Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Topluluğu
6788 Cevap198056 Görüntüleme52 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     87 [89] 91 92 93 94 95 96      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

197 Mesaj
23 Ağustos 2013; 22:31:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Rölativite

9-13 eylül arasındaymış harç yatırma ben kayıta parayı yatırdıktan sonra gidiliyor zannediyordum teşekkür ederim.

Hocam duyduğuma göre o ara sınıflar için geçerli. Biz yatırıp gidicez galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kocaeli Üniversitesi - Mekatronik Mühendisliği

"You is kind. You is smart. You is important."

98 Mesaj
24 Ağustos 2013; 9:06:26 

quote:

Birinci Öğretim Öğrencileri, Normal Öğretim Süreleri içerisindekatkı payını yatırmayacaklardır. İkinci Öğretim Öğrencilerinin tümü; Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Numarasını Türkiye'nin her yanındaki İş Bankası Şubelerine vererek Katkı Paylarını yatırabilirler. (Tutarlar ve banka hesap numaraları, otomatik olarak çıkacaktır). Banka dekontunun bir nüshası kayıt sırasında, görevliye teslim edilecektir.
o zaman bizimki erken yatırılacak galiba?

˙·٠•●DH| Elektrik Mühendisleri Odası●•٠·˙

8 Mesaj
24 Ağustos 2013; 11:38:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Nayc

Hocam duyduğuma göre o ara sınıflar için geçerli. Biz yatırıp gidicez galiba.

2. öğretim harç paralarını ayın 26 sından itibaren yatırabılıyoruz

1772 Mesaj
24 Ağustos 2013; 12:49:32 

quote:

Orijinalden alıntı: ufk1234

bilgi formunu doldurabilen var mı? doldurup kaydettiğimde hata çıkıyor. sadece bende mi var?

Ben doldurdum, sıkıntı yok.

Bu arada, az önce KOCAELİ FEM den aradılar. Ne alaka filan derken, kalıcak yer konusunda sıkıntı çekersen vs bize gel demeye başladı. Dedim eyvallah dayı, benim o tarakalrda işim olmaz. Zaten Düzce yi bıraktım geliyorum dedim. Çevrem var, yalnız değilim filan dedim. KYK ya başvurdum, çıkmazsa eve çıkacağım arkadaşlarımla dedim. Kapattı

Bisiklet sür, sağlıklı kal !

# Mechanical Engineering #

526 Mesaj
24 Ağustos 2013; 12:52:30 

Beni de dershaneden aradılar (fem) Kazanamamışsınız falan dedi. Dedim ben gsf kazandım o yüzden göremediniz sanırım siz. Tamam o zaman deyip kapattı.

Numaramı nereden buluyorlar anlamıyorum. Salak herifler.

270 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr_Gölge
24 Ağustos 2013; 12:56:33 

üniversiteler veriyor galiba feme telefon numaralarını. feme giden gitmeyen herkesi arıyorlar.

98 Mesaj
24 Ağustos 2013; 13:17:37 

Bilmediğim numaraların hiçbirine bakmıyorum 7-8 tane bilinmeyen numaran aradılar benide büyük ihtimal femdendir.

10 Mesaj
25 Ağustos 2013; 14:07:20 

Arkadaslar size bir sorum olucak sizce mühendislik açısından Çukurova Üniversitesi mi daha iyi Kocaeli Üniversitesi mı?

Not:Eğitim,kampüs,iş olanakları,yurt vs. açısından soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcoy01 -- 25 Ağustos 2013; 14:07:55 >

102 Mesaj
25 Ağustos 2013; 15:13:03 

YURT === KOCAELİ YAVUZ SELİM EN İYİLERDEN BİRİ

İŞ OLANAKLARI === SANAYİ BÖLGESİ OLMASI SEBEBİYLE KOCAELİ

KAMPÜS === ÇUKUROVA GÖL KENARI ŞEHİRE YAKIN MÜKEMMEL BİR KAMPÜS

EĞİTİM=== PEK BELİRGİN FARKLAR OLDUĞUNU SANMIYORUM

Bu mesajda bahsedilenler: mcoy01

270 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr_Gölge
25 Ağustos 2013; 15:14:49 

bence kocaeli. hem sanayi bölgesi hem de istanbula yakın. iş bulma imkanın daha çok olur.

