Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kurttepe kavşağını geçince demirel bulvarının girişindeki shellden alıyorum. Bugün konya yadan geldim maşallah bir depoyla (36lt) 450km yaptım. konyada bp den aldım yine iyiydi. Shellden 2.17 ye alıyorum. Sizin dediğiniz opet den geçen gün aldım hava mı bastılar ne yaptılar 100km yaptım yapmadım gösterge 2 çentik birden düştü. Normalde tamam gösterge stabil çalışmıyor hiçbir tüplü arabada ama bu kadar da değil :D Artık defoyu fullayip sayacı sıfırlıyorum ve şehir içi 36lt ile 380-400 km yaptırmıyorsa oraya bir daha uğramıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 29 Mayıs 2016; 21:47:05 >
  • Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    Hatırladım bahsettiğiniz Shell'i, sanırım orayı hiç kullanmadık.
    Hava basma olayı olabilir, çünkü 65 lt'lik depoyu fuller, öyle yola çıkardık. Araç 2500 cc Land Rover Defender, 65 lt LPG tankı var. Aracı Kabasakal Rüzgarlıtepe'de c.tesi - pazar tüm gün kullanıyoruz, güzergah, yol, yolcu ve şöför şartları aynı olmasına rağmen maliyet görece yüksekti. Total'e geçtikten sonra ful depo ile gidilen mesafe daha uzun oldu, hem kilometre/kuruş hesabına vurunca da karlıyız, km'de 35 kuruşa düşürdük böylece.
    Hızlı düşüş yaşamanızın sebebi hava değil,bar ayarından kaynaklanır,
    Örnek bar ayarı yüksek olan bir istasyonda 100 liraya fullerken,bar ayarı düşük ayarlanan bir istasyonda 75 liraya fullenebilir, 75 liralık dolan yerde dişlerin daha hızlı düştüğünü göreceksiniz.
  • mantıklı çünkü shellde 75tl ye fullediğim depo opette 65tl ye fullaniyordu
    araç nedir 450 km 36 litreyle acaba? ayrıca km yi sıfırlamak sorun olmuyor mu aracı satarken?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

araç nedir 450 km 36 litreyle acaba? ayrıca km yi sıfırlamak sorun olmuyor mu aracı satarken?

yok hocam siz yanlış anladınız sıfırladığım normal km si değil. Araç 2016 hyundai accent blue 1.4, normalde şehir için 380km götürüyordu. Uzun yolda 450götürdü
  • İstanbul Yolu üzerinde en ucuz Total ve Lukoil galiba. Haftasonu Total 1,96; Lukoil 1,95; Shell 2,09; BP 2,07 idi. Opet'in LPG'sini garanti sebebiyle alamıyorum ne yazıkki. Yağlı olduğu için almayın dediler Sistem Mühendislik'ten.
  • Ostim Mogazdan aldım 2 saat önce Aygaz'ın gazını satıyor 1.89

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazım karabekir köprüsünün oradaki milangaz 1,87 performans normal
  • Ben mogazdan aldığım zaman araç çekişten düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

Ben mogazdan aldığım zaman araç çekişten düşüyor.

Her araç ve lpg kiti farklı bi tepki mi veriyor aceba ben 1.5 2 yıldır alıyorum oradan hiç böyle bi sorun oluşmadı bende. Opetten de mogazdan da alsam aynı reaksiyonda.

Araç 301 prins lpg li
  • Sanırım araçtan kaynaklı,2013 model Astra j aracıma lpgeyi milangazdan aldığım zaman araç çekişten düşüyordu,aynı yerden şuanki aracım 2014 focusa lpg alıyorum hiç sıkıntı yok,iki araçtaki lpg kitide brc.

• İpra da fena değil 1.90 çevik kuvvet yanı

• quote:

Orijinalden alıntı: alprazolam

kazım karabekir köprüsünün oradaki milangaz 1,87 performans normal

1.93 olmus.
    Güncel fiyatlar nedir bu taraflarda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exar__Kun -- 10 Haziran 2016; 1:29:02 >
  • İstanbul yolu total(doco) de ne durumda lpg bilgisi olan var mı ?
  • h4rml3ss kullanıcısına yanıt
    1,96 hocam
  • mogaz , milangaz , bunların performansı düşük araç bağırıyo bu gazları alınca shell'in gazı iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 15 Haziran 2016; 10:22:48 >
  • Konya yolu (cukurambar) yeni açılan Kadoil 1.89 (Milangaz).
    Biraz geçince Mogaz var, aygaz satıyor. 1.89

• Arkadaşlar yakında bayram nedeniyle yola çıkacağız. Fiyatları guncelleyelim.mesela samsun yolu Türkiye Petrolleri - Turnagaz ve Kırıkkale de fiyatlar nasıl. Ayrıca bu sene bala kaman yolundan gitmeyi düşünüyorum. Bu yol üzerinde uygun yer varmı?

• Konya yolu yüzüncü yil koprusunu gecince hacibaba ya gelmeden yanyana po, opet,shell var bilenler shell de 2.05 kullanan varmi nasil?

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.