- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Topluluğu
7256 Cevap221954 Görüntüleme62 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     14 [16] 18 19 20 21 22 23      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3406 Mesaj
23 Eylül 2009; 15:58:51 

kocaelide yasıyorum ama ben hiç beğenmıyorum sizde pişmansınız dimi

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby..

0 Mesaj
23 Eylül 2009; 16:05:55 

bana da yazın cevap lutfen ! ben makina muhendisliği 1. sınıfım. hazırlığı gecmisim . dersler ne zman ve hangi sınıftayım ??

O Artık Bir KOÜ'lü

Makine Mühendisliği

2 Mesaj
23 Eylül 2009; 17:32:27 

Şaka gibi. okul bugün varmıydı yani. Bende var sanıyodum ama sayfalardır perşembe deniliyordu, bende gitmedim. Neyse yarın gidiyimde ders varsa girerim yoksa ders felan seçerim.

1285 Mesaj
23 Eylül 2009; 17:45:09 

quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Bugün gittim ortada hiç birşey yok büyük ihtimalle haftaya başlıcak. Yarın da gitmiyorum cuma zaten boş

Ama gitmem iyi oldu baya kişiyle tanıştım.

Görüşelim bir gün.

Bu arada bugün ben de giden olmaz diye gitmedim.Yarın bi uğramayı düşünüyorum.

. T h e O f f s p r i n g .
Forumun 1907. üyesi

3712 Mesaj
23 Eylül 2009; 18:00:42 

quote:

Orijinalden alıntı: smh_60600

Şaka gibi. okul bugün varmıydı yani. Bende var sanıyodum ama sayfalardır perşembe deniliyordu, bende gitmedim. Neyse yarın gidiyimde ders varsa girerim yoksa ders felan seçerim.

Ders felen yok hocam. Bugün bir kaç kişi ders yapıcam dedi ama zaten 15-20 kişi gelmiştir. Biz de form doldurduk yeni kimliklerimizi aldık takıldık güldük eğlendik

Numaranın sonu çiftti sanırım ? B grubundasın öyleyse. pazartesi ve cuma günleriniz boş haftada 3 gün ders var

@Incorrect.Name

Tabiki. Yerimiz belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotheRDie -- 23 Eylül 2009; 18:01:31 >

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

1285 Mesaj
23 Eylül 2009; 18:06:29 

Sen yurtta mısın ? Yoksa gidip gelecek misin her gün ?

Forumun 1907. üyesi

3712 Mesaj
23 Eylül 2009; 18:07:25 

Ben ilk sene gölcükten git-gel hocam. 2. sene kafama göre arkadaşlar edinebilirsem eve çıkarım

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

1285 Mesaj
23 Eylül 2009; 18:18:06 

Hımm ailenin yanındasın değil mi? Ben de Derincedeyim.Tam karşında.

Forumun 1907. üyesi

3712 Mesaj
23 Eylül 2009; 18:23:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Incorrect.Name

Hımm ailenin yanındasın değil mi? Ben de Derincedeyim.Tam karşında.

Evet öyle gibi yani takılıyoruz işte

Güzeldir Derince bugün yanlışlıkla derince arabasına biniyodum okuldan

Mustafa Kemal ATATÜRK

7 Mesaj
23 Eylül 2009; 18:36:02 

Bu yeni kimlikleri anıtparktan da alabilrmiyiz yoksa umuttepe yemi gitmek lazım?

3640 Mesaj
23 Eylül 2009; 18:56:24 

group753109@groupsim.com

windows live kişi listenize ekleyin.Titreşim atın ve kabul et e tıklayın.Group Sim uygulaması açılacak ve sonra ekli olan tüm koü lülerle görüşebilirsiniz.

Şu sıralar az kişi mevcut.Sayımız artacaktır.Şu an 20 ye yakın kişi mevcut.

Tüm donanım haberli koü lüleri bekleriz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan456 -- 23 Eylül 2009; 18:56:53 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

35 Mesaj
23 Eylül 2009; 19:47:31 

iktisat 2. ögretim varsa söleyebilir mi? bende pzt. baslıyorum, 1. sınıfım servısle gıdıp gelıcem

3721 Mesaj
23 Eylül 2009; 20:39:49 

1.sınıflar ders seçmemize gerek var mı yoksa pazartesi direk gidelim mi

2012 Hyundai i30 CRDI Style Manuel

0 Mesaj
24 Eylül 2009; 0:20:22 

makina muhendsleri ilk sene ders seciyo mu la?? bi de dersler bu hafta full isleniyo mu ?? giden varsa lutfen soleyin ??