Bu mesajda bahsedilenler: @mcoy01 Bu mesaja 1 cevap geldi.

98 Mesaj
25 Ağustos 2013; 15:17:39 

kocaeline yakınsan kocaeli tabii ki

10 Mesaj
25 Ağustos 2013; 18:19:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

bence kocaeli. hem sanayi bölgesi hem de istanbula yakın. iş bulma imkanın daha çok olur.

Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak.Ben eğitimi hakkında bilgi edinmek istiyorum kardeşim.Muhendislere gerekilen önem veriliyor mu?Dersler İngilizce mı? Hazırlık zorunlu mu? Antalya'dan gelicem kocaelide yaşamakta zorlaniyim? Yurtlar nasıl pahalı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcoy01 -- 25 Ağustos 2013; 18:23:17 >

Bu mesajda bahsedilenler: @ufuk_94gs Bu mesaja 3 cevap geldi.

8 Mesaj
25 Ağustos 2013; 18:40:52 

quote:

Orijinalden alıntı: mcoy01

Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak.Ben eğitimi hakkında bilgi edinmek istiyorum kardeşim.Muhendislere gerekilen önem veriliyor mu?Dersler İngilizce mı? Hazırlık zorunlu mu? Antalya'dan gelicem kocaelide yaşamakta zorlaniyim? Yurtlar nasıl pahalı mı?

"Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak" diosun.. Anlamadığım ne bu ukalalık !!! Hem sormussun iş olanakları nasıldır diye hem de gelmiş adama diosunki adanada daha büyük sanayi var. Sen orayı bırakıpta gelme burda mühendise gereken önem verilmiyo, derslerin hepsi ingilizce, hazırlık zorunlu, antalyadan gelince çok zorlanırsın son olarak da yurt fiyatları 1200-1300 liradan baslıo...

10 Mesaj
25 Ağustos 2013; 18:46:58 

quote:

Orijinalden alıntı: kolpacino00

"Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak" diosun.. Anlamadığım ne bu ukalalık !!! Hem sormussun iş olanakları nasıldır diye hem de gelmiş adama diosunki adanada daha büyük sanayi var. Sen orayı bırakıpta gelme burda mühendise gereken önem verilmiyo, derslerin hepsi ingilizce, hazırlık zorunlu, antalyadan gelince çok zorlanırsın son olarak da yurt fiyatları 1200-1300 liradan baslıo...

Sana ne oluyor kardeş ne bu celalin.Arkadasim ben kötü bir şey söylemedim, 6-7 sene Adana'da kaldım babamin işi icabı sanayisini ordan biliyorum bunları babam söyledi.Arkadaslar sanayi olarak değinmişler olaya ben onu söylemek istedim.

270 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr_Gölge
25 Ağustos 2013; 18:56:51 

quote:

Orijinalden alıntı: mcoy01

çukurovayı bilmiyorum ama kocaelide baya zorluyorlar eğitim olarak.kalite mi bu gereksiz zorlama mı bilmiyorum.

şimdi bi kocaeli gebze istanbul üçgenini düşünürsek adana sanayide biraz geride kalır.kaç tane büyük şirket olursa olsun bu 3lüyü geçemez.

10 Mesaj
25 Ağustos 2013; 19:00:31 

quote:

çukurovayı bilmiyorum ama kocaelide baya zorluyorlar eğitim olarak.kalite mi bu gereksiz zorlama mı bilmiyorum.

şimdi bi kocaeli gebze istanbul üçgenini düşünürsek adana sanayide biraz geride kalır.kaç tane büyük şirket olursa olsun bu 3lüyü geçemez.

Tamam teşekkürler kardeşim bilgi için.

