Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gaz : 1,98
    Benzin : 4,38

gaz biraz daha ilerde(samsun yolu tarafına gittikçe) 1,97, biraz daha ilerde 1,99(milangaz)...
  • quote:

Orijinalden alıntı: crayzy06

Niye kapalı acaba bilginiz var mı ? Acaba Pis benzin ve havalı gazı mı kitliyorlardı bize :D

Hocam orada yht gar inşaatı sebebiyle ileriye taşınıyor sanırım. 200 metre ileride yeni benzinlik inşaatı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırıkkale ccs Petrol'de (Türkiye Petrolleri) 1,97
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Ankara gülverene gittim,

gaz biraz daha ilerde(samsun yolu tarafına gittikçe) 1,97, biraz daha ilerde 1,99(milangaz)...

1 Kuruş düşmüş

• quote:

Ankara gülverene gittim,

Teşekkürler Ekrem Gülveren dediğiniz PO Gaz di mi? Akşam ben de uğruyacam, Paraf kampanyası için ama paraf pos'u var mı dikkat ettiniz mi?

Telefonunu buldum internetten aradım, alık bir kız açtı gaz fiyatını sordum bilmiyor, halkbankası posu var mı diyorum bilmiyor iyi dedim kapadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironic

quote:

Ankara gülverene gittim,

Teşekkürler Ekrem Gülveren dediğiniz PO Gaz di mi? Akşam ben de uğruyacam, Paraf kampanyası için ama paraf pos'u var mı dikkat ettiniz mi?

Telefonunu buldum internetten aradım, alık bir kız açtı gaz fiyatını sordum bilmiyor, halkbankası posu var mı diyorum bilmiyor iyi dedim kapadım

Kardeş, gaz çekerken bi eleman vardı, yani, dış görünüş ile yargılamak istemedim ama, çinçin'den almışlar çocuğu oraya koymuşlar :)

düşün artık sen gerisini.

Paraf postuda maalesef görmedim. Garanti ile iş bankası vardı sanırım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ironic

quote:

Ankara gülverene gittim,

Kardeş, gaz çekerken bi eleman vardı, yani, dış görünüş ile yargılamak istemedim ama, çinçin'den almışlar çocuğu oraya koymuşlar :)

düşün artık sen gerisini.

Paraf postuda maalesef görmedim. Garanti ile iş bankası vardı sanırım.

Teşekkürler, sağolasın. Sonuçta bölgenin profili belli zaten ben de Örnek de oturuyorum bize de yakın bölge zaten alışığız

• Kalegaz ve Meramgaz en berbat gazları satıyorlar.Arabanız eski ise alın derim ama yeni arabalara hiç mi hiç tavsiye etmem.
  • Zam mı geldi aygaz 2.27 olmuş

• öveçlerden keçiörene giderken yada gelirken ucuz alabileceğim nereler var yol üzerinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

öveçlerden keçiörene giderken yada gelirken ucuz alabileceğim nereler var yol üzerinde?

Cetin emec total var, 2.19.
    Gulveren Po var, 1.98

• quote:

Orijinalden alıntı: Exar__Kun

quote:

öveçlerden keçiörene giderken yada gelirken ucuz alabileceğim nereler var yol üzerinde?

Gulveren Po var, 1.98

hocam bu gülveren po tam olarak nerede?
  • İstanbul yolunda Acityi geçince total 2.12, Şaşmaz TP de 2.09 o civarda en uygun bunlar varsa da ben göremedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exar__Kun

quote:

Gulveren Po var, 1.98

hocam bu gülveren po tam olarak nerede?

İlk sayfada adres bilgisi vardı. Sabah ben de Gülveren PO'dan 1,98'den aldım. Paraf post vardı ancak adam onu sadece market alışverişlerinde kullanıyoruz dedi

• http://maps.apple.com/maps?q=39.939217,32.879387

Gulveren Po

• gültepe shell ve gülveren toki shell de 2.13,
    yine siteler milangaz 1.99
  • BaMKaN kullanıcısına yanıt
    kesinlikle çok 3 kağıtçı bu opet - aygaz
    normalde 25 kuruş indirim oldugunda pompoya 20 kuruş yansıttı. sonraki günler 1 2 1 2 artırdı.
    şimdi ortalama 10-12 kuruş bi indirim oldu adamlar 6 kuruş yansıtıyolar.
    görürsünüz bakın 1er 2şer kuruş daha artırırlar ilerleyen zamanda.
    çünkü hep öyle yapıyorlar...
  • Gülveren po'dan alıyorum sürekli. 20 kuruş yakıyor. 1.6 otomatik honda civic.
  • İstanbul Yolu ile Ayaş yolundaki şubeler iyice azıttı toplamda 35 kuruş civarı indirim oldu 10 kuruş anca yansıdı. Bu dandik gaz firmaları fiyatları düşürmedikce 10 kuruş fazla verip shellden opetten almaya devam edıcez artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: selam_bey

kesinlikle çok 3 kağıtçı bu opet - aygaz
    normalde 25 kuruş indirim oldugunda pompoya 20 kuruş yansıttı. sonraki günler 1 2 1 2 artırdı.
    şimdi ortalama 10-12 kuruş bi indirim oldu adamlar 6 kuruş yansıtıyolar.
    görürsünüz bakın 1er 2şer kuruş daha artırırlar ilerleyen zamanda.
    çünkü hep öyle yapıyorlar...

OPet-Aygaz'ın gazını hiç sevmiyorum da almıyorum da. Arabada bariz bir çekiş düşüşü hissediliyor
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.