Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öğrenci kartımı kaybettim yenisini nasıl çıkarabilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quaresma007

Arkadaşlar öğrenci kartımı kaybettim yenisini nasıl çıkarabilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Ooooooohhhhhh, geçmiş olsun... Bol bol küfredeceksin önce buna hazırlan...

Öğrenci kimliği çıkartmak; yerli otomobil üretmek kadar zor... Abes bir örnek oldu ama öyle... Dümdüz kartı 6-7 ay vermedikleri oluyor... Bir arkadaşım kimliğini kaybetti. 5-6 ay boyunca hep öğrenci belgesi ve nüfus cüzdanını göstererek girdi okula... Diğer bir arkadaşım; haziran ayında kaybetti kimliğini... Şu an hala kartı yok ve gelecek gibi de görünmüyor... Öğrenci belgesi alacaksın, nüfus cizdanınla birlikte okula girebiliirsin bu ikisiyle... Millet yeşil kartı gösterip geçerken bazı güvenlikler kimliğine ayrı belgene ayrı bakacaklar... Geçmiş olsun, kaybetmeyin kartları...

• Stainless.. kullanıcısına yanıt
    bizim fakültede 2 haftada geliyor öğrenci kimliği. birçok arkadaşım kaybetti bazılarının manyetizması bozuldu ama araya uzun resmi tatil girmedikçe 2-3 haftada aldılar. öğrenci işlerinden kaynaklanıyor bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crista galli C kullanıcısına yanıt
    Hadi ya... Bu okul en çok tıp fakültesine çalışıyor hocam... Gerçekten arkadaşlarım illallah ettiler. Basit bi kimlik parçası için aylarca beklenir mi yahu? Valla çok saçma ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

Arkadaşlar öğrenci kartımı kaybettim yenisini nasıl çıkarabilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Ooooooohhhhhh, geçmiş olsun... Bol bol küfredeceksin önce buna hazırlan...

Öğrenci kimliği çıkartmak; yerli otomobil üretmek kadar zor... Abes bir örnek oldu ama öyle... Dümdüz kartı 6-7 ay vermedikleri oluyor... Bir arkadaşım kimliğini kaybetti. 5-6 ay boyunca hep öğrenci belgesi ve nüfus cüzdanını göstererek girdi okula... Diğer bir arkadaşım; haziran ayında kaybetti kimliğini... Şu an hala kartı yok ve gelecek gibi de görünmüyor... Öğrenci belgesi alacaksın, nüfus cizdanınla birlikte okula girebiliirsin bu ikisiyle... Millet yeşil kartı gösterip geçerken bazı güvenlikler kimliğine ayrı belgene ayrı bakacaklar... Geçmiş olsun, kaybetmeyin kartları...

hocam felaket tellalı gibisin :/ 6-7 ay ne demek ya ciddi misin? o değil yemekhanede sıkıntı olucak şimdi of tam bir dert ya

• quaresma007 Q kullanıcısına yanıt
    Abi ben 2 arkadaşımın kaybettiğine şahit oldum, ikisi de böyle... Bizim mühendislik fakültesi böyle sanırım. Bak üstte tıpçı arkadaş 2 haftada çıkartıyorlar demiş... Böyle saçma bir okulda okuyoruz işte artık sen anla. Anca tıp fakültesine ağırlık versinler... Arkadaşım hazirandan beri alamadı, hala ortada bişey yok... Bir başkası 7 ayda aldı. Şaka değil bunlar. Bak bir tarafta 2 hafta, diğer tarafta 7 ay... Rezilliğin daniskası... Sen öğrenci işlerine git, en iyi orası yönlendirir seni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

Hadi ya... Bu okul en çok tıp fakültesine çalışıyor hocam... Gerçekten arkadaşlarım illallah ettiler. Basit bi kimlik parçası için aylarca beklenir mi yahu? Valla çok saçma ya...

tıp fakültesine çalışması normal. çünkü okulun en büyük gelir kaynağı tıp fakültesi. bütçenin çoğunu tıp fakültesi sağlıyor.

ama öğrenci kimliklerini 6 ayda çıkartması bunla alakalı değil. tamamen öğrenci işleri ve dekanlağınızın ilgisizliği. öğrenci başkanınız varsa bu sorunu dekanlıkla konuşsun bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crista galli C kullanıcısına yanıt
    Olması gereken gibi değil mühendislik fakültesi de, sorun bu.