44 Mesaj
26 Ağustos 2013; 8:53:43 

En sonunda muafiyet bilgileri yayimlandi arkadaslar... yabanci dillerin sitesinden bakin.. ögrenin...

623 Mesaj
26 Ağustos 2013; 10:38:44 

Arkadaşlar Harç tarihleri hakkında bilgisi olan varmı ?

PSN:ReturnZuhaa

386 Mesaj
26 Ağustos 2013; 10:53:01 

koü ile alakalı
mühendislik fakültesi ile alakalı
izmit ile alakalı
mekatronik müh ile alakalı

soruları özel mesajdan atarsanız cevaplamaya calışırım arkadaşlar

98 Mesaj
26 Ağustos 2013; 11:46:00 

kayıt olmadan önce harç makbuzunun elimizde olması gerekiyor değilmi?

89 Mesaj
26 Ağustos 2013; 12:56:34 

merhaba arkadaşlar,çok geç bi soru olacak amma affınıza sığınıyorum... KOÜ hukuk'u bu sene kazandım,bundan bir ay evvle tatile gitmeden kocaeliye gittim yurt falan baktım,sonuç bana göre fiyasko...Şehrin nüfusunu bilmiyorum ama sanayisi,üniversitesi o kadar gelişmiş bi yerde ki 50 bin öğrenciden bahsediliyor 5-6 tane erkek öğrenci yurdu var 4 tanesine it bağlasan durmayacak şekilde....Bnede umuttepedeki Evim erkek öğrenci yurdundan 2 kişilik odalardan birini tuttum yemek hariç 8 bin tl....Yaşanılabilecek bi yere en ok benzeyen yer oydu...Ama kafamda deli sorular,kent konuttan ev mi tutsaydım diyorum...Asıl soruda şuan başlıyor,seneye ev tutacağım,kent konutlar iyimidir yoksa başka bi yer önerir misiniz ?

8 Mesaj
26 Ağustos 2013; 12:56:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Arkadaşlar Harç tarihleri hakkında bilgisi olan varmı ?

bugunden itibaren yatırabılıyoruz

270 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr_Gölge
26 Ağustos 2013; 13:05:30 

ev konusunu ben de merak ediyorum bu sene yurtta kalıcam ama seneye eve çıkmayı planlıyorum. acaba öğrenciler için en uygun yerler neresi?

8018 Mesaj
26 Ağustos 2013; 14:01:05 

quote:

ev konusunu ben de merak ediyorum bu sene yurtta kalıcam ama seneye eve çıkmayı planlıyorum. acaba öğrenciler için en uygun yerler neresi?

Kent Konut
Akçakoca
Bayındırlık
Erenler Cedit (biraz daha lükstür)

*

Öğrenciler en fazla buralarda ikamet ederler, hepsi de iyidir hoştur.

Bana kalsa sıralama:

1. Erenler Cedit
2. Kent Konut
3. Bayındırlık
4. Akçakoca'dır.

Kocaeli Üniversitesi / İletişim Fakültesi - Halkla İlişkiler ve Tanıtım, 2010-2014.
Karlstads Universitet - Media and Communication Studies, 2012-2013.

270 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr_Gölge
26 Ağustos 2013; 14:06:09 

quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Kent Konut
Akçakoca
Bayındırlık
Erenler Cedit (biraz daha lükstür)

*

Öğrenciler en fazla buralarda ikamet ederler, hepsi de iyidir hoştur.

Bana kalsa sıralama:

1. Erenler Cedit
2. Kent Konut
3. Bayındırlık
4. Akçakoca'dır.

eyvallah hocam.

son bi soru daha soruyum. lükslük derken ortalama bi fiyat söyleyebilir misiniz?