O Artık Bir KOÜ'lü

Makine Mühendisliği

3528 Mesaj
24 Eylül 2009; 0:27:31 

quote:

Pazartesi gel kasma boşyere

Yaff derslerimi seçtim 8 ders 23 saat 19 kredi. Az gibi geldi gözüme

Makine de daha sonradan ders sayısı da azalır. İkinci sınıfta 5 tane filan dersininiz var, ders saati de azdır. 19-20 saat okula gidersin maksimum. Birde 1. öğretimsen bir de her sene 1-2 gün boş günün vardır. Ama bunların hiçbiri kolay olduğu anlamına gelmez. O okul yine sınıftaki 60 kişinin 50 si için uzar.

4929 Mesaj
24 Eylül 2009; 0:53:33 

quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Makine de daha sonradan ders sayısı da azalır. İkinci sınıfta 5 tane filan dersininiz var, ders saati de azdır. 19-20 saat okula gidersin maksimum. Birde 1. öğretimsen bir de her sene 1-2 gün boş günün vardır. Ama bunların hiçbiri kolay olduğu anlamına gelmez. O okul yine sınıftaki 60 kişinin 50 si için uzar.

biz elo-hab.çıların günahı ne hem her gün gidiyoruz hemde uzuyor

35 Mesaj
24 Eylül 2009; 14:23:16 

1. sınıfların ders seçmesine gerek yokmuş,gittiğimiz zaman en az 10 kişiye sorduk, orda yapmanız gereken sadece pzt. okula gelmek dediler..bu arada iktisat 2. öğretimlerin (1. sınıf)persembe günleri bos ..acayip mutluyum=))

322 Mesaj
24 Eylül 2009; 19:39:58 

Ben yarın sabah binicem otobuse oglen orda olurum , akşam17.00 de ikinci öğretimlerin ingilizce sınavı war demi onun içn geliyrm ???

No more mistake..

3712 Mesaj
24 Eylül 2009; 19:49:42 

quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Asla öyle bi beklentim yok zaten tam aksine bana az geldi yani daha fazla bekliyordum bilgi için teşekkür ederim

Benim 1günüm boş B şubesinin 2 günü boş. Yani benim için sorun yok gider gelirim okuluma elimden geldiğince ineklerim, uzatmam umarım

Mustafa Kemal ATATÜRK

330 Mesaj
24 Eylül 2009; 19:57:32 

beyler bir buluşma ayarlayalım ne dersiniz ?
kouda okuyan herkes gelsın
muhabet olur

e 63
Acer Aspire One D150
cbr 125 11

7 Mesaj
24 Eylül 2009; 21:25:36 

Beyler şu gerçek kimlikleri illa umuttepeden mi alacağız ben pazartesi gidiyorum hazırlık okucayacağım bende pembe renkli bir kimlik var geçici yeni kimlik yeşil renktemi bir cevap verin bekliyorum

3721 Mesaj
24 Eylül 2009; 22:39:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Jackson5

Beyler şu gerçek kimlikleri illa umuttepeden mi alacağız ben pazartesi gidiyorum hazırlık okucayacağım bende pembe renkli bir kimlik var geçici yeni kimlik yeşil renktemi bir cevap verin bekliyorum

Yeşil renkteki akıllı kartlar.Kimlik,banka kartı + isteğe bağlı kredi kartı

İlla umuttepeden çünkü kartlar orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 24 Eylül 2009; 22:39:25 >

7 Mesaj
24 Eylül 2009; 22:46:33 

quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Yeşil renkteki akıllı kartlar.Kimlik,banka kartı + isteğe bağlı kredi kartı

İlla umuttepeden çünkü kartlar orda.

Teşekkürler Dostum

0 Mesaj
25 Eylül 2009; 0:03:44 

anoutherdie .. ismini yanlıs mı yazdım bilmiyorum . benim numaramın sonu da tek sayı A yım herlde. sanırım aynı sınıftayız .. ders fln islednz mi ? ben ders secmek icin pzrt. gitsem gec olur mu ?? cunku pazar aksamı orda olurum anca ???

