Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.351
Cevap
75
Favori
431.740
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gülveren milangazda 30 litre alan depom, aygazda en fazla 26 litre alıyor. Depom 34 litrelik depo. Milangazda hava mı basılıyor acaba cünkü iki yerden de gaz aldığımda gidilen km 10 km farkediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: milangaz0606

slm herkese milangaz hezamnki gibi şok etmeye devam ediyor 189tl indirimle kacakcılarla mucadeleye hız kesmeden devam ediyor ve heran gazın litresini 179 indire bilir emda petrol var gülverende adam tam bir göz boyama ustası neymiş 20tl alırsan 2,040tl 50 alırsan 1950tl 70 alırsan 1900tl 100tl alırsan 1890tl fiyat yazmış bu tamamen göz boyama adam sanki meyve satıyor iyimallar pahalı kötü mallar ucuz))) indirim yapıyorsa yazsın tek fiyat neden yazamıyor ayrı ayrı gazmı satıyor demekki alıyor tüplü gazı kokudan his edersiniz satıyor millete iyi gaz diye size anlatayım kale gazında nasıl ucuz sattıgnı adam dışarı fiyatını yazmış 1,89 iceri giriyorsun bir pompa 1,89 bi pompa 2,400tl birinde tüp satıyor birinde otogaz bunu yapan bir kişi hic şüpe etmeyin pompa duzenegiylede oynuyordur bunuda şu şekilde anlarsınız 40litrelik birtank 45litre gaz alırmı gidin kale gaza alın gazı fişe bakın nasıl oluyor anlarsınız milan gaz dışında indirim yapan cogu şirketler kesin bir yerden calıyor ya faturasız gaz girişi yapıyor ya tüplü fabrikalar giden gazı getiriyor yada pompada oynama yapıyor yoksa bunların tüpraş rafineri fiyatı belli bunun altına düşemezler düşse aygaz düşer rafineri onların milan gazsa gazı cezayirden getiriyor denemsi bedava gidin tank sahasına yetkiliyle girin koku kesinlikle olmaz şaşala doldurup icmek istersiniz o kadar temiz ve bunu arac servislerindede göre bilirsiniz kötü gaz aldıgınızda filitrelerde krom olarak tel şeklinde pislikleride görürsünüz petrol ofisi kerdeşim gaz sen kimden alıyorsun ana bayin kim shell gazı milangazdan alıyor sonra cıkıyor bunlar yorum yapıyor idda ediyoruz milangaz dışında ucuz satanlar bir yerden calıyorlar neden tüm kale gazlar petrol ofisleri ucuz yapmıyorda emda petrol kalegaz yapıyor bir düşünün milangaz yurt dışından aldıgı icin maliyeli tüpraş altında oluyor bu yuzden istedigi fiyata düşüyor bunları anlamak mümkün deyil bunlarda kaliba ceşme var ordan alıyorlar sevgili arkdaşlar milangaz dan şaşmayın şikayetlerinizi istasyon yetkilisine yada milangaza direk olarak yapa bilirsiniz sorularınız vede görüşlerinizi bekliyorum iyi yolculuklar milangaz.....

bilgilendirme için teşekkür ederiz...benim depo sımıt tank 43 litrelik olandan..gecen aygazda fullettim 32 lıtre aldı..ostım mılangazdan fulletteyim dedim 36 lıtre aldı ve ben dahada fazla doldurmayın dedım cunku korkttum..adam 40 lıtereyı geckın alır dedı normalde yuzde 80 e kadar doluyor dıe biliyorum..bu işte bır sıkıntı varmıdır?? hava mı basıyorlar..

• Yukarda yazdıklarımı LPG montajını yapan arkadaşa sorduğumda 26 litrenin üzeri hava basıyorlar demişti bana (tankım 34 litrelik). Bira ara deneyeceğim, opetten ve milangazdan 26 şar litre alıp gidilen km karşılaştıracağım. Aynıysa sorun yok, o zaman bir de milangazda fulletip (30 litre basıyorlar) 25 ile 30 litre arasındaki km farkını hesaplayacağım. Buradan açıklarım sonucu.
  • quote:

slm herkese milangaz hezamnki gibi şok etmeye devam ediyor 189tl indirimle kacakcılarla mucadeleye hız kesmeden devam ediyor ve heran gazın litresini 179 indire bilir emda petrol var gülverende adam tam bir göz boyama ustası neymiş 20tl alırsan 2,040tl 50 alırsan 1950tl 70 alırsan 1900tl 100tl alırsan 1890tl fiyat yazmış bu tamamen göz boyama adam sanki meyve satıyor iyimallar pahalı kötü mallar ucuz))) indirim yapıyorsa yazsın tek fiyat neden yazamıyor ayrı ayrı gazmı satıyor demekki alıyor tüplü gazı kokudan his edersiniz satıyor millete iyi gaz diye size anlatayım kale gazında nasıl ucuz sattıgnı adam dışarı fiyatını yazmış 1,89 iceri giriyorsun bir pompa 1,89 bi pompa 2,400tl birinde tüp satıyor birinde otogaz bunu yapan bir kişi hic şüpe etmeyin pompa duzenegiylede oynuyordur bunuda şu şekilde anlarsınız 40litrelik birtank 45litre gaz alırmı gidin kale gaza alın gazı fişe bakın nasıl oluyor anlarsınız milan gaz dışında indirim yapan cogu şirketler kesin bir yerden calıyor ya faturasız gaz girişi yapıyor ya tüplü fabrikalar giden gazı getiriyor yada pompada oynama yapıyor yoksa bunların tüpraş rafineri fiyatı belli bunun altına düşemezler düşse aygaz düşer rafineri onların milan gazsa gazı cezayirden getiriyor denemsi bedava gidin tank sahasına yetkiliyle girin koku kesinlikle olmaz şaşala doldurup icmek istersiniz o kadar temiz ve bunu arac servislerindede göre bilirsiniz kötü gaz aldıgınızda filitrelerde krom olarak tel şeklinde pislikleride görürsünüz petrol ofisi kerdeşim gaz sen kimden alıyorsun ana bayin kim shell gazı milangazdan alıyor sonra cıkıyor bunlar yorum yapıyor idda ediyoruz milangaz dışında ucuz satanlar bir yerden calıyorlar neden tüm kale gazlar petrol ofisleri ucuz yapmıyorda emda petrol kalegaz yapıyor bir düşünün milangaz yurt dışından aldıgı icin maliyeli tüpraş altında oluyor bu yuzden istedigi fiyata düşüyor bunları anlamak mümkün deyil bunlarda kaliba ceşme var ordan alıyorlar sevgili arkdaşlar milangaz dan şaşmayın şikayetlerinizi istasyon yetkilisine yada milangaza direk olarak yapa bilirsiniz sorularınız vede görüşlerinizi bekliyorum iyi yolculuklar milangaz.....

benim depom 45 litre her gittiğimde 40 litre alırım. nereden alırsam alayım aynı km yi yapıyorum. devamlı oralgazdan alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

quote:

benim depom 45 litre her gittiğimde 40 litre alırım. nereden alırsam alayım aynı km yi yapıyorum. devamlı oralgazdan alırım

hocam sehirici kac km yapiyorsunuz??

• 40 litre gaz ile ankara sabah ve akşam yoğun trafik devamlı dur kalk en fazla 275 km yapıyorum
  • gülverende cumartesi; mercan Lpgde gaz 1,90, milangazda 1,99 idi. ben mercandan aldım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

gülverende cumartesi; mercan Lpgde gaz 1,90, milangazda 1,99 idi. ben mercandan aldım....

Mercan lpg nerede hiç görmedim yol üzerinde, gazı iyiyse orayı da bir denemek lazım.
  • quote:

40 litre gaz ile ankara sabah ve akşam yoğun trafik devamlı dur kalk en fazla 275 km yapıyorum

Aracınız ne acaba? Bende 1.8 verso var, alttan simit tank ve 26 litreyle yaklaşık şehir içi 220 km gidiyorum. Ben de arabama fazla yakıyor diyordum.
  • quote:

40 litre gaz ile ankara sabah ve akşam yoğun trafik devamlı dur kalk en fazla 275 km yapıyorum

araciniz 2.0 sanirim, cok yakiyosunuz, ama arac nedir onu solerseniz daha iyi anlariz...

bende 2000 model astra 1.6 var simit depo ile 350 km ank. sehirici durkalkla...

