Şimdi Ara

HAtay kırıkhan myo okuyan varmı nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
11.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Kırıkhan MYO okuyan varmı arkadaşlar şehir nasıldır,okul nasıldır vs vs.

• Hangi bölüm hocam ben orda yaşıyorumBende kırıkhan myo internet ve ağ teknolojileri İ.ö. tuttu. Ucuz şehir ya yardımcı olurum her şekilde elimden geldiği kadar.
  • Hataylıyım. Antakyadan. Kırıkhan ilçe olarak küçük güzel bi yerdir.MYO konusunda pek bilgim yok.arkadaşın dediği gibi ucuz. konuşma şivesi biraz kaba :D kürtler gibi k'yi g olarak söylerler.onu hiç sevmem.vs.vs.
  • Kırıkhanda 408 evler mahallesi var ve hepsi Trabzonludur.Bende Trabzonluyum.Ucuzdur dediğimiz gibi ev kiraları öyle uçuk değildir. MYO da iyi o kadarda kötü değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: E2servers

Kırıkhanda 408 evler mahallesi var ve hepsi Trabzonludur.Bende Trabzonluyum.Ucuzdur dediğimiz gibi ev kiraları öyle uçuk değildir. MYO da iyi o kadarda kötü değil

Trabzonlu vatandaşlarımız orda ne yapıyor ya? :) yeni öğrendim inan
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaRDCoRé_CHiLD

quote:

Orijinalden alıntı: E2servers

Kırıkhanda 408 evler mahallesi var ve hepsi Trabzonludur.Bende Trabzonluyum.Ucuzdur dediğimiz gibi ev kiraları öyle uçuk değildir. MYO da iyi o kadarda kötü değil

Trabzonlu vatandaşlarımız orda ne yapıyor ya? :) yeni öğrendim inan

Gerçekten bilmiyor muydun hocam.Tugut özal yerleştirmişti çok oluyor. Trabzonlu çoktur hemde

• ziraati kazandım arkadaşlar eskişehirden yol baya tutacak artı harç masrafları ne kadardır devlet yurdu varmı?
  • Hatay 2 kısma ayrılıyor İskenderun , Dörtyol , Erzin bu üçü dışındaki ilçeler dışardan gelen insanlar için yaşama hiç uygun değil ben Hataylı oldğum halde antakya falan gittiğimde kendimi doğuya gitmiş gibi hissediyorum insanları bakımından. okulun kırakandaymış allah yardımcın olsun
  • Sağolun arkadaşlar az önce reyhanlıdan birkaç benim gibi çerkez arkadaşlarla tanıştım biraz anlattılar muhafazakar ufak bir yermiş inş. rahatça okuyabiliriz tekrar sağolun
  • evet için rahat olsun
  • Hocam bende hatay Sağlık hizmetleri meslek yüksek okulunu kazandım.
    muhtemelen eğitim hatay merkezde olacak hatay merkezde hakkında bilgiler verirseniz sevinirim.
    kampus şehrin neresinde şehir içi ulaşım ücretleri ev kiraları sosyal hayat vs..
  • Ya banada kırıkhan myo geldi internet ve Ağ Teknolojosi gerçektende orası nasıl bir yer kayıt yaptırmayı düşünüyorum kız yurdu ya da cemaat evleri var mı int sayfasna baktm okul pek ii görünmüoo dışarıdan bakımsız gibi bide hazırlık sınıfı açılıomuş bu yıll iice bi bilgisi olan yazarsa ssevinirim.....
  • 1 sene yaşadım Kırıkhan'da yukarıda dendiği gibi biraz muhafazakar bir yer. Hatrı sayılır oranda Karadenizli insanlar da var. Öğrenciye bakış açısı ve sosyal hayat pek iyi değil malesef ama hem İskenderun hem Antakya'ya 40 km mesafede buralar güzel yerlerdir. MYO konusunda bir bilgim yok.
  • bende hatay-iskenderun myo bilgisayar teknolojisini kazandım hatayda buluşuruz :D
  • Berfin ;

ben kırıkhanda oturuyum ve aynı bölümün 2. öğretimine yerleştim.kız yurdu var okulun hemen yakınında.yurt konusunda sıkıntı çekmezsin :=))) şehir olarakta idare eder :D :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeRFiN--

Ya banada kırıkhan myo geldi internet ve Ağ Teknolojosi gerçektende orası nasıl bir yer kayıt yaptırmayı düşünüyorum kız yurdu ya da cemaat evleri var mı int sayfasna baktm okul pek ii görünmüoo dışarıdan bakımsız gibi bide hazırlık sınıfı açılıomuş bu yıll iice bi bilgisi olan yazarsa ssevinirim.....

Aldığım bilgilere göre her ikiside varmış
  • Banada internet ve ağ teknolojileri bölümü geldi arkadaşlar bende kayıt yaptırmak istiyorum acaba devlet yurdu varmı devlet yurdu yoksa diğer yurt ve cemaat evleri varmı ve son olarak acaba ev kiraları ne kadar. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webisweb

hassa myo ya yerleştim kötümü oldu

Hassa benim memleketim Bence Yaşamakda sıkıntı çekeceksiniz .. Pek Tavsiye etmiyorum ama hayırlısı
  • Ben de MKÜ'yü kazandım (Kamu Yönetimi). Tayfur Sökmen Kampusü'ndeyim ama. Umarım memnun kalırım. Memnun kalmazsam çoğu öğrencinin neredeyse son umudu olan "yatay geçiş"le şansımı denerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 18 Ağustos 2009; 23:21:50 >
  • Kırıkhanda hayat berbattır.Gelince anlayacaksınız zaten direk..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.