Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ramcho06

Arkadaşlar bu kurtuluştaki SanOil 'den LPG (1.75 TL) alanınız oldu mu ?
    LPG nasıldır ? Fiyat bana inanılmaz uçuk geldi bir kaç gündür görüyorum .Bir hayli kuyruk oluyor önünde deneyen arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

1.81 oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haftaici bir 10-11 kr daha indirim geliyor.

• Yeni okudum mesajları Bende daha yeni opetden aldım. Adamlar tam sahtekar 40 lt depo. 36 lt alması lazım adamlar 46 lt koydular.
     Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exar__Kun

Bu haftaici bir 10-11 kr daha indirim geliyor.

dolar 2.5lara dayanmiskenmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz yerden alınca araç gitmiyor bağırıyor yine kaliteli ve pahalı olan yerden alıyorum pompası kaliteli ve digital olanlar çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Ucuz yerden alınca araç gitmiyor bağırıyor yine kaliteli ve pahalı olan yerden alıyorum pompası kaliteli ve digital olanlar çok iyi

Ankarada en pahalı yerlerden değilmi? yol üstünde 1.90lı rakamlar bile var ben 2.11den aldım.
  • Sihhiye-Tandoğan arası efsane Po ne oldu, haber yok mu :)

• ben gülverende oturuyorum , aktaş PO dan hiç almadım, güvenemedim, neden bu kadar uyguna veriyormuş?
    2011 toyotası olan arkadaş 1 yıldır alıyorum , sorun yaşamadım dedi
  • quote:

Sihhiye-Tandoğan arası efsane Po ne oldu, haber yok mu :)

Geçenlerde geçtim önünden hayalet liman gibi sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende sürekli oradan alıyordum. Bayadır kapalı. Hayat belirtisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.berkay

quote:

Melih gokcek yanina kendi benzinligini kurdugu icin ruhsatini iptal etmis oranin. Acilmasini beklemeyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: suattok5210

quote:

Orijinalden alıntı: D.berkay

quote:

Melih gokcek yanina kendi benzinligini kurdugu icin ruhsatini iptal etmis oranin. Acilmasini beklemeyin..

Ben de yandaki inşaata bizim efsane taşınacak sandim. Tuh, iyiydi orası :)

• ucuz olunca işkilleniyoruz ister istemez ama kendi aracımda yaptığım denemeyi anlatmak istedim.

2007 jazz aracım var, akl marka lpg kiti taktırdım, 35 litrelik deposu da 28-29 litre gaz alıyor her zaman.
    bizim buralarda argaz diye bir markayı satan istasyon var, burdaki en ucuz lpg yi onlar satıyor, litresi 1.85 tl.
    depoyu fulledim 365 km yol yaptı. bpgazdan fulledim 350 km yol yaptı, pogazdan fulledim 330 km yol yaptı.
    gittiğim yollar genelde aynı yollar. insanlar ucuz diye bir hilesi vardır diyerek almaktan kaçıyorlar ama deneyerek görebilirsiniz.
    3 istasyonda da depoyu fullediğimde 28-29 litre arası lpg aldı.
    bu denemeyi yaptıktan sonra artık sürekli en ucuz olan argazdan alıyorum. çünkü diğerleri ile arasında 15-20 kuruş fark var litrede.

• millet ne güzel 1.75-1.79 kavgası yapıyor, biz 2.22 e aldık en son, z.burnu-bakırköy-topkapı civarında en ucuz nereden alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Yeni okudum mesajları Bende daha yeni opetden aldım. Adamlar tam sahtekar 40 lt depo. 36 lt alması lazım adamlar 46 lt koydular.

ben buna hiç dikkat etmiyorum açıkçası. belki yıllardır beni de ara sıra böyle kandırmışlardır. artık dikkat edeceğim ama kararlıyım. teşekkürler

• tunlab T kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz uçmuş sizinkiler halkalı-bahçeşehir civarları

po:1,94-1,88
    Shell:1,97
    Aygaz 1,90 cumartesi genel indirimle 1.80 lere düşüyor

• KAYSERİ ÜZERİ YOLCULUK YAPANLAR İÇİN GÜVENEVLER PO İLE AYNI FİYATA GAZ ALMA İMKANI KAYSERİ BELSİN PETROL OFİSİNDE.

KUZEY ÇEVRE YOLU ÜZERİNDEN MALATYA İSTİKAMETİNE GİDENLER VEYA BU İSTİKAMETTEN GELENLER İÇİN;

BOĞAZKÖPRÜ ÜZERİNDEN NİĞDE-NEVŞEHİR İSTİKAMETİNE GİDENLER VEYA BU İSTİKAMETTEN GELENLER İÇİN;
     Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

ucuz olunca işkilleniyoruz ister istemez ama kendi aracımda yaptığım denemeyi anlatmak istedim.

2007 jazz aracım var, akl marka lpg kiti taktırdım, 35 litrelik deposu da 28-29 litre gaz alıyor her zaman.
    bizim buralarda argaz diye bir markayı satan istasyon var, burdaki en ucuz lpg yi onlar satıyor, litresi 1.85 tl.
    depoyu fulledim 365 km yol yaptı. bpgazdan fulledim 350 km yol yaptı, pogazdan fulledim 330 km yol yaptı.
    gittiğim yollar genelde aynı yollar. insanlar ucuz diye bir hilesi vardır diyerek almaktan kaçıyorlar ama deneyerek görebilirsiniz.
    3 istasyonda da depoyu fullediğimde 28-29 litre arası lpg aldı.
    bu denemeyi yaptıktan sonra artık sürekli en ucuz olan argazdan alıyorum. çünkü diğerleri ile arasında 15-20 kuruş fark var litrede.

Araçta hissedilir çekiş farklılığı oluyor mu?
    Ben de ucuz tercih ediyorum en son 1,96 dan dolum yaptım. 1,80 de var maraşta. Ancak 1.8 olan marka değil. 1,96 milangaz. Milangaz abartısız %30 daha iyi çekiyor arabayı.

• FaRaKaN kullanıcısına yanıt
    hissedilir bir fark göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarK PaSSenGeR

ben gülverende oturuyorum , aktaş PO dan hiç almadım, güvenemedim, neden bu kadar uyguna veriyormuş?
    2011 toyotası olan arkadaş 1 yıldır alıyorum , sorun yaşamadım dedi

Yazın ordan fulleyip uzun yola çıkmıştım bir sıkıntısını görmedim.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.