Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

İsrail fethinden sonra ben yeni zamlar bekliyorum.. 10 kuruş fena olmaz gibi

Ben her ihtimale karşı sabah doldurdum depoyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

İsrail fethinden sonra ben yeni zamlar bekliyorum.. 10 kuruş fena olmaz gibi

• dün aldım iskitler cd P.O. 1.85
  • Bu gun aldim fiyat 1.59 olmus.
  • Arkadaşlar milangaz da artık yavaş yavaş aynı fiyat seviyesine yaklaşıyor.
    Yılbaşından önce alınteri milangaz da fiat 1.37 idi bugün 1.59 yani artış 22 krş.
    Opette 1.71 idi bugün 1.87 artış 16 krş.
    Üstelik 1.66 ya 1.70lere Ankarada lpg satışı yapan yerler var bugün. Eskiden en az 15 krş oynardı şimdi 7 krşa kadar düştü.
    Diyeceğim o ki yakında bu başlık kapanır...
    Şimdiden zaten başlık yanlış doğrusu: Ankarada milangaz 1.59
  • aktaş milengazda 1.60
  • dün ben de 1,59'dan aldım.. hemeh hemen hiç sıra yoktu.. fiyat farkı kapanınca insanlar yakın yerlerden almayı tercih ediyorlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heavy1

dün ben de 1,59'dan aldım.. hemeh hemen hiç sıra yoktu.. fiyat farkı kapanınca insanlar yakın yerlerden almayı tercih ediyorlar sanırım.

"Yakın yer + daha iyi gaz" benim de tercihimi değiştirdi. İstanbul yolundaki Lukoil'den 1.74'e aldığım gazdan memnun kaldım. Biraz da ruslar kazansın
  • sitelere giderken kalegaz var 1,64 e iyi güzel gaz
  • Türkiye'nin en pahalı şehiri olan İ Z M İ T ' de gaz1.99 opetBu şehirde yaşamayın. Uğramayın bile. 1 simit 0.75 kuruş, ekmek 0.80 kuruş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aluc

Türkiye'nin en pahalı şehiri olan İ Z M İ T ' de gaz1.99 opetBu şehirde yaşamayın. Uğramayın bile. 1 simit 0.75 kuruş, ekmek 0.80 kuruş...

2.04 lpg\ edirne
  • quote:

Orijinalden alıntı: aluc

Türkiye'nin en pahalı şehiri olan İ Z M İ T ' de gaz1.99 opetBu şehirde yaşamayın. Uğramayın bile. 1 simit 0.75 kuruş, ekmek 0.80 kuruş...

Ankarada opet 1.94 liraydı en son gördüğümde.
  • zonguldak aygaz milangaz 2.02ytl
  • az önce 1.60 ankara aktaş milangazdan aldım lpg yi
  • güncelleyelim görmeyen arkadaş kalmasın gerçi eski avantajını yitirdi ama olsun...
  • İzmir Bornova Milangaz 1.95
  • En son aldığımda 1.60 liraydı. (Bir hafta oluyor alalı) Diğerlerine göre yine iyi 1.90 liradan almaktansa 30 kuruş daha az öderim. Ama son günlerde gazın kalitesi biraz düşündürmeye başladı beni. Geçenlerde egzosdan patlama sesi geldi (arabanın bakımı yapılı, buji, distrübitör kömürü, yağ vs. değiştirildi kısa süre önce)
  • 1,61 tl hayırlı olsun:(
  • sitelere giderken kalegaz var 1,64 e satıyor sırada yok
  • Bentderesindeki milangazın fiyatı şu anda ne kadar oldu bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.