1042 Mesaj
26 Ağustos 2013; 14:09:25 

quote:

Orijinalden alıntı: MentalGhetto

merhaba arkadaşlar,çok geç bi soru olacak amma affınıza sığınıyorum... KOÜ hukuk'u bu sene kazandım,bundan bir ay evvle tatile gitmeden kocaeliye gittim yurt falan baktım,sonuç bana göre fiyasko...Şehrin nüfusunu bilmiyorum ama sanayisi,üniversitesi o kadar gelişmiş bi yerde ki 50 bin öğrenciden bahsediliyor 5-6 tane erkek öğrenci yurdu var 4 tanesine it bağlasan durmayacak şekilde....Bnede umuttepedeki Evim erkek öğrenci yurdundan 2 kişilik odalardan birini tuttum yemek hariç 8 bin tl....Yaşanılabilecek bi yere en ok benzeyen yer oydu...Ama kafamda deli sorular,kent konuttan ev mi tutsaydım diyorum...Asıl soruda şuan başlıyor,seneye ev tutacağım,kent konutlar iyimidir yoksa başka bi yer önerir misiniz ?

Evim Öğrenci yurdu yaşanılacak yer olmasına karşın çok pahalıdır. Bu seneyi alışma vb. şekilde düşünüp seneye eve çıkmayı düşünün bence. Masraflarınızda yurda göre azalma bile olabilir duruma göre. Ayrıca evin imkanları elbette yurda göre daha iyi olacaktır.

623 Mesaj
26 Ağustos 2013; 14:35:17 

quote:

bugunden itibaren yatırabılıyoruz

Saolun hocam cevabınız ıcın...Ben daha var dıye bılıyodum,,peki ne zamana kadar yatırıyoruz(son zaman),,,ders seçimini acılmasına bır hafta once ayarlarız sanırım

8 Mesaj
26 Ağustos 2013; 15:45:36 

quote:

Saolun hocam cevabınız ıcın...Ben daha var dıye bılıyodum,,peki ne zamana kadar yatırıyoruz(son zaman),,,ders seçimini acılmasına bır hafta once ayarlarız sanırım

kayıt tarihinin son gününe kadar olabilir ama siz bu cumaya kadar yatırmaya calısın sora biri çıkar son gün 31 ydi falan derse ortada kalmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolpacino00 -- 26 Ağustos 2013; 15:45:36 >

8 Mesaj
26 Ağustos 2013; 15:54:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Evim Öğrenci yurdu yaşanılacak yer olmasına karşın çok pahalıdır. Bu seneyi alışma vb. şekilde düşünüp seneye eve çıkmayı düşünün bence. Masraflarınızda yurda göre azalma bile olabilir duruma göre. Ayrıca evin imkanları elbette yurda göre daha iyi olacaktır.

bu devirde öğrenci yurdu acıcan arkadas adamlar 1 kişiden ortalama aylık 650 lira alıyorlar evim e.öy. da 600 civarı kişi varmış 650*600 aylık 390 bin lira ediyo (vay anasını :D) yok arkadaş biz boşuna okuyoz

359 Mesaj
26 Ağustos 2013; 17:11:15 

Arkadaslar ikinci ogretimlerin harclari 30 agustosta sonmus 1-2 gordum eylulde diye de aman mağdur olmayın.

83 Mesaj
26 Ağustos 2013; 17:31:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Own Goal

Arkadaslar ikinci ogretimlerin harclari 30 agustosta sonmus 1-2 gordum eylulde diye de aman mağdur olmayın.

kayıt gününe kadar değil mi yav

8018 Mesaj
26 Ağustos 2013; 18:22:24 

quote:

eyvallah hocam.

son bi soru daha soruyum. lükslük derken ortalama bi fiyat söyleyebilir misiniz?

Normal fiyatlar 400-500 arasıdır. Ben 350'ye de kalan biliyorum ayrı mesele. Erenler Cedit için minimum 600TL diyebiliriz herhalde.

Kocaeli Üniversitesi / İletişim Fakültesi - Halkla İlişkiler ve Tanıtım, 2010-2014.
Karlstads Universitet - Media and Communication Studies, 2012-2013.