Çoğu devlet dairesindeki gibi işler zorlamayla oluyor, olmuyor... Millet yapımız böyle zaten. Dışarıda beklersin, içeride gırgır şamata yaparlar, benim işimi ne zaman göreceksiniz dersin, bekle biraz diye sitem ederler... Sen öğrencisin, sana her şey müstehak çünkü... Zihniyet kötü.
  • quaresma007 Q kullanıcısına yanıt
    Direk üniversitenin bilgi işlem bölümüyle görüşün isterseniz.
  • Arkadaşlar yarın gidip yenisini isticem de 6-7 ay ne demek ya, daha kısa sürede çıkarmanın bir yolu yok mudur?

• quote:

Arkadaşlar yarın gidip yenisini isticem de 6-7 ay ne demek ya, daha kısa sürede çıkarmanın bir yolu yok mudur?

Abi bi gidip sor, belli olmaz belki kısa sürer... Ama genel olarak bizim müh. Fakültesinde işlemler hep böyle sıkıntılı ve gecikmelidir...

• öğrenci numarasını nasıl ogrenıyoruz.
  • merhaba arkadaşlar ben selçuk üniv ılgın myo mekatronik okuyorum 2 yıllık. kaydımı dondurdum aynı bölümü başka okulda istiyorum kaydımın dondurulması belgelendi istanbulda yaşıyorum. acaba kocaeli üniv de geçme yan başarı notu kaç acaba? 65 diye gördüm ancak bu her myo da aynı mı kocaelinin? bilgilerinize ihtiyacım var önümüzdeki sene tercih yapacağım tekrardan. teşekkürlerr :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabay90

merhaba arkadaşlar ben selçuk üniv ılgın myo mekatronik okuyorum 2 yıllık. kaydımı dondurdum aynı bölümü başka okulda istiyorum kaydımın dondurulması belgelendi istanbulda yaşıyorum. acaba kocaeli üniv de geçme yan başarı notu kaç acaba? 65 diye gördüm ancak bu her myo da aynı mı kocaelinin? bilgilerinize ihtiyacım var önümüzdeki sene tercih yapacağım tekrardan. teşekkürlerr :)

Forumumuza hoş geldiniz,sefalar getirdinizüniversite olayına gelince,yardımcı olamayacağım,arkadaşlar inşaallah size yardım eder, bu arada İzmit sizin daha iyi olur, İstanbul'a bir adımlık yer

• quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Orijinalden alıntı: atabay90

merhaba arkadaşlar ben selçuk üniv ılgın myo mekatronik okuyorum 2 yıllık. kaydımı dondurdum aynı bölümü başka okulda istiyorum kaydımın dondurulması belgelendi istanbulda yaşıyorum. acaba kocaeli üniv de geçme yan başarı notu kaç acaba? 65 diye gördüm ancak bu her myo da aynı mı kocaelinin? bilgilerinize ihtiyacım var önümüzdeki sene tercih yapacağım tekrardan. teşekkürlerr :)

Forumumuza hoş geldiniz,sefalar getirdinizüniversite olayına gelince,yardımcı olamayacağım,arkadaşlar inşaallah size yardım eder, bu arada İzmit sizin daha iyi olur, İstanbul'a bir adımlık yer

evet izmit bana çok yakın, özellikle okumak istediğim bölüm mekatronik olunca kocaeli üniversitesinin de hereke myo ve karamürsel myo var. hereke evime 45 dk uzaklıkta otobüsle. karamürsel uzak tabii. bu arada hoş bulduk daha çok karamürsel myo yu istiyorum uzakta kalmak açısından. ama başarı notu 65 ise bölümünde zor olması ile birlikte zorlanabilirim. meslek lisesi çıkıslıyım çünkü. cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar

• Arkadaşlar benim akıllı(öğreci kartı) kartta bir problem çıktı. Karta para yüklemek için soktum o eşleşme cihazına " Akıllı kartınız iptal edilmiştir üninize başvurunuz" diyor. Bilen varmıdır nedenini?
  • İzmit içindeki en kaliteli ingilizce kursu hangisi acaba ? English time, american life vs.
  • KYK yedek sıramda hiçbir değişiklik olmadı :/
  • Arkadaşlar Perşembe rektörlük seçimi varmış sanırım o gün üniye gidilmeli mi ders işlenir mi?

• arkadaşlar bugün dif dersi var mı saat 3 teki?
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.