Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A380

sitelere giden yoldaki milangazda 1,73 olmuş sıra oluşmuş millet hücüm etmiş felaket kalabalık vardı

Kardeş resimdeki yer mi?

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz
  • quote:

sitelere giden yoldaki milangazda 1,73 olmuş sıra oluşmuş millet hücüm etmiş felaket kalabalık vardı

rekabet bize yarıyo :) yakında benzindede rekabet başlar. ankarada ucuz benzin satan yer çok az. bildiğim kadarıyla ostimde 3,65 den aldığım yerden başka yok
  • quote:

hayda!! öğleden sonra depoyu füledim orda, 1,78 di.. oralgaz ise, 1,87 di. giğer milangaz da 1,78 di.. demekki akşam saatlerinde indirim olmuş.. kısmet :)
  • Arkadaşlar bu gazı nasıl bu kadar ucuza verebiliyorlar net bir bilgisi olan var mı? tamam rekabet varda bu oranlar tek başına onunla açıklanamaz.hem serbest piyasa hakkında bilgisi olanlar bilir rekabetin sınırlarını firmaların dayanma güçleri belirler.bu nedenle rekabetler kısa sürer.bu kadar uzun vadede sürekli olarak ucuza mal satmak nasıl oluyo? firmalar karlarından mı ödün veriyorlar, gazı getirdikleri yer mi farklı yoksa bunlar kazanıyorda o 2.30 liradan satan adamlar deveyi hörgücüyle mi götürüyorlar? biz ucuza gaz bulabilirken millet litre başına 50 kuruş fazla veriyor işin aslını bilen bana bir anlatıversin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Arkadaşlar bu gazı nasıl bu kadar ucuza verebiliyorlar net bir bilgisi olan var mı? tamam rekabet varda bu oranlar tek başına onunla açıklanamaz.hem serbest piyasa hakkında bilgisi olanlar bilir rekabetin sınırlarını firmaların dayanma güçleri belirler.bu nedenle rekabetler kısa sürer.bu kadar uzun vadede sürekli olarak ucuza mal satmak nasıl oluyo? firmalar karlarından mı ödün veriyorlar, gazı getirdikleri yer mi farklı yoksa bunlar kazanıyorda o 2.30 liradan satan adamlar deveyi hörgücüyle mi götürüyorlar? biz ucuza gaz bulabilirken millet litre başına 50 kuruş fazla veriyor işin aslını bilen bana bir anlatıversin

belki sadece rekabetten öyledir ama bence para yalan söylemez.kalite her zaman ağırdır.

• Benzinde bakmayın çok firma olduğuna aralarında karteller.LPG de firma sayısı çok olduğu için oluşturamadılar daha karteli yakın zamanda ne olur bilinmez tabi. LPG nin ton başına fiyatında düşme olmuş firmaların indirime girmesi gerekiyor.
  • quote:

dün bende gördüm
    lpg aracım varken oradan alırdım sorun yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

dün bende gördüm
    lpg aracım varken oradan alırdım sorun yaşamadım

neresi bu milangaz... plevne caddesinden sitelere giden yol mu? yoksa samsun yolundan sitelere giden yol mu?
  • gülvereni geçince pilevne caddesinde sitelere giden yol üstünde yeni açıldı fazla olmadı
  • quote:

gülvereni geçince pilevne caddesinde sitelere giden yol üstünde yeni açıldı fazla olmadı

ANKARADA SİTELERE GİDEN YOLDAKİ PLEVNE CADDESİ ÜSTÜNDEKİ MİLANGAZ VE ÇEVRESİNDEKİ GÜVENGAZ,ORAL GAZ HEP ----->>> 1,93 TL

AKTAŞTAKİ, BENTDERESİ ANKARA ACİL 'e gidilen yoldaki milangaz da aynı --->> 1,93 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

quote:

gülvereni geçince pilevne caddesinde sitelere giden yol üstünde yeni açıldı fazla olmadı

ANKARADA SİTELERE GİDEN YOLDAKİ PLEVNE CADDESİ ÜSTÜNDEKİ MİLANGAZ VE ÇEVRESİNDEKİ GÜVENGAZ,ORAL GAZ HEP ----->>> 1,93 TL

AKTAŞTAKİ, BENTDERESİ ANKARA ACİL 'e gidilen yoldaki milangaz da aynı --->> 1,93 TL

buralardaki istasyonlarda temassız POS makinesi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

quote:

buralardaki istasyonlarda temassız POS makinesi var mı ?

temasiz yok... çip okuyan kablosuz pos makineleri var...

• 6 Aydır ordaki Oralgaz'dan alıyorum. çok memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceylin

6 Aydır ordaki Oralgaz'dan alıyorum. çok memnunum...

oralgazda son fiyat ne şu an? 1,78 mi oldu?
  • bana ostim yakın kalegazdan alıyorum 1,94ten alıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar
    bana ostim yakın kalegazdan alıyorum 1,94ten alıyoruz

ankara aktaş milangaz ve PLEVNE CADDESİ üstündeki petrol ofisinde

LPG -> 1,90 TL inmiş yine,

paylaşayım dedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar
    bana ostim yakın kalegazdan alıyorum 1,94ten alıyoruz

ankara aktaş milangaz ve PLEVNE CADDESİ üstündeki petrol ofisinde

LPG -> 1,90 TL inmiş yine,

paylaşayım dedim

bende bugun Macunköy'de 1.91 liradan aldim. pompacı Ankara genelinde gazın ucuzladığını söyledi. daha da aşağıya inmesini temenni ederim

• Ankaralılar müjde: aktaş milangazda otogaz 1.50 TL olmuş. hücümmmmmmmmmmmmm
  • walla inanmam :)
  • valla eurodizelden şaşmam, bombaya biniyosunuz arkadaş!
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.