270 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr_Gölge
26 Ağustos 2013; 18:24:24 

quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Normal fiyatlar 400-500 arasıdır. Ben 350'ye de kalan biliyorum ayrı mesele. Erenler Cedit için minimum 600TL diyebiliriz herhalde.

teşekkürler hocam.min 600 hakketen lüks kaçar

197 Mesaj
26 Ağustos 2013; 19:54:26 

Hazırlık sınavı 10-11 Eylül'deymiş beyler. Sınav örneği de koymuşlar. Kolay gibi.

359 Mesaj
26 Ağustos 2013; 20:53:34 

quote:

Orijinalden alıntı: kezbaneu

kayıt gününe kadar değil mi yav

Valla io olmadigim icin tam bilmiyorum ama kayittan sonra diyenler vardi onlar icin soyledim. Okulu arayip gorusurseniz daha saglikli bilgi elde edebilirsiniz.

83 Mesaj
26 Ağustos 2013; 21:10:39 

facebook sayfasında da bu hafta içi yatırın diyorlardı neyse bu hafta içinde hallederim.

Örnek muafiyet sınavının cevapları yok sanırım

102 Mesaj
27 Ağustos 2013; 4:47:53 

Adanadaki sanayi Kocaelinin yanında 0 kalır yatırımlar azaldı.Dersler Türkçe. Yurt 350 den başlıyor

Bu mesajda bahsedilenler: mcoy01

623 Mesaj
27 Ağustos 2013; 9:11:15 

quote:

kayıt tarihinin son gününe kadar olabilir ama siz bu cumaya kadar yatırmaya calısın sora biri çıkar son gün 31 ydi falan derse ortada kalmayın

Hocam sanırım yeni girişliler yatırıyor önceden....Biz yatıramadık herhalde Eylül'ün ilk haftası açılır,,Yeniden teşekkürler

98 Mesaj
27 Ağustos 2013; 10:32:46 

kayıt formunda şu askere kayıtlı olduğu il falan bunların hepsi doldurulacakmı?

0 Mesaj
27 Ağustos 2013; 10:37:37 

hocam bu kayıt formunu doldururken kocaeli adresini soruyo ona ne dicem acil cevap ??

1884 Mesaj
27 Ağustos 2013; 10:37:44 

Bende dün gittim kocaeline, arkadaşın dediği gibi yurtlar tamamen fiyasko. Bazıları daha açmamış , gezdirmeyenler bile var. Dolduracağını biliyor kafası rahat. Erkek ögrenci yurtlarında şehir merkezinde sonuç ve şirin yurtları iyi gibi gözüktü. 500 - 700 arası fiyatlar var. Tek kişilik odaları yok, 2 kişinin parasını öderseniz tek kişilik yaparız diyorlar. 1300 lira.
Şu anda genelde 3-4-7 kişilik odalarda boşluk var. Kayıttan önce gitmenizi tavsiye ederim.
Şehir hakkında eskişehirden geldiğim için şaşırdım baya, düzensiz bir şehir gerçekten. Daha farklı şehir bekliyordum ben açıkcası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

659 Mesaj
27 Ağustos 2013; 11:24:40 

Kayıt formunu doldururken Kayıtlı Olduğu Askerlik Şubesi : İl-İlçe'ye ne yazacağım. 94 doğumluyum . 1 yıl geç ilkokula yazıldığımdan ilk senemde kazandım. Daha eve falan askerlik kağıdı gelmedi yani.Boş mu bırakayım. Nüfusa kayıtlı olduğum il-ilçe mi yazayım

Behzat Ç. - Leyla ile Mecnun - İşler Güçler - Kardeş Payı - Ben de Özledim - Prison Break - Game of Thrones - The Walking Dead - Dexter - Blue Mountain State

Işıl Alben - Alba Torrens - Sancho Lyttle - Carlos Arroyo - Jamont Gordon - Manuchar Markoishvili - Furkan Aldemir

"Galatasaray'ın Oynadığı Hiçbir Maçta Rakip Takım Favori Olmaz"
Ergin Ataman

"We're The European Champion ,They're NOT !"
Ekrem MEMNUN

8 Mesaj
27 Ağustos 2013; 12:16:58 

quote:

Hocam sanırım yeni girişliler yatırıyor önceden....Biz yatıramadık herhalde Eylül'ün ilk haftası açılır,,Yeniden teşekkürler

aynen yeni girişler yatırıyor. Diğerleri eylülün 7 sinde mi 10 unda mı neydi tam hatırlamıyom

98 Mesaj
27 Ağustos 2013; 12:19:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Kayıt formunu doldururken Kayıtlı Olduğu Askerlik Şubesi : İl-İlçe'ye ne yazacağım. 94 doğumluyum . 1 yıl geç ilkokula yazıldığımdan ilk senemde kazandım. Daha eve falan askerlik kağıdı gelmedi yani.Boş mu bırakayım. Nüfusa kayıtlı olduğum il-ilçe mi yazayım

+1

1884 Mesaj
27 Ağustos 2013; 13:35:36 

Kayıtlı olduğu yeri yaz sen, zaten onlar senin askerlik durumu kontrol edecekler kayıt olurken.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1042 Mesaj
27 Ağustos 2013; 14:11:30 

quote:

teşekkürler hocam.min 600 hakketen lüks kaçar

Hocam 2+1 evlerden falan mı bahsediyorsunuz? Çünkü 3+1 evi Bayındırlıkta 'öğrenciye' 550den aşağı zor bulursunuz.

270 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dr_Gölge
27 Ağustos 2013; 14:16:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Hocam 2+1 evlerden falan mı bahsediyorsunuz? Çünkü 3+1 evi Bayındırlıkta 'öğrenciye' 550den aşağı zor bulursunuz.

2+1. hatta arkadaş bulamazsam 1+1 bile olabilir. tabi seneye için.

169 Mesaj
27 Ağustos 2013; 14:45:50 

Kocaeli gsf grafik

2348 Mesaj
27 Ağustos 2013; 15:10:44 

kiralık ev konusunda bayındırlık civarında yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waybe -- 27 Ağustos 2013; 15:11:16 >

197 Mesaj
27 Ağustos 2013; 23:22:56 

Harcı atmden yatırabiliyor muyuz? Deneyen var mı?

1131 Mesaj
27 Ağustos 2013; 23:40:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Nayc

Harcı atmden yatırabiliyor muyuz? Deneyen var mı?

İstersen onlineda yatırabilirsin fakat dekontu istiyorlar diye biliyorum, kayıt içinse eğer.
Diğer türlü ise öğrenci bilgi sisteminden yatıracağınız tutara bakıp elle miktarı girip yatırabilirsiniz, işbankın internet şubesi üzerinden(1-2 gün içinde ödediğiniz sisteme işlenir, ÖBS üzerinde).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 27 Ağustos 2013; 23:43:22 >

İmza yapım aşamasında, temelini yeni kazıyoruz... :)

197 Mesaj
27 Ağustos 2013; 23:42:57 

quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

İstersen onlineda yatırabilirsin fakat dekontu istiyorlar diye biliyorum.

Riske girmeyelim o zaman

491 Mesaj
28 Ağustos 2013; 11:19:33 

ÖSYS Sonuç çıktısı
Nüfus Cüzdanı arkalı önlü fotokopi
6 Adet fotoğraf
Birde doldurulması gerekli Öğrenci bilgi formu çıktısı

Bunlar dimi şimdi gerçi yazıyor ama insan emin olmak istiyor
Birde bu ÖSYS Sonuç çıktısı dediği şey hangi üniversite ve bölümü kazandığını gösteren belge dimi https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1436 buradan girip karşımıza çıkan sayfadır dimi ?

491 Mesaj
28 Ağustos 2013; 11:22:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Rölativite

+1

aynen ben de bunu merak ediyorum

7821 Mesaj
28 Ağustos 2013; 11:29:48 

aynen. yerleştirme sonuç sayfasının çıktısı

Bu mesajda bahsedilenler: @goncerivoo

Flickr || Pixoto || DH Sergi