Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara.....son fiyatlardan haberi olan, gaz alan var mı..?
  • Ostim Milangaz 2.70₺
    Ostim Mogaz 2.67₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Ankara.....son fiyatlardan haberi olan, gaz alan var mı..?

Opetlerde 2.85, Dışkapı SSK yanı BPgaz: 2.73

• Ankarada fiyatlar ne güzel. 2,67-2,69-2,70 TL. İstanbul'da 2,90-3,00 civarı. İstanbul'da rafineri yok belki ama en yakın İzmet'te var. Fiyatların bu kadar pahalı olmasını anlayamıyorum.
  • acity yanı total 2.68

etimesgut askeri havaalanı yanı istanbul yolu milangaz 2.69
  • Ostim 2,69

çok farklı yerlerden gaz aldım pahalı olanıda denedim ucuz olanınıda hepsinde aynı km yaptım.yani ucuz diye almamazlık yapmayın
  • ostim mogazdan fulledim 2.67 gazı da çok iyi bence denemenizde yarar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: azaz06

acity yanı total 2.68

etimesgut askeri havaalanı yanı istanbul yolu milangaz 2.69

akşamüstü totalden 2,68den fulledim, 100 tl tuttu.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Ankarada fiyatlar ne güzel. 2,67-2,69-2,70 TL. İstanbul'da 2,90-3,00 civarı. İstanbul'da rafineri yok belki ama en yakın İzmet'te var. Fiyatların bu kadar pahalı olmasını anlayamıyorum.

Istanbulda kadoil istasyonlarinda 2.74 lipet gaz satiyor ama diger sirketler gibi yaygin degil malesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yufat

quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Ankarada fiyatlar ne güzel. 2,67-2,69-2,70 TL. İstanbul'da 2,90-3,00 civarı. İstanbul'da rafineri yok belki ama en yakın İzmet'te var. Fiyatların bu kadar pahalı olmasını anlayamıyorum.

Istanbulda kadoil istasyonlarinda 2.74 lipet gaz satiyor ama diger sirketler gibi yaygin degil malesef

Merak edip baktım. Anadolu yakasında istasyonları bile yok. Sadece Avrupa yakasında 4 istasyonları varmış. Yakınında olanlar değerlendirsin ancak bize başka fırsatlar lazım.
  • Batıkent Çakırlar çiftliğinin oradan otobana çıkış yolu var yeni benzinlik açılmış Total 2,39 TL'den satıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

Batıkent Çakırlar çiftliğinin oradan otobana çıkış yolu var yeni benzinlik açılmış Total 2,39 TL'den satıyorlar.

Şaka gibi ya. Biz bu fiyatları İstanbul'da en son 1 yıl önce görmüştük herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem Dengel

quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Orijinalden alıntı: A380

gezi parkında kıytırık 3 ağaç için yıkıp döküp eylem yapanlar niye şimdi çıkıpta bu zamlar için eylem yapmıyorlar

Seni tutan mı var? Meseleyi 3 ağaca indirgerseniz olacağı bu! Oyu sizi verin geziciler protesto etsin ne güzel dünya. Hani olur da geziciler protesto eder hükümet de zammı geri alırsa bu sefer de zaten hükümetimiz indircekti dersiniz.

Budur
    kapak olmuş....

• İstanbul Gaziosmanpaşa da Lukoil 2.77 TL
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    yalnız bu fiyat tektir ankarada. normal opet shell 2.85 tl şu an. ama 2.70 lerde 2.65 ler gaz almak rahat ankarada
  • Arkadaslar sanliurfada istasyonlar sanirim kendi aralarinda anlasmis lpg opet shell gibi yerlerde 3.19 kadoil aytemiz gibi yerlerde 3.16 fiyatlar tek kalemden cikmis kurus oynamiyor... bunu sikayet edecek bir yer varmi? Rekabet kurumu bu tip islerle ilgilenirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

quote:

quote:

quote:

gezi parkında kıytırık 3 ağaç için yıkıp döküp eylem yapanlar niye şimdi çıkıpta bu zamlar için eylem yapmıyorlar

Seni tutan mı var? Meseleyi 3 ağaca indirgerseniz olacağı bu! Oyu sizi verin geziciler protesto etsin ne güzel dünya. Hani olur da geziciler protesto eder hükümet de zammı geri alırsa bu sefer de zaten hükümetimiz indircekti dersiniz.

Budur
    kapak olmuş....

+1 süper kapak.

Olayı hala 3-5 ağaç sananlar var ve sayıları maalesef çok fazla...

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

quote:

quote:

quote:

Budur
    kapak olmuş....

+1 süper kapak.

Olayı hala 3-5 ağaç sananlar var ve sayıları maalesef çok fazla...

ohaa kapağa bak, ultra kapak olmuş

• urfa da an itibariyle lpg 3.12 ile 3.19 arası
  • Kırıkkale Kalegaz 12.01.2014 itibariyle
    Tabiki fullettim

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.