O Artık Bir KOÜ'lü

Makine Mühendisliği

3712 Mesaj
25 Eylül 2009; 0:06:21 

quote:

Orijinalden alıntı: kocaali91

anoutherdie .. ismini yanlıs mı yazdım bilmiyorum . benim numaramın sonu da tek sayı A yım herlde. sanırım aynı sınıftayız .. ders fln islednz mi ? ben ders secmek icin pzrt. gitsem gec olur mu ?? cunku pazar aksamı orda olurum anca ???

Ne dersi hocam dün gittim o kadar

Bu hafta ders olmaz demişlerdi ki zaten cuma günümüz boş.
Yani haftanın 4 günü ders işlicez. 8 ders var toplam 23 saat. Pazartesi - Salı - Çarşamba 10.25 te ilk ders son ders 17.00 da bitiyor gözüküyo ama daha önce biter.
Perşembe 8.45 devam.
Ben de ders seçmedim netten seçtim o kadar.
Pazartesi gidip danışmanı bulur konuşurum.
Dün gelsen iyiydi 10 kişi geldi takıldık sohbet ettik felen.

Mustafa Kemal ATATÜRK

6402 Mesaj
25 Eylül 2009; 1:05:43 

quote:

izmitten bineceksen eğer hat 3e bin A kapısında in
havuzu geç rektörlük binasını geç arkada kütüphane var kapısından gir direk sola dön içeriye dal
kimliğini götürmeyi unutma
bir de içerde form dolduracaksın

yok size imza mimza, şımarıyorsunuz sonra...

3640 Mesaj
25 Eylül 2009; 9:12:01 

quote:

Sıra çok vardı ben dün gittiğimde.2 saat ayakta bekledim. Ona göre erkenden gitsen senin için daha iyi olur diye düşünüyorum.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

7 Mesaj
25 Eylül 2009; 12:36:50 

Kimlik için verilen cevaplar Teşekkürler arkadaşlar

0 Mesaj
25 Eylül 2009; 13:56:40 

quote:

Ne dersi hocam dün gittim o kadar

Bu hafta ders olmaz demişlerdi ki zaten cuma günümüz boş.
Yani haftanın 4 günü ders işlicez. 8 ders var toplam 23 saat. Pazartesi - Salı - Çarşamba 10.25 te ilk ders son ders 17.00 da bitiyor gözüküyo ama daha önce biter.
Perşembe 8.45 devam.
Ben de ders seçmedim netten seçtim o kadar.
Pazartesi gidip danışmanı bulur konuşurum.
Dün gelsen iyiydi 10 kişi geldi takıldık sohbet ettik felen.

Kanka sınıfta hic kız yok ya zaten .. 4 kız var(o da A+B şeklinde) .. Pazartesi gelirim tanışırız . ders hiç yapmadığınızı tahmin etmistim :D . .. beraber gideriz danısmana sormaya pazartesi

O Artık Bir KOÜ'lü

Makine Mühendisliği

15 Mesaj
25 Eylül 2009; 15:17:01 

arkadaşlar hazırlığı geçtim sınavla ders seçimi yapılmayacak denmişti 1. sınıflarda bölüm metalurji ama siteye girdiğimde ders seçme ekranı var yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

saat sınırlaması falan var mı göstermiyo hem 2. sınıf dersleri falan da seçilebiliyo anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeqnor -- 25 Eylül 2009; 15:27:48 >

3712 Mesaj
25 Eylül 2009; 15:55:43 

quote:

Kanka sınıfta hic kız yok ya zaten .. 4 kız var(o da A+B şeklinde) .. Pazartesi gelirim tanışırız . ders hiç yapmadığınızı tahmin etmistim :D . .. beraber gideriz danısmana sormaya pazartesi

Kız gibi bi arayışım yok hocam zaten bu mantıkla geliyorsan ne işin var mühendislikte
Seni karşı fakültelere alalım

Mustafa Kemal ATATÜRK

15 Mesaj
25 Eylül 2009; 16:02:22 

another die ders seçimi ordan 1. sınıf derslerinden seçip geçicek miyiz bı ders limiti saat limiti görememdim bi de hazırlıgı atlayıp geldim ders programı falan da yok

3712 Mesaj
25 Eylül 2009; 16:05:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Aeqnor

another die ders seçimi ordan 1. sınıf derslerinden seçip geçicek miyiz bı ders limiti saat limiti görememdim bi de hazırlıgı atlayıp geldim ders programı falan da yok

Numaranın son rakamı nedir ? A ve B şubeleriyle ilgili dün bilgi vermiştim.

