatli olunması gerekir herhangi bir kavga veyada tartışmaya karıştığınızda sonunuz kötü demektir. ölmeden cıkarsanız ne ala .

Yurt.. yurt olarak şu an için mevcut olan Nil Pansiyonu ve Ayan öğrenci yurdu var Nil pansiyonu kısaca cemaat yurdu diyebilirim ve apartmandan bozma birşey. Ayan Öğrenci yurdu ise kız-erkek olarak var (karma değil) kahvaltı ve akşam yemeği veriliyor sadece kahvaltı olarak 1 sene boyunca peynir - zeytin ve ekmek yersiniz arada bir çıkan reçel v.b tatlımsılar ve yılda sadece 3 kere cıkan(tabi onuda yakalayabilirseniz.) sosis vardır. ondanda kişi başına sadece 3-4 tane yiyebilirsiniz. akşam yemeği olarakta genelde aç kalabiliyorsunuz :)

ÖZET olarak söylemek istediklerim burayı tercih etmek istiyorsanız bilinki : hayatınızın karanlık dönemleri aç dönemleri burada geçecektir. hayatınızın en büyük yanlışını burayı seçmekle rahatlıkla yapabilirsiniz :) eğerki bunların hepsine evet diyorsanız kesinlikle seçin burayı en iyi tercihi yapmış olursunuz ha bide reyhanlı da var orası burdanda berbat :):) kısaca düzgün bir üniw. hayatı yaşamak isteyen birisi hatayı kesinlikle ama kesinlikle tercih etmesin tek okunabilinecek güzel bir yeri var orasıda iskenderundur. Bilgilendirebildiysem ne mutlu bana :) biraz uzun oldu ama açıklayıcı geniş bilgi isteyenler için yazdım daha başka sormak istediğiniz olursa özel mesajlada sorabilirsiniz

Sana katılıyorum arkadaşım buraya geldiğimiz 10 ay içerisnde yaşadıklarını yaşadım yaşadık ve 1 sene daha yaşayacağız lafının üstüne fazla konuşmak istemiorum ama şunu belirteyim üniversite okumak için gelinecek bir yer değil hem kırıkhan hem myö şartları çok kötü eskaza kazandıysanız burayı arkadaş bulup eve çıkmaya bakın yurda özenmeyin hem paranız hem sağlığınızdan olursunuz.

0 Mesaj
17 Ekim 2010; 1:52:38 

Arkadaslar ben ek tercih yaptım ve Kırıkhan myo 2.ögretim Bilgisayar destekli tasarım ve animasyon geldi Yerleşim olarak ev kiralarından haberdar olanınız varmı ? hataya geldigimde bana yardımcı olabilecek bir arkadasım varmı ?

621 Mesaj
16 Eylül 2011; 18:31:52 

..............

24 Mesaj
28 Ağustos 2013; 14:56:52 

Arkadaşlar bende bu sene kırıkhan myo da okuyacağım varmı başka kimse

^
_____----------********----------______
|||
_______

328 Mesaj
29 Ağustos 2013; 19:10:50 

Ben bitirdim 2 yıl oldu ben gittiğim zaman gayet kötü bi yerdi fakat şuan güzelleşmeye başladı özel yurtlar açıldı ailem apart var mesela orayı tavsiye ederim :)

11 Mesaj
4 Eylül 2013; 20:48:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Firat79

Arkadaşlar bende bu sene kırıkhan myo da okuyacağım varmı başka kimse

dostum yemek olanağı bakımından çok ucuz hatta ucuzunda altında diyebilirim

fakat giyim bakımından lwc ve rodiye bağımlısın en ucuzu buralarda mevcut

kalacak yer olanağı bakımında ayan öğrenci yurdu(tavsiye etmiyor öğrenciler) ve nil erkek ögrenci pansiyonu var bildiğim. ayrı eve çıkmak istersen 150-400 TL arasından değişen ev fiyatları var...

kitaplarınızın fotokopilerini ucuza çektirebiliyorsunuz.300 sayfa bir kitabı diyelim 4 sayfa 1 kağıda sığacak şekilde çektirecek olursan kaplatma felan 4.25 TL ye felan maal oluyor(hocalar bu noktada tolerans tanıyorlar orjinal kitap felan istemiyorlar yani)

sosyal aktivite yönünden gelişmiş değili adam akıllı oturacağın yerin sayısı 1 elin parmağını geçmez...

yinede gel tavsiye ederim şu sıralar baya değişmeye başladı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akn.tr -- 4 Eylül 2013; 20:50:30 >

Bu mesajda bahsedilenler: Firat79

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora » HAtay kırıkhan myo okuyan varmı nasıldır ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.500