Şimdi Ara

iphone arama kaydı tek tek silme ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
40.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İphone daki gelen giden veya cevapsız cagrılardan herhangi birini tek tek silmek icin bir program veya yöntem var mi?
    Nokiada ve diger bir cok telefonda var bu ozellik, ama iphoneda yok sanirim..

Bir onceki surumde sms lerde tek tek silinemiyordu, 3.0 ile smsleri tek tek silmeye basladik, arama kayıtlarınıda belki ilerki surumlerde tek tek silme imkani olur..

Cok aradim fakat bir tulu bununla ilgili bir cevap bulamadim, o yuzden baslık acmak zorunda kaldim, eger forumda cevabi varsa bende goremedıysem kusura bakmayın..

• Yanlışınız var, 2.2 1 versiyonda bile mesajları tek tek silebilirsiniz, çağrıları teker teker silmeye gelince haklısınız, maalesef silinemiyor. Ama jb ile belki o sorunu da aşarlar.
  • ifonun var derdin var arkadaş.
  • yeni konu açmadan sormak isterim;
    iphone 3g 3.0 da arama kaydı maksimum 7 gün öncesine kadar tutuluyor sanırsam acaba bunu 1 aya çıkarmak mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik

yeni konu açmadan sormak isterim;
    iphone 3g 3.0 da arama kaydı maksimum 7 gün öncesine kadar tutuluyor sanırsam acaba bunu 1 aya çıkarmak mümkün mü?

Sorunuzun cevabını bilmiyorum fakat en dandik Symbian telefonlarda olan bu özelliği neden koymaz iphone ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinok

Yanlışınız var, 2.2 1 versiyonda bile mesajları tek tek silebilirsiniz, çağrıları teker teker silmeye gelince haklısınız, maalesef silinemiyor. Ama jb ile belki o sorunu da aşarlar.

Dogrudur o zaman lazim olmamis demek ki bu ozellik :)

Yalniz merak ettigim konu su iphone kullanıcılarından hic kimsenin arama kayıtlarından bir numarayı silmek gibi bir ihtiyacı olmamıs mı yahu?
    Belki esinizin sevgilinizin gormesini istemediginiz bir numara aramistir sizi ve onu silmek istiyorsunuzdur, kimsenin basına gelmemis mi bu..

Bununla ilgili nette yok neredeyse hic bilgi yok..enteresan

• Benim başıma geldi. Bahsettiğiniz gibi bir anda sıkışıverdim...
    Hiç düşünmeden CLEAR ALL dedim...

quote:

Orijinalden alıntı: Raul Gonzalez

quote:

Yanlışınız var, 2.2 1 versiyonda bile mesajları tek tek silebilirsiniz, çağrıları teker teker silmeye gelince haklısınız, maalesef silinemiyor. Ama jb ile belki o sorunu da aşarlar.

Dogrudur o zaman lazim olmamis demek ki bu ozellik :)

Yalniz merak ettigim konu su iphone kullanıcılarından hic kimsenin arama kayıtlarından bir numarayı silmek gibi bir ihtiyacı olmamıs mı yahu?
    Belki esinizin sevgilinizin gormesini istemediginiz bir numara aramistir sizi ve onu silmek istiyorsunuzdur, kimsenin basına gelmemis mi bu..

Bununla ilgili nette yok neredeyse hic bilgi yok..enteresan

• Bende o yonteme basvurmak zorunda kaldım da simdi caresini ariyorum zaten :)
  • Arkadaşlar böyle bir program var. JB li telefonlarda FW 2.1 e kadar iLog var idi. Şu an MobileLog programı var. Cydia da ücretli satılıyor. Ama ilaçlıları var. Program tüm mejajları (aynı kişiden gelen birden fazla msj ları tek tek silebiliyor) ve gelen tüm cağrıları tek tek silmeye yarıyor.
  • quote:

malesef tek tek sılınmıyor burada bır anlam karmasası var galıba.arkadas bır kısıyle yaptıgımız gorusmelerde belırlı kısımları sılmekten bahsedıyor.sızın bahsettıgınız tum yazısmayı sılmek oluyor.
  • işte iphone'da en sinir olduğum durumlardan birisi... insan telefon için en temel özellikleri koymaz mı kardeşim çözüm nedir JB yap, bilmemne prg kur...

keza cevapsız arama da belli olmuyor, onun için de JB yap program kur, seni periyodik olarak uyarsın...

ya da mesaj iletim raporu... olmayan bi telefon bilmiyorum iphone haricinde...

Bunlar aslında küçük gibi görünen önemli ayrıntılar. Misal cevapsız arama geç farkederseniz sıkıntı olabiliyor. Ya da mesaj gitti mi gitmedi mi bilmemeniz size problem çıkarabilir. ya da çağrı kontrolü bu da aynı...

Sırf bu "şeytan ayrıntıda gizli" detayları yüzünden telefonuma sinir oluyorum, adam gibi kullanmak için eziyet çektirdiği için. Bir de bu temel gereksinimler için para ödeyerek uygulama alacakmışız. İyi valla. Resmen kullanıcıyı JB'ye yönlendiriyor.

• Evde atılı duran, temizleri 10-15 ytl ye satılan Nokia 3510 un alarmını kurup, kapıyorum, sabah kendi açılıp çalıyor, aynı şeyi Iphone'a yapıyorum, kendi açılıp çalamıyor, varmı böyle bi saçmalık.

Yinede şunu belirteyim 2 kez Iphone satıp, farklı telefonlar kullandım, şu anda 3. kez tekrar aldım, piyasada şu haliyle dahi Iphone gibi telefon yok.
  • Bu soruna hala cozum bulamadım,
    jb yapmadan da bu isi cozemeyecegiz sanirim
  • Jb'li telefonlar için programı var ben kullanıyorum...
  • iPhone'da çok basit özellikler yok ama nedense alışınca pek aramıyor insan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

Jb'li telefonlar için programı var ben kullanıyorum...

acaba hangi programla yapabiliyoruz?ismi ya da source paylaşabilirseniz sevinirim..
  • source: repo.beyouriphone.com
    app : MobileLog

ücretsiz.
  • bu iş için başka bir uygulama var mı acaba
    ben appstore baktım bulamadım.

tek tek silmek benim için önemli nasıl yapabilirim.
    teşekkürler........
  • ben callclear uygulamasını buldum işe yarayacak gibi.

cydia üzerinden xsellize de arattırma yapınca bu program çıkıyor.
  • callclear çalışmadı bende ama Mobilelog işimi gördü
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.