Zaten 1. sınıfta zorunlu ders seçiyorsun sadece. Haftada 23 saat dersin oluyor 8 ders 19 kredi toplamda.

A(tek) şubesi isen cuma günün boş. B(çift) isen 2 günün boş yani hafta da 3 gün okulla işin var.
Gerçi ben şikayetçi değilim 4 gün okuluma giderim benim için eğlenceli ortamı sevdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotheRDie -- 25 Eylül 2009; 16:06:41 >

Mustafa Kemal ATATÜRK

3721 Mesaj
25 Eylül 2009; 16:10:13 

Aeqnor metalurjici Anotherdie Bizde yani metalurjide A-B yok galiba zaten 60 kişi civarıyız.Ders seçimini pazartesi hallederiz bence sorun yapmayın çok.

15 Mesaj
25 Eylül 2009; 16:16:28 

iyi bakalım pazartesi ordan ugrasalım son rakam tek benimde derslerin 4 güne yayılması daha iyi ya

0 Mesaj
25 Eylül 2009; 17:09:52 

quote:

Kız gibi bi arayışım yok hocam zaten bu mantıkla geliyorsan ne işin var mühendislikte
Seni karşı fakültelere alalım

yok usta benim oyle bi beklentim yok ta .. olsa fena olmazdı :D .. ders secimi yapmadan da ders mi islenir ya :D

O Artık Bir KOÜ'lü

Makine Mühendisliği

3712 Mesaj
25 Eylül 2009; 17:28:40 

quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Aeqnor metalurjici Anotherdie Bizde yani metalurjide A-B yok galiba zaten 60 kişi civarıyız.Ders seçimini pazartesi hallederiz bence sorun yapmayın çok.

Bilmiyorum ki direk dedim öyle

Sizin laboratuarları da gördüm bu arada Mühendislik A ile B nin arasında biyerdeler

@kocaali91

Hıhı kızlar evet

Sınıfın belli. Zorunlu dersleri alıcan zaten. Ben yaptım şahsen ders seçimimi netten.

Mustafa Kemal ATATÜRK

726 Mesaj
25 Eylül 2009; 19:46:24 

A ve B kurunu 13.30'a koyan yönetmeliği kınıyoruz..

İletişim Fakültesi Reklamcılık

1976 Mesaj
25 Eylül 2009; 20:37:45 

gençler endüstri kazanan varmı ? 3. sınıf olduk kartlaştık biz ama olsun yinede çömlük döneminde yardım dokunabilir. ayrıca okul açıldımı baya bi saldım gitmedim ben.yeni bina bitmiş çok hoş duruyor.

316 Mesaj
25 Eylül 2009; 23:17:09 

eh yolculuk hazırlıkları da tamam.yarın çıkacağım.1 gün önceden yutrtta olacağım

2010 Renault Megane II Sedan 1.6 16V
2010 Opel Corsa 1.3 CDTI Essentia

0 Mesaj
26 Eylül 2009; 0:56:39 

quote:

Bilmiyorum ki direk dedim öyle

Sizin laboratuarları da gördüm bu arada Mühendislik A ile B nin arasında biyerdeler

@kocaali91

Hıhı kızlar evet

Sınıfın belli. Zorunlu dersleri alıcan zaten. Ben yaptım şahsen ders seçimimi netten.

ders seçiminin en son tarihi ne zaman ? sonra secemeyiz kalırız ?? bu arada dersleri bilmiyorum ki neye gore sececem karpuz mu bu

O Artık Bir KOÜ'lü

Makine Mühendisliği

322 Mesaj
26 Eylül 2009; 10:21:26 

derslerı pazartesi ordan hallederz.

Dün muafiyet sınavına giren war mı ? [b/]

No more mistake..