19 kurus olarak hesapladim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

araciniz 2.0 sanirim, cok yakiyosunuz, ama arac nedir onu solerseniz daha iyi anlariz...

bende 2000 ww polo classic var 1,6 8valf 75 bg 33 lt ile en fazla 300 gördüm (kar lastikleri takılı bu arada) en az 227-230 yaktı km de bana çok fazla geliyor bu arada gazı da hep shell den almaktayım. varmı bir öneriniz
  • bende 2001 skoda felicia var 1.3 26 litre gazla 300 km gidiyorum 20 kurus civarı yakıyo ş.içi olarak hepte opetten alıyorum opet ev shellle daha fazla yol gidiliyo benim arabamda milangaza fln gore zaten diğerlerinden hiç almadım nerdeyse bikaç kerede mogazdan almıştım ama bence cok fiyat farkı yoska litre olarak opetle shellden şaşmamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

quote:

quote:

bende 2000 ww polo classic var 1,6 8valf 75 bg 33 lt ile en fazla 300 gördüm (kar lastikleri takılı bu arada) en az 227-230 yaktı km de bana çok fazla geliyor bu arada gazı da hep shell den almaktayım. varmı bir öneriniz

sirali mi yoksa eski sistemmi ?

gaz ayari yaptiriyormusunuz . ve gaz filtrenizi hava filtrenizi degistireli kac km oldu ?

tavsiyem ostimde oralgaz veya milangaz , ostim uzaksa en ucuz hangi milangazsa ordan alin , bosuna shell e fazla odemeyin...

• quote:

quote:

quote:

quote:

sirali mi yoksa eski sistemmi ?

gaz ayari yaptiriyormusunuz . ve gaz filtrenizi hava filtrenizi degistireli kac km oldu ?

tavsiyem ostimde oralgaz veya milangaz , ostim uzaksa en ucuz hangi milangazsa ordan alin , bosuna shell e fazla odemeyin...

dostum sıralı atiker var araçta alalı 1,5 ay oldu triger dahil bakımlarını yaptırdım ama gazla ilgili henüz bir bakım yaptırmadım kısmetse bu hafta hepsini halledeceğim yakınımda ucuz milangaz bulamadım 3-5 krş ucuz en fazla ostim tarafına gidince doldururum depoyu oradan iyi geceler

• Ankara'da benzin hariç 100 km'de 8-8.5 lt. LPG yakıyor aracım. Dikkat edersem daha da düşebiliyor. Hyundai i20 1.2 team. Gazın litresi 2 liradan düşük neresi olursa alırım. %95 milangaz tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Ankara'da benzin hariç 100 km'de 8-8.5 lt. LPG yakıyor aracım. Dikkat edersem daha da düşebiliyor. Hyundai i20 1.2 team. Gazın litresi 2 liradan düşük neresi olursa alırım. %95 milangaz tabiki.

o zaman benim abartmama gerek yok sanırım çünki aynı yakıyoruz aşşağı yukarı ki sizinki yeni teknoloji motor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Ankara'da benzin hariç 100 km'de 8-8.5 lt. LPG yakıyor aracım. Dikkat edersem daha da düşebiliyor. Hyundai i20 1.2 team. Gazın litresi 2 liradan düşük neresi olursa alırım. %95 milangaz tabiki.

o zaman benim abartmama gerek yok sanırım çünki aynı yakıyoruz aşşağı yukarı ki sizinki yeni teknoloji motor.

kasai 100 km'de yaklaşık 11 lt. harciyorsun. Bu deger bahsettigin araç için biraz fazla.
    Kış dönemi,kış lastikleri ve -bilmiyorum ama-mesai saatleri yogun trafik faktorleri varsa bir nebze kabul edilebilir. Ama genel olarak fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

gülverende cumartesi; mercan Lpgde gaz 1,90, milangazda 1,99 idi. ben mercandan aldım....

Mercan lpg nerede hiç görmedim yol üzerinde, gazı iyiyse orayı da bir denemek lazım.

Milangaza gelmeden aynı kol üzerinde daha geride...
  • benim 1.3 2001 model skoda felicia 20 kurus yakıyo 1.6 astra 17 kurus nasıl yakıyor hocam? taktıralı 4-5 ay oldu gaz ayarı felanmı yaptıramk gerek
  • Su anda itibarı ile en uygun gaz nerede hem kaliteli hem ucuz arkadaslar..
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.