Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ayaş yolundaki opetten aldım aygaz 2.28 TL ana baba günü idi
  • Ucuz olan gazda menzil sıkıntısı yaşıyorum, sizlerde de böyle bir sorun varmi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Kurtuluş Pasific'te LPG 2.29 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Bugün ayaş yolundaki opetten aldım aygaz 2.28 TL ana baba günü idi

ben devamlı buradan alıyordum. (2.51'ken de buradan alıyordum) 5-6 gündür indirim yapmışlar 2.28'e veriyorlar. lakin ben bariz fark gördüm. indirimli fiyattan aldığım gazda farklılık var. hem performans hem menzil olarak farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _XaNDeR_

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Bugün ayaş yolundaki opetten aldım aygaz 2.28 TL ana baba günü idi

ben devamlı buradan alıyordum. (2.51'ken de buradan alıyordum) 5-6 gündür indirim yapmışlar 2.28'e veriyorlar. lakin ben bariz fark gördüm. indirimli fiyattan aldığım gazda farklılık var. hem performans hem menzil olarak farklı.

Mogaz+ 'ın gazı yandaki mogazda 2.28 'den veriyor hepsi aynı tankerden doluyor benim menzilde hiçbir fark yok

• Ankara sihiyeden Tandoğan'a gelirken petrol ofisi vardı, kapanmış galiba. Nedenini bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Exar__Kun

Ankara sihiyeden Tandoğan'a gelirken petrol ofisi vardı, kapanmış galiba. Nedenini bilen var mı ?

Orası ucuz oluyordu ama kapatmışlar.Nedenini bilmiyorum, Onun yerine ben gülveren'de ki PO dan alıyorum. En son 3 temmuzda almıştım, 2.38 felandı.
  • Istanbul yolu 2.37

• quote:

Orijinalden alıntı: fozcann

Istanbul yolu 2.37

Tam nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

quote:

Ankara sihiyeden Tandoğan'a gelirken petrol ofisi vardı, kapanmış galiba. Nedenini bilen var mı ?

Orası ucuz oluyordu ama kapatmışlar.Nedenini bilmiyorum, Onun yerine ben gülveren'de ki PO dan alıyorum. En son 3 temmuzda almıştım, 2.38 felandı.

Hocam dediğiniz yer PoGaz mı satıyor ?
    Tam olarak yeri nerede acaba, bir de finansbank pos cihazı var mi, biliyor musunuz ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam dediğiniz yer PoGaz mı satıyor ?
    Tam olarak yeri nerede acaba, bir de finansbank pos cihazı var mi, biliyor musunuz ?

POgaz sanırım.

Dediğim yerinde dur konumunu göndereyim maps'den :

39.9398791,32.8789311

Pos cihazı var ama finansınkini bilmiyorum. Hatırladığım kadarıyla 3-5 adet pos cihazı vardı.

• LPG'de fark olur mu olur. Aldığınız LPG ile gittiğiniz mesafeyi mutlaka hesaplayın

ATC(Automatic Temperature Compensation) nedir?

Sıcaklık değişimleri sıvıların hacimleri üzerinde genişleme veya büzülmeye neden olur.LPG de sıvı haldeyken, sıcaklıkta meydana gelen değişimlerden etkilenir.
    ATC ölçülen hacmi ölçülen sıcaklığın fonksiyonunda otomatik olarak doğrulayan bir teknolojidir. Avrupa Ölçüm Standartlarına uygun olarak hacimsel ölçüm litre birimine 15°C sıcaklıkta yapılmalıdır.
    Böylece dispenserleriniz belli sıcaklık değişimleri ile meydana gelen LPG mktarındaki hacimsel değişimleri ölçebilir ve satın almış olduğunuz LPG yi doğru. kesin bir şekilde ölçüp satabilirsiniz. ATC sensörler ile koybolan litreleriniz geçmişte kalacak ve LPG stoklarınızın kesin ve net bir şekilde kontrolünü sağlayabileceksiniz.

bu cihaz yönetmelikle mecburi. Sıcak havalarda bazı istasyonlar bu cihazı kapatıp genleşmiş hacim olarak tamam ama asıl gaz olarak eksik satabiliyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• viaport yanı opet aygaz 2.47

• By_EKReM kullanıcısına yanıt
    sincan tarafından istanbul yoluna çıktığında milangaz

• düzce akçakoca yolunun girişinde bi benzinci var. mogaz sanırım 2.39
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackWindow

düzce akçakoca yolunun girişinde bi benzinci var. mogaz sanırım 2.39

o fiyata orayı yıkarlar

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    her zaman dolu zaten :)
  • Gulveren petrol ofisinden LPG alan var mı acaba ?
    Gazi normal PoGaz ise kalitelidir diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Kira sözleşmeleri bitti diye duydum.

• Gülveren po dan 2 gün önce 2,35 den aldım.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.