3577 Mesaj
26 Eylül 2009; 11:02:34 

Mezun olalı 2.5 sene olmuş artık karta kaçmış bi metalurji mezunu olarak varsa sormak istedikleriniz cevaplayabilirim arkadaşlar

HEP DESTEK
TAM DESTEK

3712 Mesaj
26 Eylül 2009; 14:22:08 

quote:

ders seçiminin en son tarihi ne zaman ? sonra secemeyiz kalırız ?? bu arada dersleri bilmiyorum ki neye gore sececem karpuz mu bu

Sen ne ilgisiz adamsın ya

Siteye girdiğin zaman ders seçme ekranında derslerin karşısında sınıf yazıyor zaten

Mustafa Kemal ATATÜRK

1254 Mesaj
26 Eylül 2009; 14:38:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Txrayt

derslerı pazartesi ordan hallederz.

Dün muafiyet sınavına giren war mı ? [b/]

Ben mi girdim sınava yoksa sınav mı... Öyle işte

ŞEREFinle oyna, HAKKInla kazan, SEBAt et.

351 Mesaj
26 Eylül 2009; 23:05:59 

cuma akşamı girilen derslerden muafiyet sınavının sonuçlarına nerden bakıcaz? sınava 5 te girdim..

İmzamız kural dışıdır! || Uymamız gereken imza kuralları için klavye delikanlıları var.

3712 Mesaj
26 Eylül 2009; 23:13:46 

http://yabancidiller.kocaeli.edu.tr/tr/

Burdan açıklanmış sanırım II. öğretimlerin.

Mustafa Kemal ATATÜRK

351 Mesaj
26 Eylül 2009; 23:25:39 

quote:

http://yabancidiller.kocaeli.edu.tr/tr/

Burdan açıklanmış sanırım II. öğretimlerin.

İnşaat'ın sonuçlarını bulamadım ya.. mekatronik falan yazıyo.. bide o linklerin olduğu kısım bende tam açılmıyo biraz sorunlu gibi.. diğerleri yazısının altında tıklanca bişeyler var gibi ama tıklanılmıyor tam..

İmzamız kural dışıdır! || Uymamız gereken imza kuralları için klavye delikanlıları var.

15 Mesaj
26 Eylül 2009; 23:35:27 

@AnotherDie
hangi dersleri seçtin kaçını seçtin
ben mat 1 ve bilgisayar destekli teknik çizimi seçtim bunları en az şu kadar saat seçcen en çok şu kadar seçcen diye bişey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeqnor -- 26 Eylül 2009; 23:35:40 >

3712 Mesaj
26 Eylül 2009; 23:42:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Aeqnor

@AnotherDie
hangi dersleri seçtin kaçını seçtin
ben mat 1 ve bilgisayar destekli teknik çizimi seçtim bunları en az şu kadar saat seçcen en çok şu kadar seçcen diye bişey var mı?

1. sınıf dersleri zaten zorunlu ders seçme olayı yok.

Ders seçme ekranında derslerin karşısında sınıfları yazıyor ona göre seçiceksin.

Mustafa Kemal ATATÜRK

0 Mesaj
27 Eylül 2009; 1:00:35 

quote:

1. sınıf dersleri zaten zorunlu ders seçme olayı yok.

Ders seçme ekranında derslerin karşısında sınıfları yazıyor ona göre seçiceksin.

iyi de kanka biz zaten 1. sınıfız. üst sınıftan ders mi sectin sen ? 1. sınıfların butun dersleri mecburiyse ??

O Artık Bir KOÜ'lü

Makine Mühendisliği

3528 Mesaj
27 Eylül 2009; 1:23:40 

Hangi sınıfta kaç kız var merak ediyorsan TIKLA!!!

3712 Mesaj
27 Eylül 2009; 12:14:54 

quote:

iyi de kanka biz zaten 1. sınıfız. üst sınıftan ders mi sectin sen ? 1. sınıfların butun dersleri mecburiyse ??

Hocam ağır konuşucam

Sen var olan derslerin kodlarını yazıp gönderiyorsun.
Ders seçme olayı olmadığı için programını böyle oluşturuyorsun.

Mustafa Kemal ATATÜRK

322 Mesaj
28 Eylül 2009; 18:41:29 

bn umuttepe yavuz selim yurdundayım ya bı buluşma ayarlıyalım tek takılıyorum sıkıldım walla

No more mistake..

3712 Mesaj
28 Eylül 2009; 19:06:01